3 Dodaj opinię
3 956 229 5 1

Opinie o Metalkas Sp. z o.o.

Pracownik produkcji Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Płaca jest większa niż w innych firmach, na początek można dostać 2300 na ręke zwykły szeregowy pracownik na pakowaniu,są nadgodziny podobno dla chętnych ale wszyscy tam pracujący w metalkas wiemy jak to wygląda, trochę życia w tej firmie ucieka ale nie jest tak źle, może jakieś pochwały lub impreza integracyjna dla wszytkich dała by do zrozumienia że zarząd jest wdzięczny za pot,krew i czasami łzy wylany dla firmy w której pracuje już ładnych parę lat

Pan Kracy z produkcji Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Miesiąc w miesiąc wydaje się że bardziej pracownik z wschodniej granicy niż Polak ma tam coś do powiedzenia, firma trzyma się dzięki wlaśnie tym drugim.Ukrainiec popracuje i pojedzie dalej choć są stali pracownicy mówiący po polsku,ale jest ich jak na lekarstwo. (usunięte przez administratora) Nie tędy droga, Cierpliwość śię skończy i kto będzie pracował gwardia rządząca wątpie...? Zgrany i dobrze opłacany zespół tych zwykłych pracowników to jest to co powinno być filarem dobrej firmy, strach przed utratą pracy brak rozwoju na poszczególnych stanowiskach tylko więcej obowiązków,coraz więcej a brak odzwierciedlenia w zarobkach,czas się obudzić!!! (usunięte przez administratora)

Aleksandra Nowy wpis
@Pan Kracy z produkcji

Z wieloma kwestiami, które poruszyłeś, wypadałoby się oczywiście zgodzić. Jednak tak naprawdę nie napisałeś nic odnośnie ogólnych warunków pracy w Metalkasie. Ja jestem na przykład ciekawa, czy pracownicy mają tam dostęp do pełnego ubezpieczenia? Jak to zatem jest?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Metalkas Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Ktoś inny

Wypłaty są na czas, raz zdarzyło się spóźnienie ale prostu za późno przelew poszedł. Praca można powiedzieć w obcym gronie 99,9% to pracownicy z ukrainy,afryki i uzbekistanu bo opłaca się to firme(usunięte przez administratora) Polacy mają różne opinie ale są w większości przypadków pomijani bo są miejszością na produkcji oczywiście.Reszta w biórach niewie co to praca fizyczna i wymyślają coraz to większe udziwnienia i wymysły dla produkcji nie sprawdzając czy wogule jest to możliwe w praktyce. (usunięte przez administratora) ......

Tak2Nie1
@Ktoś inny

Rozumiem, że atmosfera w pracy nie jest najmocniejszą stroną zatrudnienia. Myślałeś jak mógłbyś ją poprawić? Nawet jeśli pracują z Tobą obcokrajowcy nawiązanie dobrych stosunków chyba nie stanowi dla Ciebie problemu. Napisz więcej o benefitach do wynagrodzenia. Są bony na święta lub dofinansowanie do wypoczynku letniego? Takie atrakcyjne benefity wzbogacają wynagrodzenie.

Dubtr
@Jarosław

Benefitów brak, dopłat do wakacji brak , imprezy integracyjne brak, bony brak, paczki na święta są ale tylko w grudniu (usunięte przez administratora)

TakNie3
@Dubtr

Dziękuję za wyjaśnienie. Skoro firma nie oferuje żadnych większych dodatków do wynagrodzenia, to może pensja podstawowa jest w wysokości zadowalającej? Jak oceniłbyś wysokość zarobków do ilości obowiązków, które w ciągu dnia ma pracownik? Wyraź, proszę swoje zdanie pod kątem wynagrodzenia.

