Opinie o Dadelo S.A. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dadelo S.A., a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dadelo S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dadelo S.A. w Bydgoszcz

slav

Niestety nie polecam pracy w tej firmie,jest to firma nie profesjonalna.Wystawiają ogłoszenie o pracę,dają umowę na dwa miesiące,a miała być na trzy.Firma niby się rozwija,ale chyba raczej cofa się w rozwoju.Na rozmowie kończącej współpracę usłyszałem ,że niestety źle oszacowali zapotrzebowanie na pracowników i nie przedłużą umowy.Dodam jeszcze ,że wiedzieli iż zwolniłem się z poprzedniej firmy żeby zatrudnić się do nich.Zawracanie głowy i tyle.Zero profesjonalizmu.NIE POLECAM.

slav Nowy wpis

Wojciech Nowy wpis
@slav

Czy taka sytuacja spotkała tylko Ciebie? Powiedz też coś o zarobkach w Dadelo bo nic o tym nie wspomniałeś na razie. Jak oceniasz ich konkurencyjność? ;)

kier Nowy wpis
Kandydat
@Wojciech

a co jeszcze mial powiedziec, jak widac (usunięte przez administratora) i tyle

Wojciech Nowy wpis
@kier

Zgadzasz się z wypowiedzią slava? Czy może masz inne zdanie na temat pracy w Dadelo? Jeśli chcesz coś dodać, to śmiało :D Chciałbym zebrać jak najwięcej info o firmie ;) Czym firma Cię zachęciła żeby ją wybrać? ;)

Pracownica

Pracowałam rok temu przez agencję w dadelo na Podlesnej, fajna atmosfera, muzyczka w tle, obok stołówka gdzie można było kupić obiad, pracownicy fajni, raczej młodzi ludzie do 30 lat., jest możliwość przejscia na umowę o pracę, ogólnie polecam

Olga
@Pracownica

Wspomniałaś o możliwości przejścia na umowę o pracę w Dadelo.. Czy przy tym trzeba spełnić jakieś określone warunki lub się wykazać by było to możliwe? Lub przepracować jakiś okres czasu w firmie? Co jest brane pod uwagę?

Gub
@Olga

Trzeba sie przypodobać odpowiednim osobom

Jak w Dadelo S.A. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

srak
@Pytanie

Nijak

Ile jest zmian w Dadelo S.A.?

Karol
@Pytanie

Aktualnie jest jedna zmiana :)

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dadelo S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Asystent/-ka Działu Zakupów?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

FiddleX

(usunięte przez administratora)Rotacja pracowników ze względu na warunki (umówmy się, że zatrudnienie przez agencję jest już samo w sobie brakiem szacunku do swoich "pracowników"), tragicznie dobrane kierownictwo mające za szczyt swoich ambicji życiowych zdobycie miana kierownika na magaznie z rowerami. Niestety dobór takich osób kończy się podwójnymi standardami, pracownicy "na stałe" potrafią stać w miejscu godzinami i rozmawiać bez jakichkolwiek konsekwencji, a agencyjne mięso armatnie za rozmowę podczas wykonywania danego zadania jest szkalowane kamerami i zasadzkami Mr. M. Pracownicy mają swoje humory ale generalnie pomagają "nowym", najgorszą osobą wśród zwykłych pracowników jest zdecydowanie dwulicowa Pani w czarnych włosach, lubi grać zakulisowo udając na magazynie wielce pomocną. Dodatkowo na magazynie byłem osobiśćie świadkiem rasistowskich zachowań wobec ukraińców w wykonaniu jednego z kierowników jak i pracowników. Wszystkim zainteresowanym odradzam tam pracę, jeżeli macie godność i chcecie poświęcić swój czas na stabilną pracę to na pewno nie tam. Sam szybko znalazłem DUŻO lepszą i nikomu nie polecam pracy w Dadelo. Pozdrawiam!

