Opinie o TENEG SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TENEG SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TENEG SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TENEG SP. Z O.O. w Warszawa

Kaczyben

Praca za dwóch - płaca za pół.

Kaczyben
@Kaczyben

3 lata minęły - nic się nie zmieniło

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie TENEG SP. Z O.O.?

Zin Who Tong

Kolejny raz już pensja do 10tego nie dotarła. Czy to nie jest karalne ?

Karol

To prawda ze jest możliwość pracy zdalnej? Dostaje sie swoj laptop?

webster21
@Karol

Tak to prawda, ????

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w TENEG SP. Z O.O.?

Nie. Ta firma dostrzega tylko to co robisz zle. Raczej mala szansa ze bedziesz cos tutj robil dobrze. Kazda inicjatywa to zlo. Jak nie chcesz brac darmowych nadgodzin albo nie daj boze pomyslisz chociaz o premii albo podwyzce to jestes zlym pracownikiem.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Pracujecie teraz zdalnie czy w biurze?

P

Najbardziej ceniłem się sobie możliwość rozwoju i rodzinną, serdeczną atmosferę. Taką zwykłą ludzką empatię i wspólny cel w działaniu. Jasne formy rozliczenia i swobodny kontakt z pracownikami każdego szczebla dawał poczucie dużego komfortu w pracy. Firmę wspominam bardzo dobrze i mam nadzieję, że nasze drogi służbowe się jeszcze skrzyżują.

RC

Firma dobrze się prezentuje na spotkaniach. Wszelkie ochy i achy. W rzeczywistości jest już inaczej. Jest telefon, laptop. Auto nie istnieje, a jak trzeba jechać gdzieś to już problem. Jak jest klient z dalszych okolic to też problem bo jak.dojechac? A czy się opłaca? Odgadywanie za plecami. Ogólny poklask dla P. Nawet jak jest w błędzie, a jak mu się podpadnie to wrzeszczy jak mały zbuntowany chłopaczek (a niby prezes). Kolesiostwo na wyższym szczeblu okrutne. Szkolenia tylko online. Brak osób na stanowisku kierowniczym z przygotowaniem merytorycznym by przeszkolić pracownika. Brak konstruktywnej krytyki i możliwości realnej oceny, że dzieje się coś złego. Kasa mała. Umowa zlecenie na 3 mięs, a potem krótkoterminowe umowy o pracę. Brak opieki medycznej. Jest Multisport. Ogólnie.nie polecam. Dużo stresu bez możliwości godziwej zapłaty. Jak nie.zostajesz na nadgodz to jesteś niesolidnym pracownikiem. Jak masz inne zdanie.to natychmiast do zwolnienia z wyjaśnieniem 'taka została podjęta decyzja'. Omijać firmę szerokim łukiem. Klientów na kase rżną doliczając za wszystko każdemu, tylko pracownikom zapominają dać premie. Na święta brak nawet życzeń. W końcu za coś trzeba kupić żaglówkę prezesowi czy motor komu innemu.

JEST DOBRZE

Rodzinna atmosfera w firmie nowe sanochody i to nie byle co. FIRMA PRĘŻNIE sie rozwija Uwielbiam tu pracowac wynagrodzenie na czas nie ma co do czego sie przyczepić premie świąteczne jak zawsze wysokie i 13 pensja

Jot
@JEST DOBRZE

Serio?to chyba gdzieś na bardzo wysokim szczeblu te świąteczne premie i 13-stki,albo w Twoich snach ????