Ktoś z daleka
@Jarosław

Tu akurat jest napewno więcej niż najniższa krajowa nie mogę napisać ile dokładnie, ale średnio 700zł netto więcej niż normalnie, ale trzeba pamiętać trzy zmiany albo 4 brygady czyli brak życia dla rodziny,(usunięte przez administratora)Szczególną uwage należy zwrócić na zarobki firmy pod względem tego co dostają pracownicy, (usunięte przez administratora)Koszty utrzymania firmy są duże po za sam prąd płaca pewnie kilka milionów miesięcznie, ale w dalszym ciągu nie docenia się pracownika szeregowego tego można powiedzieć najważniejszego bo wyprodukować można ale ktoś musi spakować te 200-300 tyś. produktu miesięcznie zapomina się o tym że nikt nie zejdzie z biór do ciężkiej fizycznej pracy, a pracownik z wschodniej granicy ma też swoją cierpliwość,(usunięte przez administratora)

@Ktoś z daleka

Rozumiem. Trzy zmianowa praca potrafi być męcząca, dlatego doskonale Cię rozumiem. Skoro mniej więcej wyjaśniłeś, jak wyglądają zarobki, to może napisałbyś coś na temat atmosfery, która panuje w firmie Metalkas? W Twojej ocenie jest ona poprawna? Pracownicy współpracują ze sobą? Proszę, abyś ocenił tę kwestię.

@Ktoś inny

wogUle :) i ty byś nie chciał być pomijany :)

Operator

Prawdy i tak nie można napisać, ponieważ zostanie ona usunięta. W dużym skrócie to tylko robić, robić, robić bo zdaniem przełożonych nic innego oprócz pracy się nie liczy. Róbcie tak dalej, a lista ofert pracy będzie się powiększać z dnia na dzień.

Tak8Nie
Dominika
@Operator

Na forum GoWork.pl nie zostają usuwane te wpisy, które zawierają prawdę, lecz te, które są niezgodne z regulaminem tego serwisu. Z regulaminem proponuję Ci się zapoznać: https://www.gowork.pl/regulamin Jak już mamy wyjaśnioną te kwestię to przejdźmy już do innych, nieco bardziej istotnych. Metalkas z powodzeniem konkuruje na międzynarodowych rynkach, dostarczając swoje wyroby do 30 krajów na świecie. Jest jedyną firmą w Europie z tak bogatą ofertą handlową produktów, które wytwarza we własnych obiektach produkcyjnych. Powiedz, czy w takiej firmie na zatrudnienie mają szansę osoby, które nie posiadają większego doświadczenia w tożsamej branży?

Tak1Nie8
Pracownik produkcji
@Dominika

Światowość firmy nie idzie z zarobkami i podejściem do pracownika ...

Tak5Nie
Katarzyna
@Pracownik produkcji

Oczywiście - mogę Ci przyznać rację co do tej kwestii. Jednak bardzo często się to sprawdza. Mam z związku z tym rozumieć, iż zarobki w Metalkas - według Ciebie - nie są na dobrym poziomie? Zachęcam Cię, żebyś w sposób szczegółowy opisała nam, jak przedstawia się cały system wynagradzania pracowników. To ważne informacje dla osób, które będą ubiegały się tam o pracę, a więc liczę na odpowiedź z Twojej strony.

Tak2Nie
Rafał
@Katarzyna

Na stanowisku spawacz, z dodatkami firma oferuje(usunięte przez administratora) netto. (usunięte przez administratora) Miałem tam już umowę podpisywać ale tego samego dnia lepszy zakład zaoferował mi współpracę.

Antoni
@Rafał

Rozumiem, że wysokość zarobków miały wpływ na Twoją decyzję. Czy mógłbyś napisać jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna i czy była kilkuetapowa i trudna do przejścia? Inne warunki pracy, które zaproponował Ci pracodawca Ci dopowiadały i tylko pensja przeważyła, że przyjąłeś inną ofertę? Chętnie się tego dowiem.

@Dominika

Myślę, że w Metalkasie każdy znajdzie miejsce dla siebie. Kwestia tylko tego czy chcesz pracować czy nie.. Znam wiele firm, w których trzeba pracować, pracować i pracować ale niezadowolony były pracownik zawsze będzie krytykować. Trochę tam pracowałem i jestem zadowolony. Są awanse, są premie, są mili ludzie aczkolwiek jak wszędzie znajdują się przeciwieństwa wymienionych pozytywów.. Prawda jest taka, że każdy kto przyszedł na produkcję lub magazyn i zakończył karierę dosyć szybko bo nie został doceniony lub wydawało mu się, że za dużo pracy ma to zawsze będzie krytykować. Ludzie, który pracują tam po kilka lat i zostali docenieni bo nie byli głupi to zajmują dzisiaj wyższe stanowiska a co się z tym wiąże - więcej zarabiają. Produkcja jak produkcja... Praca jak w przeważnie co drugiej większej firmie produkcyjnej. Jeśli chodzi o prace w biurach to niestety albo doświadczenie w tej firmie albo na podobnym stanowisku.

