Hill International Sp. z o.o.

Opinie o Hill International Sp. z o.o.

Joanna

Udało Ci się znaleźć pracę dzięki Hill International? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Jakie są Twoje wrażenia ze współpracy z firmą?

miłosz

aktualnie HILL International poszukuje na stanowisko inżynier budownictwa kolejowego @emingo. Jast to praca dla fachowca ponieważ wymagane jest co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego przy realizacji kontraktów kolejowych lub mostowych.

Czy rekrutacja w firmie Hill International Sp. z o.o. jest trudna? Czy ktoś z Was miał okazje w niej pracować? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw opinię o Hill International Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hill International Sp. z o.o.