Opinie o dadelo.pl - Dadelo S.A. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dadelo S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dadelo S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dadelo S.A. w Bydgoszcz

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Dadelo S.A.?

Piotruś Nowy wpis

Najgorsze miejsce spośród wszystkich, w których pracowałem. Traktowanie pracownika jak (usunięte przez administratora) Jeśli pracujesz jako mechanik, będziesz także rozładowywał ciężarówki, pracował jako sprzątacz, pakowacz, śmieciarz, itp. Jeśli nie otrzymasz narzędzi do pracy i nie będziesz w stanie pracować, to są wyłącznie twoje problemy, za co zostaniesz skarcony (z użyciem 80% słów "(usunięte przez administratora)" w zdaniu). Tylko jedna przerwa na cały dzień pracy. Jedyne, co może sprawić przyjemność w tej firmie - to zmiana miejsca pracy.

opiniodawca

Jeśli chodzi o Centrum Rowerowe, ludzie, z którymi będziesz pracować są super. W większości to pasjonaci tego sportu. Pensja też jest ok. Z minusów: nie znasz dnia i godziny, kiedy Cię zwolnią, nie podając prawdziwego powodu. Jeśli nie przypadniesz kierownikowi do gustu, możliwe, że wylecisz. Nie ma rozmów z kierownictwem, co robisz dobrze, co źle. Trzeba uważać na pensje, kadrowa często się myli.

ciekawski Nowy wpis
@opiniodawca

A na jakim dziale pracowales/pracowalas jesli mozna spytac?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Dadelo S.A.?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dadelo S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Specjalista/Specjalistka ds. gospodarki magazynowej?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Na pracuj.pl widnieje ogłoszenie, specjalista ds.gospodarki magazynowej. Ogłoszenie kończy się za 2 dni i pytanie czy warto jeszcze aplikować czy już jest osoba zatrudniona ?

MJ

Jak pracuje się aktualnie w BOK firmy Dadelo S.A.? Czy biuro znajduje się w Nordic Haven według info z ogłoszenia na stanowisko Konsultant ds. realizacji zamówień? Czy praca obejmuje też weekendy czy tylko dni robocze?

Ten

Nie polecam bok - biuro obsługi klienta. W.G. - kierownik biura nie potrafi zarządzać ludźmi. Szkolenia w Żninie z kontaktów z pracownikami były skuteczne przez 2 dni - później wrócił do swojego akwarium dalej oglądać filmy. Podczas rozmów o podwyżkach potrafiły paść teksty w stylu "zawsze znajdzie się osoba z galerii, która przyjdzie pracować za taką stawkę". Dla osób ambitniejszych polecam tę pracę, ale w innych działach(jest tam całkiem niezła atmosfera i kierownicy oraz liderzy lepiej oceniają potencjał i umiejętności pracownika). W bok'u(sprzedaż, realizacja, reklamacje) sugeruję pracę na czas znalezienia lepszej firmy(chyba, że kołysanie się nad minimalną krajową, a później specjalista i starszy specjalista(z niewielkimi różnicami płacy) wystarczają Ci.

poszukiwacz

aktualnie dadelo prowadzi rekrutacje na stanowisko product manager/konsultant ds realizacji zamowien /obslugi klienta Jak wygląda placa podstawowa na takim stanowisku - są jakieś widełki? +-

Artur
@poszukiwacz

Skąd zainteresowanie Dadelo, ktoś Ci polecił warunki pracy? Ja tu trafiłem sprawdzając opinie o firmach, do których miałbym najbliżej. Z Ciela jestem, więc pod tym względem by mi pasowało.

Jaki jest wkład kierownictwa Dadelo S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Zerowa

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Dadelo S.A.?

Kamil

Pomimo ze spełniałem wymagania w ogłoszeniu, moja kandydatura została oddalona - kpina. Współczuje jak tak wybierają ludzi.

kandydat
@Kamil

A może zadasz sobie pytanie dlaczego Twoja kandydatura została oddalona? może znalazł się ktoś lepszy?

Patrycja
@kandydat

Lepszy? każdy kupie jest idealny na to stanowisko i każdy się nadaje o ile spełnia wymagania. A jak kolega pisał wyżej spełniał, wiec takie usprawiedliwienia są słabe

Dyzio

Hej. Czy znajdę tu kogoś kto kupił u nich rower? Jestem ciekawy opinii, tak po prostu :) Czy to sprzęt na lata.

Pracownica

Pracowałam rok temu przez agencję w dadelo na Podlesnej, fajna atmosfera, muzyczka w tle, obok stołówka gdzie można było kupić obiad, pracownicy fajni, raczej młodzi ludzie do 30 lat., jest możliwość przejscia na umowę o pracę, ogólnie polecam

Olga
@Pracownica

Wspomniałaś o możliwości przejścia na umowę o pracę w Dadelo.. Czy przy tym trzeba spełnić jakieś określone warunki lub się wykazać by było to możliwe? Lub przepracować jakiś okres czasu w firmie? Co jest brane pod uwagę?

