Opinie o Adecco Consulting (Adecco Poland) w Warszawa

Światowy lider wśród firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz doradztwa personalnego.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adecco Poland w Warszawa

Nicko

Jak ktos chce pracowac to znajdzie dla siebie miejsce

Zaczęłam pracować w niemieckim Adecco ponad trzy miesiące temu i pracowałam tam zaledwie dwa dni, bo potem wywalono mnie do polskiego Adecco, bo nie umiałam ogarnąć programów, które oni tam używali do pracy. To szkolenie tam to jedna wielka ściema, zero normalnego wytłumaczenia, tylko JEDEN WIELKI CHAOS. nawet nie miałam szansy się wykazać. Porażka i nic więcej.

Zgadzam się, mierne szkolenia, za to bardzo (usunięte przez administratora) środowisko i wymagania niemożliwe do wykonania. Zdecydowanie nie polecam. Szkoda zdrowia, zwyczajnie nieetyczne i bardzo nieproporcjonalne podejście.

Stanisław

Witam czy orientuję się ktoś jak wygląda praca w Kongo adecco się ogłasza ktoś coś wie więcej jak to wygląda????

Jonathan
@Stanisław

Nie polecam tej oferty: - nie ma żadnej umowy o pracę, jest tylko list intencyjny, z informacją, że dopiero przedstawią umowę z zakresem obowiązków na miejscu, - zarobki takie same jak w Polsce, nawet mniejsze, dopiero po przyjeździe informują, że będą Cie obciążać za czynsz, prąd według zużycia i gosposie 200$, użyj google to znajdziesz oferty z przed kilku lat, Adecco koloryzuje, - nie ma żadnego rozwoju, firma nie prowadzi żadnych projektów, twoje zadanie to wybudować "rów odwadniający", nie ma też żadnej cukierni/pączkarni, szukają gosposi dla siebie, bo miejscowe im nie odpowiadają, - zgrany zespół, w którym pracują Polacy to jeden Polak Radosław, znawca wszelkich miejscowych trunków i sklepów, gdzie je można dostać, - nie ma żadnej opieki zdrowotnej, tak jak w całej Afryce musisz zapłacić z własnej kieszeni, poprosić o rachunek i jeśli wykupisz ubezpieczenie w Polsce to Ubezpieczyciel może Ci wypłaci pieniążki, - pokoje odmalowane, brak prądu w gniazdkach, ciepłej wody (wąż pękł ze starości), podobnie spłuczka, zimna żółta z mułem, kuchenka nie działa więc nic nie ugotujesz, internet pomimo że pracujesz u dostawcy wymaga dużo cierpliwości, - nie ma też żadnych płatnych czy nie płatnych urlopów, po przyjeździe dowiadujesz się, że Twoje ustalenia i harmonogram zjazdów nie został zaakceptowany i masz siedzieć 365 dni w Kinszasie, bo takie jest prawo, jak się nie zgodzisz to Cie zamkną w biurze i będą atakować/szarpać żebyś podpisał, że rezygnujesz z własnej woli, bo inaczej Ci nie kupią biletu powrotnego, i nie dostaniesz wynagrodzenia, odmówią Ci transportu do domu i wracasz po ciemku przez 1,5h, - zgłosisz sprawę do Ambasady to otrzymasz odpowiedz: "Uważam p. Leone N... i jego firmę za poważnych partnerów, o ugruntowanej pozycji na rynku kongijskim. Jestem przekonany, że nie mogliby pozwolić sobie na tak poważne uchybienia, jak im Pan zarzuca." - agencja rekrutująca Adecco, zadzwoni do Ciebie po jakimś czasie z informacją, że Ty sam prosiłeś o gosposie, bo tak miałeś w innej pracy i masz podpisać dokumenty, bo inaczej nie dostaniesz wynagrodzenia, a bilet musisz sobie kupić sam, - wizę musisz sobie sam zorganizować, a potem chodzić i się prosić o zwrot, - kierowca robi to co mu się podoba, udaję, że nie rozumie angielskiego, czy nawet francuskiego tłumacza google, - siedziba firmy do skromny lokal, Podsumowując jak jesteś bezdomny, masz problemy z prawem, komornikiem to idealne miejsce dla Ciebie. Ale jeśli chcesz normalnie zarobić, zrobić projekt i żyć to są lepsze miejsca i ludzie do pracy. Nie wypłacili wynagrodzenia, a bilet powrotny musiałem sobie kupić sam.

