ELM

Opinie o ELM

wyruchanymisio

potwierdzam powyższe uwagi, umowy z tym człowiekiem to jedno wielkie pole minowe. Chyba że ma się dobrego prawnika.

j27

Zgadzam się z powyższym. J tylko kombinuje jak za te same pieniądze zrobić więcej i wycisnąć z ludzi jak najwięcej kosztem wolnych weekendów, nadgodzin etc... I często krzyczy kompletnie bez powodu na wszystkich.

R@D@

W firmie pracują fajni ludzie, ale szef Joseph niestety jest zwykłym krętaczem i oszustem, który początkowo obiecuje złote góry, a jak tylko projekt zbliża się do końca robi wszystko, żeby za niego nie zapłacić ewentualnie żeby za te same pieniądze zrobić jeszcze coś dodatkowego, a potem jeszcze coś itd. Zasady współpracy zmieniają się z dnia na dzień. Każdą rozmowę z nim najlepiej nagrywać. Zanim nie spotkałem tego pana miałem bardzo dobre zdanie o Amerykanach. Zdecydowanie moje najgorsze doświadczenie na rynku pracy - polskim i zagranicznym. Jedna wielka PORAŻKA

Zostaw opinię o ELM - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELM