Opinie o BB One Constructions Sp. z o.o. w Białe Błota

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BB One Constructions Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w BB One Constructions Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BB One Constructions Sp. z o.o. w Białe Błota

Czy zdarzają się nadgodziny w BB One Constructions Sp. z o.o.?

Witam! Ma ktoś z Was najnowsze informacje o firmie BB One Constructions Sp. z o.o. w mieście Białe Błota? Napiszcie czy teraz w firmie można dostać pracę.

Tak

Kontaktować się przez Messenger tam załatwisz wszystko

Majster

Pracuja w Francji bo w Polsce mało kto ich chce zatrudnić

Bartosz z NICE

Nadal firma nie wypłaciła mi wynagrodzenia za 2 tygodnie pracy w BIOT.

@Bartosz z NICE

Tobie 2 tygodnie a mnie i 2 innym 2 za miesiące robilismy w Biot u Fabricja od podstaw oraz w Montidier u Stanisława od podstaw do końca ale to już szczegół trzeba tą sprawę nagłośnić w mediach żeby inni nie dali się wykorzystac

Szukają pracowników do Francji nadal nie wypłacili wypłat pracownikom

A więc od stycznia BB One construction ma siedzibę w Warszawie przy ul Marszalkowskiej jeżeli ktoś czuje się pokszywdzony przez zarząd spółki proszę indywidualnie zgłaszać to na policję

PAWEL

ZMIENILI ADRES NA UL .MARSZALKOWSKA w WARSZAWIE ciekawe czy teraz PIP przeprowadzi kontrole poniewaz w BIALYCH BLOTACH nie mieli mozliwosci brak kogokolwiek z zarzadu

A więc powiadomiono PIP Urząd Skarbowy nie płacili podatku

W Białych Błotach nie ma nikogo to tylko adres PiP nie może przeprowadzić kontroli dlatego zgłosiłem skargę do PiP w Warszawie niby zarząd znajduje się na ul Marszałkowska 58 w Warszawie ja do dziś nie otrzymałem wynagrodzenia za lipiec i sierpień 2020 za pracę w Francji sprawą zajmuje się już Urząd Skarbowy i Prokuratura

W Białych Blotach nikogo nie ma PIP sprawdzała

Bartek

Ta firma to jedna wielka ściema. Właściciel to jeden wielki (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Omijajcie te firmę. Biuro wirtualne, setki (usunięte przez administratora) ludzi. Pracownicy nie maja wypłacanych pieniędzy i odchodzą.

Paweł Nowy wpis

To kombinatorzy rodzinna firma nic ich nie interesuje a o wypłatach zapomnijcie sam właściciel zawiadomil Policję że go nekam co nie jest prawdą ja tylko ostrzegałem innych przed tymi biznesmenami bez doświadczenia i kłamców

Jan. CTB Jafra (sarl)

Pracodawca nigdy nie zrobi krzywdy dobremu pracownikowi, bo zarabia on dla niego pieniądze. Z doświadczenia wiem, że w większości przypadków pracownik nadużywa swoich domniemanych praw a w rzeczywistości pracownik nie wnosi nic do firmy. W pierwszej kolejności pijaństwo, w drugiej oszukiwanie pracodawcy na godzinach w trzeciej kradzieże i niszczenie sprzętu. Akurat wymieniona firma płaci trochę za wysokie stawki w porównaniu z lokalnym rynkiem. Wymaga natomiast dyscypliny i kompetencji od pracowników. Od lat 30 jestem pracodawcą we Francji i mogę ocenić, że jakość zatrudnienia jest dzisiaj tragiczna. Brak kompetencji i roszczeniowość bez podstaw. Nie muszę się utajniać pod pseudonimem gdyż piszę prawdę i stoję za nią otwarcie.

@Jan. CTB Jafra (sarl)

Który pracodawca każe spać pod namiotami i nie wypłacać pensji nie wspominając to że niema pracowników umowy podpisywane na kolanie biura niema pip nie może przeprowadzić kontroli twoim zdaniem BB One construction sp z o.o jest ok powodzenia

Jan CTB Jafra
@Paweł

To co pisałem chyba nie dotyczy jednak tej konkretnej firmy. Pomogłem im. Udostępniłem część lokalu do zamieszkania. Nie dostałem uzgodnionej rekompensaty za ponad 2 miesiące. Zwodzili do momentu kiedy jakiś inwestor udostępnił im lokal mieszkalny (na budowie) w Cagnes/Mer. Oczywiście brak kontaktu.