jest źle
@JEST DOBRZE

Premie i 13tki to bujda na resorach jak większość przekazywanych przez najwyższą władzę. Koleżanka z HR ładna ale nie nadrobi wszystkiego buzią. Szkoda też, że czytają te opinie, które przecież w większości są prawą ale sami tego nie dostrzegają bo są tacy zapatrzeni w siebie i swoje ego. Boją się zrobić koszyczek z pomysłami i uwagami bo większość byłaby negatywna. Kasę od klientów wyciągają za nadgodziny ale pracownikowi już się to nie należy - tylko władza korzysta, a pracownikowi przysługuje "odbiór godzin". Jeśli ktoś pisze, że firma jest z potencjałem to zapytajcie się dlaczego Prezes (RC) kupił samochód za swoje prywatne środki. Środki finansowe są - na telefony, laptopy i hulajnogę elektryczną dla najwyższych i najbliższych u władzy. Firma stawia przede wszystkim na świeżą i najlepiej tanią siłę roboczą, logowanie czasu ("powinno być zalogowane 8 godzin każdego dnia") jest bardzo męczące psychicznie prawie niewolniczo.

Darek

Słyszałem , że firma jest bardzo rozwojowa i stawia na rozwój pracownika. To prawda ?

Były niewolnik
@Darek

Niestety....nie... Źle slyszales ... Jedyne co sie rozwija w firmie, to niechęć do kierownictwa :)

Zaczarowany Czarodziej

Wpada również opinia ode mnie. Zaczynajac od minusów, a będzie ich sporo. Firma od pracownika wymaga bardzo dużo i wszystko byłoby ok, gdyby przekładało się to na zarobki. Gdy nie wywalczysz sobie na początku zatrudnienia dogodnej stawki nie masz co liczyć na podwyżkę, najprawdopodobniej do zwolnienia się takowa utrzyma. Drugim aspektem jest podobno wielki rozwój firmy, który na każdym kroku jest przypominany przez kierownictwo, ze swojej strony co do rozwoju, zauważyłem zmianę nazw członów w opisie stanowiska na angielskie, ot cały rozwój. Jakieś szkolenia? Pewnie, te które na własną rękę sobie zorganizujesz poza firmą, bo na inne nie ma co liczyć. Nadgodziny niepłatne z możliwością odbioru godzin. Raportowanie czasu pracy, co nierzadko zajmuje więcej czasu niż praca nad zgłoszeniem. Premii brak. Samochody firmowe są, co prawda nie dla wszystkich. Z plusów pensja na czas. Ogólnie firma dla juniorów, albo ludzi bez aspiracji czy doświadczenia, dla ludzi którzy posiadają jakiekolwiek doświadczenie, lepiej omijać łukiem i nie tracić czasu. Nauczyć się czegoś można, ale o dogodnych zarobkach proporcjonalnych do wykonywanej pracy nie ma co marzyć.

Pracowałem prawie 3 lata w tej firmie. Zdecydowanie pozwalała mi na rozwój przez realizowane projekty. Było ich sporo i były zróżnicowane. Firma parę razy wysłała mnie na szkolenie, gdyż uzupełnienie wiedzy było potrzebne do projektów, które prowadziłem. Jeśli chodzi o chęci rozwoju w innych technologiach, to firma udostępnia dostęp do e-learningu, czyli jak w większości firm na rynku. Zarząd / managerka ogólnie w porządku. Kontakt z "szefostwem" w porządku. Nigdy nie doświadczyłem jakiegoś mobbingu, czy nieprzyjemnych komentarzy na swój temat. Na koniec naszej wspólnej przygody, pomijając "uścisk prezesa", otrzymałem wszelkie pisma, o które prosiłem. Zawsze wszyscy szli mi na rękę. Jeśli chciałem pracować zdalnie, to pracowałem zdalnie. Pracownicy firmy bardzo OK. Było parę aspektów negatywnych, jak na przykład wysokość pensji. Jasne, jest to kwestia indywidualna, ale faktycznie trzeba się nachodzić i namęczyć, żeby podwyżkę dostać. Premii brak. Uważam, że firma powinna popracować nad paroma aspektami, np. codzienne logowanie czasu było uciążliwe i moim zdaniem zbędne. Niemniej jednak oceniam firmę pozytywnie i życzę sukcesów i rozwoju.

