Opinie o Quest for English w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Quest for English, jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Quest for English o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quest for English w Warszawa

lila

odkupie zółta i zieloną. Proszę o kontakt mailowy lidusiaszs@o2.pl

Beata

Odkupie kurs zielony (usunięte przez administratora)

Dawid

Podpowiecie coś o ewentualnej pracy w firmie?

Scooby doo

Chętnie odkupie od kogoś oryginal żółty proszę o kontakt na maila przemektlalka@gmail.com pozdrawiam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mathem

Odkupię książki,kurs żółty,zielony,czerwony . Proszę o kontakt projektowstudio@gmail.com

Pablo Bess

Witam, Chętnie odkupie kurs, książki: żółtą, zieloną i czerwoną. Proszę o kontakt na pawel2007i@wp.pl

Pandawid

Wydaję się wyglądać obiecująco. Jeżeli ktoś miałby na sprzedaż SixPack english zielony (średniozaawansowany) to proszę o kontakt na mail: doukainsalisbur@gmail.com

Zespół Quest For English

Niniejszym informujemy, iż Quest Change Managers posiada wyłączne prawo do wyżej wymienionego utworu, które jest chronione na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 199 Nr. 24 poz. 83). Rozpowszechnianie utworu stanowi naruszenie przepisów wymienionej ustawy i zgodnie z art. 116 i nast. zagrożone jest odpowiedzialnością karną. Wszelkie rozpowszechnianie utworu w postaci Kursu SixPack English poprzez udostępnianie jego treści drogą mailową i wykonywanie kserokopii, bez naszej zgody jest naruszeniem prawa. W związku z powyższym, żądamy natychmiastowego zaprzestania naruszeń prawa, w przeciwnym razie będziemy zmuszeni podjąć odpowiednie kroki prawne w tym zawiadomienie odpowiednich organów ścigania.

Malwina B.
@Zespół Quest For English

????

Porter
@Zespół Quest For English

(usunięte przez administratora) off..

Iwona
 Rekomendacja

Kupię używany kurs zielony, ale nie ksero tylko oryginalny. Proszę o kontakt na Plekaniec.i@gmail.com

Kuba

Chętnie odkupie kurs żółty kuba9661@gmail.com

Kuba

chętnie odkupię kurs zielony !!!, proszę o maila ciulajakub@gmail.com

Vicky

Bardzo chętnie odkupię od kogoś, kto przeszedł już kurs lub zrezygnował z nauki i materiały mu zalegają :) Interesuje mnie kurs zielony lub czerwony. Zostawiam maila do kontaktu: e_lement@wp.pl

Andy
@Vicky

Warto? Ten kurs to jeden chaos

godzilla
@Andy

Nikt Cię do niczego nie zmusza! Po co te pisowskie teksty?

Ela
@godzilla

Właśnie, po co te teksty? To jakaś paranoja te pisowskie i peowskie teksty, aby tylko ślad po sobie zostawić, a że to jakiś bełkot, to co tam! Ech, brak słów...

Zainteresowany kupnem

Odkupie zielonka wersję. Mój adres mailowy klaudia.moskalaa@gmail.com

Krzysztof

Ja też chętnie mogę odkupić żółty lub zielony kurs rez09q@gmail.com

ja zbyszek

Witam według mnie kurs Six Pack English jest rewelacyjny- ja miałem anglika w liceum i ….. nic to mi nie dało ten kurs jest dobry zarówno dla tych którzy się kiedyś już o naukę angielskiego otarli jak i dla tych którzy zamierzają dopiero zacząć się uczyć - SKUTECZNIE mam ten kurs i w zasadzie mógłbym go Komuś odsprzedać w atrakcyjnej cenie, ćwiczenia co prawda są wypełnione, ale coś może zaradzę pozdrawiam zbyszek vectraopel@op.pl

Masia
@ja zbyszek

Ja jestem zainteresowana. Którą książkę Pan posiada? Bardzo proszę o kontakt mailowy kowalikm2004@gmail.com Pozdrawiam.

ciekawa
@Masia

Dlaczego kasowane są negatywne opinie?

Marta3105

Z chcecia odkupie, proszę o kontakt marta.waszak3105@gmail.com

papax
@Masia

też chętnie odkupie żółta albo zieloną ksiązke charme@vp.pl

Luk
@ja zbyszek

Chętnie odkupie, proszę o kontakt

Adam

Witam Zakupie quest English - żółty adamek.n@interia.pl

KasiaKKK

Widzę, że fajną reklamę sobie tutaj zrobiliście, większość postów pisana przez tę samą osobę. Po kilku lajwach widzę, że pan Krzysztof Sarnecki średnio zna angielski, często popełnia wiele błędów, więc nie wiem jak to z kursem.

błąd
@KasiaKKK

każdy popełnia błędy :-}

Pswel K
@KasiaKKK

Masz racje, pomyłki sie zdarzają, ale czy jest to powód do jakiejkolwiek dyskwalifikacji produktu? Kazdy ma prawo do pomylki....użyta przez Ciebie forma "lajwa" też budzi pewne podejrzenia;))))

martro2

Witam!!! chętnie odkupię Six Pack zielony komplet...podaje swojego e-maila martro2@o2.pl

beta

Czytam opinie, ale nie znalazłam żadnej konkretnej, że kurs six pack źołty ukończony, są efekty lub ich brak. Cena trochę za wysoka, że inwestować tak w ciemno, może ktoś ma do sprzedania six pack zółty, chętnie odkupię, beata5003@gmail.com

anonymous

Obejrzałem webinar zachęcił mnie nie powiem, ale pewnie to miał na celu mówię ok może bym sobie taki kurs sprawił naglę się otrząsłem cena spora.. ale oczywiście nagle promocja z 1400 na 900 zł no i do tego ograniczona czasowo Zwykła manipulacja klientem rodem z mango no cóż nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Quest for English - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Quest for English
4/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Ostródzka 53