Dadelo Sp. z o. o.

Bydgoszcz

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 10 ocen.

Opinie o Dadelo Sp. z o. o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dadelo Sp. z o. o.

Pracownik

Firma - totalny bałagan i brak szacunku do ludzi! W tym roku to już była przesada co się tu odstawiało. Jeżeli ktokolwiek chce tu pracować niech pomyśli kilka krotnie, prześpi się jeszcze z 2 tygodnie i jeszcze raz zastanowi. Ogólny syf i bałagan, osoby na stanowiskach wysokich nie mają wiedzy na temat zarządzania, organizacji pracy itp. Wyzyskiwanie i oszukiwanie na umowach to standard. Nie płacą i starają się na każdym kroku okradać pracowników! Myśle, że ktoś powinien się zainteresować tą firmą...

anonim
użytkownik zarejestrowany

(usunięte przez administratora)

P I

Na umowie jest podstawa 2000 netto + dodatek za pranie za godz nocne + premia ale po potraceniach nie zostaje ani grosik z tych dodatków. Brak jakich kolwiek premi za prace wykonane ponadnorme za nad godz płacą tyle ile ja sam zarobie.

Tomasz

Szukają beduinów, którzy będą zbierać niewyobrażalną ilość pozycji za 14 brutto, jak zbierasz mniej to wywalają Cie, bo teoretycznie wolno zbierasz natomiast prawda jest taka że tej normy nie da sie wyrobić. Atmosfera słaba, kierownictwo burackie, myślą że są nie wiadomo kim. Na miesiąc polecam, ludzie szukający stałej pracy odradzam.

anonim

pewna Monika straszny babsztyl, nie pojmuje tego ze nowi pracownicy moga co nieco motac sie w magazynie pelnym przeroznych detali. Ta zolza oczekuje ze wszyscy beda po 2 dniach wiedziec tak jak ona po roku. Chamskie i niepotrzebne docinki + wchodzenie w dupe kierownikowi. Dziewczyno szanuj sie bo sprzedajesz sie za te marne kilka zlotych. Mysle ze opinia ludzi jest cenniejsza niz te kilka zlotych roznicy co masz. Wiekszej chamowy nigdy nie widzialem.

fsd
użytkownik zarejestrowany

Skoro zapewniona jest umowa o pracę @diga i jeszcze dorzucają do tego odpowiednie benefity socjalne, to się wcale nie dziwię, że zatrudnienie u nich jest tak opłacalne. W końcu o dobre stawki jest teraz dość trudno.

dadelo
@fsd 13.08.2016, 21:17
Skoro zapewniona jest umowa o pracę @diga i jeszcze dorzucają do tego odpowiednie benefity socjalne, to się wcale nie dziwię, ż...

hahaha dobra stawka chyba za kablowanie....

dadelo
@fsd 13.08.2016, 21:17
Skoro zapewniona jest umowa o pracę @diga i jeszcze dorzucają do tego odpowiednie benefity socjalne, to się wcale nie dziwię, ż...

hahaha dobra stawka chyba za kablowanie....

Zostaw opinię o Dadelo Sp. z o. o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dadelo Sp. z o. o.