Opinie o Adecco o/Kraków w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Adecco o/Kraków. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Adecco o/Kraków na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adecco o/Kraków w Kraków

Wujek dobra rada Nowy wpis

Nie polecam pracy w Adecco. W pracy jesteś tylko liczba, liczą się tylko i wyłącznie wyniki. Zero wsparcia ze strony przełożonego, który nie ma czasu na jakąkolwiek rozmowę. Musisz przychodzić do biura w którym płacisz za opłacenie parkingu krocie. Praca zdalna jeden raz w tygodniu. Bardzo duża rotacja wśród pracowników. Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem pracy w Adecco to szczerze odradzam.

Na jakie wsparcie w Adecco o/Kraków mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Kandydat Nowy wpis

Strzeżcie się aplikować do tej firmy! Proces rekrutacyjny to jakiś zart, a mianowicie: trwał 2 miesiące, pierwsza rozmowa telefoniczna z rekruterka okej, druga rozmowa na teamsie, trzecia to wizyta w biurze, po której usłyszałam, ze dostanę odpowiedz jeszcze dzisiaj do końca dnia, niestety tak nie było, zatem napisałam e-mail do rekruterki, która prowadziła mój proces z prośba o feedback, niestety odpowiedzi na e-mail również nie dostałam, nagle po 2 tygodniach otrzymuje tel. Z informacja ze niestety wybrali inna osobę, ale otworzyli jeszcze jedna pozycje na to stanowisko i czy mogą mi przedstawiać ofertę- stwierdziłam okej, zobaczymy jak to będzie wyglądać, później was nie zdziwię prawie 2 tygodnie cisza, po świętach otrzymuje telefon, ze były święta i urlopy, wiec sie przedłużyło ofertowanie, dzień później kolejny telefon od rekruterki, ze jednak mnie nie będą ofertowac. TOTALNE DNO, jeżeli tak funkcjonuje firma, która zajmuje sie rekrutacja, to sami mozecie sobie odpowiedzieć na pytanie czy to aby na pewno dobra agencja rekrutacyjna…

Bunia Nowy wpis
@Kandydat

Jak najbardziej porażka współpraca z firmą Adecco mają się odezwać tak czy tak atu cisza ich stawki są śmieszne dwie rozmowy przez temsa kogo oni poszukują błazna za te pieniądze czy kretyna niepolecam wręcz odradzam szkoda waszego poświęconego czasu dla tak słabej firmy jaka jest adecco

Była pracowniczka

NIe polecam pracy w Adecco. Podwyżki? Brak? Czułam się jak liczba, a nie człowiek.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Adecco o/Kraków się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
Mariusz

Adecco co rekrutauje do Norwgii, absolutna sciema. Nie ma umow o kierowanie do pracy, ktorych wymaga prawo.

Dominika

Z tego co tu czytam były tu kiedyś jakieś spore problemy z rotacją. Zastanawiam się czy do teraz to występuje? Dałby ktoś znać jak aktualnie warunki zatrudnienia tutaj wyglądają? Dalej nie ma możliwości na jakąkolwiek podwyżkę?

Byly pracownik
@Dominika

Niestety nadal tak jest . Ja zakonczylam wspolprace dlatego ze nie bylo ani kieronika biura, ani brand managera.... Nikogo kto wysluchal by Ciebie że zawalili cię robotą po uszy... Zespół tak się posypal że zostala tylko 1 rekruterka oraz zespół administratorów. I to tyle... Nie polecam. Za duzo stersu, za mała kasa .. kazdy otrzymuje takie same pieniedze na start nie wazne czy masz doswiadczenie czy go nie masz. Zero szans na podwyżkę czy awans. Jeśli rzucisz wypowiedzeniem to jedyne co potrafia zaoferowac to prace stacjonarna zamiast zdalnej za te same pieniadze... A musisz jeszcze liczyc na dojazdy. ODRADZAM.

Były prcownik
@Dominika

Dodam jeszcze że to nie tylko takie cyrki dzieja się w Krakowie... W kazdym jednym biurze jest podobnie. Gdy zobaczylam ile osób odchodzi przerazilam się...a uslyszlam : wiesz oni odchodza ale wrócą, bo zobacza jak dobrze bylo w Adecco.ha ha ha smiech na sali - premie zalezne od wynikow calego biura nie masz indywidualnej premii za wyniki po mimo liczenia kpi. Premia od marży.. 30 procent ci zabieraja na poczet wyników rocznych czy zostaną pułapy osiągnięte.. kpina... Bo z reguly ta premia noe trafia do pracowników

Zle opinie o firmie które czytałam dwa dni temu zniknęły!

