Agencja Freebee (New Media Ventures Sp. z o.o.)

Opinie o Agencja Freebee (New Media Ventures Sp. z o.o.)

Barbados

UCIEKAJCIE! Nie traćcie czasu na spotkania o prace. WSZYSTKIE KOMENTARZE O BRAKU HAJSU SĄ PRAWDZIWE - PONAD 50 ???????? POD OPINIĄ TO MOCNE POTWIERDZENIE. Ciągle update, terminy wypłaty wynagrodzeń,które mimo zapewnień o ostateczności, po paru dnia już nie są i w ogóle nie wiadomo czy będą. Także „Guys” zarządzający zawsze pyta jak zdrowie,wiec zanim tu przyjdziecie zastanówcie się jak Wasze zdrowie, czy chcecie osiwieć i wyłysieć ze stresu. MAM ( New Media Ventures ) - NIE NIE NIE! Wszyscy KANDYDACI UCIEKAJCIE! Ściema w firmie, kandydata nabija się w bambuko!

Bogusław

(usunięte przez administratora)pracownikom, a mają pieniądze na kampanie reklamowe produktu. Wszyscy zatrudnieni na zasadach B2B (konieczne założenie jednoosobowej działalności) pomimo, że praca w pełnym wymiarze godzin, uzgadnianie urlopów w ilości odpowiadającej etatowi, każdą nieobecność trzeba zgłaszać przełożonemu itd. Czyli normalny etat bez żadnych świadczeń i jakiegokolwiek zabezpieczenia dla pracownika. Koncepcja i strategia zmieniane w zależności od tego jak wiatr zawieje albo w zależności od tego co trzeba zrobić by wyciągnąć pieniądze od kolejnego naiwnego inwestora. Szczerze odradzam, nie polecam, ostrzegam. Ratuj się kto może (dla tych inside) lub trzymaj się z daleka potencjalny pracowniku...sorry podwykonawco.

Grzegorz W.
@Bogusław 26.10.2018 20:56

Przecież od samego początku się wie, że to B2B - albo się godzisz albo nie - w czym problem? Inwestorzy, jak wszędzie być muszą.., Dziwne, aby nie trzeba było zgłaszać swojej obecności jako podwykonawca - jest to normalne. Urlop jest tylko dobrą wolą dla Was a nie wymogiem i jeszcze źle..,

@Grzegorz W. 27.10.2018 15:37

Tak fakt-od samego początku wiesz,że B2B ale nikt od początku nie mówi przy tym,że będziemy zadłużeni NIE Z WŁASNEJ WOLI tylko z BRAKU UMIEJĘTNOŚCI ZARZĄDZANIA OSÓB DECYZYJNYCH.

Zawiedziony pracownik

Dokładnie tak jak piszą poprzednicy! Nie płacą kasy! Umowa B2B na działalność sprytnie wymyślone! Co z tego, że zobowiązują się płacić VAT, są urlopy, luźne godziny pracy. Mogą obiecywać złote góry, bo to pieniądze inwestorów, których w dodatku nie ma! Jest grudzień, nie ma kasy za październik i listopad, nie wiadomo kiedy odzyskają płynność finansowa, a Ty pracowniku plac podatki za swoje wystawione FV, bo ich to nie obchodzi, to Twoja działalność gospodarcza, to Ty masz problemy! Uciekaj, kto może! Firma krzak, "kogucik"!

PiterJupiter

Nie płacą... nie płacą... nie płacą... POTWIERDZAM za Gosią!!! Zwodzą pracowników i klientów biznesowych... stworzyli bańkę mydlaną... pozorowana kampania, która ma zamydlić oczy wszystkim, że jest ok, dzieje się, mamy przyszłość itd. A to zwyczajni naciągacze, ktorzy nabrali już dziesiątki inwestorów, żerują na ufności współpracowników i wszystkich, którzy ich otaczają. AMG+MW+MN=Total 0 w biznesie.

MałaGosia

Potwierdzam nie płacą...

Prawda i tylko prawda

Dalej problem z kasa w terminie (sam projekt tez kuleje), tłumaczenia są tak śmieszne, że warto je wykorzystać do scenariusza serialu komediowego o polskim wielkim startupie. Akcja dzieje się na lotnisku, główny wątek to samolot co startuje już od kilku lat i ciagle od ziemi się oderwać nie może, albo pogoda, podwozie odpada, gołąb wpada do silnika, stery się uruwają, skrzydła odpadają, pilot dostał biegunki, stewardesy maja urlop, kontrolerzy lotu maja strajk głodowy. Myśle tu o czymś w stylu „Monty Pythona”.

Grzegorz W.

