Opinie o Solal Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solal Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Solal Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solal Sp. z o.o. w Warszawa

Michał Nowy wpis

Czyvta firma jeszcze prosperuję na rynku Warszawskim?

Renia

Pracowałam więc napiszę. Bony na koniec roku faktycznie były. Ile tych bonów. Tyle że starczało na tygodniowe zakupy w dyskoncie osiedlowym. Trzeba wziąć pod uwagę że to były premie, bonusy za cały rok pracy. Wszyscy dostawali po równo. Na wypadek gdyby ktoś powiedział że jest inaczej to wiem bo pracownicy się wymieniają informacją. Proszę nie pisać że bony raz na rok to premia. Jeżeli są jakieś dodatki o których Thomas piszę muszą być dawane pod stołem. Podwyżek brak chyba że państwo podnosiło najniższą krajową. Zatrudniając się jesteś kosztem i jak koszt traktowany. Premie jeżeli są to dawane pod stołem. Na koncie na pewno nie było. Czyli tradycyjny Janusz. Umowa na najniższą krajową. Niezależnie czy się powodzi firmie (bo tak było) czy nie, zarabiasz tyle samo czyli malutko. Jak się firmie powodziło to prezes latał na wakacje pracownicy na najniższej krajowej. Janusz jest skąpy. Cały zysk idzie do kieszeni tylko do kieszeni Janusza. Ty masz pracować na wynik z którego dla Ciebie nic lub jakaś drobnica spadnie ale i tak trzeba się o nią wykłócić.

ZUZA
@Renia

Renia ty chyba pracowałaś w innej firmie . Za najniższa krajowa to nikt już nie pracuje. No chyba ,że non stop chodzisz na zwolnienia lekarskie albo opiekę nad dzieckiem , to i wtedy o premii to możesz zapomnieć . Im więcej pracy tym więcej płacy ,teraz już nikt za darmo pieniędzy nie daje i premie są miesięczne też. Ja pracuję już ponad 5 lat i moje wynagrodzenie wzrosło o 40 % od momentu rozpoczęcia pracy , A firma działa dalej , pozyskujemy nowych klientów i idziemy do przodu.

@ZUZA

Zawsze, wszyscy dostawali najniższą krajową. Po za działem handlowym. Ale prowizje też są małe dlatego handlowcy odchodzili. Wiem gdzie pracowałam. Daje po prostu opinię. Jak ktoś będzie szukał pracy to i tak dostanie najniższą i na umowę śmieciową. To i tak wyjdzie na rozmowie o pracę czy będzie wpis zuzy czy pana JANUSZA. Sami szukający pracę zobaczą...

kokos Nowy wpis
@Renia

Nie wiem co robiłaś w firmie Solal , ale jeśli realizowałaś zamówienia i zrobiłaś ich aż 10 w ciągu całego dnia ,to i tak najniższa krajowa była zbyt wysokim wynagrodzeniem dla Ciebie . Jeśli jeszcze dodatkowo non stop chodziłaś na zwolnienia lekarskie i trzeba było robić pracę za Ciebie to wybacz ale jaka praca taka płaca.

Renia Nowy wpis
@kokos

Pracowałam kilka lat temu. Po za tym jaka płaca taka praca.

Magdalena Nowy wpis

Jestem świadoma faktu, że w wielu przedsiębiorstwach warunki finansowe - chodzi oczywiście o wynagrodzenia dla pracowników - uległy zmianie z powodu pandemii. Jak to było w przypadku firmy Solal? Czy pracodawca obniżył wysokość pensji? Dajcie proszę znać.

Teodor

Niestety ale zawsze narzekamy na zbyt niskie zarobki zapominając, że bardzo często ich wysokość zależy od naszej pracy!!

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
Bambo

Dostaniesz tyle ile na rozmowie 1900-2000zł. Prezes jest skąpy i nie będzie ani jednej złotówki ponad to co wynegocjowałeś na rozmowie. W firmie ma zarabiać tylko jedna osoba - prezes Prace dodatkowe związane Solalem możesz wykonywać w domu po godzinie 17 bo wcześniej masz zarabiać na prezesa który nie da tobie nic. Prezes nigdy nie podzielił się finansowo z pracownikiem firmy.