Kina
Kandydat
@FiddleX

Przytoczysz jeszcze jakieś sytuację? Planowałam się tam zatrudnić ale to co piszesz brzmi zniechecajaco

Bardzo polecam współpracę z tą firmą. Praca jest przyjemna, a panująca atmosfera na magazynie przyjazna. Nigdy nie zdarzyła się sytuacja, że ktoś odmówił pomocy, gdy pojawił się problem, którego nie potrafiłam rozwiązać. Kiedy ktoś przychodzi pracować, a nie udawać-zostaje doceniony. Naprawdę miło wspominam czas spędzony w tej firmie.

Everst
@Pracownik

To chyba jakaś kpina ta opinia

kalisz
@Everst

Czemu tak sadzisz?

Kdr

Nie da się zagrzać miejsca, nie jest to miejsce pracy w którym można czuć się bezpiecznie co do utrzymania stanowiska, wszystko zależne jest od chwilowej fanaberii szefostwa. Kierownik nie jest de facto osoba decyzyjna. Ludzie po urazach czy chorzy przychodzili nagminnie do pracy bo l4 bano się jak ognia. Zarobki wyższe niż przeciętnie w tej kategorii w mieście ale na bardzo krótki okres. Atmosfera zenujaca, połączenie żałosnego korpo, egotyzmu I paranoi

Loki
@Kdr

Wszystko się zgadza

Pracowica

Pracuję w Dadelo od początku roku, polecam pracę, kierownictwo miłe, osoby pracujące na stałe pomocne. dość wysokie normy pracy, ale da radę wyrobić. Atmosfera w porządku, nikt nie wytyka nikogo palcami.

Anonim

Raczej nie polecam. Zarobki dosc niskie, a wymagania stawiane przed pracownikiem wysokie. Brak szacunku do pracownikow. Firma zatrudnia glownie mlodych ludzi ktorych latwiej zmanipulowac i nastraszyc. Atmosfera w pracy tez mierna. Kilka osob na usługach kadry kierowniczej gotowe do podzielenia sie informacjami na temat tego co zrobiles zle jak pracujesz itp.

Tomek

Pracuje na magazynie drugi rok. Wszystko okej, zawsze może być gorzej

Gosia

Jest okej. Nawet w dobie koronawirusa dołożyli nam godzin, bo musieliśmy w innym systemie pracować, tak sami od siebie. Spoko firma i dbają o ludzi

Serio

Widać, ze ktoś tu się mocno postarał o "fejm" na GoWorku. Podobnie swego czasu na jednym z portali społecznościowym pracownicy wystawiali maksymalne oceny, co by trochę "średnią" podkręcić. Myślę jednak, że lepiej zlikwidować podstawy do krytyki, niż sztucznie nabijać dobre oceny :)

Well done

(usunięte przez administratora)Niestety nie znam nikogo, kto by zakończył współpracę i żałował. Za to znam minimum 10 osób, którym poprawiło się zarówno wynagrodzenie, jak i atmosfera w pracy

Wakacje- praca

Witam, w dadelo pracowałam w wakacje ubiegłego roku ponad 4 msc, polecam pracę tam, łatwo można nauczy się tej pracy i pakowania pączek, pracownicy chętnie pomagali, nikt nie był,,gorszy ", zdarzyły się dni, gdy nie było czasu podrapac się po nosie, ale to chyba w każdej pracy.. Chętnie wrócę tam na wakacje 2020.

Wojciech
@Wakacje- praca

Jaki rodzaj umowy jest podpisywany podczas pracy w okresie wakacyjnym? Możesz powiedzieć mi jaka jest stawka godzinowa w firmie Dadelo i czy można też tu liczyć na jakieś benefity pozapłacowe? Mam nadzieję że niedługo mi odpowiesz.

z agencji

Polecam współpracę z tą firmą. Praca jest przyjemna, a panująca atmosfera na magazynie przyjazna, kierownik pomaga, gdy nie dajesz rady, nigdy nie zdarzyła się sytuacja, że ktoś odmówił pomocy, bo np jesteś nowa... Kiedy ktoś przychodzi pracować, a nie udawać-zostaje doceniony- są premie do uzyskania, nawet przez agencję, obiady obok w stołówce po 9-10 zł, kawa za friko. Jak na razie miło wspominam, a pracuje tu niecały miesiąc