Region sc

(usunięte przez administratora) wielkie zaskoczenie, że klient odbiera towar. Kiedyś pracował tam uprzejmy młody chłopak na magazynie przy pawłówku, szkoda tych ludzi, ale z tego co słyszałem został jak i reszta docenieni gdzie indziej (usunięte przez administratora) Pozdrawiam SC

Mieczysław
@Region sc

Co mam rozumieć przez Twoje stwierdzenie, że klient sam odbiera towar? Czyżby na magazynie nie było osób, które w tym odbiorze pomagają? Sprecyzuj, proszę swój komentarz.

Kasia

Jakie są zarobki ?

adam

Koledzy a jak wygląda praca w magazynie operator wózka widłowego warte zachodu ?zarobki ? pozdrawiam czekam na rzetelne odpowiedzi

Bożena
@adam

Niestety nie umiem Ci odpowiedzieć, bo sama nie wiem. Ale też chętnie dowiedziałabym się czegoś o tej pracy w Metalkas. A jakie zarobki by Cię zadowoliły?

TakNie1

nie rozumiem tego jak pracodawca nie zapewnia oo (usunięte przez administratora) albo żeby zamówić materiał z magazynu (usunięte przez administratora) M

Zuzia

Czy w Metalkas są wypłacane wynagrodzenia w terminie ?

Tak1Nie2
Piekarz
Nazwa działu: Produkcja

Firma idealna, atmosfera pracy cudowna. Prezes dba o samopoczucie pracowników. Możemy się rozwijać zawodowo. Dyr produkcji to złoty człowiek, że świeca szukać tak dobrego człowieka. Jestem szczęśliwy że mam drabinę tej firmy

Tak1Nie12
Karol
@Piekarz

Fajnie, że jesteś zadowolony z zatrudnienia, ale wyczuwam trochę sarkazmu w Twojej opinii. Mógłbyś przedstawić realne warunki zatrudnienia? Jaka jest według Ciebie atmosfera w Metalkas i czy relacje ze współpracownikami i przełożonym są satysfakcjonujące? To ważne informacje dla osób, które chcą związać swoją przyszłość z tym pracodawcą.

Tak3Nie

Piksi

Ilu pracowników zwolniono już w tym roku (usunięte przez administratora)?? (usunięte przez administratora)

Bikkerssow
Nazwa działu: Handlowy
@Piksi

Widać (usunięte przez administratora)tutaj

Marta

@gość dziękuje za Twoją odpowiedź na forum. @Nick z czego jesteś najbardziej zadowolony pracując w Metalkas Sp. z o.o.? Jak długo już pracujesz tutaj? Firma obecnie poszukuje Pracownika produkcji. Może ktoś się zastanawia nad aplikowaniem?

Tak7Nie

Nick
@Marta

Witam.Jest fajna atmosfera.Można wykorzystywać swoje umiejętności,które z czasem będą zauważone i to jest bardzo pozytywne.Wykonując powierzoną pracę można naprawdę nieźle zarobić.Ja jestem związany z Metalkasem 1 rok.

Tak6Nie6
Radek
@Nick

Wpis pracodawcy.pracuje w firmie od roku i nie słyszałem żeby ktoś pozytywnie wypowiadał się o firmie.szczegolnie że zarząd obciął stawki i zarabia się coraz mniej !!

Tak16Nie
Radek
@Nick

hahahaha. Masakra. Bzdury..fałsz..zakłamanie na potege. Opinia Twojej opini.

@Nick

Chyba zapłacili Tobie, za te bzdury, które wypisujesz.... Żenada. Fajna atmosfera? Ludzie przychodzą tutaj z bólem brzucha pracować na samą myśl o tym (usunięte przez administratora).

Marynarz

(usunięte przez administratora)Pracowałem więc wiem co piszę. Szczegóły..... Nie piszę bo w to trudno uwierzyć. Po prostu nie róbcie tego błędu.