Jonathan
@Stanisław

A firma nazywa się Microcom

Alice
@Jonathan

Potwierdzam firma nie wypłaca wynagrodzenia, a bilet powrotny musisz kupić sobie sam.

henry

Jeszcze 2-3 lata temu uważałem Adecco za profesjonalną agencję zatrudnienia z poważnym podejściem do klienta, kompetentną kadrą i ułożonymi procesami. Cele do osiągniecia wydawały się jasno postawione, włącznie z benefitem za jego osiągnięcie. Szła za tym dobra atmosfera w miejscu pracy, a także wyniki sprzedażowe. Teraz przypomina to raczej masę upadłościową, pogrążoną w powolnej agonii. Rotacja bije rekord za rekordem. Kolejni kluczowi pracownicy zwalniają się, a zastępowani są przez managerów z przypadku lub stażystów i praktykantów. Powodów przez które zmierza to w złym kierunku jest mnóstwo, dużo by pisać. Przestrzegam wszystkich przed podjęciem zatrudnienia w tej firmie.

Pracownik Produkcji

Bardzo miła obsługa, dostałam wybór działu na podejście przy rekrutacji nie mogę narzekać, zapomniano dodać że trzeba nosić pampersy i głodować 10 godzin bo liderka na dziale Buzek plastik nie puszcza wszystkich na przerwę nocną a gdy się upomnisz Adecco cię zwalnia z pracy!!! Tak jest w Nowym Dworze Mazowieckim woj.mazowieckie.

Czy wcześniej pracowałam na produkcji czy wiem co to za praca i z kąd się dowiedziałam o Adecco.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Oddzial Opole - projekty Amazon i Logistyka. Odradzam współpracy z tą firmą. Szkolenia wdrożeniowe chaotyczne, bez jasnej organizacji. Niby wszystko na luzie, ale tak na prawdę to nikogo nie obchodzi czy nowe osoby wszystko rozumieją i po prostu muszą sobie same radzić. Ilość wymaganych połączeń to kosmos. Brak pomocy przy problemach technicznych i odzyskiwaniu dostępów. Potem zwolnienie z dnia na dzień, praktycznie bez żadnego słowa wyjaśnienia. Wyjątkowy pech trafić na taką firmę, dlatego ostrzegam innych.

uczciwy pracownik - OPOLE

Oddział Opole - projekt rekrutacje dla Niemców logistyka i Amazon - odradzamy, to niestety najgorsze wydanie korporacji na jakie mogliśmy patrzeć. Dziewczyna, która została awansowana w sierpniu to Dyktator, bez żadnego pomysłu na rozwój zespołu, na motywację pracowników. Publiczne przekleństwa obrażanie pracowników to tylko małe szczegóły poczynań, które się tam dzieją. Ludzie pracują, harują wręcz na źle działających systemach, cały czas jest szukanie dziury w całym. Zwolniło się od listopada lub zostali zwolnieni ponad 10 osób!!!! Zatrudniamy się w firmie a odchodzimy od bezpośredniego przełożonego. Uwaga planują robić nowe zatrudnienia od kwietnia, nie polecamy !!!

@uczciwy pracownik - OPOLE

Niestety muszę zgodzić się w 100 % z powyższą opinią, zero szacunku dla pracownika, ciągle tylko rozkazy, nieprawdziwe zarzuty, tłumaczenie się z każdej minuty pracy, dokładanie pracy a wypłata niezmieniona od dłuższego czasu. Ciągła kontrola, brak zaufania i jeden wielki chaos. Zdecydowanie nie polecam!