Praca dobra jedynie do zdobycia pierwszego doświadczenia po studiach. Żadnych perspektyw podwyżek, jak nie robisz po 10 h dziennie i masz swoje zdanie to jestes obgadywany i traktowany z góry. Obgadywanie na każdym kroku, brak komunikacji z zarządem. Doceniane są osoby które nic nie robią ale chodzą i sie przymilają do kierowników. Stanowczo nie polecam!

Dominika

Czyli, że co w tych 10 godzinach praca polega na tym, że przez minimum 3 trzeba się przymilać tak? A jak macie teraz po te 10 h to jak z przerwami? Można na zawołanie czy sami wytyczają i tyle?

@Dominika

Przymilać trzeba sie najlepiej przez cały okres pracy, najlepiej obgadywać i informować kierowników o wszystkich ruchach znajomych z pracy żeby mogli sie pośmiać i poobgadywac, ploteczki zawsze na pierwszym miejscu ;) Przerwę możesz zrobić kiedy masz na to czas, jak jestes sama i musisz być cały czas pod telefonem to ciężko o przerwę, wystarczy że nie odbierzesz telefonu bo bedziesz np w toalecie i zaraz problem i głupie uwagi za plecami do współpracowników.

Mieczysław

Wiadomo że na przerwę przydałoby się zastępstwo, ale jak nie ma nikogo innego to przecież też chwila oddechu powinna się należeć. Choćby na zjedzenie posiłku. A jak z urlopem? Dają bez problemu czy trzeba się prosić?

@Mieczysław

Z urlopem nie ma problemu, tylko musisz dostosować go do aktualnie otwartych projektów. Były tez przypadki ze ściągali czasami ludzi z urlopu bo nie miał kto pracować lub prosili o przesunięcie. W firmie są duże problemy z rotacja pracowników.

Mariusz

Czy w adecco są dobre stawki?

@Mariusz

NIE, stawki są kompletnie nie rynkowe.

@Anonim

Twierdzisz, że aktualnie stawki są kompletnie nierynkowe tzn., że ile w sumie wynoszą? Jaki tu jest system wynagrodzeń? Oni mają w ogóle jakieś dodatki czy raczej standard?

@Dominika

Firma obiecuje podwyżki od lat, miały być rok temu już na 100% wraz z restrukturyzacja całej firmy ale oczywiście nagle wyskoczył covid i podwyżek brak. Połowa osób zatrudnionych na umowy zlecenie co jest niezgodne z prawem, mamy tutaj ustalony czas oraz miejsce pracy wiec są przesłanki do umowy o prace. Firma chce zatrudniać ludzi na „staż” żeby oszczędzić i proponują śmieszne stawki. Przy aktualnej sytuacji na rynku pracy i inflacji bardzo niskie wynagrodzenie, brak możliwości renegocjacji stawki a obowiązki ciagle dokładane. Obiecują premie ale ustalają budżet tak aby premii nigdy nie wyrobić lub zmieniają budżety w trakcie roku, tak jak to miało miejsce w 2021, budżet został zmieniony w październiku. Wiec w końcowym efekcie dodatków brak, praca po więcej niż 8 h bez płatnych nadgodzin. Firma twierdzi ze przeciez możesz sobie odebrać te nadgodziny ale w końcowym efekcie nie masz kiedy tego zrobić.

Inżynier

O pracy w Adecco wiem niewiele, natomiast przez ostatnie kilka dni zdążyłem sobie o firmie wyrobić nizebyt przychylne zdanie. Ponieważ przeszedłem pomyślnie proces rekrutacyjny na stanowisko kierowca Streetview, dostałem informację o skierowaniu na badania psychometryczne. Niestety, jak się okazało, badania odbywały się w przychodni "Medycyna Pracy". Fakt, warunki panujące w placówce nie są bezpośrednio zależne od pracodawcy, niemniej badania w wyżej wymienionej przychodni to istny koszmar. Łącznie spędziłem w budynku przychodni prawie 6 godzin (od 7:30 do ok. 13), ale po bardziej szczegółowe opinie odsyłam na serwis Google. To co mnie natomiast kompletnie zszokowało to brak poinformowania mnie o tym, że będzie badana moja krew. Na prawdę, ciężko mi było uwieżyć, że ktoś w 2021 roku może wysłać pracownika na badania krwi bez powiadomienia. Oczywistym (przynajmniej dla mnie) jest że takie badania można sobie wsadzić nie powiem gdzie jeżeli osoba badana przyjęła wcześniej posiłek. Na tym niestety moje złe doświadczenia z firmą się nie skończyły. Po podpisaniu umowy w siedzibie firmy, udałem się na szkolenie, gdzie dowiedziałem się, że wiele początkowych ustaleń jest niezgodnych z prawdą, łącznie z obowiązkową, niepłatną (!) godziną przerwy. Chciałbym podkreślić z tego miejsca, że nie wychodzę z założenia, że firma ma złe intencje, ale cały proces rekrutacyjny był związany z wieloma niewiadomymi oraz sporymi niedociągnięciami.