Tak9Nie
@Marynarz

Gdzie jest inspekcja pracy.... ???? To co wyrabia się w tej firmie, to coś niepojętego.

Pracownik Szeregowy
Nazwa działu: Produkcja

Praca jak praca przychodzisz i robisz swoje, najlepiej się nie odzywać bo może się to komuś niepodobać i ariwederczi, pracownik jest tylko robotem który daje z siebie 100% , (usunięte przez administratora) Proponuje wprowadzenie ankiet pracowniczych aby dowiedzieć się co dzieje się w tym przybutku.Duża ilość kierowników wiążąca się z brakiem ich kompetencji i podejmowania złych decyzji na różnym szczeblu,wiąże się z stratą dla firmy, (usunięte przez administratora)wypłata jaka jest każdy widzi ale jak dalej tak pójdzie to ludzie pójdą pracować do dyskontów handlowych gdzie zarobią tyle samo a będą pracować w spokoju a strach przed redukcją zatrudnienia bo trzeba na czymś/kimś oszczędzić, a chyba każdy wie że zadowolony pracownik to dobry pracownik bardziej wydajny i nastawiony na działanie dla dobra firmy...mogłbym jeszcze wiele pisać ale pewnie nic to nieda bo Polska firma Międzynarodowa ma i tak nastawienie na zysk...bo to podstawa biznesu, a zysk można osiągnąć nie tylko na polu finansowym ale też w uznaniu i poświęceniu dobrego pracownika....

Tak21Nie3
Wingman
@Pracownik Szeregowy

Pracuje obok, (usunięte przez administratora). Czy to znaczy, że pracownicy mają wysokie zarobki? A i mam pytanie bo u mnie w firmie krążą plotki, (usunięte przez administratora) czy to prawda? I widziałem, że w niedzielę ludzie wychodzą palić poza teren firmy i (usunięte przez administratora). Odpowie mi jakiś pracownik co do tych kart (usunięte przez administratora)?

TakNie2

Nieznajomy
@Pracownik Szeregowy

...

Elana skopana

Porażka. Nigdy nie pracowałem w gorszej firmie pod względem organizacyjnym. (usunięte przez administratora)

Tak15Nie

Czarny Genek

Kilka moich prywatnych przemyśleń,spostrzeżeń,obserwacji. pracowników nie interesuje jakie firma sponsoruje imprezy,spektakle czy inne cuda nie mamy z tego tytułu dochodów wręcz przeciwnie więcej pracy za te same lub mniejsze wypłaty Ktoś napisał na forum :firma super wypłaty na czas. Zapomniał jednak dodać że jest to obowiązek pracodawcy i nie wywiązanie sie z tego skończyło by sie bardzo tragicznie dla firmy w trybie odrzutowym Niestety w firmie pracuje sie coraz gorzej dlatego żę: wypłaty coraz mniejsze (zmienione umowy ,dziwaczny system premiowania) przesuwanie z oddziału do oddziału bez wcześniejszego ustalenia (niejednokrotnie na drugi koniec miasta) zero stabilności (usunięte przez administratora)) dziwne awanse ludzi od przykręcania śrubek na dyrektorów czego (usunięte przez administratora) Jedyna jego rola to okrajać koszta ,ludzi ,(usunięte przez administratora) Takim postępowanie za chwilę sam będzie pracował na produkcji o ile wcześniej nie wyleci na (usunięte przez administratora) Najgorsze chwilę przed nami bo lada moment ruszy lawina zwolnień (nie od strony pracodawcy ) i pozostaną sami pracownicy ukrainy Moja opinie nie ma na celu zachęcić ,zniechęcić do firmy Metalkas Jest wyrazem moich obserwacji i spostrzeżeń.

Tak30Nie
Gratuluje

Dziś mijają dokładnie 2 miesiące +1 dzień od mojego ostatniego wpisu na tym forum. Gratuluje odwagi, szanuję i napisze jeszcze raz -Polecam firmę Metalkas!!!! Dialog z pracownikiem to jest to w jakim kierunku firma powinna iść. Oczywiście na szczeblu podstawowym, jednak warto Rozmawiać ... po prostu rozmawiać. Życzę sukcesów - macie odwagę by wykonywać radykalne kroki! Chciałbym pracować dla was. Czasami jest rak ze jest zle, ale po burzy przychodzi slonce. WOW!

