Opinie o Softforyou Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Softforyou Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Softforyou Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Softforyou Sp. z o.o. w Warszawa

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Softforyou Sp. z o.o.?

Pracownik2
@Lilka

Pracowałem w dziale IT Helpdesk. W moim przypadku początkowo była umowa zlecenie na 3 miesiące, następnie 6 miesięcy umowy o prace i po tych łącznie 9 miesiącach otrzymałem umowę o prace na czas nieokreślony.

Cześć. Wiem, że napisane jest w ofercie dla młodszego specjalisty ds. wsparcia IT, że to praca zmianowa ale zastanawiam się czy jakby udało się z kimś dogadać to można byłoby być tylko na jednej? Te godziny do 16:00 byłyby dla mnie istotne

Emma

Hej, te problemy z wypłatą wynagrodzeń są jakimś większym problemem czy to pojedyncza sytuacja tej osoby, która napisała komentarz? Jeśli to pierwsze to bym się jeszcze zastanowiła. Teraz chyba nie prowadzą rekrutacji, ale i tak bym wysłała zgłoszenie na programistę, a nóż będą szukać niedługo. Czy praca zdalna 100% jest nadal możliwa, tak jak dwa lata temu w ofercie pisali? I przy okazji - jak sprawdzają znajomość technologii w trakcie rekrutacji?

@Emma

Przez ponad 3 lata pracy na umówię o prace wypłata spóźniła mi się o dzień lub dwa tylko dwa razy. We wszystkich innych przypadkach pieniądze wpływały na konto zgodnie z terminem. Co do wypłat w formie B2B się nie wypowiadam bo nie mam pojęcia.

@Emma

A co do pytania odnośnie pracy zdalnej to tak jest ona możliwa. Praktycznie cały zespół programistów pracuje w 100% zdalnie.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Softforyou Sp. z o.o.?

Wszyscy otrzymują umowę na czas nieokreślony po 9 miesiącach pracy.

Lilka

Ok, a wcześniej? Zanim dostanie sie o UoP to jest umowa zlecenie? Czy umowa o prace, ale na krótszy czas? I co do umów, zanim dostanie się na czas nieokreślony, to i tak przysługuje normalny urlop czy nie?

@Lilka

A na jakie stanowisko Pani chce aplikować? Może łatwiej będzie uzyskać wszystkie odpowiedzi telefonicznie? Wystarczy zadzwonić i zapytać. Nie są to informacje tajne ,natomiast są warunkowane modelem współpracy i nie rzadko ustalenia są też indywidualne pod pracownika.

@Lilka

Warszawa to dobre miejsce dla osób szukających pracy jako Product Owner? Co powiecie o pracy w firmie Softforyou Sp. z o.o.?

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. przetwarzania danych w firmie Softforyou Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Magda

Czy ktoś może powiedzieć czego dotyczy postępowanie uokik przeciwko firmie softforyou?

Ostrzegam

Zdecydowanie odradzam jeśli ktoś chce uniknąć problemów z płatnościami, braku wynagrodzenia za prace. Jeśli ktoś akceptuje ze nie dostanie pensji można próbować.

bywa
@Ostrzegam

bo tak bywa

Pracowałem w dziale IT jako osoba na kontrakcie w firmie zewnętrznej. Miejsce pracy godne pochwały. Ciekawe projekty.

Ewelina
@Marcin

Ale jak rozumiem, tacy pracownicy na kontrakcie, to fizycznie pracują w biurach tej firmy, tak? To kto finalnie płaci za ten kontrakt? I czyje zlecone zadania sa obowiązujące?

Honorata

Chciałabym aplikować do firmy na Młodszą specjalistkę ds. wsparcia IT, ale nie podali w ogłoszeniu widełek wynagrodzenia. Ktoś może wie jak to wygląda? Poza tym jak długie są rekrutacje u was? Ile jest etapów i czy przewidziane są tez jakieś zadania sprawdzające wiedzę?

Wiecie, czy Softforyou Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tak, udostępnia dla pracowników w trybie pracy zdalnej, home office itd. Nie wszyscy pracownicy pracują zdalnie.

Katarzyna

Szukają do Leszna pracownika ds. administracji w Softforyou. Wiem, że tu komentują raczej pracownicy merytoryczni z Warszawy, związani z programowaniem, ale chcę zapytać o tę pracę. Jakie zarobki miesięczne wchodzą w grę? W ogłoszeniu firma nie wymienia, czy i jakiego wymaga doświadczenia. Czy jest to dobra praca na start dla studenta lub absolwenta?

Jagoda
@Katarzyna

Firna znowu szuka pracownika administracyjnego.... z czego wynika taka duża rotacja na tym stanowisku? Atmosfera? Zarobki? Ilość zadań do wykonania?

Jan

Spoko atmosfera, przyjemne biuro, możliwa praca zdalna. Jeżeli robi się swoje to z przełożonymi kontakt w zasadzie jest ograniczony do minimum, więc nie wiem jak musiały podpaść osoby z poprzednich opinii, że narzekają na przełożonych.

Sandra

Szefowa niestety bardzo roszczeniowa osoba, wredna, udająca że jest niewiadomo kim tak jak Pani kierownik. Zawsze jest za mało nie ważne ile by się zrobiło, premia tam nie istnieje, wyzysk, brak szacunku dla pracownika. Nie polecam pracy w Lesznie

Kiedyś pracownik

Minusy: zostajesz zatrudniony na konkretne stanowisko, a robisz wszystko; kierowniczka to siostra Pani prezes, niemiła i jak się jej nie spodobasz to wypełniasz excela z wykonanymi zadaniami w ciągu pracy co do minuty; brak ścieżki rozwoju; brak planu na rozwój pracowników; brak premii, no chyba że zaliczymy 1 pączka, którego dostał każdy pracownik za to że firma wykonała plan; nie ważne ile zrobisz i tak jest za mało; nie ma sensu dawać z siebie więcej bo nie zostaniesz doceniony. Zalety: pensja zawsze na czas; 8h w biurze przy komputerze; klimatyzacja; darmowa woda; latem kostkarka z kostkami lodu. Podsumowując, jeżeli zaczynasz przygodę zawodową to polecam na 1-2 lata pracy maksymalnie. Jeżeli to co napisałem powyżej jest poniżej Twoich standardów, szukaj lepszego miejsca.

Radek

Firma działająca od kilkunastu lat, dostarcza nowoczesne systemy informatyczne dla sektora farmaceutycznego, do tego dobry pracodawca więc polecam pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Softforyou Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Softforyou Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Softforyou Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Softforyou Sp. z o.o.
  • Marszałkowska 111