Nikt

Czytam te opinie i w wiekszosci sa negatywne. I wcale mnie to nie dziwi. Owszem mozna miec tu jakies benefity pod warunkiem ze odpowiednim osobom wejdziesz w tylny otwor. Cala reszta traktowana jest jak smieci. Ciagle tylko wymagania i wymagamia. Codzienne raporty i rozliczanie czasu pracy - ale jak sa nadgodziny do wyplacenia to cisza. Nadgodziny nie sa wyplacane ani w tygodniu ani nawet w weekend chociaz siedzialbys po nocach w swieta. Ciagle obietnice rozwoju i podwyzek. I tu na obietnicach sie konczy - bo trzeba dac cos firmie od siebie. Czyli pracowac najlepiej cala dobe charytatywnie najlepiej wiec lepsza kase i inne benefity maja Ci ktorym nie orzeszkadza ze ich firma (usunięte przez administratora) Pensje niskie przy koamicznych wymaganiach i nie rosna. Nowi pracownicy bez zadnego doawiadczenia i zadnej wiedzy zarabiaja wiecej niz doswiadczeni i obeznani. Wszedzie ciecie kosztow - poza wspomnianymi wczesniej lizusami. Plusem bylby telefon i komputer sluzbowy ale niestety wszystko dla zwyklego pracownika po kosztach wiec to tez niskiej jakosci sprzet. Samochody firmowe sa ale dla tych ktorzy dobrze liza i kierownikow. Lepsze samochody maja Ci ktorzy ich w zasadzie nie potrzebuja ale dobrze lizali. Ci ktorzy faktycznie ich uzywaja dostaja to co zostalo albo co jeszcze jakos jezdzi - bo sa przypadki kiedy pracownicy jezdza niesprawnymi samochodami. Ostatnio organizowali jakies imprezy firmowe ale atmosfera bez szalu. Na swieta zyczen brak jakichkolwiek. Jak wspominali inni o jakims przyslowiowyk groszu mozna zapomniec bo kasa pewnie sie rozchodzi u gory. Generalnie? Na chwile i bez planow praca ok. Ale jesli ktos chce sie rozwinac i zaczac lepiej zarabiac to nie tutaj. Kasa slaba. Podejscie slabe. Jedynie pensja na czas.

Akrobata

Pracodawca nie pilnuje godzin od-do, więc można przyjść do pracy później i wyjść wcześniej lub popracować zdalnie. Ważne, żeby zrealizować cele w danym projekcie. Nadgodziny zależą tylko i wyłącznie od twoich chęci. Jak dasz się wpakować w nadgodziny to staną się twoim standardem. Wypłata jest zawsze na czas, stawki poniżej przeciętnej. Pracodawca niechętnie daje podwyżki. Trzeba o nie walczyć. Premia - podobno istnieje. Atmosfera jest dość luźna, chociaż to zależy od zespołu i projektu. Czasami jest luz, a czasami jest niezły stres. Firma stara się o "rodzinną atmosferę", chociaż nie zawsze to wychodzi. Są elementy micromanagementu. Możliwość rozwoju w formie różnorodności projektowej, więc jeśli projekt ci nie pasuje, to rozmawiasz z przełożonym i w większości da się to załatwić. Szkoleń nie ma, tak samo jak budżetu czy choćby dofinansowania na szkolenia. Firma nie oferuje socjalu czy innych "piłkarzyków". Są lepsze firmy, ale są też gorsze. Dobra dla juniora na start lub mida, senior raczej nie ma czego tutaj szukać. Ogólnie nie uważam spędzonego czasu w tej firmie za stracony.

Olga
@Akrobata

@Akrobata A, czy nowo zatrudnione osoby mogą liczyć od pierwszych dni na umowę o pracę? Z góry dziękuję.

@Olga

Nie, Umowa zlecenie na 3 miesiące okres próbny (podpisywana co miesiąc), potem umowa o pracę na rok, a następnie na czas nieokreślony

Zadowolony

Praca w tej firmie bardzo przyjemna. Ludzi z którymi współpracujesz tworzą dobre zespoły. Zadania którymi się zajmujesz są zróżnicowane. Dobra kawa, dyrektorzy dbają o pracowników. Pensja na czas, choć mogli by lepiej płacić.

