Metalkas Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Metalkas Sp. z o.o.

Nataniel
użytkownik zarejestrowany

Dla mnie Metalkas to super miejsce do pracy i jestem zły jak czytam te dyrdymały ludzi będących na bakier z pracą. Wszędzie ich pełno nawet na forach.

administracja biurowa

Nieprofesjonala firma, styl zarządzania pracownikami "pan i władca". Nie polecam

Neron
użytkownik zarejestrowany

Możecie cos poradzić w kwestii rozmowy rekrutacyjnej? Czy trudno się dostać do firmy? Jak sie pracuje?

jaro

Dostałem właśnie wypłatę za wrzesień, kasa się zgadza. Wypłacili wszystko co do grosza.Jak będą tak płacic to będę robił tu długo. Ludzie w porządku ale nie wszyscy. Jeden kierownik i rudy ryczą na wszystkich ale łysy dyro ich trzyma. Łysy jest ostry ale sprawiedliwy mi na przykład pomógł.W zakładzie nie wolno palić ale w kiblach i tak wszyscy palą jeszcze nikogo nie złapali ale też nie gonią mocno. Praca prosta kasa spora można robić tylko trzeba słuchac co polecają ale wszędzie gdzie robiłem trzeba słuchać kierowników. Jak patrze jak niekturzy pracują to nie wiem poco ich trzymają.

Mariusz
użytkownik zarejestrowany

Ja również uważam, że firma warta żeby ją chwalić.

użytkownik zarejestrowany

@gość dziękuje za Twoją odpowiedź na forum. @Nick z czego jesteś najbardziej zadowolony pracując w Metalkas Sp. z o.o.? Jak długo już pracujesz tutaj? Firma obecnie poszukuje Pracownika produkcji. Może ktoś się zastanawia nad aplikowaniem?

@Marta 2 tygodnie temu

Witam.Jest fajna atmosfera.Można wykorzystywać swoje umiejętności,które z czasem będą zauważone i to jest bardzo pozytywne.Wykonując powierzoną pracę można naprawdę nieźle zarobić.Ja jestem związany z Metalkasem 1 rok.

Nick

Jest nieźle.Kasa jest O.K.Pracowałem w wielu firmach i muszę stwierdzić,że METALKAS moim skromnym zdaniem wypada naprawdę bardzo pozytywnie.Jest jeden warunek,musisz mieć chęci pracować,oraz udowodnić,że Twoje kwalifikacje są zgodne z Twoimi kwalifikacjami.

użytkownik zarejestrowany

@gośćczy mógłbyś powiedzieć coś więcej o warunkach pracy w Metalkas Sp. z o.o.? Na jakim stanowisku jesteś? Czy są jakieś premie? @Nick zazwyczaj odzywają się do tygodnia lub dwóch. Czy powiedzieli kiedy dadzą znać? Czy do dziś nie dostałeś żadnej odpowiedzi ze strony firmy?

gość
@Marta 3 tygodnie temu

Praca jak każda, na regałach jest dość cieżko, ale załoga fajna, wiem że teraz trwa rekrutacja i podobno ma być dodatkowo przyjętych sporo osób.

gość

Normalny zwyczajny zakład pracy, pracuje od 2 lat, tak jest zapieprz ale kasa też jest i to na czas, byłem w 3 innych fimach wszędzie jest podobnie z tą różnicą że tutaj mam umowę o pracę.

Jakub
@gość 3 tygodnie temu

Widocznie nie masz kwalifikacji to musisz po 12 godzin zasuwac nie rozmieszaj mnie na Biedronce sa takie wypłaty bez obrazy

Jakub

Firma. super dla tych co chca po roku byc wycienczeni teraz umowe daja kiedys tylko zlecenie a i tak ludzi brak i ten dyrektor 150 cm śmieszny człowiek praca dla wytrwałych albo kamikadze życiowych

Nick

W dniu dzisiejszym byłem na rozomowie obiecanki były duże a co z tego wynikło nic skończyło się gadce kierownika tym że zadzwonimy do teraz nikt nie zadzwonił. Odradzam

użytkownik zarejestrowany

@xyx pamiętaj, że na forum nie możesz nikogo obrażać. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed pozostawieniem komentarza na temat firmy Metalkas Sp. z o.o. @Tekla czy pracujesz lub pracowałaś w firmie? Czy podzielisz się swoją opinią na temat pracy tutaj?

