Sinap Sp. z o.o.

Adres: Jana Kazimierza 12 lok. 249, 01-248 Warszawa

NIP: 5222971646 KRS: 0000384938

Sinap Sp. z o.o.

Opinie o Sinap Sp. z o.o.

Olek

Jak sądzicie czy są jakieś szanse na podwyżki? Chciałbym tu pracować i zastanawiam się.

Nick
@Olek 13.07.2018 18:14

Nie idź tam !!!!!!

Jan

Tragiczna atmosfera, szef "cwaniaczek" nie polecam nikomu. Trzymajcie się od nich jak najdalej. Duża rotacja pracowników. Ludzie przekonują się, że nie warto tam pracować. Zmieńcie się.

A
@Jan 04.11.2018 08:55

Nie polecam !!!

Niskie zarobki, słaba atmosfera pracy, wysokie wymagania. Generalnie nie polecam.

Agnieszka
@Były pracownik 17.10.2018 13:47

Czy sądzisz, że istnieje szansa, aby w firmie coś się zmieniło? Może od czasu napisania Twojego komentarza już zaszły jakieś zmiany? Jeśli tak, koniecznie podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami. Pamiętaj proszę, aby pisać nieco bardziej rozbudowane komentarze, bo krótkie i negatywne wpisy mogą zostać uznane za działania konkurencji.

Inżynier

Niskie zarobki, wszyscy siedzą w jednym pokoju ściśnięci.

Anonim

niskie zarobki

(usunięte przez administratora) Wymagania, wymagania a zarobki liche.

Zostaw opinię o Sinap Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sinap Sp. z o.o.