Współpracowałem kilka miesięcy i byłem zadowolony. Świetna atmosfera , inteligentni ludzie. Kasa była zawsze na czas. Dyr. Zarządzający i Prezes na najwyższym poziomie. Był to ciekawy czas w moim życiu. Dzięki!

Byly pracownik
@Grzegorz W. 23.09.2018 10:12

Really????

Prawda i tylko prawda
@Grzegorz W. 23.09.2018 10:12

Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz kasa na czas ? hahaha od pół roku jej na czas nie ma

Prosto z mostu

Problem z płatnościami, specyficzne podejście do zarządzania pracownikami, wielki projekt wiszący na "włosku"- istna telenowela.

Pracownik firmy

Kolejny miesiąc ściemniania z przelewami 3 raz termin wypłat przekładany. Pamiętajcie forma zatrudnienia B2B więc kłopoty z terminem zapłaty VAT i ZUS murowane. Nikt nie zwróci uwagi i nikt się nie wychyli w tej kwestii bo może liczyć na automatyczne zwolnienie. Firma całkowicie nie do polecenia.

Edyta

@Lipa, rozumiem, że wynagrodzenie wypłacane z opóźnieniem, nie podoba Ci się. Czy jednak Agencja Freebee (New Media Ventures Sp. z o.o.) wyjaśniła Ci dlaczego dochodzi do takich sytuacji? Zachęcam Cię do wypowiedzi na ten temat, może ona zainteresować innych użytkowników forum.

Andrzej

Nie narzekajcie bo nie jest źle, najlepszemu może zdarzyć się !!!

@Andrzej 15.07.2018 19:39

Haa! To musi pisać albo ktoś kto sam nie szanuje siebie albo przychodzi do pracy rekreacyjnie-bo jest na utrzymaniu kogoś innego. Zdarzyć to się może, że nie zdążysz na tramwaj a nie zarządowi,który zatrudnia ponad 90 osób i plan B przygotowuje wtedy gdy jest się bez pieniędzy.

Lipa

I kolejny miesiąc opóźnienie w płatnościach. Tym ktorzy planują aplikować sugeruje poważnie się zastanowić. No chyba że są w stanie przywyknac do nieregularnych wypłat.

Edyta

W sieci pojawiła się oferta pracy w New Media Ventures na stanowisko specjalisty ds. rekrutacji. Czy ktoś z Was planuje aplikować na tę rekrutację? Co osoby pracujące w dziale HR tej firmy mogą powiedzieć o pracy w takim charakterze? Każda Wasza uwaga będzie ważna dla zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z tym pracodawcą.

Henryk

Może stok napisze jaka jest atmosfera i czy warto aplikować?

prac

to nie prawda, że to któraś sytuacja w ostatnich miesiącach.

Iga

Idealnych firm nie ma, zawsze będzie coś co trzeba poprawić!!

Greg
@Iga 17.06.2018 19:16

No ale jeśli faktycznie nie płacą to rzeczywiście jest sporo do poprawy. W ogłoszeniach nie piszą przecież że to wolontariat?!

Nie-Kris

Pracuję w tej firmie, wcześniej pracowałem w korporacji. Nie że jest idealnie, ale life-work balance to niebo a ziemia w porównaniu z poprzednią robotą.

Hunter

Wygląda, jakbyś właśnie stracił tam pracę.

Zuza

Idealnych firm nie ma. Jak ktoś bardzo chce to zawsze znajdzie jakiś błąd.

Edyta

@Freedomiak no tak każdy piątek to byłoby przesadą, ale opcja jaką firma Agencja Freebee (New Media Ventures Sp. z o.o.) w ramach podziękowania za ukończony projekt jest bardzo fajna. Miło też, że macie integracje firmowe. Zazwyczaj macie już zorganizowany event dla pracowników czy każdy robi co chce? Ta integracja trwa 8h czy to pod koniec dnia pracy?

Edyta

@Freedomiak pracujesz w New Media Ventures i tam jest piątek wolnym dniem od pracy? To byłaby pewna forma benefitu, która na pewno przyciągałaby wiele osób zainteresowanych do pracy w tym miejscu. Wiecie coś jeszcze na temat innych benefitów?

Freedomiak
@Edyta 20.11.2017 13:03

Niestety aż tak dobrze nie jest, żeby każdy piątek był wolny. Okazje do wolnego piątku są dwie - albo mamy zamknięcie jakiegoś projektu i kiedy szefostwo uzna, że połowa zespołu chodzi na rzęsach i trzeba odpocząć - robimy sobie 3-dniowy weekend. A poza tym raz na jakieś dwa miesiące mamy piątek przeznaczony na integrację i poznawanie pracy innych zespołów. Wtedy jesteśmy w biurze, ale nie pracujemy.