Tekla
użytkownik zarejestrowany

Wiem, że Metalkas ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że to działa wszędzie. Jak dobrze pracujesz to zawsze Cię zauważą.

xyx

witam. Praca jako praca( na kazdym stanowisu )nie jest zla, ludzie sa symatuczni -nawet Ukraincy. Cala niemila sytuacje niestety robi Dyrektor, ktory nie szanuje osob, krzyczy na kazdego kto nie stanie tam gdzie on sobie narysowal linie, kosze musza byc idealnie ulozone do lini bo albo zabierze premie albo zjebie od a do z. Ludzie pracuja po 12h czasami przez caly tydzien bo boja sie zwolnienia ktorym straszy ich Dyrektor. Nie mozesz zostac 12h tylko 8h? To mozesz isc,ale juz nie wracaj ;) nie mozesz robic 6 dni w tygodniu? Mozesz isc,ale juz nie wracaj. Ciagle krzyki, zastraszanie i wchodzenie w psychike.. Niestety.Prezes jest bardzo w porzadku tak jak kierownicy,ale caly zamet i to,ze firma zrobila sie jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak u Hitlera zawdziecza sie Dyrektorowi. Niestety taka prawda. Jesli ktos ma silna psychike, duzo motywacji i checi do pracy i zarobieniu bardzo dobrych pieniedzy to zapraszam ;)

użytkownik zarejestrowany

@rozczarowany na forum nie można nikogo obrażać. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum przed wystawieniem opinii. @stefek a czy powiedziałbyś coś o warunkach pracy? Na jakim stanowisku pracujesz? Czy jest możliwość rozwoju w firmie Metalkas Sp. z o.o.? Takie informacje mogą pomóc osobom aplikującym.

Mateo
użytkownik zarejestrowany

Może znajdzie kos chwilkę, żeby napisać co się dzieje w firmie? Zmiany na górze zawsze są powodem do nerwówki.

stefek

Pracuję w tej firmie już dwa lata i powiem tak jak jesteś w porządku i nie kombinujesz to możesz zarobić. Obecny dyrektor i kierownicy nie tolerują kombinatorów. Tyle.

stefek

Karol
użytkownik zarejestrowany

Słyszałem , że to fajna firma, może warto aplikować?

as

Znowu szukacie dyrektora produkcji. Napiszcie co się dzieje.

Marek
użytkownik zarejestrowany

Rotacja świadczy również o tym, że ludzie nie identyfikują się z firmą tylko skaczą z kwiatka na kwiatek. Firma docenia osoby zaangażowane w pracy i stabilne.

smickers
@Nutelka 06.06.2017, 20:57
@rozczarowany Podziwiam osoby które nie pracując w firmie zadają sobie tyle trudu by za darmo pisać złe opinie nie znając firmy...

Przecież ten człowiek opisuje rozmowę kwalifikacyjną oraz swoje własne odczucia dotyczące osoby przeprowadzającej. Ogłoszenie na przedstawiciela pojawiło się po raz kolejny. Tak duża rotacja przedstawicieli o czymś świadczy?

użytkownik zarejestrowany

@Podziękowania Chyba teraz mocno przegiąłeś. Strasznie sie to czyta.

Podziękowania

Dramat, zle stąpniesz i zwolnienie, mozesz miec zasługi trafisz na zły dzień i do widzenia. Premie śmiech na sali...ta firma nic dziwnego ze sie rozwija skoro żerują na ludziach i ciągłe cięcia premi. Przyjmuja praktycznie każdego nawet niepeprawnego byle tylko nie nażekał. Jednym słowem Katastrofaaa.