uczciwy_obecny_pracownik
@uczciwy pracownik - OPOLE

odnosząc się do opinii dotyczącej oddziału Opole - to mogę powiedzieć z pełną świadomością, że jeśli wykonuje się rzetelnie swoje obowiązki, to w żadnej mierze nie spotyka się tam z jakąś nagonką, dyktaturą, czy czymkolwiek innym negatywnym - ale jednocześnie nie spotkałam się również jeszcze z czymś takim, aby pracownik otrzymywał wynagrodzenie za siedzenie i nic nierobienie. Z mojej strony mogę wyrazić opinię jak najbardziej pozytywną, moja praca jest doceniana a pomysły wykorzystywane w codziennej pracy. Teamleader jest zwykłą osobą, nie jest "Dyktatorem", a to sprawia, że jest blisko zespołu - w jej towarzystwie można czuć się swobodnie, można też porozmawiać z nią na każdy temat i mocno wspiera swój team. Szkoda tylko, że wypowiadające się w taki sposób osoby nie rozumieją, że atmosfera zespołu tworzona jest przez wszystkich jego członków, a nie tylko przez lidera. Może gdyby więcej ludzi rozumiało to w ten sposób, wiele innych zespołów, które "się rozpadły" - nadal by istniało. Z mojej perspektywy - polecam pracę w Adecco, niezależnie od oddziału

@uczciwy_obecny_pracownik

Niestety muszę w pełni zgodzić się z negatywnymi opiniami wyżej. Oddział w Opolu jest zarządzany przez osoby, które nie dość, że są osobami zupełnie nie kompetentnymi w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi to dodatkowo ich wiedza w zakresie praw i obowiązków pracownika - a co za tym idzie w zakresie znajomości prawa pracy jest równa zero. Stosowanie zachowań mobbingowych względem pracownika, podsłuchiwanie prywatnych rozmów pracowników to tylko garstka hitów, które miały miejsce od sierpnia tego roku w Oddziale Opole. Głównym celem Teamleadera i osób z nim współpracujących było zastraszenie pracowników.

Zdecydowanie nie polecam pracy w Adecco Poland w Opolu przy projekcie Amazon/ Logistyka. Procesy zaczęły zmieniać się stale na niekorzyść. Nie zostaliśmy docenieni za naszą ciężką pracę i zaangażowanie, tylko wyrzuceni "na bruk". Ciągle szantażowani, (usunięte przez administratora), poniżani, kompletnie się z nami nie liczono. Dokładano nam nierealne do wykonania zadania, zmuszając do pracy w trzech bazach danych i wykonywania 100 połączeń dziennie. Ciągle dokładano coś nowego, nienależącego do naszych obowiązków. Ciągłe wprowadzanie zmian i wycofywanie się z nich, aż można było oszaleć. Pracownicy traktowani bez szacunku, przedmiotowo, nawet nie dostali podziękowań.

Pracownik_ACC_DE_Opole
@uczciwy_obecny_pracownik

Nie trzeba się długo zastanawiać, aby wiedzieć kto tę opinię napisał. Jednak każdy pracownik ACC DE Amazon-Logistyka, który pracuje dłużej niż od sierpnia 2022-poczuł na własnej skórze oraz doskonale zdaje sobie sprawę jak wygląda teraz sytuacja. Od nieprzemyślanej zmiany teamleadera na kogoś kto kompletnie się na taką posadę nie nadaje, czyli nie posiada żadnego wykształcenia ani kwalifikacji w tym kierunku, nie potrafi załatwić podstawowych dostępów pracownikom, nie potrafi pomóc z problemami o różnej tematyce (nie wie nawet do kogo z tym problemem można się skonsultować), nie rozumie nawet sporej części procesów - ani odpowiedzieć na pytania z nimi związane (zapytaj tej-tamtej osoby przecież ja nie wiem), nie potrafi zmotywować pracowników, więc nakłada nam większy próg w postaci KPI zastraszając brakiem premii jeśli się nie wyrobimy. Pracę przed tym okresem oraz po można porównać do ,,niebo a ziemia”. Poprzednia teamleaderka świetnie sobie radziła w swojej roli, bardzo dobrze szkoliła, motywowała, potrafiła każdego wysłuchać, pomóc, wszystko dało się załatwić w oka mgnieniu, nie do porównania z tym co tu się od paru miesięcy dzieje. Jednak nie poddaliśmy się, każdy pewnie pomyślał ,, to tylko chwilowe, po ciężkim okresie jakim jest dla nas grudzień będzie już tylko lepiej”, nic z tych rzeczy cały styczeń to istny koszmar... zatrudniają nowe osoby które w ogóle nie są w jakikolwiek wyszkolone przez trenerów, nie rozumieją podstawowych słów po angielsku/niemiecku, ledwo co potrafią maila do kandydatów napisać bez gotowych szablonów i użycia tłumacza, kompletnie nie rozumieją systemu na jakim pracują, a wszystkim musimy się zajmować MY starsi koledzy/koleżanki, pokazywać im kompletnie wszystko od podstaw. Na domiar wszystkiego z dnia na dzień nagle zwolnili sporą ilość pracowników którzy pracowali już od dłuższego czasu w firmie. Ludzie postanowili się stawiać ze złymi decyzjami teamleaderki – to ich zwolnili proste, pod pretekstem redukcji pracowników, pytanie po co Ci nowi pracownicy w takim razie? Po prostu budują sobie bazę wspólnej adoracji i potulnych owieczek. Teamleaderka nie lubi słuchać innych a tym bardziej gdy mają własne zdanie. Coraz więcej ludzi mówi otwarcie o braku chęci pracy tutaj jak i przyszłym wypowiedzeniu. Wstyd mi za to co się tutaj dzieje, zwłaszcza gdy wcześniej broniłem dobre imię tej firmy oraz rozpowiadałem jakie to nie jest super miejsce do pracy, jak to mawiają wszystko co dobre kiedyś się kończy. Serdecznie odradzam pracę w tym miejscu. :)

