Opinie o Gubernator Service Sp. z o.o. w Wyszków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gubernator Service Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gubernator Service Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gubernator Service Sp. z o.o. w Wyszków

Od czego uzależniona jest premia w firmie Gubernator Service Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 29 listopada na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Pracownik Produkcji.

@Umi

Wyrównanie brygad na 0? Tu kolega wyżej w ogóle pisał z pełnym przekonaniem o tym, że ktoś odejdzie, ja natomiast ofert bieżących nie widzę. Cos źle sprawdzam? Chyba ze warunki z czasem ulegają po prostu zmianie? Jest tu w ogóle ktoś kto na bieżąco się zatrudnia i mógłby się odnieść nieco szerzej?

Nela Nowy wpis

Polaków to oni w ogóle przyjmują teraz? Chciałam sobie zobaczyć ofertę pracy, a to sama po ukraińsku. Nic po polsku, no i nie wiem teraz czy w ogóle da radę tam znaleźć cokolwiek czy sobie lepiej darować.

Anżelika Nowy wpis

Witam, Zapraszam do kontaktu wszystkie poszkodowane osoby i firmy. poszkodowaniprzezdamiana@gmail.com Proszę o kontakt każdego nawet te osoby co nie posiadały umowy o prace. Jest to niezbędne do zbiorowego pozwu i zgłoszenia sprawy do Telewizji. Musimy nagłośnić tę sprawę i tę firmę w każdej możliwej instytucji jak PiP, Zus, Policja, Telewizja, Gazeta, do firmy Murapol Dynamix. Jak dobrze wiemy Damian nie dawał umów pracownikom zwlekał z tym a po krótkim czasie przestał wypłacać i wyrzucał z budowy. Wygraża się i nawet doszło do jednego pobicia na hostelu przy ulicy Wołowej 2. w łodzi. Sprawa jest rozwojowa i bardzo Poważna, nie ma miejsca tutaj w łodzi dla takich (usunięte przez administratora

Jadźka Nowy wpis

Jednego nie rozumiem. Jak wyście się zatrudniali do tej agencji, przecież ona nie ma żadnych ofert pracy w netach? Oni pośredniczą tylko w zatrudnianiu budowlańców, @Karol? Czy inne zawody też?Gdzie Ty się natknąłeś na ich ogłoszenie, bo ja nic nie znajduję...

Karol Nowy wpis

Damian Aleks Madziarowicz to najzwyklejszy (usunięte przez administratora) Bierze ogromne budowy, rozlicza się tygodniowo z inwestorami na grube dziesiątki tysięcy, a ludziom daje zaliczkę 500zł za miesiąc pracy. Człowiek pracuje po 10/12 godzin i nic z tego nie ma. Ekipa 5 osób została bez pieniędzy. Nie ważne czy Ukraina czy Polacy czy Gruzini. Nikt nie widzi pieniędzy za pracę. Zatrudnia bez żadnej umowy. Obiecuję pieniądze i na obietnicach się kończy. Później nie odbiera telefonów. Nie polecam. Trzymać się jak najdalej. Na pewno tak tego nie zostawimy.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Gubernator Service Sp. z o.o..
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Poszkodowana

Damian Madzarowicz jest (usunięte przez administratora) zatrudnia ludzi daje nawet umowę, daje śmieszne zaliczki po 200 zł, ciągle mówi, że czeka na przelew i nie wypłaca ludzią pieniędzy. Przetrzymuje ich jak może codziennie mówi, że pieniądze będą jutro , że będą w piątek. Na umowie jest do 25tego każdego miesiąca ten termin dawno minął a pieniędzy jak nie było tak nie ma. Nie polecam tego człowieka bo kompletnie nie nadaje się na prowadzenie biznesu. Jeden wielki (usunięte przez administratora) sprawy nie odpuścimy i wszędzie będzie oczerniany ten człowiek. Człowiek jest stratny na bardzo dużo pieniędzy, pracował po 12h dziennie i zero wdzięczności.

@Poszkodowana

No ale przecież jak nie płaci to pewnie ludzie odchodzą z roboty bo trudno pracować za free. Jak nie udało się dogadać polubownie z właścicielem to jest szansa że uda się odzyskać zaległe pieniądze przez sąd? Ty próbowałaś?

Jarosław

Jak to na czarno? Nie dają umów, nawet zlecenie? Dobrze cię zrozumiałem? A co z kasą? Przecież jak nie płacą to nikt nie zdecyduje się zostać tam na dłużej, nie?