Wiktoria

@Mario. A gdzie dokładnie miałeś jechać?

Mario.

Nie polecam Acecco Norge z Krakowa(usunięte przez administratora) w tak dużej firmie dzieją się żeczy bardzo dziwne. miałem jechać na kontrakt po zakceptowaniu mojej oferty przez pracodawce i testach 1,5 miesiąca czekałem obiecanki ,dwa dni przed wyjazdem się Pani Ewie R. odmieniło się wiadomo o co chodzi miejsce wolne, można kogo innego zabrać na kontrakt :)

Mario.

Nie polecam Acecco Norge z Krakowa oszusty nie poważni w tak dużej firmie dzieją się żeczy bardzo dziwne. miałem jechać na kontrakt po zakceptowaniu mojej oferty przez pracodawce i testach 1,5 miesiąca czekałem obiecanki ,dwa dni przed wyjazdem się Pani Ewie R. odmieniło się wiadomo o co chodzi miejsce wolne, można kogo innego zabrać na kontrakt :)

Martyna

Agencja z dobrymi opiniami dlatego z całym przekonaniem polecam pracę.

Klaudia

Pracowałam przez Adecco Kraków w dwóch firmach i jestem zadowolona, zatrudnienie ok, Pani która mnie rekrutowała wszystko przedstawiła ze szczegółami, jedyny minus to stawka w jednej z firm, czyli minimalna oraz problem z dodzwonieniem się czasami do administracji. Kasa zawsze na koncie w terminie.

Jak objawia się dokładnie ta arogancja i brak szacunku o którym pisałaś @Anna?

Arogancja, brak szacunku.

Przemysław

Uwaga na ofertę pracy jako Audytor alkoholi. Praca po 10-12 godzin dziennie (razem z dojazdami do sklepów) za około 1700zł netto. Norma narzucona przez firmę dla której Adecco nagania ludzi jest niemożliwa do zrealizowania chyba,że zamiast samochodu pośrednik wynajmie helikopter. Liczy się wyłącznie target, który jest tak ustalony żeby go nie zrealizować. Rotacja na tym stanowisku olbrzymia. Fatalna organizacja pracy, brak szkolenia przez Adecco, żadnej pomocy ze strony kierownika projektu. Najgorszy typ korporacji.

Daniel

Chciałem wystawić bardzo negatywną opinię Firmie Adecco, która pracowników na wyższe stanowiska (do Centrali) traktuje jak szeregowych kasjerów. Ani razu nie chciało się nikomu przyjechać z Warszawy na rozmowę z osobą, która będzie pracowała w innym mieściec o skutkowało bodajże 3 rozmowami na skype i 5 rozmowami telefonicznymi. Oczywiście jedna osoba nie przekazywała drugiej jak przebiegała rozmowa i o co pytano Kandydata czyli mnie w związku z tym musiałem powtarzać wszystko po 6 razy... Żenująca postawa osób na stanowisku: Lider, Manager czy tam Kierownik. Już nie mówiąc o tym, że o informację zwrotną musiałem doprosić się sam ponieważ między sobą Panie nie mogły łaskawie uzgodnić kto będzie do mnie dzwonił. Strata czasu, wypytywanie o możliwość zabrania Klientów z poprzedniej Firmy (gdzie jakaś etyka zawodu?) Nie polecam-strata czasu.

ciekawy_krk

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w Skawinie przez tego pośrednika?

Zostaw merytoryczną opinię o Adecco o/Kraków - Kraków

• Jak się pracuje w Adecco o/Kraków?

Zobacz opinie na temat firmy Adecco o/Kraków tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adecco o/Kraków?

Adecco o/Kraków