Opinie o MAM (New Media Ventures Sp. z o.o.) w Warszawa

Polska spółka powstała w 2011 roku i oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie tworzenia strategii marketingowo-sprzedażowych. Agencja Freebee rozpoczęła swoją działalność od stworzenia Platformy Freebee, która stała się przestrzenią dla programów lojalnościowych firm. Dołączyły do niej setki miejsc w całej Polsce. Obecnie Agencja pracuje nad nową usługą, która zmieni polską rzeczywistość. Od października 2015 roku naszą misję realizujemy także na blogu Agencji Freebee (www.blog.freebee.pl), na którym piszemy o sposobach zwiększania sprzedaży oraz angażowania klientów w markę.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAM (New Media Ventures Sp. z o.o.) w Warszawa

Edyta

W sieci pojawiła się oferta pracy w New Media Ventures na stanowisko specjalisty ds. rekrutacji. Czy ktoś z Was planuje aplikować na tę rekrutację? Co osoby pracujące w dziale HR tej firmy mogą powiedzieć o pracy w takim charakterze? Każda Wasza uwaga będzie ważna dla zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z tym pracodawcą.

Henryk

Może stok napisze jaka jest atmosfera i czy warto aplikować?

prac

to nie prawda, że to któraś sytuacja w ostatnich miesiącach.

Iga

Idealnych firm nie ma, zawsze będzie coś co trzeba poprawić!!

Greg
@Iga

No ale jeśli faktycznie nie płacą to rzeczywiście jest sporo do poprawy. W ogłoszeniach nie piszą przecież że to wolontariat?!

Nie-Kris

Pracuję w tej firmie, wcześniej pracowałem w korporacji. Nie że jest idealnie, ale life-work balance to niebo a ziemia w porównaniu z poprzednią robotą.

Business Development Manager

Trzyetapowa rekrutacja. Pierwsza rozmowa to jakieś 5 minut przez telefon. Następnego dnia dostałem zaproszenie na rozmowę z potencjalnym przełożonym. Trwała ok. półtorej godziny (zostałem uprzedzony, że tyle trwa). Skupiała się na badaniu osobowości. Po czterech dniach dostałem zaproszenie na trzecią rozmowę - z dyrektorem zarządzającym. Ta była krótsza - trwała ok. 50 minut i dotyczyła doświadczenia + sprawdzanie czy się przygotowałem do rozmowy (m.in. co wiem o rynku na którym działają)

* szczegółowa rozmowa o tym, co mnie ukształtowało jako osobę * najtrudniejsza transakcja jaką zawarłem (w szczegółach) * seria pytań dot. różnych cech - jak oceniam je u siebie i kilkadziesiąt innych * moje ambicje

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.

Hunter

Wygląda, jakbyś właśnie stracił tam pracę.

Zuza

Idealnych firm nie ma. Jak ktoś bardzo chce to zawsze znajdzie jakiś błąd.

Edyta

@Freedomiak no tak każdy piątek to byłoby przesadą, ale opcja jaką firma Agencja Freebee (New Media Ventures Sp. z o.o.) w ramach podziękowania za ukończony projekt jest bardzo fajna. Miło też, że macie integracje firmowe. Zazwyczaj macie już zorganizowany event dla pracowników czy każdy robi co chce? Ta integracja trwa 8h czy to pod koniec dnia pracy?

Edyta

@Freedomiak pracujesz w New Media Ventures i tam jest piątek wolnym dniem od pracy? To byłaby pewna forma benefitu, która na pewno przyciągałaby wiele osób zainteresowanych do pracy w tym miejscu. Wiecie coś jeszcze na temat innych benefitów?

Freedomiak
@Edyta

Niestety aż tak dobrze nie jest, żeby każdy piątek był wolny. Okazje do wolnego piątku są dwie - albo mamy zamknięcie jakiegoś projektu i kiedy szefostwo uzna, że połowa zespołu chodzi na rzęsach i trzeba odpocząć - robimy sobie 3-dniowy weekend. A poza tym raz na jakieś dwa miesiące mamy piątek przeznaczony na integrację i poznawanie pracy innych zespołów. Wtedy jesteśmy w biurze, ale nie pracujemy.

Anita

Byłam kilka dni temu na rozmowie kwalifikacyjnej. Nie pytali mnie czy jestem jeżem, czy borsukiem. Ani co chcę robić za 5 lat. Miałam długą, ok. półtoragodzinną rozmowę o tym co mnie ukształtowało i jakie są moje wartości. Jeszcze na takiej nie byłam.

