Agencja Freebee (New Media Ventures Sp. z o.o.)

Agencja Freebee (New Media Ventures Sp. z o.o.)

Opinie o Agencja Freebee (New Media Ventures Sp. z o.o.)

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Grzegorz W.

Współpracowałem kilka miesięcy i byłem zadowolony. Świetna atmosfera , inteligentni ludzie. Kasa była zawsze na czas. Dyr. Zarządzający i Prezes na najwyższym poziomie. Był to ciekawy czas w moim życiu. Dzięki!

Prosto z mostu

Problem z płatnościami, specyficzne podejście do zarządzania pracownikami, wielki projekt wiszący na "włosku"- istna telenowela.

Pracownik firmy

Kolejny miesiąc ściemniania z przelewami 3 raz termin wypłat przekładany. Pamiętajcie forma zatrudnienia B2B więc kłopoty z terminem zapłaty VAT i ZUS murowane. Nikt nie zwróci uwagi i nikt się nie wychyli w tej kwestii bo może liczyć na automatyczne zwolnienie. Firma całkowicie nie do polecenia.

Edyta

@Lipa, rozumiem, że wynagrodzenie wypłacane z opóźnieniem, nie podoba Ci się. Czy jednak Agencja Freebee (New Media Ventures Sp. z o.o.) wyjaśniła Ci dlaczego dochodzi do takich sytuacji? Zachęcam Cię do wypowiedzi na ten temat, może ona zainteresować innych użytkowników forum.

Andrzej

Nie narzekajcie bo nie jest źle, najlepszemu może zdarzyć się !!!

Lipa

I kolejny miesiąc opóźnienie w płatnościach. Tym ktorzy planują aplikować sugeruje poważnie się zastanowić. No chyba że są w stanie przywyknac do nieregularnych wypłat.

Edyta

W sieci pojawiła się oferta pracy w New Media Ventures na stanowisko specjalisty ds. rekrutacji. Czy ktoś z Was planuje aplikować na tę rekrutację? Co osoby pracujące w dziale HR tej firmy mogą powiedzieć o pracy w takim charakterze? Każda Wasza uwaga będzie ważna dla zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z tym pracodawcą.

Henryk

Może stok napisze jaka jest atmosfera i czy warto aplikować?

prac

to nie prawda, że to któraś sytuacja w ostatnich miesiącach.

Iga

Idealnych firm nie ma, zawsze będzie coś co trzeba poprawić!!

Greg
@Iga 17.06.2018 19:16

No ale jeśli faktycznie nie płacą to rzeczywiście jest sporo do poprawy. W ogłoszeniach nie piszą przecież że to wolontariat?!

Nie-Kris

Pracuję w tej firmie, wcześniej pracowałem w korporacji. Nie że jest idealnie, ale life-work balance to niebo a ziemia w porównaniu z poprzednią robotą.

Hunter

Wygląda, jakbyś właśnie stracił tam pracę.

Zuza

Idealnych firm nie ma. Jak ktoś bardzo chce to zawsze znajdzie jakiś błąd.

Edyta

@Freedomiak no tak każdy piątek to byłoby przesadą, ale opcja jaką firma Agencja Freebee (New Media Ventures Sp. z o.o.) w ramach podziękowania za ukończony projekt jest bardzo fajna. Miło też, że macie integracje firmowe. Zazwyczaj macie już zorganizowany event dla pracowników czy każdy robi co chce? Ta integracja trwa 8h czy to pod koniec dnia pracy?

Edyta

@Freedomiak pracujesz w New Media Ventures i tam jest piątek wolnym dniem od pracy? To byłaby pewna forma benefitu, która na pewno przyciągałaby wiele osób zainteresowanych do pracy w tym miejscu. Wiecie coś jeszcze na temat innych benefitów?

Freedomiak
@Edyta 20.11.2017 13:03

Niestety aż tak dobrze nie jest, żeby każdy piątek był wolny. Okazje do wolnego piątku są dwie - albo mamy zamknięcie jakiegoś projektu i kiedy szefostwo uzna, że połowa zespołu chodzi na rzęsach i trzeba odpocząć - robimy sobie 3-dniowy weekend. A poza tym raz na jakieś dwa miesiące mamy piątek przeznaczony na integrację i poznawanie pracy innych zespołów. Wtedy jesteśmy w biurze, ale nie pracujemy.

Anita

Byłam kilka dni temu na rozmowie kwalifikacyjnej. Nie pytali mnie czy jestem jeżem, czy borsukiem. Ani co chcę robić za 5 lat. Miałam długą, ok. półtoragodzinną rozmowę o tym co mnie ukształtowało i jakie są moje wartości. Jeszcze na takiej nie byłam.

MW
@Anita 26.01.2017 10:06

Takie pytania to standart w korpo, rozmowa która przytaczasz świadczy o nowych normach w rekrutacji. Brak pytań i czas rozmowy świadczy o tym że słaby rekrurer lub jego brak w trakcie rozmowy. Oby Ci się nie sprawdziło: miłe złego początki, lecz koniec żałosny.pozdrawiam MW

Miotek
@MW 29.01.2017 20:19

Pisze się "standard", nie "standart".

run-with-the-wolves

Od ponad roku cieszę się dużą samodzielnością i zaufaniem w tej firmie. Jeśli zdarzyły się nadgodziny to z własnej inicjatywy - bo wierzę w ten projekt i czuję, że przy nim mogę się realizować i rozwijać. Moje zaangażowanie zostało zauważone i dostałem premię i podwyżkę. Czy są problemy? Jasne, ale tego nie da się uniknąć, kiedy wrzuci się tyle inteligentnych i kreatywnych osób w jedno miejsce :) Najważniejsze, że z naszych potknięć potrafimy wyciągać wnioski. Jako pracownik czuję, że moje zdanie się liczy, a problemy są pozytywnie rozwiązywane. Mimo, że firma ma już parę lat - ciągle czuć tu startupowy klimat - pełny kreatywności. Z drugiej strony ostatnio dużo działamy, żeby usprawnić naszą organizację pracy. Bardzo cieszy fakt, że jeśli potrzebne jest jakieś narzędzie - zawsze znajdzie się na nie budżet.

