Agencja Freebee (New Media Ventures Sp. z o.o.)

Agencja Freebee (New Media Ventures Sp. z o.o.)
2 213

Opinie o Agencja Freebee (New Media Ventures Sp. z o.o.)

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Henryk

Może stok napisze jaka jest atmosfera i czy warto aplikować?

prac
@MozeTyMozeJa 13.06.2018 08:13

to nie prawda, że to któraś sytuacja w ostatnich miesiącach.

Iga

Idealnych firm nie ma, zawsze będzie coś co trzeba poprawić!!

Greg
@Iga 17.06.2018 19:16

No ale jeśli faktycznie nie płacą to rzeczywiście jest sporo do poprawy. W ogłoszeniach nie piszą przecież że to wolontariat?!

Nie-Kris

Pracuję w tej firmie, wcześniej pracowałem w korporacji. Nie że jest idealnie, ale life-work balance to niebo a ziemia w porównaniu z poprzednią robotą.

Hunter

Wygląda, jakbyś właśnie stracił tam pracę.

Zuza

Idealnych firm nie ma. Jak ktoś bardzo chce to zawsze znajdzie jakiś błąd.

Edyta

@Freedomiak no tak każdy piątek to byłoby przesadą, ale opcja jaką firma Agencja Freebee (New Media Ventures Sp. z o.o.) w ramach podziękowania za ukończony projekt jest bardzo fajna. Miło też, że macie integracje firmowe. Zazwyczaj macie już zorganizowany event dla pracowników czy każdy robi co chce? Ta integracja trwa 8h czy to pod koniec dnia pracy?

Edyta

@Freedomiak pracujesz w New Media Ventures i tam jest piątek wolnym dniem od pracy? To byłaby pewna forma benefitu, która na pewno przyciągałaby wiele osób zainteresowanych do pracy w tym miejscu. Wiecie coś jeszcze na temat innych benefitów?

Freedomiak
@Edyta 20.11.2017 13:03

Niestety aż tak dobrze nie jest, żeby każdy piątek był wolny. Okazje do wolnego piątku są dwie - albo mamy zamknięcie jakiegoś projektu i kiedy szefostwo uzna, że połowa zespołu chodzi na rzęsach i trzeba odpocząć - robimy sobie 3-dniowy weekend. A poza tym raz na jakieś dwa miesiące mamy piątek przeznaczony na integrację i poznawanie pracy innych zespołów. Wtedy jesteśmy w biurze, ale nie pracujemy.

Anita

Byłam kilka dni temu na rozmowie kwalifikacyjnej. Nie pytali mnie czy jestem jeżem, czy borsukiem. Ani co chcę robić za 5 lat. Miałam długą, ok. półtoragodzinną rozmowę o tym co mnie ukształtowało i jakie są moje wartości. Jeszcze na takiej nie byłam.

Miotek
@MW 29.01.2017 20:19

Pisze się "standard", nie "standart".

run-with-the-wolves

Od ponad roku cieszę się dużą samodzielnością i zaufaniem w tej firmie. Jeśli zdarzyły się nadgodziny to z własnej inicjatywy - bo wierzę w ten projekt i czuję, że przy nim mogę się realizować i rozwijać. Moje zaangażowanie zostało zauważone i dostałem premię i podwyżkę. Czy są problemy? Jasne, ale tego nie da się uniknąć, kiedy wrzuci się tyle inteligentnych i kreatywnych osób w jedno miejsce :) Najważniejsze, że z naszych potknięć potrafimy wyciągać wnioski. Jako pracownik czuję, że moje zdanie się liczy, a problemy są pozytywnie rozwiązywane. Mimo, że firma ma już parę lat - ciągle czuć tu startupowy klimat - pełny kreatywności. Z drugiej strony ostatnio dużo działamy, żeby usprawnić naszą organizację pracy. Bardzo cieszy fakt, że jeśli potrzebne jest jakieś narzędzie - zawsze znajdzie się na nie budżet.

Purysta
@Pszczoł 18.05.2017 12:43

Pisze się "tę szynkę“. Jeśli byłeś tam copywriterem, to się nie dziwię, że Cię wyrzucili :)

Freedomiak

A jutro swaWolny piątek, czyli dzisiaj koniec tygodnia. Też pracujecie 4 dni w swoich biurach?

Edyta

W sumie same pozytywy w ostatnim czasie pojawiły się na temat New Media Ventures. Czemu zatem były wcześniej negatywne? Rozumiem, że polecilibyście pracę w tej firmie dla osób szukających pracy? Czy chciałabyś więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą? Jakie są zalety pracodawcy? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy

Jack

Największą wadą Freebee jest lokalizacja - w Mordorze nie ma jak zaparkować. No, ale to nie dotyczy tylko Freebee. Biuro 100 metrów od przystanku tramwajowego, ale tramwaje w godzinie szczytu są mocno zatłoczone. Dlaczego nie zbudujecie metra z Wilanowskiej?

Pan Inżynier

Tak, Scala.

Escalier

Podobno programują w Scala, a nie w PHP. To prawda? Bo mnie PHP już nie interesuje.

Mart

W finansach od czterech lat sa te same dziewczyny. Tak samo w prawnym i zakupach. W mkt, sprzedaży i produkcie podobnie. Nieco ruchu u deweloperów, bo ich umiejętności to chodliwy towar. Nie wiem o co chodzi hejterom z tą niby rotacja.