Odpowiedź

Spółka nie widnieje w rejestrze VAT! Wystarczy wpisać w Google imię i nazwisko prezesa tej spółki jak będzie jasno widać ,po pierwsze, ile jest powiązanych firm ,a po drugie, że żadna z nich (nie wypłaca wynagrodzeń pracownikom ,praca na czarno )

Odpowiedź
@Jarosław

Polecam sprawdzić powiązanie spółek wpisując nazwisko prezesa .Aktywna spółka Napal która głównie pracuje czy pracowała z klientami .Nikt z pracowników nie dostał za ostatnie dwa miesiąca wynagrodzeń ,i się okazało że bez umów byli wprowadzeni na obiekty .Usługa rekrutacji pracowników która była okazana dla Damian M.też nie rozliczona do dnia dzisiejszego .Unikają spotkań ,nie odbieranie telefonów a później zmiana numerów .Tak wyglada praca z niby Gubernator Service a tak to zupełne inna sp zoo .Tak że próbują dawać ogłoszenia pod innymi nazwami firm które tak naprawdę widnieją się tylko w KRS .Uważajcie że by nie zostać ………!

Jarosław
@Odpowiedź

No tak. Jak nie ma umowy to nawet PIP nie można powiadomić. Tylko zostaje droga sądowa żeby odzyskać wypłaty. Napisałeś że nie zapłacili za ostatnie dwa miesiące. To wcześniej kasa była normalnie?

@Jarosław

Forma zaliczek ,a jak dochodziło do rozliczenia za miesiąc to nie dopłacali ,obiecując w następnym miesiącu całość .To tylko obiecanie było .

Zigi
@Odpowiedz

I co? Minęło kilka miesięcy i zastanawiam się czy coś się zmieniło jeśli chodzi o zaległości w wypłatach i zapłacili? W ogóle zatrudniają kogoś teraz czy już nie mają żadnych pracowników?

@Zigi

No skąd ?Damian Madziarowicz to (usunięte przez administratora) .Zmienia za każdym razem spółki a prowadzi nadał tą samą dzałalność .Nie wypłaca za wykonaną prace .Nie odbiera i zmienia numery telefonów .

@Odpowiedz

Czyli od nowa zatrudnia pracowników jak zmienia nazwę firmy a profil jest ten sam? I po miesiącu nikt nie dostaje wypłaty? Przecież wiadomo że ludzie wtedy odejdą? Czy jednak płaci przez jakiś czas?

Umi

To napewno znajdą nowych jeleniej .Oni cały czas właśnie poszukują takich .Na tym polega cały biznes Madzarowicza .Do póki nie wypłaci i nie rozliczę się z całymi brygadami których wyrównał na zero .

@Umi

Jakie narzędzia pracy zapewnia Gubernator Service Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Madzia

Jak to jest z tymi umowami? Coś mi się nie wydaje, żeby np. Pracownicy produkcji robili tu w firmie na czarno? Przecież szybko by się ktoś przyczepił. Wyjaśni ktoś o co chodzi? Ogólnie przychodzę z konkretnymi pytaniami, czy na produkcje przyjmują kobiety? Jakie są obowiązki? Ile obecnie płaca? :)

Yurii Viktorivich

Чуть не повівся на цю фірму, дякую людям з коментарів! Це шахраї, надають тільки інформацію що існує така вакансія і все!

Koordynator

Nie jest czynnym płatnikiem VAT !!!!

Максим
@Koordynator

Получается что под данным адресом зарегистрировано несколько фирм и ни одна из них не является налогоплательщиком с 2019 года .Интересный факт вызывает то что везде фигурирует одна и та же фамилия и имя а также ещё несколько фирм и ни одна из них также не является налогоплательщиком. А то каким образом эти фирмы пробуют заниматься деятельностью где фактически не платит налоги государству страховки подоходный налог и НДС ?? Может и завод такой же если не видит что фирма которая подписала сними контракт не может рассчитаться с налогом?! В се это выглядит на полнейшую левизну. Я ставлю негативный комментарий для меня это просто какая-то афера.

Zostaw merytoryczną opinię o Gubernator Service Sp. z o.o. - Wyszków

• Jak się pracuje w Gubernator Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gubernator Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gubernator Service Sp. z o.o.?

Gubernator Service Sp. z o.o.
  • Serocka 4
    07-200 Wyszków
  • NIP: 5213172650 REGON: 11519647 KRS: 0000068861

Gubernator Service Sp. z o.o.