Szczęśliwy były pracownik
@uczciwy_obecny_pracownik

Widać kto napisał ten komentarz. Ja nie wiem kto tam czuł się swobodnie, chyba tylko Ci którzy gadali tak jak ona czyli jak dyktator. Chamskie odzywki, brak chęci do pomocy, brak znajomości programów, szkolenia to już była masakra, zachowanie które wpływało na zniżenie samooceny, kłamstwa, ciągłe niespełnione obietnice, ciągłe odwoływanie daili calli, tym samym zabieranie możliwości pracownikom integrowania się. Pracowaliśmy w domach przykuci do laptopów. Naprawdę można pisać poematy. Nie polecam pracy w tym (usunięte przez administratora)

Uczciwa byla pracownica

Odradzam ,odradzam tego pracodawcę . Brak szacunku dla pracownika, tylko kontrola , pretensję i wyzysk pracownika. Praca na akordy. ????przy 160 połączeniach dziennie ciężko bylo odejść od kompa nawet do WC! zgadzam sie nowa teamleaderka to dyktatorka!

HR

Podsumowanie 2022: Minusy - podwyżki kosztem premii - rotacja pracowników na poziomie 70% - brak ścieżki kariery - kilka razy wyłączona opieka medyczna - brak opłacanych faktur za ubezpieczenie na życie - praca w stresie bo brakuje podstawowej kadry Plusy - wypłacanie wynagrodzeń osobom, które odeszły - opłacanie pakietów medycznych osobom, które odeszły - najbliższa perspektywa podwyżki, kwiecień 2023 - jeden dzień HO - dużo wolnego miejsca w centrali 2023 - w budowie....... z nowym szefem HR i boskim włoskim szefem nie będziemy się nudzić.

rotacja
@HR

Spokojnie rotacja lada dzień znowu wystrzeli w kosmos patrząc na brak planów na jakikolwiek sensowny rozwój (szkoleniowy jak i finansowy)

Zuzanna
@HR

Serio taka rotacja? A na jakich pozycjach? Pytam w kontekście posady cieśli budowlanego i pracy dla chłopaka. Tutaj tez jest rotacja? Jak wygląda rekrutacja jeśli tak wiele osób odchodzi, jak mówisz?

Wiktoria
@rotacja

a plan na 2022 to kiedy wam przedstawili, że tak na ten 2023 patrzycie sceptycznie? i w sumie jeśli o planowanie chodzi to sprawdziło się w tym roku to czego chcieli?

@Wiktoria

Plan na 2022 rok został podany najpierw w styczniu mówiąc "Jeszcze nie wiemy ale chcemy zrobić większy budżet" a potem zmieniając oczekiwania w ciągu roku jeszcze dwa razy aby na koniec roku nikt nie wiedział w sumie jaki był cel a tym bardziej jaki był plan. Za duża rotacja w tej firmie aby było coś pewnego.

Aleksander
@lol

Czyli jeszcze może się dużo zmienić skoro plan tak ewoluuje w ciągu roku. A co z tymi podwyżkami w kwietniu o których ktoś wcześniej napisał. To tylko perspektywa czy będą na pewno?

