Godan S.A.

Ożarów Mazowiecki

Opinie o Godan S.A.

Michaśka
użytkownik zarejestrowany

A jest możliwosc by przejsc pozniej na inna umwę w sensie by dostać umowę o prace? Przez jaki czas musisz pracować na zleceniu, i dlaczego tak migaja się od tego by dać umowę?

Gościnnie
@Michaśka 04.05.2016, 09:39

Jak to dlaczego. W tym kraju nie da się normalnie zatrudnić pracowników bo nie dość że ZUS kosmiczny to jeszcze ci pracownik na zwolnieniach non stop siedzi zamiast pracować a ty mu za to musisz płacić

SŁAWEK

Nie polecam. Kraszek i Maletka nie wypłacalni, w dodatki non stop uwodzą pracownice. Umowa zlecenie za stawkę groszową

Właściciel firmy ma 3 nadrzędne cele - pieniądze, pieniądze, pieniądze. Kosztem pracowników, oszukiwania na pensjach, kombinowania przy zwolnieniach. Liczy się jego prywatny interes i pieniądze. Pensja podstawowa + tzw. quoter ( wartość, sposób wyliczania jest znany tylko szanownemu prezesowi). Istnieją tzw. roczne premie - niestety wypłacane co kilka lub kilkanaście lat:] Jedyna znana mi firma z 8,5 h czasem pracy (0,5 - to czas na śniadanie, jak widać kodeks nie obowiązuje). Rotacja pracowników - nagminne. Ważne aby nowy pracownik mało zarabiał, jak się nauczy - lepiej zwolnić niż dać podwyżkę. Powodzenia wszystkim którzy chcą tam robić karięrę !

Zostaw opinię o Godan S.A. - Ożarów Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Godan S.A.