Sanito

Opinie o Sanito

Patrycja

Sanito jest firmą, która bardzo mocno działa w social mediach. Widać ich zarówno na portalu Facebook, jak rownież prowadzi swojego bloga tematycznego. Czy do prowadzenia tych kanałów komunikacji firma zatrudnia dodatkowe osoby z doświadczeniem marketingowym?

Patrycja

@Bez statniej wyplaty czyli Sanito daje szanse również tym pracownikom, którzy nie mają doświadczenia w pracy tego typu? To bardzo ważna informacja dla wielu osób, które dopiero kończą szkołę, lub też planują zmienić branże.

Bez statniej wyplaty

Tam sie nie pracuje. Szukaja murzynow do jako inzynierow. Biora ludzi po studiach bez doswiadczenia za pare groszy. Nie poszedlbym tam ponownie nawet za 10k/mies. Radze omijac, lepiej byc listonoszem niz tam pracowac.

sjc

Ostatnio szukali projektantów i specjalistów budowlanych z tego co wiem to ogłoszenia bardzo szybko się rozeszły i na razie zwolnień nie ma więc chyba ludzie na pieniądze tutaj nie narzekają @czapak

Zostaw opinię o Sanito - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sanito