@Aleksander

Nic nie jest pewne ;) Jest szansa, że firma zaskoczy i da podwyżki ale aż do kwietnia nikt nie powie na 100%, że na pewno będą albo na pewno nie będzie. Plan niestety się zmienia w taką stronę, że jak idzie za dobrze to podnoszą cel aby bardziej zmotywować pracowników to postarania się i zwiększenia wyniku.

lol

Na spotkaniu całej firmy zamiast ogłosić podwyżki zaproszono sportowca aby pani zmotywowana pracowników.

abc
@lol

informacja o podwyżkach była podana. po tym komentarzu wnioskuję, że nie umiesz słuchać ze zrozumieniem, więc szansa, że się na nią załapiesz jest raczej znikoma.

Papa
@abc

To ile tej podwyzki bedzie? Troche woecej niz inflacja? Czy jednak ponizej? Czy tylko cos dla oka?

QWER
@abc

Dołączam się do pytania o podwyżkach - w tej firmie informacje nie są przekazywane każdemu.

@abc

W której wymijającej odpowiedzi była podana ta informacja? Bo nikt nawet przełożony nie potrafi odpowiedzieć "Tak będą"/"Nie będzie podwyżek". Stwierdzenie, że ktoś jest dobrej myśli to w adecco może oznacza wszystko.

Jarek

Nie warto tracić czasu na agencje która i tak potraktuje cie jak przysłowiowego (usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu kto nie chce zostać oszukany/a już przy pierwszym solarisie. Jeśli planujesz wyjazd za granicę żeby pracować i uczciwie zarobić to omijaj szerokim łukiem Addeco. Jeszcze raz powtórzę żeby każdy zrozumiał, jest to agencja skupiona na wyzyskiwaniu nie na synergii i rozwoju.

Sandra

Obiecująca rozmowa rekrutacyjna a później brak odzewu - żenada. Przed rozmową słyszałam jak mój przyszły niedoszły pracodawca miał calla, po którym w niepochlebnych słowach wypowiadał się do współpracownika co mówiąc szczerze zrobiło od razu negatywne wrażenie o firmie, podejrzewam że właśnie taka jest tam atmosfera.

Dramat

Zero szacunku dla pracownika

She

Paweł od ,, koordynator IQOS,, Szkoda czasu. Nie szanują dobrych koordynatorów. Pani rekrutowała w domu twierdząc,że jest w siedzibie. Jak się nachyliła, aby podłączyć komputer to rozmyło się tło i siedziała na białej kanapie. Zero szacunku przy prawdzie. I trochę dość dziwne pytania. A nawet bardzo

@She

A jakie pytania? Jakie warunki pracy? Auto?

Januzzi
@Paweł

@Paweł Od razu auto Ci potrzebne ??! Nie łaska zbiorkomem jeździć jak "normalni ludzie". Dla Ciebie powinien ewentualnie Fiat 126p starczyć (już klasyk motoryzacji he he) lub Fiat Seicento za ok. 2000 zł mocno przechodzony najlepiej. Abo zacznij hulajnogą elektryczną poruszać się po mieście. To modne i ekologiczne.

Januzzi
@She

@She Też bardzo chcę wiedzieć jakie konkretnie pytania Ci zadawała na videorozmowie kwalifikacyjnej ta niby 'profesjonalna' pani rekruter. nie ma prawa niektórych pytań zadawać (u kobiet np. o planowaną ciążę, ile urlopów brałaś w poprzedniej pracy, pytania o światopogląd i wyznanie itp.). Sam używam GLO akurat a nie IQOS.

Kkkk

Wielkie korpo a nawet czekolady nie dali na święta ????

Na jakie warunki może liczyć koordynator punktów iqos? Jaka podstawa? Jakie auto służbowe?

Halina

Cześć, wiem że mieli ogłoszenie na Cieślę budowlanego. Czy to jeszcze aktualne, wciąż szukają? Bo jeśli tak, to może ktoś wie, czy można od razu liczyć na umowę o pracę czy jednak zlecenie?