@Jan CTB Jafra

Nie pierwszy raz tak robią już kilka firm tak (usunięte przez administratora)a to materiał zły a to ściąga ekipę a tak w rzeczywistosci nie mają żadnej brygady i swoich ludzi lecz karma wraca i to szybciej niż się tego spodziewają oni pobrali pieniądze a ludzi kłamią w żywe oczy tak działają

@Jan CTB Jafra

Nie jesteś jedyny w sumie naliczyłem że ponad 20 ludziom nie wypłacili wynagrodzeń ja działam sam pisałem nieraz żeby zrobić pozew zbiorowy tylko w taki sposób można coś zdziałać ludzie opamiętajcie się nie dajcie się omamić obiecankami

Pracują w Biot

Jestem za zbiorowym pozwem

Jan, CTB Jafra Nowy wpis
@Jan. CTB Jafra (sarl)

Chcę odwołać mój wpis powyżej. Ta zasada nie dotyczy tej firmy bo to nie jest żadna firma. Nie wspomnę już nawet o etyce kupieckiej. Przez pewien czas pracownicy Bartłomieja Brzozy, bo to właśnie on zaprezentuje ten bardak we Francji, mieszkali w moich lokalach. Nie doczekałem się zapłaty (ponad 4000€) i w dodatku zdemolowali mi lokal. Większość pracowników z tamtych czasów to byli bandyci a nie fachowcy. Oni nie płacą bo nie mają czym. Z takimi kompetencjami nie są w stanie nic zarobić.

cx

Brak zaplaty

@cx

Tobie tez nie zapłacili? Bo pojawiły się już głosy, że nie płaca ZUS czy podatku. A tobie nie przelali pensji? Możesz wyjaśnić?

Anka
@Kazimierz

Ja też to słyszałam od kolegi który tam pracuje.

@Anka

A gdzie pracują nadal w Francji

ZUS i podatku nie placili pensji za 2 m-ce nie zapłacili

Paweł Nowy wpis
@Anka

Masz namiary gdzie pracują pip im nasle

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Jakie są mocne strony pracodawcy BB One Constructions Sp. z o.o.?

Nie wypłacają pensji oraz kłamią pracowników o ile ich mają

JK

Nie wypłaca

@JK

Zgłosiłeś sprawę do PIP? Z ilu miesięcy ci nie wypłacił?

@Karol

Tak PiP nie może znaleźć właścicieli spółki od 2 lat mnie nie zapłacili za lipiec sierpień 2020 za pracę w Francji

qwerty

brak zaplaty

@qwerty

Całości ci nie zapłacił? To pierwszy raz czy zdarzało się takie coś wcześniej?

Jak jest z pakietem medycznym w BB One Constructions Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Ja pracowałem na cały etat BB One construction przez 3 mce odprowadzali ZUS z pół etatu później z całego podatku nie odprowadzali lecz zajmuje się tym już P.I.P oraz urząd skarbowy

pawel

nic niema masz umowe o prace a podatku nie odprowadzaja do dzis brak wyplat za lipiec sierpien 2020 uwazajcie na nich ostrzegam nastepnych nie dajcie sie omamic ta firma to ojciec i 2 synow

@pawel

To podpisując umowę nie przeczytałeś jej dokładnie, że nie było tam mowy o składach czy po prostu pracowałeś bez umowy? To słabo, że tak długo już nie możesz odzyskać zaległej kasy.

@Kazimierz

Na umówie było wszystko umowe o pracę pełny etat składki ZUS i podatek i co nic oni mieszkają niedaleko lukowa widocznie mogą (usunięte przez administratora) ludzi którzy mają rodziny a ich to nic nie interesuje byle że oni mają zysk

@Kazimierz

To firma na słupa a dokładnie miejscowość Krzywda

@Paweł

O czym mówisz? Wyjaśnisz? Skąd masz w ogóle takie informacje?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do BB One Constructions Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Nie ma siedziby firmy to spółka ojciec z synami nie mają stałych pracowników kłamią Zmyslaja wysłałem pozew do sądu pracy P.iP nie może namierzyć siedziby firmy

Dziwne Gawle że twojej firmy szuka Pip

Ja nie wykorzystuje pracowników jak ty biznesmenie z Francji

@Paweł

To już chociaż wiadomo, że nikogo nie zatrudniają jak tam tylko rodzina pracowała. Bez siedziby firmy nie można nic zrobić? Przyjęli chociaż twoją skargę?