Iza
użytkownik zarejestrowany

Metalkas cały czas dynamicznie się rozwija co zostało zauważone.W latach 2006 i 2007 spółka otrzymała tytuł "Gazele Biznesu", potwierdzając tym samym przynależność firmy do elitarnego grona "Gazel Biznesu", grona najdynamiczniej rozwijających się firm.

Kandydat do pracy na PH

Byłem dzisiaj na rozmowie w sprawie pracy, jako PH w firmie Metalkas w Kielcach. Pojawiłem się w firmie kilka minut przed czasem, wszedłem do budynku i zorientowałem się, że w pomieszczeniu za przezroczystymi drzwiami gdzie jest punkt sprzedaży, Pan z którym się umówiłem właśnie przeprowadza z innym kandydatem rozmowę kwalifikacyjną. Niezręczna sytuacja, nie chcąc przeszkadzać w rozmowie postanowiłem poczekać w holu przy wejściu obok klatki schodowej, usiąść nie ma gdzie, niezbyt profesjonalnie. W głowie szybko pojawiały mi się myśli: jak tu można pracować, wysyłać oferty, dzwonić, umawiać się na spotkania itd. -dziwna sytuacja. Te kilka minut bardzo szybko nastawiły mnie odpowiednio do firmy, ale z uwagi na dłuższy czas pozostawania bez pracy postanowiłem pójść na rozmowę mimo tego, iż praca byłaby i tak dużo poniżej moich kwalifikacji (studia MBA, prowadzenie własnej firmy i zarządzanie ludźmi przez kilka lat, itp.). Po wejściu mój rozmówca bardzo szybko zauważył, że nie pałam radością i entuzjazmem i bardzo szybko ocenił mój stan widząc we mnie jak sam przyznał samego siebie i proponując mi wizytę u psychologa. W tym miejscu zaskoczył mnie kompletnie. Gdyby mnie wysłał na operację kamieni nerkowych, czy czegoś jeszcze innego pewnie poczułbym się tak samo. Mój rozmówca potrafił dopatrzeć się we mnie człowieka przegranego, mimo iż we wszystkich moich poprzednich pracach osiągałem znakomite wyniki wygrywając prawie wszystkie możliwe konkursy, które były do wygrania, natomiast nie potrafił zobaczyć tego, o czym pisałem powyżej i dostrzec, że sam ma, co poprawiać u siebie. PROPONUJĘ KOLEJNYM KANDYDATOM DO PRACY ZASTANOWIĆ SIĘ CZY WARTO TRACIĆ CZAS DLA TAKIEJ FIRMY.

rozczarowany
@Kandydat do pracy na PH 24.03.2017, 09:32

hahaha :) identycznie miałem na rozmowie w Kielcach. Kilka postów wyżej człowiek z Poznania opisywał podobne spostrzeżenia co do rozmowy kwalifikacyjnej. W Kielcach pan (z małej litery specjalnie) łysy nadęty bufon zachowywał się tak jakby pozjadał wszelkie rozumy. Doświadczenie jako ph mam wieloletnie i pierwszy raz spotkałem się z tak nieprofesjonalnym podejściem do pracownika. Jeżeli nawet to był test(choć nie wydaje mi się), czy kandydat jest twardy i się nadaje do tak wymagającej i odpowiedzialnej pracy, to w perspektywie czasu kto chciałby mieć za szefa nadętego bufona? Gdyby było tak super i znakomicie to od jesieni zeszłego roku ogłoszenie na ph w Kielcach pojawia się po raz trzeci. Wychodzi na to, że pracodawca nie jest tak wyśmienity jak się opisuje na rozmowie kwalifikacyjnej. Atmosfera jest napięta w firmie i to czuć. Pani która siedziała obok tego pana, była bardzo zestresowana jego obecnością. Gdy ten jegomość zaczął mi prawie ubliżać (teksty podobne jak u Ciebie,wizyty u psychologa nie sugerował akurat) to też mu pocisnąłem trochę, ale z pełną kulturą, bo stwierdziłem, że nie ma sensu babrać się w życiu z takimi ludźmi za jakiś gównopieniądz. W tym momencie u Pani siedzącej obok zauważyłem jak kąciki ust lekko się unoszą. Wreszcie ktoś się nie bał i łysemu odpowiedział co myśli. Łysy, jak to czytasz to zmień podejście to życia. Pozdrawiam

użytkownik zarejestrowany

Beli, a czy wiesz z ilu etapów składa się rekrutacja? Jeśli masz chwilę wypełnij raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjne, aby pomóc innym użytkownikom.

