Cof- Cor Poczta Polska

2 Dodaj opinię
Cof- Cor Poczta Polska
2 10 5 5 1
Bartosz

Czy Cof- Cor Poczta Polska poszukuje aktualnie pracowników? Od długiego czasu nikt z Was nie wypowiadał się na forum. Jakie zmiany w firmie zaszły w ostatnim czasie i czy jesteście zadowoleni z pracy dla tej firmy? Wartościowe wpisy są chętnie czytane przez osoby poszukujące informacji o swoich przyszłych pracodawcach. Czy możecie napisać coś więcej?

pracownica

no coz nic sie nie zmieniło w cof bydgoszcz, poprostu dramt dramat i jeszcze raz dramat, ludzie odchodza na PDO jesli tylko mogą wrecz masowo w styczniu 2014 z jednego dzialu rtv odeszlo 6 osob i nikt nie przyzedl a ich prace trzeba robic, ludzie juz nerwowo nie wyrabiaja a placa 1600 brutto masakra nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!

"stara baba"lat 48

Dobra atmosfera?pracowałam tam 15 lat,na akord.przyszła pani Daszkiewicz,chciała pokazać co to nie ona,postraszyła kierownika działu gdzie pracowałam,a że on z natury strachliwy,pokornie skroił ponad 20 etatów(a nie musiał),nie bronił żadnego etatu.Pani [usunięte przez moderatora] już jest historią,ja bez pracy,a że zaległości były zatrudniono ludzi z ulicy,bez doświadczenia.Wymaga się wykszt.min.średniego ale od lat wielu ma podstawowe lub zawodowe(i nadal pracują).Nie byłam"starą babą",ale że młode nie mają moralnych hamulców(widać gołym okiem)to kobiety zwolnione były w wieku 40-50lat.Jasne,jak masz"biologiczny zakręt"to na ulicę!Nie pogodziłam się z utratą pracy,nie zasłużyłam na takie potraktowanie!Czuję się jak niepotrzebny śmieć!!!! A Insp.Pracy mogłaby skontrolować nieobecności...

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-DyrdaOfiara mobbingu - Radca prawny
Cof- Cor Poczta Polska