@Kazimierz

Tak przyjeli nawet skarbówkę poinformowałem że nie zapłacili za mnie podatku

@Paweł

To dobrze zrobiłeś że nie zostawiłeś tak tej sprawy. Trzeba walczyć o swoje. Może te instytucje coś poradzą? Trzymam kciuki.

Bzyk
@Kazimierz

Wątpie żeby coś wskórał bo inni tez próbowali.

Czym BB One Constructions Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Nic zero premi nadgodziny płatne jak normalna stawka a w prezencie otrzymujesz po 16 godzinnej jeździ od razu do pracy hotel załatwiany na miejscu o ile znajdą czasem nocleg w samochodzie to taki gratis od zarządu

Majster

Jeśli otrzymasz wynagrodzenie w terminie i w całości to traktor to jako nagrodę

Obiecankami i kłamstwem nie mają stałych pracowników wcale się nie dziwię że większość inwestorów w Polsce poznało się na ich sposobie działania już kilka firm ich z budowy wyrzuciła powód brak pracowników

Olga
@Paweł

Czytam tu, że wiele osób nie dostało należności za swoją pracę dla BB One Constructions. Z Twojego komentarza wynikałoby, że Ty nie miałeś takiego problemu. Dobrze rozumiem?

@Olga

Szukam dobrego prawnika

@Olga

Z tego co wiem nikt nie dostał wypłat nawet ja ale bez sądu się nie obejdzie i kontroli urzędu skarbowego

Pawel

Szukają naiwnych obiecują złote góry brak biura PiP niemoze ich skontrolować mało tego nie płacą pensji nie boję się ujawniać imienia gdyż pisze prawdę uważajcie na tych wyzyskiwaczy nie zapłacili mi za 2 m-ce pracy w Francji teraz zgłosili o nękanie czy nekaniem jest pisanie prawdy i odzyskanie swoich naleznosci

A więc teraz cześć pracowników jest przesłuchiwana przez policję gdyż p.Bartlomiej twierdzi że jest nękany a my tylko chcemy nasze uczciwie zarobione pieniądze ciekaw jestem czy w ogóle opłacali ZUS i Urząd Skarbowy tak właśnie działa BB One construction dostaniesz max 2 wypłaty a potem wolontariat za free czyli masz pracować za darmo ???

Pan Bartosz z Nice

Witam Wszystkich, Postaram się merytorycznie, choć nie wiem czy ten portal tego nie skasuje. Co do mojej osoby to zgadzam się z przedstawianymi negatywnymi opiniami na temat BB One. Ja również bardzo negatywnie oceniam ich "działalność". Pisze jednak tylko za siebie. Dlaczego? Firma moim zdaniem nie jest godna uwagi ponieważ nie wiadomo na jakich zasadach i czy w ogóle istnieje. Rzeczywiście prowadzi tę rzekomą "firmę" jakaś rodzina (bez nazwisk) w tym mój imiennik (we Francji i Polsce). Obiecuje złote góry a prawdopodobnie to bankrut lub jakiś (usunięte przez administratora) Mnie nie wypłaciła wynagrodzenia za miesiąc pracy. A faktycznie na budowie przepracowałem swoje godziny, zgodnie z umową. Część mojego wynagrodzenia przejął na siebie inwestor i mi wypłacił. BB One działają w BIOT we Francji (Lazurowe Wybrzeże). Po moich doświadczeniach mogę powiedzieć, że po prostu nabierają ludzi. Obecnie odpracowują jakieś zawalone inwestycje. Ja nadal czekam na resztę mojego wynagrodzenia (ale już od inwestora) bo BB One się do niczego nie poczuwa bo prawdopodobnie nic nie ma na kontach. Uważajcie w szczególności na mojego imiennika Bartłomieja B. (przedstawiciel w BIOT i chyba syn właściciela). Manipuluje ludźmi, zwodzi, kręci, a na koniec dostajesz 0. Zdecydowanie nie polecam takich kontaktów. Sprawa zresztą nadaje się pewnie do jakiejś prokuratury lub sądu ale komu by się chciało marnować życie na ściganie (usunięte przez administratora) W końcu nie chodzi o milion euro. A ja dałem się nabrać na prace na czarno we Francji tylko przez miesiąc. Ciekawe czy pozostali koledzy z budowy odzyskali cokolwiek od BB One czy tylko to co im zapłacił inwestor? Pozdrawiam Janka z synem i resztę ekipy. Nie jestem jedynym zrobionym w bambuko przez BB One. Nie polecam...