Tomas
@Bambo

Bambo , Ty lepiej otwórz własną firmę i zatrudnij ludzi, zobaczmy jak się Ty podzielisz. Ja dostawałem premie , bony na koniec roku też i bonusy też , a ty widocznie niczym się nie wykazałeś wiec i tyle dostałeś na co sobie zasłużyleś

@Tomas

Chciałabym doprecyzować, o jakich konkretnie bonusach wspominasz. Czy w Solal można liczyć na kartę sportową, ubezpieczenie grupowe lub pakiet opieki medycznej w prywatnej placówce? Użytkownicy poszukujący pracy będą zaciekawieni, na jakie dodatki mogą liczyć. Jest to kwestia, na którą wiele osób zwraca uwagę. A może pracodawca dodatkowo przewiduje jakieś bonusy na święta? Zachęcam do dyskusji.

Bercik
@Agata

Droga Agato już Ci odpowiadam; Nigdy nie było żadnych bonusów, nie ma karty Multi sport, nie ma pakietów medycznych, nie ma ubezpieczeń grupowych... ogólnie to porażka... A Tomas to chyba były (usunięte przez administratora) "kierownika magazynu " tak ogromnego że szok....

@Bercik

Dziękuję za odpowiedź na moje pytanie. A czy jest w Solal możliwość uzyskania awansu? Czasami osoby poszukujące pracy aplikują na niższe stanowiska w nadziei, że z biegiem czasu uda im się wspiąć wyżej. Użytkownicy, którzy zastanawiają się nad złożeniem CV do tej firmy będą ciekawi, czy mogliby liczyć na to w przypadku podjęcia pracy w tej firmie.

Darek
@Agata

Trudne pytanie. Ja nic nie wiem o awansie, ale pewnie są, jak wszędzie gdy zwolni się miejsce.

tamara
@Bercik

Bercik to ja nie wiem gdzie ty pracowałeś chyba ci się firmy pomyliły , albo się nie doczekałeś biedaku .Ubezpieczenie grupowe było i jest , bonusy i premie też są , bony na święta też , co niektórzy to i samochody służbowe mają na dojazdy do domu, ale wszystko w swoim czasie i trzeba tylko pracować a nie tylko udawać, że się pracuje. A o zarobkach 2 tyś możesz zapomnieć , bo za taką kasę to nikt już w tej firmie nie pracowałby. Widocznie kiepski byłeś w negocjacjach zarobków.

@Tomas

Dobrze pamiętam jak słyszałam że pracownika można wymieniać jak się chce. BARDZO DOBRZE TO PAMIĘTAM! Gdzie jest ta załoga która dbała o odpowiedni zaysk firmy? Gdzie Oni są?

Henry

@Tymczasowy Jak łatwo jest oczernić tylko trzeba się zastanowić nie mając podstaw bo można komuś zaszkodzić. ja mam zupełnie inne zdanie, polecam.

Filip

I jak ktoś szukający pracy może się wesprzeć na opiniach z tego forum jeśli tak różne informacje podajecie czyli ktoś mija się z prawdą!

Tomas

Moje sugestie dla Solal Sp. z o.o.: Ja też pracowałem i nie narzekałem . Wiadomo raz jest lepiej raz gorzej . A zawsze jest lepiej tam gdzie nas nie ma. Wynagrodzenie wg.zasług , kto jak pracował tak zarabiał, pensja i dodatki na czas , nikt nad tobą z batem nie stoi i nie jest to wyścig szczurów . Spokojna praca i bez stresów. Chcesz zarobić to zarobisz nie chcesz to już Twoja sprawa. Jak tylko było więcej pracy, to od razu wszyscy narzekali , więc nie narzekajcie bo w firmie na pewno się nie przepracowaliście .

Tymon

Wiecie doskonale, że jak ktoś jest cenionym pracownikiem to nie narzeka!!

Wtajemniczony
@Tymon

Pracowałem w tej firmie kilka lat to.mogę się wypowiedzieć. Siedziałem tylko dlatego ze miałem inne dochody bo kasa jest bardzo kiepska, prezesik to tegedia - nie ma pojęcia o zarządzaniu zespołem ani firmą - dzięki dwóm starym handlowcom są klienci i jakoś przedzie ale już slabiutko.... jeszcze trochę i zamknie się ta firma.

Zastanawiam się dlaczego tak rzadko zaglądacie na forum?

Bartek

Myślę , że te różnice w opiniach wynikają z pozycji jaką kto zajmuje w firmie.!!

Kornik
@Bartek

Ha ha ha dobre...... o jakich pozycjach mówisz? Chyba że Jesteś handlowcem i jezdzisz na targ po jabłka i mandarynki to jest pozycja........ żal. ...

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie Solal Sp. z o.o.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

Zorro

A po co jak i tak usunięcie tą wypowiedź jeżeli będzie niewygodna.