Anita

Byłam kilka dni temu na rozmowie kwalifikacyjnej. Nie pytali mnie czy jestem jeżem, czy borsukiem. Ani co chcę robić za 5 lat. Miałam długą, ok. półtoragodzinną rozmowę o tym co mnie ukształtowało i jakie są moje wartości. Jeszcze na takiej nie byłam.

MW
@Anita 26.01.2017 10:06

Takie pytania to standart w korpo, rozmowa która przytaczasz świadczy o nowych normach w rekrutacji. Brak pytań i czas rozmowy świadczy o tym że słaby rekrurer lub jego brak w trakcie rozmowy. Oby Ci się nie sprawdziło: miłe złego początki, lecz koniec żałosny.pozdrawiam MW

Miotek
@MW 29.01.2017 20:19

Pisze się "standard", nie "standart".

run-with-the-wolves

Od ponad roku cieszę się dużą samodzielnością i zaufaniem w tej firmie. Jeśli zdarzyły się nadgodziny to z własnej inicjatywy - bo wierzę w ten projekt i czuję, że przy nim mogę się realizować i rozwijać. Moje zaangażowanie zostało zauważone i dostałem premię i podwyżkę. Czy są problemy? Jasne, ale tego nie da się uniknąć, kiedy wrzuci się tyle inteligentnych i kreatywnych osób w jedno miejsce :) Najważniejsze, że z naszych potknięć potrafimy wyciągać wnioski. Jako pracownik czuję, że moje zdanie się liczy, a problemy są pozytywnie rozwiązywane. Mimo, że firma ma już parę lat - ciągle czuć tu startupowy klimat - pełny kreatywności. Z drugiej strony ostatnio dużo działamy, żeby usprawnić naszą organizację pracy. Bardzo cieszy fakt, że jeśli potrzebne jest jakieś narzędzie - zawsze znajdzie się na nie budżet.

Pszczoł
@run-with-the-wolves 29.11.2016 10:15

Skoro jesteś zadowolony/a to czemu piszesz anonimowo? Zbyt słodkie te informacje i mała wiarygodne skoro jesteś doceniany itd. to skąd biorą się problemy, z którymi sobie ponoć radzicie. Po ilości nowych klientów a raczej ich braku widać jak bardzo rynek docenia ten miodowy produkt. Klienci walą drzwiami i oknami by gryźć tą szynkę. Rotacja pracowników jest ciągła i ciągle kogoś nowego szukają. To nie dlatego, że firma się rozwija tylko ludzie mają dosyć takiego zarządzania, zwłaszcza przez menago, który nie ponosi żadnej odpowiedzialności za brak wyników

Purysta
@Pszczoł 18.05.2017 12:43

Pisze się "tę szynkę“. Jeśli byłeś tam copywriterem, to się nie dziwię, że Cię wyrzucili :)

Freedomiak

A jutro swaWolny piątek, czyli dzisiaj koniec tygodnia. Też pracujecie 4 dni w swoich biurach?

Edyta

W sumie same pozytywy w ostatnim czasie pojawiły się na temat New Media Ventures. Czemu zatem były wcześniej negatywne? Rozumiem, że polecilibyście pracę w tej firmie dla osób szukających pracy? Czy chciałabyś więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą? Jakie są zalety pracodawcy? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy

Jack

Największą wadą Freebee jest lokalizacja - w Mordorze nie ma jak zaparkować. No, ale to nie dotyczy tylko Freebee. Biuro 100 metrów od przystanku tramwajowego, ale tramwaje w godzinie szczytu są mocno zatłoczone. Dlaczego nie zbudujecie metra z Wilanowskiej?

Pan Inżynier

Tak, Scala.

Escalier

Podobno programują w Scala, a nie w PHP. To prawda? Bo mnie PHP już nie interesuje.

Mart

W finansach od czterech lat sa te same dziewczyny. Tak samo w prawnym i zakupach. W mkt, sprzedaży i produkcie podobnie. Nieco ruchu u deweloperów, bo ich umiejętności to chodliwy towar. Nie wiem o co chodzi hejterom z tą niby rotacja.

Mordorman

@Edyta Dla mnie jest ok. Nie ma czelendżowania, asapowania, podpieprzania kolegów i tych wszystkich korposztuczek. Nie że nie ma roboty - tylko nie jest to świat z Dilberta. No i fajni ludzie w ekipie. Jira+Confluence powodują, że robota jest uporządkowana.

Mordorman

Jest spoko. Bardziej, niż średnia w Wawie.

Zostaw opinię o Agencja Freebee (New Media Ventures Sp. z o.o.) - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Freebee (New Media Ventures Sp. z o.o.)