CentrumRowerowe.pl

Bydgoszcz

Opinie o CentrumRowerowe.pl

NIE POLECAM! ZŁODZIEJE!

Myślę, że o pracy tutaj, mógłbym książkę napisać. Nieszczere osoby, zapewniające Ciebie o załatwieniu sprawy. Ciągłe przekładanie rozmów, ciągłe mydlenie oczu o wypłatach, o należnych urlopach i o jakiejkolwiek formie kontaktu. Wszystko się sypie, stare systemy, które nie działają. Firma pozuje na wielką i sprawnie działającą. Jak dla mnie czas zatrzymał się tutaj z 10 lat temu i jeżeli Oponeo nie zdziała cudów to będzie wielka klęska. Ogólnie nigdy i za żadne pieniądze nie chce pracować dla tych ludzi.

;)
@NIE POLECAM! ZŁODZIEJE! 17.10.2017 12:25

Oponeo musi posprzątać trochę bałaganu, który ich zastał w tej firmie, a wiadomo, że przy takiej ilości spraw niektóre kwestie mogą się... zawieruszyć ;)

45ko3

Czy ktoś może powiedzieć coś o pracy na stanowisku obsługi klienta internetowego?

Robert
@45ko3 26.08.2017 16:01

A co już szukają zamienników wyrzuconych z poznańskiego biura? Nie pchaj się tam. Zero szacunku dla ludzi i do tego marne grosze. Serio. Lepiej jest w Lidlu na sklepie. Fakt, że praca zmianowa w godzinach pracy sklepu ale porządek i organizacja pracy milion razy lepsza niż w Dadelo- Centrumrowerowe-Cyklotur.

D67

Zgadzam dokładnie tak jest okradają pracowników i urząd skarbowy a jeszcze wszystkich mają za złodzieji Morze ktoś w końcu dobierze się im do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Szambo

Śmieciowe umowy przez agencje i całkowity brak szacunku dla pracowników. Po kilka razy dziennie groźby zwolnienia, przymusowe nadgodziny (inaczej wylatujesz), nagłe zmiany godzin pracy. Masz tyrać i nie podskakiwać. Stado kierowników którzy nie mają pojęcia o tym co robią, a już na pewno nie o kierowaniu ludźmi. Drwiny z pracowników i wulgaryzmy na porządku dziennym. Po sezonie masowe zwolnienia, a kierownicy dostają premie za wykończenie pracownika i doprowadzenie do tego żeby się zwolnił przed końcem umowy. Ktoś dobrze napisał że naczelny kapo Maciej S. wiecznie niezadowolony i leczący swoje kompleksy przez pomiatanie ludźmi. Inspekcja pracy, urząd skarbowy, bhpowcy, sanepid i wiele innych instytucji znalazłoby tam sporo pracy

BOK

Niestety w tej firmie liczy sie wyłacznie z kim dobrze żyjesz ,możesz mieć super wiedzę i dobrze pracować ale wystarczy źle odpowiedzieć wielmożnym panom a i tak wylecisz z pracy albo będą cię gnoili. Ciągłe obiecywanie umów o pracę i podwyżek których nigdy nie zobaczysz. Skaner= podpierdalacze Kierownik zmiany zanim zobaczysz to najpierw poczujesz :) Ogólnie bardzo zła organizacja i ciągle procedury zmiany z których nic nie wynika i jest coraz gorzej. Zero fajnych-ładnych lasek !

Bartosz

CCr=Dadelo=Centrum Rowerowe=Cyklotur Jakby ktoś miał wątpliwości Bardzo nie polecam firmy

Robert
@Bartosz 19.03.2017 12:02

Dadelo=Centrum Rowerowe=Cyklotur CCR już tam nie ma. Ta firma oddzieliła się od tych trzech pozostałych firm.

już uciekłem

Cały czas szukają magazynierów bo nikt nie chce tam pracować.Kierownicy to prostaki którzy nie mają pojęcia o organizacji magazynu a praca pomyliła im się z Auchwitz obecnie jest ich aż .............4 ! to zwykłe sługusy pana Marcina S naczelnego kapo magazynu, zresztą wiecznie niezadowolonego zrzedy niebawem będa ukraińcy na dych darmozjadów zasuwać bo każdy kto ma troche oleju w głowie ucieka z tej firmy jak najdalej zarobki magazyniera-pakowacza 10 netto (bardzo częste przymusowe nadgodziny) magazyniera który pracuje nieco dłuzej około 1800-2400zł (z tendencją na 1800zł) płace uwarunkowane do sezonu tj w okresie zimowy zawsze na dolnym progu! regały z gilz od folii stretch ! ogólnie syf ,bałagan i totalna dezorganizacja sprzęt przedpotopowy i ciagły terror ...mało ,mało ,mało premia na święta raz w roku 100 zł! zero socjalu syf na stołówce

byłypracownik

CT jest nie wiarygodne finansowo , niskie zarobki nie polecam nikomu

lowel

Banda złodziei i oszustów, kierownicy nie mający pojęcia o swojej pracy. Zarządzanie magazynem totalna porażka i "kierownik" który tak naprawde nie ma pojęcia o tym co robi. Dziwne umowy od których nie odprowadza się podatku wypłaty w kopercie pod stołęm to w tej firmie standard. Nie wspomne już o oszustwach prowadzonych w serwisie. Jednym słowem beznadzieja

67ak
@lowel 14.01.2016 21:54

Potwirdzam sa sie przekonalem na wlasnej skurze oficjalnie przelewaja na konto grosze a resszys w koprtach i bez podatku o gdzie tu sprawiedliwość dziwie sie ze jeszcze skarbówka się im do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie dobrała.

centrumrowerowe w Bydgoszczy , nie polecam , to chamy i prostaki jak najdalej od tych cwaniaków ,....

anonim gal
@anonim 28.06.2011 12:18

potwierdzam (usunięte przez administratora) poprzewracało im się w głowach

Zostaw opinię o CentrumRowerowe.pl - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CentrumRowerowe.pl