Beli

Dzisiaj byłem na spotkaniu w sprawie pracy na PH w Poznaniu. Powiem jedno Pan obsługujący klientów i rekrutujący przy klientach mało profesjonalne. Po za tym jest to człowiek który pojadł wszelkie rozumy, on wie wszystko najlepiej jak działa w handlu oraz doradza co robić rekrutantowi :-) Doradza oczywiście w cudzysłowie, bo tak naprawdę to się wymądrza. Wyszedłem z tej rozmowy zdziwiony poziomem rozmowy, nawet teraz się zastanawiam czy nie byłem w ukrytej kamerze :-) Powiem jedno na pewno takiego szefa bym nie chciał, ciężki człowiek i tyle. Postanowiłem napisać tą opinię żeby ludzie szukający tam pracy wiedzieli na kogo mogą trafić. Moim prywatnym zdaniem METALKAS w Poznaniu to nie jest najlepszy pomysł na pracę dla ludzi ambitnych z własną inicjatywą.

Beli

użytkownik zarejestrowany

Pojawiło się wiele nowych ofert pracy w Bydgoszczy. Pracujesz w firmie? Podziel się z nami, jak wygląda praca na proponowanych stanowiskach.

Dzidek
użytkownik zarejestrowany

Czy etat ślusarza narzędziowego jest aktualny? Ile można zarobić podstawy? Myślę, że do tego dochodzi jakaś premia?

marek

kiedy już myślisz ze pracujesz to w nagrodę otrzymasz wypowiedzenie , w wólce kosowskiej chiński biznesmen czeka na plany i rysunki techniczne cudów z metalkasu

ZK

a to ciekawe, regularne ogłoszenia na kierownika utrzymania ruchu czy kierownika produkcji są czego powodem? Bo rozumiem nie jest to problem złych rekrutacji?

Optymista
@ZK 15.01.2017, 10:16

Powody mogą być bardzo różne niekoniecznie po stronie Matalkasu. Nie ma co się dopatrywać problemów, lepiej patrzeć optymistycznie to człowiek jest w lepszym nastroju i kolegom tym pomaga.

użytkownik zarejestrowany

Firma ma solidną, znającą się na pracy załogę. Fajnie się pracuje i jeśli ktoś chce pracować a zna pracę zapraszamy.

trololo

jak wygląda praca jako operator CNC w tej firmie? Czy traktują normalnie pracowników?

romek
użytkownik zarejestrowany

Hej, wiecie jak wygląda u nich rozmowa rekrutacyja ? Nie ukrywam, że dobrze by było podjąć pracę, zwłaszcza, że doświadczenie u nich zdobyte jest dość cenne, to się teraz ceni, gdy na rynku jest dość trudno.

Zainteresowany.

@Zainteresowany. 24.09.2016, 15:44
Czy ktoś może napisać w jakim systemie zmianowym pracuje zakład produkcyjny i czy obowiązuje on również magazyn?...

3 zmiany

emilia

To tak samo nieprofesjonalnie i traktowanie pracownika przedmiotowo jak w ART-METAL Lisi Ogon ul.Rekreacyjna 5.Nazwisko to samo GRZENIA,nie wiem czy to rodzina czy zbieżność nazwisk, dwie szefowe tej firmy teściowa i synowa,każda mówi co innego,zresztą to firma rodzinna,matka,córka,syn,synowa,wszyscy rzadzą,szefowa matka,jej nastrój zależy od tego którą nogą wstanie z łóżka,strach się bać! córka z tarczycą,nerwowa,trzeba uważać co się mówi,synowa,woda sodowa jej uderzyła,syn,najbardziej dostępny z tej rodzinki.Adres ART-METAL Bydgoszcz ul.Gęsia 16, a firma faktycznie mieści się w Lisim Ogonie,w budynku w którym jest druga firma STOORK ta firma należy do syna,M.Grzenia,obie firmy pod adresem Rekreacyjna 5 Lisi Ogon.