Gub
@Olga

Trzeba sie przypodobać odpowiednim osobom

Olga
@Gub

Zastanawiam się co to dokładnie znaczy :D Wyjaśnisz? Komu trzeba się przypodobać i jak? Pracownicy nie są traktowani tak samo? :P

Gub
@Olga

Nie.

slav

Niestety nie polecam pracy w tej firmie,jest to firma nie profesjonalna.Wystawiają ogłoszenie o pracę,dają umowę na dwa miesiące,a miała być na trzy.Firma niby się rozwija,ale chyba raczej cofa się w rozwoju.Na rozmowie kończącej współpracę usłyszałem ,że niestety źle oszacowali zapotrzebowanie na pracowników i nie przedłużą umowy.Dodam jeszcze ,że wiedzieli iż zwolniłem się z poprzedniej firmy żeby zatrudnić się do nich.Zawracanie głowy i tyle.Zero profesjonalizmu.NIE POLECAM.

Wojciech
@slav

Czy taka sytuacja spotkała tylko Ciebie? Powiedz też coś o zarobkach w Dadelo bo nic o tym nie wspomniałeś na razie. Jak oceniasz ich konkurencyjność? ;)

kier
@Wojciech

a co jeszcze mial powiedziec, jak widac (usunięte przez administratora) i tyle

Wojciech
@kier

Zgadzasz się z wypowiedzią slava? Czy może masz inne zdanie na temat pracy w Dadelo? Jeśli chcesz coś dodać, to śmiało :D Chciałbym zebrać jak najwięcej info o firmie ;) Czym firma Cię zachęciła żeby ją wybrać? ;)

Jak w Dadelo S.A. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

srak

Nijak

Ile jest zmian w Dadelo S.A.?

Karol

Aktualnie jest jedna zmiana :)

FiddleX

(usunięte przez administratora)Rotacja pracowników ze względu na warunki (umówmy się, że zatrudnienie przez agencję jest już samo w sobie brakiem szacunku do swoich "pracowników"), tragicznie dobrane kierownictwo mające za szczyt swoich ambicji życiowych zdobycie miana kierownika na magaznie z rowerami. Niestety dobór takich osób kończy się podwójnymi standardami, pracownicy "na stałe" potrafią stać w miejscu godzinami i rozmawiać bez jakichkolwiek konsekwencji, a agencyjne mięso armatnie za rozmowę podczas wykonywania danego zadania jest szkalowane kamerami i zasadzkami Mr. M. Pracownicy mają swoje humory ale generalnie pomagają "nowym", najgorszą osobą wśród zwykłych pracowników jest zdecydowanie dwulicowa Pani w czarnych włosach, lubi grać zakulisowo udając na magazynie wielce pomocną. Dodatkowo na magazynie byłem osobiśćie świadkiem rasistowskich zachowań wobec ukraińców w wykonaniu jednego z kierowników jak i pracowników. Wszystkim zainteresowanym odradzam tam pracę, jeżeli macie godność i chcecie poświęcić swój czas na stabilną pracę to na pewno nie tam. Sam szybko znalazłem DUŻO lepszą i nikomu nie polecam pracy w Dadelo. Pozdrawiam!

Kina
@FiddleX

Przytoczysz jeszcze jakieś sytuację? Planowałam się tam zatrudnić ale to co piszesz brzmi zniechecajaco

Bardzo polecam współpracę z tą firmą. Praca jest przyjemna, a panująca atmosfera na magazynie przyjazna. Nigdy nie zdarzyła się sytuacja, że ktoś odmówił pomocy, gdy pojawił się problem, którego nie potrafiłam rozwiązać. Kiedy ktoś przychodzi pracować, a nie udawać-zostaje doceniony. Naprawdę miło wspominam czas spędzony w tej firmie.

Everst

To chyba jakaś kpina ta opinia

kalisz
@Everst

Czemu tak sadzisz?

Kdr

Nie da się zagrzać miejsca, nie jest to miejsce pracy w którym można czuć się bezpiecznie co do utrzymania stanowiska, wszystko zależne jest od chwilowej fanaberii szefostwa. Kierownik nie jest de facto osoba decyzyjna. Ludzie po urazach czy chorzy przychodzili nagminnie do pracy bo l4 bano się jak ognia. Zarobki wyższe niż przeciętnie w tej kategorii w mieście ale na bardzo krótki okres. Atmosfera zenujaca, połączenie żałosnego korpo, egotyzmu I paranoi

Loki
@Kdr

Wszystko się zgadza

Pracowica

Pracuję w Dadelo od początku roku, polecam pracę, kierownictwo miłe, osoby pracujące na stałe pomocne. dość wysokie normy pracy, ale da radę wyrobić. Atmosfera w porządku, nikt nie wytyka nikogo palcami.

Raczej nie polecam. Zarobki dosc niskie, a wymagania stawiane przed pracownikiem wysokie. Brak szacunku do pracownikow. Firma zatrudnia glownie mlodych ludzi ktorych latwiej zmanipulowac i nastraszyc. Atmosfera w pracy tez mierna. Kilka osob na usługach kadry kierowniczej gotowe do podzielenia sie informacjami na temat tego co zrobiles zle jak pracujesz itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Dadelo S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Dadelo S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dadelo S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dadelo S.A.?

Dadelo S.A.