Sanito

Sanito

Opinie o Sanito

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

Cezary

Może w umowie podwykonawca ma zapis o terminie płatności np. 2 miesiące i zapomniał o tym?

Radek

Mnie płacą regularnie. Mam ekipy na kilku gminach i jest ok. Czasem producenci nie wyrabiają się z dostawą materiałów.

Patrycja

@Ramzi, widziałam, że byłeś zainteresowany pracą w Sanito w Warszawie - czy zdecydowałeś się aplikować do pracy w firmie? @Lublin, @Oszukany, może firma miała lub ma tylko jakieś przejściowe kłopoty? Jak wygląda w tym momencie sytuacja? Czy ktoś z Was pracuje w Sanito? Jak oceniacie warunki oferowane przez tego pracodawcę?

Lublin

Firma nie płaci podwykonawcą uprzedzam firmy zainteresowane współpracą

Oszukany
@Ramzi 09.04.2018 21:34

Nie wiem czy nie chcą ale nie płacą, faktur zaległych na kilka tysięcy. Może źle się gospodarują nie mi oceniać.

Olek

Czy firma normalnie funkcjonuje? Dlaczego przestaliście pisać?

Ramzi

Witam czy ktos pracuje w tej firmie i moze sie wypowiedziec jak atmosfera warunki płacowe czy wyplata jest na czas??

Patrycja

Sanito jest firmą, która bardzo mocno działa w social mediach. Widać ich zarówno na portalu Facebook, jak rownież prowadzi swojego bloga tematycznego. Czy do prowadzenia tych kanałów komunikacji firma zatrudnia dodatkowe osoby z doświadczeniem marketingowym?

Patrycja

@Bez statniej wyplaty czyli Sanito daje szanse również tym pracownikom, którzy nie mają doświadczenia w pracy tego typu? To bardzo ważna informacja dla wielu osób, które dopiero kończą szkołę, lub też planują zmienić branże.

Bez statniej wyplaty

Tam sie nie pracuje. Szukaja murzynow do jako inzynierow. Biora ludzi po studiach bez doswiadczenia za pare groszy. Nie poszedlbym tam ponownie nawet za 10k/mies. Radze omijac, lepiej byc listonoszem niz tam pracowac.

sjc

Ostatnio szukali projektantów i specjalistów budowlanych z tego co wiem to ogłoszenia bardzo szybko się rozeszły i na razie zwolnień nie ma więc chyba ludzie na pieniądze tutaj nie narzekają @czapak

Zostaw opinię o Sanito - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sanito