Przemysław

Dzień dobry; Chciałem wyrazić opinie na temat pracy w Adecco na Targówku. Praca jak praca, zmiany, nocki, zarobki od 2021 nie zmieniły sie praktycznie w ogóle, inflacja prawie 20% a tu podwyżek brak. Ciągle słyszymy, że od nowego roku sie zmieni.... Koordynatorz sami nic nie wiedzą, ogólnie chaos, Pani z biura tak nalicza wypłaty, że co miesiąc muszę iść i kłócić sie o swoje ciężko zarobione pieniądze. Dobrze jak jest jeszcze w biurze bo częściej jej nie ma niż jest, kontakt tel. utrudniony bo nie odbiera ajjj cyrk z tym naliczaniem. Nie polecam

Krzychu
@Przemysław

Eeeee, bez przesady. W każdej pracy jest coś nie do końca tak, a naliczanie pensji? Nigdy nie miałem problemu, a pani z biura ok. Jeśli są jakieś niejasności to pomaga, nie miałem problemu z kontaktem. Jest tyle innych miejsc pracy, gdzie możesz znaleźć swój raj.

Misiek

Polecam godne zaufania .dobry kontakt i obsługa .

Holahola

Góra jak tam wasze pomysły? Ma kto je obsługiwać?????

Moda
@Holahola

Zrobilismy impreze za pol miliona teraz juz nikt nie bedzie odchodzil

Moda a gdzie premia do 20 każdego miesiąca? Bo chyba nie na kontach

viki

po co ta furia w poniedziałek dostaniesz jak narzekasz na pracodawcę po co tu pracujesz?

ben
@Moda

nie było by imprezy - źle , jest imprez- źle - Polska mentalność narzekania -zawsze źle, słabe to z Twojej strony

Pracownik byly

Tak premia gdzieś jest, ale nie wiadomo gdzie!! To chyba czas na inspekcję pracy

edward

żałośni jesteście , zamiast za pracę się zabrać tylko narzekanie i narzekanie , jak Ci nie pasuje odejdź nie komentuj bo to żałosne

Userski
@Moda

Udalo wam sie na imprezie firmowej dorwac waszego puzelka? (usunięte przez administratora)

@edward

Bo się prawde pisze to nie pasuje hahahaha

No widzisz i nie potraficie się upomnieć o swoje i kto tu jest bardziej żałosny.

Phi

A moze aport piesku napiszesz na służbowego maila tej osoby? Jak ta organizacja ma mieć dobre opinie jak pracownicy w stosunku do siebie prezentują taki "poziom" Dramat

Halina
@Phi

Czyli w pracy rzeczywiście też jest taka atmosfera? Bo nie wiem, czy warto aplikować, przyznam, że nie chcę zbędnych kłopotów w miejscu pracy i stresu.

@Halina

Ja w swoim dziale i w biurze mam super atmosferę i traktujemy się z szacunkiem więc chyba to zależy od działu i poziomu danych ludzi. Ja bym aplikowala bo wg mnie pracodawca jest dobry. Benefity też fajne. Kasa to wiadomo jednym pasuje innym nie ale ogólnie wg mnie na plus. Ja na zmian nie planuje

Wiktoria
@Phi

ale to chyba też od Ciebie samej zależy ile zarobisz tak? Piszesz o fajnych benefitach, doprecyzujesz wszystkie dla jasności?

@Wiktoria

Nie ja mam tylko podstawę bo nie mam takiej pracy ze wyrabiam premie itp. Benefity to opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie Multisporta, kafeteria gdzie się dostaje czasami ekstra punkty np za jubileusz, urodziny, konkursy, 4 godziny dla rodziny, 4 godziny na urodziny. Dodatkowy urlop za okrągły jubileusz. Platforma językowa do nauki języków. Dla mnie to dużo i uważam że to super że takie rzeczy są. Dla mnie praca zdalna to też benefit bo w poprzedniej pracy mogłam o tym tylko pomarzyć. Ale może dla niektórych to mało

Brak podwyżek

GUS ogłosił dzisiaj inflację na poziomie 17,9% a więc góra Adecco ogłosi rekordowe podwyżki na poziomie 2% ale dopiero w kwietniu co by za szybko pracownicy sie nie ucieszyli...

tom
@Brak podwyżek

jak Ci firma nie pasuje zmień pracę

Brak podwyżek
@tom

I zmieniłem ale nadal niektórzy znajomi tam pracują. Lepiej to wygląda jak aplikuje się do konkurencji mają rok doświadczenia w tak dużej firmie która sprawia wrażenie sprawnie działającej.

mimi
@tom

bingo

Zostaw merytoryczną opinię o Adecco Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Adecco Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Adecco Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 151.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adecco Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 114, z czego 5 to opinie pozytywne, 88 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adecco Poland?

Kandydaci do pracy w Adecco Poland napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adecco Poland