Krzysztof

@bartosz jesteś w stanie powiedzieć więcej na ten temat ?

Bartosz

Nienawidziłem tam pracować !

Irek

Firma poszukuje ludzi, najlepiej wolontariuszy. Szukają jeleni. Innym oferuje psie pieniądze. Pełno obietnic bez pokrycia. Traktują ludzi jak idiotów. Proponuję teneg wysyłać ogłoszenia o pracę na rynek afrykański.

ZADOWOLONY

Uwielbiam tam pracować zajebiści Ludzie super atmosfera Zestaw szkoleń uprawnień nic Tylko Brać przykład z tej firmy Zarobki jak z kosmosu Auto służobowe Telefon służbowy Preemia na świeta, Z wolnym też nie robią problemu Polecam śmiało I myśle że zostanne w tej Firmie jak najdłużej Pozdrawiam OBECNY PRACOWNIK

Obecny pracownik
@ZADOWOLONY

Zarobki są niższe niż w większości firm w Warszawie, chyba że mowa o nowo zatrudnionych pracownikach, niektórzy przychodzą i dostają dużo. Auta służbowe są to fakt choć ich dość często brakuje, ale menegerowie jakoś to organizują aby tam gdzie trzeba, jakoś można było dojechać za co im my dziękujemy bo to niewidzialne bohaterowie tej firmy. p Premii na święta to nie ma od lat (jak się dowiedziałem od innych kolegów), może pracownicy co przynoszą największe zyski coś dostają. Firma nie organizuje żadnych imprez ani spotkań ogolno firmowych, choćby tylko na święta Bożego Narodzenia - nawet życzeń firmowych nie było ostatnio. Ogólne nastawienie na największy zysk bez podziękowania za wykonaną pracę. Pensja jest na czas to duży plus, ale wlasciciel mógłby trochę spóścić z ego, a nakaz logowania czasu co do minuty i codzienne weryfikację to przesada.

nick
@Obecny pracownik

(usunięte przez administratora) Więcej kierowników niż pracowników. Masa roboty, a "góra" chciałaby zrobić jak najszybciej i najlepiej wszystko jednocześnie.

ERP

BYŁ TO NAJGORSZY PRACODAWCA NA JAKIEGO TRAFIŁEM. Zakres obowiązków ciągle powiększany. Nie jest oparty na przeprowadzanych szkoleniach czy podwyżkach płac. Pracodawca kombinuje dając pod stołem. Oferuje wyłącznie ciągłe opowieści o mitycznym rozwoju i podwyżkach wypłat. Na święta brak jakichkolwiek życzeń, nie wspominając o kilku groszach z tej okazji. Mnóstwo kierowników - mało pracowników. Nie wypłacane są nadgodziny nawet za prace w weekend - "umowa o prace" Wielki wyzysk i kombinacja alpejska. Omijajcie z daleka. Nic dobrego Was tu nie czeka.

ERP

BYŁ TO NAJGORSZY PRACODAWCA NA JAKIEGO TRAFIŁEM. Zakres obowiązków ciągle powiększany. Nie jest oparty na przeprowadzanych szkoleniach czy podwyżkach płac. Pracodawca kombinuje dając pod stołem. Oferuje wyłącznie ciągłe opowieści o mitycznym rozwoju i podwyżkach wypłat. Na święta brak jakichkolwiek życzeń, nie wspominając o kilku groszach z tej okazji. Mnóstwo kierowników - mało pracowników. Nie wypłacane są nadgodziny nawet za prace w weekend - "umowa o prace" (usunięte przez administratora)i kombinacja alpejska. Omijajcie z daleka. Nic dobrego Was tu nie czeka.

Zostaw merytoryczną opinię o TENEG SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w TENEG SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy TENEG SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TENEG SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TENEG SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w TENEG SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TENEG SP. Z O.O.
1.8/5 Na podstawie 96 ocen.
  • Al. Stanów Zjednoczonych 51
    04-028 Warszawa