TENEG SP. Z O.O.

Opinie o TENEG SP. Z O.O.

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

@mm czyli według Twojej opinni warto pracować w TENEG? A jakie są mocne strony tej firmy? Czy łatwo się dostać? Warto się jakoś specjalnie przygotować przed rekrutacją? Dasz jakieś wskazówki innym użytkownikom?

mm

Widzę że padło tu sporo negatywnych opinii o firmie Teneg, co jest dla mnie dość zaskakujące. Ciekawe czy któraś z tych osób rzeczywiście tu pracowała. Jak dla mnie panuje tu bardzo dobra atmosfera, praca jest ciekawa i nie trzeba mieć żadnych znajomości żeby awansować. Wystarczy być dobrym w tym co się robi. To nie korporacja tylko firma z sektora MŚP, która dość dynamicznie rozwinęła się zaczynając jako mała rodzinna działalność.

Kaczyben

Praca za dwóch - płaca za pół.

Piotr

Przepracowałem dwa lata w tej firmie i mogę śmiało polecić. Firma umożliwia rozwój na wielu płaszczyznach i sporą elastyczność współpracy oraz rodzinną atmosferę. Nie wiem z czego wynikają negatywne opinie, ale nie zgadzam się z nimi.

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

@Patryk, jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna?

Patryk

żałosna firma... rekrutacja jak do konsorcjum...a wypłaty jak w biedronce.....

albert
użytkownik zarejestrowany

No ale atmosfera wynika z nastawienia pracowników, nie można wszystkim obarczać pracodawcę, bez przesady...

d...

nie polecam.... atmosfera kiepska a do tego masa obowiązków....

infor

Widzę, że 5 miesięcy i informatyk się zwolnił?

Daniel

Wygląda to słabo....

Radek

wystarczy umowa na czas określony 3 miesięcy... zawsze tez można rozwiązać umowę o prace... A sama firma tylko po znajomościach daje możliwości rozwoju- inaczej dostajesz znacznie więcej obowiązków i nie awansujesz

worker

Nie poszukują nowych pracowników bo nie chcą wydawać kasy. Uważają ze mniejszą ilością ludzi zrobią wszystko. Smutne jest to co robi Ten pracodawca bo firma naprawdę ma potencjał. Brak tej firmie dobrego zarządzania, po czasie można to zauważyć, porównując teneg do innych firm. Wymagań nikt nie zabrania nikomu mieć ale pamiętaj że w dzisiejszych czasach jaka PŁACA taka praca. Pracownika trzeba szanować a polski rynek informatyki jest coraz większy

worker

Pracodawca eksploatujący Cie do granic, najlepiej jakbyś nie miał swojego życia. Braki kadrowe, szkoleniowe i obietnice bez pokrycia. Nie polecam, jak to wspomniał chayka - szkoda zdrowia i wysiłku.

chayka

Nie polecam. Praca dobra tylko i wyłącznie na chwilę i pod warunkiem, że nie ma się kompletnie innego zajęcia. Na dłuższą metę szkoda zdrowia i wysiłku.

iksek

Zgadzam się. Tragedia. Szkoda czasu. Już początek słaby na etapie pierwszego telefonu i spotkania. Nie polecam. Pozdrawiam.

igrek

widać po ogłoszeniu, że to jakieś [usunięte przez moderatora] pomijając to, że nie umieją napisać normalnego ogłoszenia to od informatyka chcą cv ze zdjęciem - HAHAHA - dla mnie kpina

oretykabarety
@igrek 23.05.2013, 10:33

Zadzwonili do mnie dziś w sprawie zaproszenia na rozmowę. Odmówiłem. Raczej nie znają podstaw polskich rozmówek. Jakieś prostactwo i tyle Pozdrawiam i nie polecam. I Pozdrawiamw

NICK

Również nie polecam.....

NICK

Nie polecam :)

;)
@NICK 02.01.2013, 22:54
Nie polecam :)

Dlaczego nie polecasz uzasadnij swoją wypowiedź nie pozdrawiam smieciu ;)

Zostaw opinię o TENEG SP. Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TENEG SP. Z O.O.