Agnieszka G

W Dadelo zaczelam pracowac przez agencje. Bylo okej, zaproponowali mi potem przejscie do nich i jestem do dzis. Sa normy do wyrobienia jak wszedzie ale sa realne do zrobienia. Praca sama w sobie ciezka nie jest, plusem jest to, ze jedna zmiana. Zespol spoko i ludzie do dogadana. Przerwa wydluzona wiec mozna na spokojnie zjesc- maja fajna kantyne z dobrymi i dosc tanimi produktami.

#TrueStory

Dwa lata temu na stronie była zakładka kariera z opiniami pracowników (bodajże 6 osób). Dziś o ile się nie mylę z tej 6tki w firmie została jedna osoba. Dużo to mów o "stabilności zatrudnienia".. Dodatkowo firmie została garstka naprawdę dobrych ekspertów. Wcześniej było ich znacznie więcej Dodatkowo były to osoby, które swoją wiedzą potrafiły się dzielić i naprawdę wymiernie wpływały na rozwój zespołu. Pytanie, czy i jak długo w firmie pozostaną obecni eksperci. Takich ludzi na rynku nie ma zbyt wielu, a niektórym już podziękowano. Obecnie albo rozwijają się w innej branży, albo mają własne działalności, albo pomagają rosnąć konkurencji.

Pawel

Witam, czy to prawda ,że dla pracowników jest darmowa siłownia na terenie obiektu?

Odp
@Pawel

Tak

Zainteresowany

Witam! Obecnie firma szuka kogoś na stanowisko analityka. Czy ktoś z pracowników może się wypowiedzieć coś więcej o zakresie obowiązków oraz pensji? Pozdrawiam!

Beti

Pracowałam w tej firmie prawie 2 lata, były gorsze i leprze momenty, ale nie ma firm idealnych, a są tam osoby, które wprowadziły zmiany na lepsze. Odeszłam z powodów osobistych. Ludzi, którzy przychodzą pracować, a nie udawać, że coś robią, firma potrafi docenić. Ze strony przełożonych, zwłaszcza Piotra A. oraz Macieja S. spotkałam się z ogromnym zrozumieniem i wyrozumiałością. W tej firmie kierownik nie ma problemu, by powiedzieć "dziękuję". Atmosfera jest pozytywna, bo pracuje tam wiele normalnych osób. Ze swojej strony mogę jedynie podziękować kierownictwu i całej magazynowej ekipie za fajną współpracę.

Kamil
@Beti

Z tego co piszesz można wywnioskować, że kierownictwo jest na tyle w porządku, że pracownicy mają realny wpływ na firmę. Jak natomiast wyglądały zarobki i pakiet socjalny ?

Beti
@Kamil

Mogę się wypowiedzieć tylko o umowie zlecenie i umowie o pracę. Jak zaczynałam dostałam 3 miesiące zlecenia, a później już umowa o pracę, na której jest podstawa i premia uznaniowa. Firma wprowadziła też premię sezonową, za pół roku solidnej pracy możesz dostać fajną kasę (pracownicy zatrudnieni przez agencję nie są pominięci). Jeśli nie daj boże coś Ci się przy wypłacie, czy w godzinach nie zgadza to idziesz mówisz i kierownik zawsze wyjaśni. Pracownicy mogą korzystać z darmowej siłowni, która jest na terenie. Nie jest idealnie, ale na prawdę jak jesteś fer to ze strony przełożonych masz to samo.

Edyta
@Beti

Darmowa siłownia na terenie pracy to naprawdę duży benefit. A na jakich zasadach przyznawana jest premia w Dadelo S.A.? Jeśli możesz, napisz też coś więcej o swoich obowiązkach w pracy, dziękuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Dadelo S.A. - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dadelo S.A.