Tak1Nie3

Pracodawca

Aktualność
Z ogromną przyjemnością informujemy, iż firma Metalkas została sponsorem tytularnym Ocean Lava Triathlon Polska.

Metalkas Ocean Lava Triathlon Polska to jedne z najstarszych w Polsce zawodów triathlonowych. Odbywają się cyklicznie od ponad 20 lat. Rozgrywają się w konwencji wyścigu indywidualnego oraz zawodów sztafet na dystansie – pełnym (140.6) „połówki” (70.3) oraz dystansie SPRINT.

Triathlon Polska od trzech edycji stało się częścią Ocean Lava Planet. To cykl zawodów organizowanych w Europie i Afryce, dzięki czemu na trasie spotkamy wielu zawodników z całego świata. Zawody wchodzące w jego skład, tworzone są przez triathlonistów dla triathlonistów.

"Ocean, czyli woda oraz lawa będąca płynnym synonimem ognia, to dwa żywioły niezbędne do powstania stopu żelaza, stanowią motyw przewodni triathlonu w Borównie". Doskonale też wpisują się w profil działalności firmy Metalkas, która od 60 lat produkuje sejfy, meble metalowe, regały i drabiny.

Zapraszamy wszystkich 17 i 18 sierpnia 2019 na Metalkas Ocean Lava Triathlon Polska!

Tak6Nie7

Pracodawca

Aktualność
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i wszystkie Państwa opinie.

Każdy merytoryczny wpis jest dla nas i dla naszych obecnych oraz przyszłych pracowników bardzo cenny i pomocny. Doceniając również konstruktywną krytykę, jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusję na forum.

Z pewnością dzięki Państwa spostrzeżeniom, uda nam się zadbać o to, by praca z nami była satysfakcjonująca dla obu stron.

Natomiast wszelkie szczegółowe pytania prosimy przesyłać na adres:

Serdecznie pozdrawiamy,

Zespół Metalkas
Tak2Nie3
Irek

Szukają na wózek widłowy, jak tam wygląda praca? Jaka stawka na początek, ktoś coś wie?

TakNie2

Zolza

Brak slow firma poprostu pokazala co potrafi starym pracownikom ktorzy pracuja wiele lat podsunieto aneksy ktore obnizaja i to konkretnie kwote podstawy to poprostu jest kpina i żenada sprawa nadaje sie dla inspekcji pracy moze wkoncu ktos sprawdzi co dzieje sie w tym chorym miejscu odcinki od wyplat tez.zostawiaja wiele do zyczenia za boga nie wiadomo co konkretnie za co ile za urlop ile procent premi ile za nadgodziny wpisane tak na pale a pani z kadr twiwrdzo ze najwazniejsza kwota koncowa i tyle bzdura.poprostu bajzel na kolkach a gora dobrze sie bawi wymieniaja samochody a robole robia i siedza cicho raz trzy zmiany za chwile dwie zmiany.pozniej najlepiej po 12 i w.kazda sobote i najlepiej jeszcze niedziele.tetaz juz nie nadgodzin nie vo za duzp zarabiacie no i zeby faktycznie nie bylo za duzo no to obcieli kazdemu spora kwote z podstawy.W wiekszosci zakladow po nowym roku podpisuje sie aneksy z podwyzka a W Metalkasie podpisuje sie aneksy z obnizeniem podstawy poprostu zaklad żenada!!!!!!!!

Tak23Nie

Margaryn

Jedno wielkie słowo - stres. Przykro mi, nie porozmawialiscie, a prosiłem 2 miesiące temu. Tak, wiem ze to czytacie i przekazujcie na górę. Smutek, smutek, smutek, ehhhhhhh.....

