Modis

Kraków

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 62 ocen.

Opinie o Modis

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Modis

Hanna

W Modis każdy ma szansę zdobyć pracę. Firma oferuje wsparcie kandydatom na każdym etapie kariery, nawet jeżeli jesteś absolwentem świeżo po studiach. Dlatego też w zakladkach dla kandydatów znajdziecie darmowe poradniki w plikach pdf o karierze w IT. Tu przykład jednego z nich: http://modispoland.com/wp-content/uploads/2015/07/writing_the_perfect_cv_en.pdf W Krakowie aktualnie firma poszukuje pracownika na stanowisko: http://modispoland.com/job/krakow-malopolskie-embedded-engineer/ Ktoś skorzysta z rad z poradnika i zaaplikuje do firmy?

Hanna

Zapoznaliście się już z wywiadem - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,192634,wywiad-artur-gerwel? Firma porusza w nim wiele ciekawych wątków, który najbardziej Was zaciekawił? :)

pac pac

no jak najbardziej się temuś komuś coś totalnie pomyliło, ta firma to rzeczywiście globalna marka wspierająca utalentowanych kandydatów z branży IT w poszukiwaniu nowych wyzwań u wiodących dostawców i masz rację jak najbardziej co do wymienionych typowych poszukiwanych stanowiskach tutaj

anonim

(usunięte przez administratora)

Johny

Konsultant ds. Mody? Przecież modis zatrudnia w branży it programistów, javowców itp. To chyba Tobie kolego coś pomyliły się fora. Jeśli chodzi o jakiekolwiek związane z branżą it stanowiska, to owszem, można znaleźć oferty z innych miast, ale tak czy inaczej Modis dziala bardziej jako agencja rekrutacyjna - ich zadanie jest znalezienie odpowiedniego kandydata na dane stanowisko, który zostaje zatrudniony przez klienta, a nie ich samych. Ich outsoursing jest marny. A rekrutują tylko z krakowa.

Johny

Konsultant ds. Mody? Przecież modis zatrudnia w branży it programistów, javowców itp. To chyba Tobie kolego coś pomyliły się fora. Jeśli chodzi o jakiekolwiek związane z branżą it stanowiska, to owszem, można znaleźć oferty z innych miast, ale tak czy inaczej Modis dziala bardziej jako agencja rekrutacyjna - ich zadanie jest znalezienie odpowiedniego kandydata na dane stanowisko, który zostaje zatrudniony przez klienta, a nie ich samych. Ich outsoursing jest marny. A rekrutują tylko z krakowa.

anonim

(usunięte przez administratora)

Johny

To ciekawe co piszesz, bo będąc tam nie poznałem żadnej osoby, której przedłużyli staż w przeciągu roku. Co więcej, modis to typowo żeński zespół, a facetem byłem tam jedynym, no chyba, że mówisz o mocno zamierzchłych czasach. A tak poza tym, niby gdzie tych ludzi przyjmują, skoro ostatnie biuro jakie im zostało to Kraków, a tam już ma kto pracować.

Johny

Nie polecam stażu w modis, nikomu nie przedłużają i nawet nie informują o tym, że nie przedłużą. Problemem jest także dla nich wystawienie zaświadczenia o bezpłatnym stażu. Nie podpisują umów. Tragedia

tomek

no jasne, ze tak, należy się tyko uodpornić na takie komentarze, które są tylko hejtem tak naprawdę, a nie wnoszą nic do rozmowy tak naprawdę. Czekam jeszcze na komentarze ale na takie, które faktycznie coś wnoszą tutaj do dyskusji, a w sklepie takim jak modis to można różne rzeczy usłuszeć tak naprawde.

nemak

Czy warto w ogóle wierzyć w wiekszośc tutejszych komentarzy? bo jednak nie oszukujmy sie, ale narzekają głównie ci, którym z różnych przyczyn praca w Modis nie wychodziła i najprawdopodobniej nie sprawdzili sie w szeregach firmy. Sa tez ludzie, którzy wytrwale pracują, prawda? Oni sa zadowoleni, czy to wysokość wynagrodzenia trzyma ich w firmie?

ex-Modis2
@nemak 30.11.2014 14:39
Czy warto w ogóle wierzyć w wiekszośc tutejszych komentarzy? bo jednak nie oszukujmy sie, ale narzekają głównie ci, którym z ró...

Warto wierzyć! Ne odeszli ludzie, którym nie szło tylko tacy którzy znają swoją wartość i nie chcą być oszukiwani i traktowani jak "trybiki" zapełniające statystyki w tabelkach! Tłumaczenie, że im nie szło jest nieprawdziwe i jest typowym dla szefa, szukającego usprawiedliwienia. Niestety, ale większość komentarzy jest prawdą. Nie mając wiedzy na temat rekrutacji IT, nie można skutecznie i z sukcesem prowadzić zespołu. Do tego dochodzi brak inteligencji emocjonalnej i umiejętności managerskich. Firma z potencjałem, jednak kompletnie niewykorzystanym. Nie polecam!

look

@usain "Modis jest wiodącym dostawcą wykwalifikowanych specjalistów IT & Engineering w Europie, Wielkiej Brytanii i Ameryce Północnej"? haha skopiowałes to z ich kłamliwego opisu. Modis w UK konkuruje z Modids Polska.

ex-Modis

Ta firma bardzo się zmieniła... na gorsze Plusy: specjalizacja Minusy: sposób zarządzania polityka stare sprzęty i programy problemy z wewnętrzną bazą danych To była świetna firma z super atmosferą i dobrym podejściem do rekrutacji IT. Niestety, wszystko zmieniło się kiedy nastały nowe 'rządy', osoby nie radzącej sobie z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Działa po omacku i sprawia, że fluktuacja wynosi prawie 100 %. Ludzie 'uciekają' nawet już po miesiącu czy dwóch pracy (także stażyści) nie zwracając uwagi na to, jak to będzie wyglądać w ich CV. Z dnia na dzień podejmuje się decyzje o zakończeniu współpracy w niektórymi pracownikami... 'z zaskoczenia' bez wcześniejszej otwartej rozmowy o problemach i ewentualnych konsekwencjach. Firma została przejęta przez Adecco, co niesie za sobą wiele problemów ze względu na odmienne cele i sposób działania. Adecco jest firmą znaną z rekrutacji na tzw. "tymczasówki' oraz rekrutacji masowych a nie specjalistycznych, co tworzy atmosferę niezrozumienia i nerwowości.

Pracownik
@ex-Modis 13.08.2014 13:10
Ta firma bardzo się zmieniła... na gorsze Plusy: specjalizacja Minusy: sposób zarządzania polityka stare sprzęty i pr...

Firma dramat.. nigdy więcej takich pracodawców.. traktują ludzi fatalnie.. obiecują i nie dotrzymują słowa.

anonim

(usunięte przez administratora)

oco

@Norin: Wpisz sobie 'Modis" na linkedin lub goldenline i pooglądaj ile osób rozstało się z firmą w przeciągu ostatnich 6 miesięcy :)

Iza

A na czym polega praca researchera w tej firmie? Można to faktycznie porównać do takiej HR-owej akwizycji? I jak to jest po zakończeniu stażu, faktycznie oferują lepsze pieniądze? Pozdrawiam :)

Zostaw opinię o Modis - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Modis