Duża

Ludzie mają prawo do wypowiedzi negatywnej i pozytywnej ..Pracowali pozginali się z pracą i ok aleTakie wyzwiska i nie fajne słowa to nic miłego dla firmy.. Było źle trzeba było pożegnać się z firmą i tyle. Firma płaci terminowo jak również terminowo sa wypłacane premie, podwyżki były ,wyjścia integracyjne również , wigilia w restauracji co roku..Pensja mała ? jak dla kogo !!! Samochody służbowe

Czarna
@Duża

Nikt tu nikogo nie wyzywa, bynajmniej nie widzę. Masz rację było źle i ludzie pożegnali się z pracą. A Ci o których tu mowa to sobie zasłużyli i dlatego są negatywne wpisy. I bez filozofi proszę ..... a odnośnie terminowości to chyba żartujesz Sobie..... nie chce mi się pisać

Cezary

Zgadzam się z wypowiedzią z 100%

Jak jest źle to piszą opinie.... a jak się polepszyło teraz w firmie to nikt nie napisze. Nawet mąż i żona... ja juz tego poprostu nie rozumiem ....

Bog

Fakt polepszyło się z zarobkami dla pracowników. Ale ile zajebi...... ludzi i pracowników musiało odejsc by Ktoś zrozumiał... ale lepiej późno niż wcale....

Thomas

Skoro jest dobrze to po co pisać , pracujemy i zarabiamy . Zawsze w firmie były osoby co dużo gadały i mało robiły , teraz też piszą telenowele. Dobrze, że już ich nie ma ,bo tylko psuły atmosferę ,a niektórych smród ciągnie się do dzisiaj ..

Johanson
@Thomas

No były i jest do dzisiaj pan telenowela od Spin City he he ... to jest dopiero gościu....

Zemsta
@Thomas

Thomas dzięki takim osobom które odeszły ty masz podwyżkę o którą nie potrafiłeś sam wywalczyć bo jesteś cienki w uszach a pracujesz prawie 10 lat.... a telenoweli to pisze twój friends .... wekkend feat. Lexus

Agata

@Zorro nie jak będzie niewygodna, tylko w sytuacji gdy komentarz złamie regulamin forum. Negatywne komentarze nie są usuwane z forum Gowork.pl. Admin forum usuwa tylko te, które łamią prawo lub regulamin, dlatego po zapoznaniu z nim możesz wyrazić swoją opinię o firmie Solal.

Agata

@Modi nie ma możliwości, żeby na forum ginęły opinie, które są dla kogoś niewygodne. Obowiązuje tutaj regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin i komentarze tylko i wyłącznie go naruszające są archiwizowane przez admina forum. Tamte opinie musiały właśnie takie być. @Thomas Ty jesteś zadowolony z pracy w firmie Solal?

Witold

Patrząc na ciszę na forum mam przekonanie, że jest dobrze i dlatego nie piszecie.

Modi
@Witold

Ludzie pisAli ale opinie nie wygodne dla Prezesika giną nie wiadomo gdzie? A po drugie zostali już tylko ludzie którym odpowiada praca w tej firmie.

Krzysztof Grygorowicz

Dziękuję wszystkim za wpisy i opnie , gdyż zawsze starałem się liczyć ze słowem swoich pracowników . Przykro mi, że cześć osób nie doczekała zamian , ale na pewno wszystkie osoby pracujące do dziś ,odczuły pozytywne zmiany jakie nastąpiły w roku 2017. Zmiana systemu wynagrodzeń , wysokości premii oraz sposobu naliczania prowizji przyczyniła się do większego zaangażowanie w pracę i chęć podwyższania jakości pracy jak i jakości obsługi naszych klientów co przyniosło wzrost obrotów firmy. Wszystkich uprzejmie informuje, iż mamy się dobrze i będziemy dalej się rozwijać...))

polak

Zawsze ktoś odchodzi i ktoś przychodzi , więc czego się czepiacie. Pensje poszły do góry i obroty też , więc zajmijcie się już swoimi nowymi obowiązkami . Miłego dla wszystkich , których już nie ma wśród Nas))

Lexus feat. Weekend
@polak

Dzięki Polak... Miło czytać takie pozytywy

!!!

Nie o luz pracy mi chodziło, bo wiem że jest ciężko.

Nico- Poza Prawem
@!!!

Z czym jest ciężko? Bo nie kum kum? a wiecie że odeszła jedna z pierwszych pracownic tej firmy a teraz odchodzi kolejny stary ... odpowiedzcie Sobie sami co się dzieje w tej firmie? Może będzie wiedziało dwóch starych mędrców.....

Zostaw merytoryczną opinię o Solal Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Solal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Solal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solal Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Solal Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solal Sp. z o.o.