Opinie o Xerox Polska w Warszawa

Od ponad pół wieku Xerox jest liderem w zakresie technik i usług przeznaczonych do obsługi dokumentów. Aktywnie korzystamy z tego dziedzictwa innowacji. Dzięki przejęciu Affiliated Computer Services (ACS) jesteśmy teraz światowym liderem w dziedzinie procesów biznesowych i zarządzania dokumentami oraz oferujemy szeroki wachlarz globalnych usług, od centrów obsługi klienta po zarządzanie świadczeniami pracowniczymi. Nowy Xerox jest zaangażowany w innowacje, usługi i umożliwianie klientom skupienia się na najważniejszej kwestii- na prawdziwym biznesie.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Xerox Polska w Warszawa

anulka

straszne korpo. wyzysk totalny. :)))) wytrzymałam tam tylko 2 miesiące.

@anulka

Proszę Cię o rozwinięcie wypowiedzi. Co byś zmieniła w Xerox Polska, żeby praca tam była dla Ciebie bardziej satysfakcjonująca? Osoby, które rozważają wysłanie tam cv, będą zainteresowane tym, co konkretnie wpłynęło na Twoją opinię o tej firmie. Każda wypowiedź na bazie osobistych doświadczeń jest cenna.

Karol
@Edyta

Jeżeli już opinie muszą być moderowane to proponuję krótsze i rzadsze odpowiedzi. W takiej postaci jak teraz to opinii na gowork nie da się czytać

Pawel

Widzialem ogloszenie na help desk ? Warto aplikowac ? Prosze o odpowiedz.

Edyta

@Mysza skoro pracowałaś w Xerox Polska i masz taką opinię o tej firmie, to mam jeszcze prośbę, żebyś rozwinęła swój wpis o swoje przemyślenia. Co konkretnie byś zmieniła w pracy tam, aby była ona dla Ciebie satysfakcjonująca? Twoje uwagi będą cenne dla osób, które rozważają wysłanie tam swojego cv.

Mysza

czesc Wam, wlasnie trafiłam na to forum. niedawno odeszłam ze stanowiska desk agent with german and english. wasze uwagi sa słuszne. tragiczna praca.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Xerox Polska? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Edyta, widze ze ciagle siedziesz na forum. Po co tak bronisz ta firme ? Jestes z hr ? Placa ci za to ? Moja kolezanka mowila ze przyjezdza taka edyta z warszawy i ma placone za kazda osobe ktora przyprowadzi do tej firmy. To ty ? P czym mam pisac. Firma jest kiepska i tyle. Kazdy to wie.

Edyta

@Hiszpan a czy możesz rozwinąć swoją opinię? Co byś zmienił w Xerox Polska, aby praca w tym miejscu była dla Ciebie satysfakcjonująca? Jakie warunki zatrudnienia zaoferowano Ci w tej firmie? Wszystkie opinie z pierwszej ręki będą ciekawe dla zainteresowanych użytkoników forum.

Malinka

Firma kiepska. Kiepskie pieniadza. Brak mozliwosci awansu. Ludzie sa mobingowani przez starszych stazem kolegow i kolezanki. Nie polecam. Pracowalam tam 8 miesiecy. Zle wspominam ten czas. Prosze nie skladajcie tam swojego CV. Edyta po co sie w kolko pytasz jak tam jest ? Placa ci za to ? Jestes pracownikiem conduent ? Przeciez wypowiedzi sa jasne.

nikowy
@Malinka

przecież edyta to trol (naganiacz) do rozwijania wątku, więc robi to, za co jej płacą :)

Hiszpan

Nie polecam. Pracowalem tam 8 miesięcy. Atmosfera i praca nieciekawa.

Edyta

@ania a jakie stanowisko w Xerox Polska Cię interesuje? Być może dzięki takiej informacji, ktoś kto jest tam zatrudniony napisze jak wyglądają realia na tej konkretnej posadzie i podpowie na co zwrócić uwagę i jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

ania

to jak tam w końcu jest ? z wypowiedzi widać ze tak średnio. pytam się bo chce zlozyc moje cv.

Edyta

@Bolek czy możesz napisać coś więcej? Dlaczego uważasz, że jest tam słabo? Jakie Xerox Polska oferuje warunki zatrudnienia i jak możesz określić atmosferę tam panującą? Każda informacja z pierwszej ręki będzie nieoceniona dla osób, chcących podjąć tam pracę.

Dotykałem twoją matkę.. .

Nigdy nie idzicie do korporacji Amerykańskich na terenie Europy Wschodniej i Azji, wyzysk total, pracownik jest nikim... .

Bolek
@Dotykałem twoją matkę.. .

No to fakt. Slabo tam.

Edyta

@Dotykałem twoją matkę.. . rozumiem, że pracowałeś w Xerox Polska. Czy możesz powiedzieć więcej na temat tego jakie panują tam warunki? Co sprawiło, że czułeś się wyzyskiwany? Jaki tryb pracy tam panował? Czy często zdarzały się nadgodziny? Czy byłeś zadowolony ze swojego wynagrodzenia? Jeśli napiszesz co konkretnie masz na myśli, użytkownikom forum będzie łatwiej wyrobić sobie zdanie na temat pracy w tej firmie.

Jasiek

Jakieś nowinki o pracy moglibyście napisać. Szukam pracy i interesuje mnie firma.

Edyta

@Adam napisałeś o mobbingu. Czy te zachowania, które nazwałeś mobbingiem skutkowały: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników? To istotne, bo wielu z nas źle definiuje to zjawisko, a jednak to przestępstwo, a na forum muszą być tylko prawdziwe informacje o firmie Xerox Polska.

Nickname
@Edyta

Nie jestem Adam ale potwierdzam że takie sytuacje mają miejsce. Brak odpowiedniej selekcji pracowników skutkuje tym że pracują ludzie przypadkowi chamscy i zawistni. I raczej nie ma szans na jakikolwiek rozwój.

Ola
@Edyta

To prawda. Potwierdzam. Takie sytuacje maja miejsce w tej pracy.

An

Powiedzcie prosze na czym polega dokladnie praca w tej firmie na stanowisku help desk ? Warto tam isc ?

Ola

Ludzie nie dajcie sie wrobic. Conduent to (usunięte przez administratora)

Kaska

Firma conduent jest naprawde zalosna. Odradzam. Kiepskie warunki pracy, duza rotacja. Zaloze sie ze za granica nikt nie chcialby wykonywac takiej pracy. Praca dla ludzi bez ambicji.

new4sky

Ludzie przychodzą do pracy chorzy lub pracują w domu. Funkcjonuje linia telefoniczna dedykowana dla donosicieli. Międzynarodowa korporacja, w której zagraniczny gość to fenomen. Brak benefitów w postaci bonów świątecznych, paczek dla dzieci, dopłat do wczasów, przedszkoli dla dzieci - socjal na miernym poziomie. Odradzam

Marzanna

Conduent kojarzy mi sie z jadalnia i 5 mikrofalowkami. Zakurzonymi stolami i ohydnym ekspresem do kawy. Pracowalam tam i niepolecam. Praca dobra dla praktykanta.

Zostaw merytoryczną opinię o Xerox Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Xerox Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Xerox Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Xerox Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Xerox Polska