@Pan Bartosz z Nice

Sąd pracy się zajmie ta "spółka" a dalej z art 286 k.k i ściągnięci należności z majątku członków

@Pan Bartosz z Nice

Kilku byłym pracownikom za lipiec i Sierpień nawet złotówki nie wypłacili ale już zajmują się tym odpowiednie służby

@Pan Bartosz z Nice

Miarka się przebrała już prawnik pisze pozew i zawiadomienie do prokuratury jak również urzędu skarbowego

@Pan Bartosz z Nice

Dzwoniłem do TVN dam znać co i jak niech wszyscy się dowiedzą jaka to SPOLKA

(usunięte przez administratora) nie dajcie się nabrać. Nie płacą. Czy można się z nimi skontaktować telefonicznie? Nie. A siedziba firmy w Polsce tylko na papierze. Nie polecam.

Prawda całkowita w dodatku grożą że z nimi nikt nie wygrał

Dokładnie zero kontaktu lecz powoli prawnik już zaczyna działać gdybym wiedział nigdy bym nie podjął zatrudnienia w tej firmie najpierw umowa o pracę na czas nieokreślony potem jakąś umowa na czas określony dobrze że ich nie podarłem no i bez badań wysokościowych masakra pozdrawiam Paweł

Nie dajcie się zastraszać 1 pracownika zostawili w Garwolinie bez pieniędzy przez miesiąc mam na to dowody i bez sądu się nie obejdzie uważajcie na tą firmę

Jaki jest styl zarządzania kadrą w BB One Constructions Sp. z o.o.?

Poland

Pozdrawiam wszystkich w Nicei tam właśnie pracuje BB One construction dokładnie w Biot nadal szukają pracowników nie dajcie się nabrać

Majster

Jaka kadrą oni swoich stałych pracowników nie mają wielkim zarządzać jaka kadrą śmiechu warte może p.Bartlomiej będzie sam sobą zarządzał razem z p.Grzegorzem biznesmeni lepiej niech ludziom zaległe pensje wypłaca cześć z byłych pracowników sama odeszła nadal czekają na wypłatę za lipiec sierpień oczywiście nikt z BB One construction sp z o.o nie odbiera nie odpisuje taki styl zarządzania

Poland

Najpierw w tej firmie nie ma szefa teraz jest dziwne to BB One a oczernianie byłych pracowników za co za to że piszą prawdę znam 8 ludzi którzy pracowali z tą pseudo firma i do dziś nie mają wypłat dobrze że nie podjąłem tam pracy więc po co piszecie bzdury dobrze wiecie że tutaj każdy może być kim chce i pisać co chce utożsamianie się do poziomu BB One construction

Pan Bartosz z Nice

Bartłomieju B. przestań sam odpisywać na komentarze i wyzywać wszystkich pracowników. Najpierw spójrz na siebie, nie wszyscy twoi pracownicy to są narkomani i menele. A jeśli tak jest, to być może popełniasz błędy w zarządzaniu kardami i się nie nadajesz do prowadzenia firmy budowlanej. Miałeś kilku wartościowych ludzi, a i tak ich robiłeś w babmuko. Poza tym poziom twoich umiejętności w budowlance jest niski i dla tego wśród prawdziwych fachowców nigdy nie zdobędziesz uznania i autorytetu. Cóż pozostaje ci praca za darmo z narkomanami tak jak lubisz.

Majster

Ta cała spółka to ojciec z synem nie mają swoich pracowników a adres na pieczątce jest ściema niewypłacaja pensji w terminie oraz diet a(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o BB One Constructions Sp. z o.o. - Białe Błota

• Jak się pracuje w BB One Constructions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BB One Constructions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BB One Constructions Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BB One Constructions Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BB One Constructions Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BB One Constructions Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Bracka 1
    86-005 Białe Błota

BB One Constructions Sp. z o.o.