Opinie o Bcmlogic Solutions Sp. z o.o. w Warszawa

Firma BCMLogic świadczy usługi w zakresie doradztwa i budowania specjalistycznych rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw. Głównymi obszarami kompetencji, wokół których skupiamy nasze usługi i rozwiązania IT to: - Zarządzanie incydentami i ciągłością działania, - Zarządzanie procesami biznesowymi w czasie rzeczywistym, - Komunikacja i powiadamianie, - Analiza i zarządzanie ryzykiem technologicznym i operacyjnym, - Rozwiązania w chmurze, - Rozwiązania mobilne

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bcmlogic Solutions Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko Przedstawiciel Handlowy prowadzona przez firmę Bcmlogic Solutions Sp. z o.o.. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

Łukasz

Nadal taki elastyczny grafik pacy? Kończę się uczyć i chciałbym pogodzić prace z nauką. Jest taka szansa? Można godziny podpasować pod siebie w razie co?

@Łukasz

Tak, grafik jest elastyczny w granicach pogodzenia potrzeby kontaktu i współpracy z innymi osobami. Pozdrawiam

Iza Nowy wpis
@Tomek

Czy istnieje możliwość pracy w niepełnym etacie?

Tomek Nowy wpis
@Iza

Tak. Istnieje taka możliwość jest wykorzystywana. Pozdrawiam Tomek

pracownik Nowy wpis
@Łukasz

Pewnie że tak.

Czy urlop w Bcmlogic Solutions Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Tak.

Czy Bcmlogic Solutions Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

BCMLogic ma ustalone ramy czasowe, w który pracownicy elastycznie dopasowują się do swoich potrzeb.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Bcmlogic Solutions Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
BCMLogic

Dzień dobry, w odpowiedzi na zamieszczoną opinię, pozwolę sobie ustosunkować się do opisanej sytuacji, z uwagi na jej incydentalny charakter. Istotnie, taka sytuacja miała miejsce. Jako osoba, która miała prowadzić spotkanie rekrutacyjne zostałem w ostatniej chwili zatrzymany na pilnym spotkaniu projektowym w Banku (u Klienta). Sytuacja niestety nie była możliwa do przewidzenia z wyprzedzeniem. Osobą, z którą kontaktował się kandydat była osoba odpowiedzialna za organizację spotkań (nie była to "szefowa"), spotkanie miałem prowadzić osobiście. Kilka minut po zaistniałej sytuacji kandydat otrzymał telefon bezpośrednio ode mnie z przeprosinami, wyjaśnieniem sytuacji oraz propozycją spotkania w najbardziej dogodnym dla drugiej strony terminie i miejscu (tak aby nie generować dodatkowego wysiłku po jego stronie i tak aby spotkanie miało szansę się jednak odbyć). Kandydat nie skorzystał z zaproszenia, co oczywiście rozumiem. Z naszej strony zawsze podchodzimy do spotkań z kandydatami z najwyższą starannością. W opisanej, awaryjnej niestety sytuacji, staraliśmy się jak najszybciej ją wyjaśnić i przeprosić kandydata za zaistniały problem. Pozdrawiam wszystkich użytkowników serwisu. Krzysztof Pulkiewicz Prezes Zarządu BCMLogic Solutions.

unnamed

Totalny brak profesjonalizmu. Po przyjściu na rozmowę kwalifikacyjną okazało się, że osoby która miała mnie prowadzić rekrutację nie ma w biurze firmy. Pracownicy zdawali się być mocno zdziwieni moją obecnością, więc nie wiedząc co robić podali mi do telefonu 'szefową', która miała właśnie prowadzić rekrutację. Dowiedziałem się, że spotkanie musimy przełożyć ponieważ prezesowi coś wypadło w banku. Tylko co to ma do braku obecności w firmie Pani 'szefowej', skoro to ona miała prowadzić spotkanie? Tego już się nie wiem, bo podziękowałem za spotkanie i wyszedłem.

Zostaw merytoryczną opinię o Bcmlogic Solutions Sp. z o.o. - Warszawa

Bcmlogic Solutions Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Antoniego Józefa Madalińskiego 20 lok. 1B
    02-513 Warszawa

Bcmlogic Solutions Sp. z o.o.