bujaka
@emilia 21.09.2016, 18:50

tylko, że żaden z prezesów Metalkasu nie imienia na M, więc coś Ci się chyba pomyliło, a już na pewno żadna z ich żon nie ma własnej firmy

emilia
@bujaka 01.12.2016, 12:09

Napisałam że to może być zbieżność nazwisk,proszę czytać ze zrozumieniem.Szefowa to p.Grzenia,firma mieści się Lisi-Ogon ul.Rekreacyjna 5.( wcześniej Bydgoszcz ul.Gesia 16) W tym samym budynku jest również druga firma Stoork

zawidziony

bardzo nieprofesjonalny pracodawca. bałagan, przedmiotowe traktowanie ludzi, źle zarządzana firma. nie polecam zdecydowanie

Jaro

Jak jest na magazynie z pracą napisze ktoś?

Xxx

Witam Jakie warunki zatrudnienia dla przedstawicieli handlowych ? Czym jeżdżą PH ?

as

A jak tam nowy dyrektor produkcji - daje rade?

lock
@as 29.07.2016, 18:20
A jak tam nowy dyrektor produkcji - daje rade?

właśnie pojawilo się ogłoszenie na dyr. produkcji. co tam się dzieje?

zainteresowany

Co powiecie o pracy na magazynie jako operator magazynier wózka wysokiego składu.Napiszcie proszę

byłem widziałem

to chyba należysz do tych co się nie znają na niczym i potrzebujesz ludzi ,żeby myśleli za Ciebie

FC

Nigdy w życiu, w żadnej firmie nie spotkałem sie z tak nieprofesjonalna i żenującą rekrutacja (stanowisko managerskie średniego szczebla). Po przejechaniu ponad 300 km, spędzeniu kilku godzin w samochodzie, KOMPLETNIE NIEPRZYGOTOWANY pan ( przedstawił sie tak niewyraźnie, że nawet nie próbuje zgadywać czym sie w firmie zajmuje)oznajmił, że spotkanie bedzie miało charakter ogólny, zapoznawczy. Pracy oczywiście nie dostałem (i tak pewnie zawahałbym sie przed kolejna wyprawa na ewentualne kolejne "zapoznawcze" spotkanie), co nie zmienia faktu, że w momencie kiedy ciągnie sie człowieka przez pół Polski żeby "się poznać" wypadałoby chociaż zadzwonić i poinformować go, ze jednak nie mamy ochoty na współpracę. Moja ocena - 1!

Seba
@FC 13.07.2016, 17:17

Jechałeś 300km aby tam podjąć pracę? Co Ci proponowali, stanowisko Kierownicze? To powiem Ci kolego, że po niedługim czasie zostałbyś zwolniony przez Dyrektorka:-) za papierek leżący na hali;-)

bylem widziałem
@Seba 13.07.2016, 19:43

siemka to mały pikuś papierek. jego niekompetencja jest daleko dalej posunięta. Aż dziw że można kogoś takiego zatrudnić.

FC

web

ich ogłoszenie: webmaster z prawem jazdy, kisne :D

as

i dyrektora produkcji. Napiszcie co się stało z poprzednim dyrektorem i czy warto aplikowac.

ptaku
@as 16.05.2016, 20:44

Obecny dyrektor oficjalnie jest dyrektorem ale za te chocki które kładzie w zakładzie zdecydowanie możesz aplikować, juz nie długo

xxyyxx
@ptaku 26.05.2016, 03:03
Obecny dyrektor oficjalnie jest dyrektorem ale za te chocki które kładzie w zakładzie zdecydowanie możesz aplikować, juz nie dł...

no niestety jest, ale fajnie by było gdyby jakiś nowy na jego miejsce przyszedł bo atmosferę robi nie miłą

bbb

polecam spoko firma

Zostaw opinię o Metalkas Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metalkas Sp. z o.o.