MW
@Anita

Takie pytania to standart w korpo, rozmowa która przytaczasz świadczy o nowych normach w rekrutacji. Brak pytań i czas rozmowy świadczy o tym że słaby rekrurer lub jego brak w trakcie rozmowy. Oby Ci się nie sprawdziło: miłe złego początki, lecz koniec żałosny.pozdrawiam MW

Miotek
@MW

Pisze się "standard", nie "standart".

run-with-the-wolves

Od ponad roku cieszę się dużą samodzielnością i zaufaniem w tej firmie. Jeśli zdarzyły się nadgodziny to z własnej inicjatywy - bo wierzę w ten projekt i czuję, że przy nim mogę się realizować i rozwijać. Moje zaangażowanie zostało zauważone i dostałem premię i podwyżkę. Czy są problemy? Jasne, ale tego nie da się uniknąć, kiedy wrzuci się tyle inteligentnych i kreatywnych osób w jedno miejsce :) Najważniejsze, że z naszych potknięć potrafimy wyciągać wnioski. Jako pracownik czuję, że moje zdanie się liczy, a problemy są pozytywnie rozwiązywane. Mimo, że firma ma już parę lat - ciągle czuć tu startupowy klimat - pełny kreatywności. Z drugiej strony ostatnio dużo działamy, żeby usprawnić naszą organizację pracy. Bardzo cieszy fakt, że jeśli potrzebne jest jakieś narzędzie - zawsze znajdzie się na nie budżet.

Pszczoł
@run-with-the-wolves

Skoro jesteś zadowolony/a to czemu piszesz anonimowo? Zbyt słodkie te informacje i mała wiarygodne skoro jesteś doceniany itd. to skąd biorą się problemy, z którymi sobie ponoć radzicie. Po ilości nowych klientów a raczej ich braku widać jak bardzo rynek docenia ten miodowy produkt. Klienci walą drzwiami i oknami by gryźć tą szynkę. Rotacja pracowników jest ciągła i ciągle kogoś nowego szukają. To nie dlatego, że firma się rozwija tylko ludzie mają dosyć takiego zarządzania, zwłaszcza przez menago, który nie ponosi żadnej odpowiedzialności za brak wyników

Purysta
@Pszczoł

Pisze się "tę szynkę“. Jeśli byłeś tam copywriterem, to się nie dziwię, że Cię wyrzucili :)

Freedomiak

A jutro swaWolny piątek, czyli dzisiaj koniec tygodnia. Też pracujecie 4 dni w swoich biurach?

Edyta

W sumie same pozytywy w ostatnim czasie pojawiły się na temat New Media Ventures. Czemu zatem były wcześniej negatywne? Rozumiem, że polecilibyście pracę w tej firmie dla osób szukających pracy? Czy chciałabyś więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą? Jakie są zalety pracodawcy? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy

Jack

Największą wadą Freebee jest lokalizacja - w Mordorze nie ma jak zaparkować. No, ale to nie dotyczy tylko Freebee. Biuro 100 metrów od przystanku tramwajowego, ale tramwaje w godzinie szczytu są mocno zatłoczone. Dlaczego nie zbudujecie metra z Wilanowskiej?

Pan Inżynier

Tak, Scala.

Escalier

Podobno programują w Scala, a nie w PHP. To prawda? Bo mnie PHP już nie interesuje.

Mart

W finansach od czterech lat sa te same dziewczyny. Tak samo w prawnym i zakupach. W mkt, sprzedaży i produkcie podobnie. Nieco ruchu u deweloperów, bo ich umiejętności to chodliwy towar. Nie wiem o co chodzi hejterom z tą niby rotacja.

Mordorman

@Edyta Dla mnie jest ok. Nie ma czelendżowania, asapowania, podpieprzania kolegów i tych wszystkich korposztuczek. Nie że nie ma roboty - tylko nie jest to świat z Dilberta. No i fajni ludzie w ekipie. Jira+Confluence powodują, że robota jest uporządkowana.

Mordorman

Jest spoko. Bardziej, niż średnia w Wawie.

Agnostyk

Te komentarze negatywne wyglądają, jakby je wpisywał ciągle ten sam człowiek. Dziwne. Ktoś wam chyba próbuje zrobić kuku.

Edyta

@Pszczoł chciałbyś się może ustosunkować do wywiadu z pracodawcą http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,820954,wywiad-marcin-walaszczyk? Tutaj inaczej jest opisana współpraca z pracownikiem i klientem. Jakie są Twoje doświadczenia? Takie informacje przydadzą się osobom szukającym pracy w New Media Ventures.

Zostaw merytoryczną opinię o MAM (New Media Ventures Sp. z o.o.) - Warszawa

• Jak się pracuje w MAM (New Media Ventures Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy MAM (New Media Ventures Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAM (New Media Ventures Sp. z o.o.)?

Kandydaci do pracy w MAM (New Media Ventures Sp. z o.o.) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAM (New Media Ventures Sp. z o.o.)