Mordorman

@Edyta Dla mnie jest ok. Nie ma czelendżowania, asapowania, podpieprzania kolegów i tych wszystkich korposztuczek. Nie że nie ma roboty - tylko nie jest to świat z Dilberta. No i fajni ludzie w ekipie. Jira+Confluence powodują, że robota jest uporządkowana.

Mordorman

Jest spoko. Bardziej, niż średnia w Wawie.

Agnostyk

Te komentarze negatywne wyglądają, jakby je wpisywał ciągle ten sam człowiek. Dziwne. Ktoś wam chyba próbuje zrobić kuku.

Edyta

@Pszczoł chciałbyś się może ustosunkować do wywiadu z pracodawcą http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,820954,wywiad-marcin-walaszczyk? Tutaj inaczej jest opisana współpraca z pracownikiem i klientem. Jakie są Twoje doświadczenia? Takie informacje przydadzą się osobom szukającym pracy w New Media Ventures.

niezadowolony

...

freelancer

Pan M. związany jest z firmą od początku i to on w większości odpowiada za wątpliwe sukcesy. uruchomiono 500 programów w tym wspaniały paszport, ale ile z nich działa do dziś? 15 -20? Sukcesem jest że Pan M. zrozumial że taktowanie partnerów biznesowych (w tym pracowników) jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest skuteczne ale na krótką metę. Dziś każda rozmowę zaczyna "pamiętaj że nic nie mogę obiecać". powiedzenie "nikt ci nie da tyle co [email protected]***** ci obieca" straciło sens.

Gnom

Nie mogę zrozumieć filozoficznego pitu pitu Pana M Dlaczego są ludzie, którzy w tak otwarty sposób pokazują, że maja współpracowników, partnerów biznesowych za nic? Czy nikt tego nie dostrzega poza mna? W biznesie nie ma próżni. Piłka wróci niestety...

Tomek_oz

Są firmy, które nie muszą mówić o wartościach i je maja, a ta chciałaby! Główny problem jaki widać i słychać to skutek źle dobranego szefa, któremu wydaje się, że szkoła biznesu w postaci wysokiego ego i zrównywania ludzi do poziomu idioty to najwyższy szczyt menadżerstwa. Odradzam prace, współpracę z ta firma. Same złe doświadczenia. Brak pomysłu, wizji, wiedzy, a przede wszystkim szacunku do ludzi. Bez ludzi firma nie działa, a ta cierpi na brak dobrych decyzji. Zacząłbym zmiany od góry

Jeżynka

Wdrożenie do pracy jest naprawdę ok. Dostałam checklistę do odhaczenia, a z nią pakiet materiałów - od strategii produktu, przez schemat organizacyjny (po co do kogo w firmie), schemat działu w którym jestem (z jasnym podziałem zadań), procesy akceptacji umów, aż do zestawu szkoleń wyrównującego standardy pracy. W niewielu firmach widziałam, żeby wdrożenia nowej osoby było tak dobrze poukładane.

Czarny Kot

Jest 8 stycznia i właśnie kończę świąteczne wakacje. Też tak macie w swoich firmach :)

Maćko z Bogdańca

Robota jak robota. Pracowałem już w kilku firmach marketingowych, teraz pracuję w dużym wydawnictwie i mniej stoję w korkach, bo jest poza Mordorem. Ale fajnych ludzi tam zostawiłem.

Brad

Da się żyć. I ostatnio przybyło kilka fajnych dziewczyn. Mógłbym nawet zostać po godzinach, ale niestety nie ma z kim :).

Whitsnake

To jakiś stek bzdur - albo chmara hejterów obsiadła gowork, albo to atak konkurencji. To po prostu nie jest firma dla ludzi, którzy nie potrafią radzić sobie z samodzielnością. I może to jest klucz do zrozumienia skąd tyle hejtu. Jeśli jesteś przelękniony i czekasz, żeby ktoś ciągle za Ciebie decydował jak, kiedy i gdzie masz pracować - to rzeczywiście będziesz mieć problem. Jeśli masz odwagę i siłę, żeby proponować i realizować swoje pomysły - to się odnajdziesz. Więc nie wierzcie tym nieudacznikom, którzy liczą tylko na korpo-ciepełko i jeśli ktoś oczekuje od nich odpowiedzialności to nie potrafią sobie poradzić. Ale w sumie dobrze, że odchodzą, bo dzięki temu to, co najbardziej lubię we Freebee, to pracować z tymi, którzy potrafią się odnaleźć. Całą kupą twórczych, dowcipnych i wyluzowanych ludzi. Naprawdę polecam pracę z tymi ludźmi!

jery

@:) a co dokładnie masz na myśli przez nowy playroom? Nawet nie wiedziałem, że coś takiego u Was funkcjonuje. Możesz napisać coś więcej w takim razie? :)

Guru
@jery 17.10.2016 11:14

To jest coś czym firma góruje nad konkurencją - rzeczywiście można się rozerwać i odpocząć, choć patrząc jak dużo czasu tam niektórzy spędzają to zastanawiam się po co są zatrudnieni :-). Chyba nikt nie tęskni za zapachem rodem z siłowni jaki generował stół do pingponga.

nowy playroom jest mega! atmosfera bomba! i pisze to pracownik, który jest tu już dłużej niż rok.

Zostaw opinię o Agencja Freebee (New Media Ventures Sp. z o.o.) - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Freebee (New Media Ventures Sp. z o.o.)