SOLID BRIDGE SOLUTIONS SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o SOLID BRIDGE SOLUTIONS SP. Z O.O.

Karolina
użytkownik zarejestrowany

Czy dowiem się coś więcej o stanowisku Warehouse Manager? SOLID BRIDGE SOLUTIONS SP. Z O.O. to reprezentant stowarzyszenia Sigma Search Partners.

hgf
użytkownik zarejestrowany

a ja myslalem nad praca u nich wiem ze maja teraz rektruacje np. na stanowisko dyrektora sprzedazy wymagane jest kilkuletnie doświadczenie na podobnym kierowniczym stanowisku zdobyte w markach premium, poparte wynikami

competition

firma nie ma biura wirtualnego. mają fizycznie biuro i spotkałam się z nimi. nie mi oceniać, czy dobrze sobie radzą, ale rekrutacje prowadzą, są od kilku lat więc pewnie sobie radzą. to tym samym podważa prawdziwość wcześniejszych wpisów.

rekruter

nie wiem, jak jest naprawdę, ale była moja koleżanka na rozmowach i proponowali umowe o prace. byc moze sa rozne rozwiązania. wiele ofert, która mają to są poszukiwania dla ich klientów. jest to firma doradztwa personalnego. znam rynek i nie widze u nich nieczego zlego, w porownaniu z innymi malymi firmami. kolezanka byla zadowolona z profesjonalizmu i rozmow.

Pracowałeś już w firmie SOLID BRIDGE SOLUTIONS SP. Z O.O.? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum i pomóż innym podjąć najlepszą decyzję.

Zostaw opinię o SOLID BRIDGE SOLUTIONS SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SOLID BRIDGE SOLUTIONS SP. Z O.O.