Pszczoł
@run-with-the-wolves 29.11.2016 10:15

Skoro jesteś zadowolony/a to czemu piszesz anonimowo? Zbyt słodkie te informacje i mała wiarygodne skoro jesteś doceniany itd. to skąd biorą się problemy, z którymi sobie ponoć radzicie. Po ilości nowych klientów a raczej ich braku widać jak bardzo rynek docenia ten miodowy produkt. Klienci walą drzwiami i oknami by gryźć tą szynkę. Rotacja pracowników jest ciągła i ciągle kogoś nowego szukają. To nie dlatego, że firma się rozwija tylko ludzie mają dosyć takiego zarządzania, zwłaszcza przez menago, który nie ponosi żadnej odpowiedzialności za brak wyników

Purysta
@Pszczoł 18.05.2017 12:43

Pisze się "tę szynkę“. Jeśli byłeś tam copywriterem, to się nie dziwię, że Cię wyrzucili :)

Freedomiak

A jutro swaWolny piątek, czyli dzisiaj koniec tygodnia. Też pracujecie 4 dni w swoich biurach?

Edyta

W sumie same pozytywy w ostatnim czasie pojawiły się na temat New Media Ventures. Czemu zatem były wcześniej negatywne? Rozumiem, że polecilibyście pracę w tej firmie dla osób szukających pracy? Czy chciałabyś więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą? Jakie są zalety pracodawcy? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy

Jack

Największą wadą Freebee jest lokalizacja - w Mordorze nie ma jak zaparkować. No, ale to nie dotyczy tylko Freebee. Biuro 100 metrów od przystanku tramwajowego, ale tramwaje w godzinie szczytu są mocno zatłoczone. Dlaczego nie zbudujecie metra z Wilanowskiej?

Pan Inżynier

Tak, Scala.

Escalier

Podobno programują w Scala, a nie w PHP. To prawda? Bo mnie PHP już nie interesuje.

Mart

W finansach od czterech lat sa te same dziewczyny. Tak samo w prawnym i zakupach. W mkt, sprzedaży i produkcie podobnie. Nieco ruchu u deweloperów, bo ich umiejętności to chodliwy towar. Nie wiem o co chodzi hejterom z tą niby rotacja.

Mordorman

@Edyta Dla mnie jest ok. Nie ma czelendżowania, asapowania, podpieprzania kolegów i tych wszystkich korposztuczek. Nie że nie ma roboty - tylko nie jest to świat z Dilberta. No i fajni ludzie w ekipie. Jira+Confluence powodują, że robota jest uporządkowana.

Mordorman

Jest spoko. Bardziej, niż średnia w Wawie.

Agnostyk

Te komentarze negatywne wyglądają, jakby je wpisywał ciągle ten sam człowiek. Dziwne. Ktoś wam chyba próbuje zrobić kuku.

Edyta

@Pszczoł chciałbyś się może ustosunkować do wywiadu z pracodawcą http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,820954,wywiad-marcin-walaszczyk? Tutaj inaczej jest opisana współpraca z pracownikiem i klientem. Jakie są Twoje doświadczenia? Takie informacje przydadzą się osobom szukającym pracy w New Media Ventures.

niezadowolony

...

freelancer

Pan M. związany jest z firmą od początku i to on w większości odpowiada za wątpliwe sukcesy. uruchomiono 500 programów w tym wspaniały paszport, ale ile z nich działa do dziś? 15 -20? Sukcesem jest że Pan M. zrozumial że taktowanie partnerów biznesowych (w tym pracowników) jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest skuteczne ale na krótką metę. Dziś każda rozmowę zaczyna "pamiętaj że nic nie mogę obiecać". powiedzenie "nikt ci nie da tyle co W@***** ci obieca" straciło sens.

Gnom

Nie mogę zrozumieć filozoficznego pitu pitu Pana M Dlaczego są ludzie, którzy w tak otwarty sposób pokazują, że maja współpracowników, partnerów biznesowych za nic? Czy nikt tego nie dostrzega poza mna? W biznesie nie ma próżni. Piłka wróci niestety...

Tomek_oz

Są firmy, które nie muszą mówić o wartościach i je maja, a ta chciałaby! Główny problem jaki widać i słychać to skutek źle dobranego szefa, któremu wydaje się, że szkoła biznesu w postaci wysokiego ego i zrównywania ludzi do poziomu idioty to najwyższy szczyt menadżerstwa. Odradzam prace, współpracę z ta firma. Same złe doświadczenia. Brak pomysłu, wizji, wiedzy, a przede wszystkim szacunku do ludzi. Bez ludzi firma nie działa, a ta cierpi na brak dobrych decyzji. Zacząłbym zmiany od góry

Zostaw opinię o Agencja Freebee (New Media Ventures Sp. z o.o.) - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Freebee (New Media Ventures Sp. z o.o.)