Tak6Nie
Spoko
@Margaryn

Młodym umiesz robić na linii... No cisz szefowie ci powiem idź ma linie i sprawdź zabezpieczenie na pewnej linii

Alibaba

Niestety firma zaczeła szukać oszczędności tam gdzie nie powinna tzn. na pracownikach. Po podłożeniu nowych aneksów niestety niekorzystnych większość dobrych wykwalifikowanych i mających dłuższy staż pracowników szuka nowej pracy bo latami wyrabiali sobie podwyżki za dobrą pracę a teraz dostają tyle samo co ludzie z ulicy i takim ruchem niedługo w tej firmię będą sami obcokrajowcy lub "ziomki" którzy przychodzą do pracy tylko poświrować. Firma chwali się osiągnięciami rekordami produkcji i sprzedaży towarów a daję w twarz tym którym powinna podać rękę i podziękować za zaangażowanie w prace. Oprócz tego co napiałem to dobrze pracuje się i mogę polecić pracę w Metalkasie.

Tak19Nie

Tak16Nie

Grzesiu

Kondziu wróć

Tak3Nie

Koń trojański Andrzej

Aras (wąski)wroc do nas !!!!

Ssman

Niestety czym firma więcej Zarabia tym mniej daje pracownikom.od nowego roku (usunięte przez administratora) zmienił stawki większości pracownikom oczywiście na mniej korzystne finansowo.czyli jednym słowem oszukuje w wynagrodzniu bo przecież stawki kazdy wynegocjował indywidualnie a teraz to zmieniają.negocjacje polegają na tym że jak nie podpiszesz to won z firmy. Ogólnie bardzie nie polecam firmy Zero socjalu.paczki na święta wartości 100 zł po przepracowaniu 6 miesięcy.zimna woda w krainie .brudne toalety.ogolnie bardzo brudno. A (usunięte przez administratora)ma wszystko w nosie i kupi sobie nowe kolejne auto za milion zlotych.

Tak22Nie

Czy atmosfera jest taka naprawdę luzna? Idzie zarobić? Fajne dziewczyny tam są?

Ktoś

Sprostowanie do komentarza: Ten wpis nie miał na celu obrażenia kogokolwiek oraz treść w nim zawarta nie jest jednoznaczna. Osoby urażone przepraszam.

Panie V-ce P. Panie A.

Rozumiem wszystko, rozumiem strach przed utrata pracy, rozumiem placz i smutek kiedy bliska mi osoba wraca do domu i po prostu mówi ze jej przykro bo cały czas wszystko robi źle,chociaż wszystkovrobi właściwie/ pracy coraz więcej, a zarabia mniej / zero jest dyskusji na tematy które są kluczowe dla funkcjonowania może nie całej spółki patrząc z Pana poziomu, ale jeśli chodzi o zespół w którym pracuje. Wszystko wiecznie źle, nie tak funkcjonuje nowoczesna firma. Metalkas - tak POLECAM prace w tym miejscu. Jednak sugestia z mojej strony dla szefostwa, mówię o samej gorze... porozmawiajcie z pracownikami i spytajcie się kiedy usłyszeli dobre słowo od swojego przelozonego. Porozmawiajcie z nimi, jednak uczciwie kiedy padło dobre słowo. Z pracownikami, nie z szefostwem .... bo odbosze wrażenie ze nie wszyscy są szczerzy wobec siebie. Wejdźcie w ludzi bo to ponizę zrozumieć dlaczego np mało osób chce przychodzić do firmy albo dlaczego są tylko na chwile. Popytajcie każdy dział, każdy ... i nie w nowym toku tylko jeszcze teraz. Myśle ze warto, u mnie to podziałało. Powodzenia. Wszystkim szukającym pracy - warto tu pracować.

Tak22Nie1

obserwator

Moje sugestie dla Metalkas Sp. z o.o.: odbiorcy wyrobów w 30 krajach, a w kranach łazienki pracowniczej zimna woda Lubię atmosferę w Metalkas Sp. z o.o. za: pomimo trudności ludzie są raczej serdeczni

marian

Dyrektora nie ma już prawie miesiąc i podobno ma go nie być do końca roku, laba jak ta lala. Wszyscy chodzą i kierownicy tez na puł gwizdka. Ale też to jego wina nie dał premii i ludzie wku... Ja tam dostałam. Ale jeszcze miesiąc laby i (usunięte przez administratora) będzie już się pomału robi. Ukraińców dużo i trzeba ich pilnować bo trzeba zasuwać. Wsumie jak chcesz zarobić możesz trzymaj z kierownikami i trzeba robić co polecają.

Zostaw opinię o Metalkas Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie