Opinie o Metalkas S.A. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Metalkas S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Metalkas S.A. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metalkas S.A. w Bydgoszcz

Nielubiany kolega

(usunięte przez administratora)Pozornie obniża koszty. W rzeczywistości tyra pracowników, którzy jeszcze zostali czyli zgodzili się na pracę za najniższa krajową.(usunięte przez administratora)

Jerry

dyrektor za każdym razem zasłania się tym że to decyzja Prezesa, że on to taki nie jest

Jerry

Na szczęście konkurencja chętnie przyjmie ludzi z doswiadczeniem

Czy oplaca sie isc do tej firmy pracowac? Jak wygladaja finanse? Jaka atmosfera? Wyplaty na czas? Opinie sa srednie jak czytalem.

Byly

W czasie mojej kariery trzy razy spóźnili się z wypłaceniem wynagrodzenia czyli pieniądze były po 10. W tej firmie należy robić to co mówi aktualny dyrektor. A kiedy tam pracowałem to było ich kilku. Co do wynagrodzenia to jest systematycznie obniżane raz do roku. Także należy dużo wymagać przy negocjacji.(usunięte przez administratora)

Pakowacz

Jak zwykle pracownik jest nikim jednego dnia mówi się jedno a drugiego dnia robi się zupełnie co innego (usunięte przez administratora)

Specjalista Ds. Sprzedaży

Pani prowadząca rekrutację od razu stwierdziła że już kogoś ma więc po co zabiera czas i zaprasza na rozmowę? Spojrzała na CV i zdziwiona jakie stanowisko wykonuje główny nagłówek na samej górze CV. Żenada nawet nie przeczytałaś mojego CV! Odpowiedź otrzymałam na maila negatywną i z ulgą to przyjęłam ???? po tej krótkiej beż sensu rozmowie nawet nie brałam tej girmy pod uwagę. Żenada totalna! Aaa i stanowisko w ogłoszeniu zupełnie inne niż jak opisała na rozmowie zero profesjonalizmu niestety

Żadne pytania pani stwierdziła że już kogoś ma

Aktualność
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i wszystkie Państwa opinie.

Każdy merytoryczny wpis jest dla nas i dla naszych obecnych oraz przyszłych pracowników bardzo cenny i pomocny. Doceniając również konstruktywną krytykę, jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusję na forum.

Z pewnością dzięki Państwa spostrzeżeniom, uda nam się zadbać o to, by praca z nami była satysfakcjonująca dla obu stron.

Natomiast wszelkie szczegółowe pytania prosimy przesyłać na adres:

Serdecznie pozdrawiamy,

Zespół Metalkas
Nok

Jak ktoś nie podpisze porozumienia to musi zostać odnotowany przez dyrektora. Po godzinie jest wręczane wypowiedzenie z bezpodstawnymi argumentami aby nie płacić odprawy za zwolnienia grupowe

Paczka

Praca na magazynie nadal nie jest poukładana. Pracuje tu od dlyzczego czasu i zaczynam mieć dosyć. Nadał haos i zamieszanie . (usunięte przez administratora) Atmosfera moze lepsza ale bajzel jak byl tak jest. (usunięte przez administratora)

hahaha
@Paczka

jestes z ukrainy czy analfabetą

Zdeaperowany
@hahaha

Zapytaj dyrektora" Nikodema Dyzmy" który pluje sobie w maskę

Aleksandra

A jak z pracą w biurze Metalkas? Pracują zdalnie? Jest oferta pracy, ale nie wiem, czy w obecnej sytuacji jest sens wysyłać CV (https://www.gowork.pl/oferta/programista-e-commerce,4O7W3KRCumtvw4ZsfwUFr4,bydgoszcz). Prowadzą rekrutacje, czy wstrzymali?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Metalkas Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Fikcja

Wigilia to dzien, w którym firma pracuje tylko do godziny 14.00

Kaczka

Czas oczekiwania to jedno wielkie nieporozumienie. Na ta chwile czekam 3 godziny na drodze przed bramą. Stoją samochody po 5 godzin. I takie informacje przekazuje ochrona pod brama. Firma na swojej stronie chwali sie osiagami i iloscia zaladowanych aut w roku ale wydaje mi sie ze to jest stan na całą karierę tej firmy.

zorro
@Kaczka

jest jedna rampa więc to i tak cud że magazyn funkcjonuje w miarę na czas

Fikcja
@Kaczka

Kolega chyba myśli ze na magazynie to się ludzie lenia... wielokrotnie są sytuacje w których albo kierowca przyjeżdża za wcześnie albo za pozno i o tym już nie wspomnisz... Sa awizację a ze spedycja nie przekazuje na która godzinę to winić proszę spedycję. Jedna rampa na magazynie a i tak cała firma funkcjonuje bo magazynierzy dają z siebie wszystko do ostatniej kropli potu...

Pan Kracy z produkcji

Miesiąc w miesiąc wydaje się że bardziej pracownik z wschodniej granicy niż Polak ma tam coś do powiedzenia, firma trzyma się dzięki wlaśnie tym drugim.Ukrainiec popracuje i pojedzie dalej choć są stali pracownicy mówiący po polsku,ale jest ich jak na lekarstwo. (usunięte przez administratora) Nie tędy droga, Cierpliwość śię skończy i kto będzie pracował gwardia rządząca wątpie...? Zgrany i dobrze opłacany zespół tych zwykłych pracowników to jest to co powinno być filarem dobrej firmy, strach przed utratą pracy brak rozwoju na poszczególnych stanowiskach tylko więcej obowiązków,coraz więcej a brak odzwierciedlenia w zarobkach,czas się obudzić!!! (usunięte przez administratora)

Aleksandra
@Pan Kracy z produkcji

Z wieloma kwestiami, które poruszyłeś, wypadałoby się oczywiście zgodzić. Jednak tak naprawdę nie napisałeś nic odnośnie ogólnych warunków pracy w Metalkasie. Ja jestem na przykład ciekawa, czy pracownicy mają tam dostęp do pełnego ubezpieczenia? Jak to zatem jest?

@Pan Kracy z produkcji
@Aleksandra

W jakim sensie pełne ubezpiecznie, mamy do wyboru dwa towarzystwa z czego ubiezpieczenie jest na wypadek śmierci, wypadku przy pracy itp. a i chyba dwa dni pobytu w szpitalu ale zależy ktorą opcje się wybierze pozatym pracownik decyduje sam czy chce być ubezpieczony czy nie i sam za to płaci pracodawca nie daje ani grosza. W tej firmie niema takiego czegoś jak Socjal pracowniczy a raz do roku paczka na święta za marne 80zł albo i mniej to kpina przy dochodach liczonych w milionach zawsze jest to dobra wola zarządu zwłaszcza w tej sytuacji, a wypłaty są jakie powinny być choć niezawsze adekfatne do ilości zadań niektórych osób i ich rzeczywistych starań aby wszystkie je wykonywać w sposób należny.

Toitam

Ogłoszenie na stanowisko Pracownika Produkcji ukazuje się regularnie bardzo często. Czyżby takie wymagania na to stanowisko?

zorro
@Toitam

rotacja w firmie to około 100 osób miesięcznie z czego większość to produkcja przyczyny są różne ale główne to kasa (usunięte przez administratora)

Pracownik produkcji

Płaca jest większa niż w innych firmach, na początek można dostać 2300 na ręke zwykły szeregowy pracownik na pakowaniu,są nadgodziny podobno dla chętnych ale wszyscy tam pracujący w metalkas wiemy jak to wygląda, trochę życia w tej firmie ucieka ale nie jest tak źle, może jakieś pochwały lub impreza integracyjna dla wszytkich dała by do zrozumienia że zarząd jest wdzięczny za pot,krew i czasami łzy wylany dla firmy w której pracuje już ładnych parę lat

Ktoś inny

Wypłaty są na czas, raz zdarzyło się spóźnienie ale prostu za późno przelew poszedł. Praca można powiedzieć w obcym gronie 99,9% to pracownicy z ukrainy,afryki i uzbekistanu bo opłaca się to firme(usunięte przez administratora) Polacy mają różne opinie ale są w większości przypadków pomijani bo są miejszością na produkcji oczywiście.Reszta w biórach niewie co to praca fizyczna i wymyślają coraz to większe udziwnienia i wymysły dla produkcji nie sprawdzając czy wogule jest to możliwe w praktyce. (usunięte przez administratora) ......

@Ktoś inny

Rozumiem, że atmosfera w pracy nie jest najmocniejszą stroną zatrudnienia. Myślałeś jak mógłbyś ją poprawić? Nawet jeśli pracują z Tobą obcokrajowcy nawiązanie dobrych stosunków chyba nie stanowi dla Ciebie problemu. Napisz więcej o benefitach do wynagrodzenia. Są bony na święta lub dofinansowanie do wypoczynku letniego? Takie atrakcyjne benefity wzbogacają wynagrodzenie.

Dubtr
@Jarosław

Benefitów brak, dopłat do wakacji brak , imprezy integracyjne brak, bony brak, paczki na święta są ale tylko w grudniu (usunięte przez administratora)

@Dubtr

Dziękuję za wyjaśnienie. Skoro firma nie oferuje żadnych większych dodatków do wynagrodzenia, to może pensja podstawowa jest w wysokości zadowalającej? Jak oceniłbyś wysokość zarobków do ilości obowiązków, które w ciągu dnia ma pracownik? Wyraź, proszę swoje zdanie pod kątem wynagrodzenia.

Ktoś z daleka
@Jarosław

Tu akurat jest napewno więcej niż najniższa krajowa nie mogę napisać ile dokładnie, ale średnio 700zł netto więcej niż normalnie, ale trzeba pamiętać trzy zmiany albo 4 brygady czyli brak życia dla rodziny,(usunięte przez administratora)Szczególną uwage należy zwrócić na zarobki firmy pod względem tego co dostają pracownicy, (usunięte przez administratora)Koszty utrzymania firmy są duże po za sam prąd płaca pewnie kilka milionów miesięcznie, ale w dalszym ciągu nie docenia się pracownika szeregowego tego można powiedzieć najważniejszego bo wyprodukować można ale ktoś musi spakować te 200-300 tyś. produktu miesięcznie zapomina się o tym że nikt nie zejdzie z biór do ciężkiej fizycznej pracy, a pracownik z wschodniej granicy ma też swoją cierpliwość,(usunięte przez administratora)

@Ktoś z daleka

Rozumiem. Trzy zmianowa praca potrafi być męcząca, dlatego doskonale Cię rozumiem. Skoro mniej więcej wyjaśniłeś, jak wyglądają zarobki, to może napisałbyś coś na temat atmosfery, która panuje w firmie Metalkas? W Twojej ocenie jest ona poprawna? Pracownicy współpracują ze sobą? Proszę, abyś ocenił tę kwestię.

@Ktoś inny

wogUle :) i ty byś nie chciał być pomijany :)

Operator

Prawdy i tak nie można napisać, ponieważ zostanie ona usunięta. W dużym skrócie to tylko robić, robić, robić bo zdaniem przełożonych nic innego oprócz pracy się nie liczy. Róbcie tak dalej, a lista ofert pracy będzie się powiększać z dnia na dzień.

Dominika
@Operator

Na forum GoWork.pl nie zostają usuwane te wpisy, które zawierają prawdę, lecz te, które są niezgodne z regulaminem tego serwisu. Z regulaminem proponuję Ci się zapoznać: https://www.gowork.pl/regulamin Jak już mamy wyjaśnioną te kwestię to przejdźmy już do innych, nieco bardziej istotnych. Metalkas z powodzeniem konkuruje na międzynarodowych rynkach, dostarczając swoje wyroby do 30 krajów na świecie. Jest jedyną firmą w Europie z tak bogatą ofertą handlową produktów, które wytwarza we własnych obiektach produkcyjnych. Powiedz, czy w takiej firmie na zatrudnienie mają szansę osoby, które nie posiadają większego doświadczenia w tożsamej branży?

Pracownik produkcji
@Dominika

Światowość firmy nie idzie z zarobkami i podejściem do pracownika ...

Katarzyna
@Pracownik produkcji

Oczywiście - mogę Ci przyznać rację co do tej kwestii. Jednak bardzo często się to sprawdza. Mam z związku z tym rozumieć, iż zarobki w Metalkas - według Ciebie - nie są na dobrym poziomie? Zachęcam Cię, żebyś w sposób szczegółowy opisała nam, jak przedstawia się cały system wynagradzania pracowników. To ważne informacje dla osób, które będą ubiegały się tam o pracę, a więc liczę na odpowiedź z Twojej strony.

Rafał
@Katarzyna

Na stanowisku spawacz, z dodatkami firma oferuje(usunięte przez administratora) netto. (usunięte przez administratora) Miałem tam już umowę podpisywać ale tego samego dnia lepszy zakład zaoferował mi współpracę.

Antoni
@Rafał

Rozumiem, że wysokość zarobków miały wpływ na Twoją decyzję. Czy mógłbyś napisać jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna i czy była kilkuetapowa i trudna do przejścia? Inne warunki pracy, które zaproponował Ci pracodawca Ci dopowiadały i tylko pensja przeważyła, że przyjąłeś inną ofertę? Chętnie się tego dowiem.

@Dominika

Myślę, że w Metalkasie każdy znajdzie miejsce dla siebie. Kwestia tylko tego czy chcesz pracować czy nie.. Znam wiele firm, w których trzeba pracować, pracować i pracować ale niezadowolony były pracownik zawsze będzie krytykować. Trochę tam pracowałem i jestem zadowolony. Są awanse, są premie, są mili ludzie aczkolwiek jak wszędzie znajdują się przeciwieństwa wymienionych pozytywów.. Prawda jest taka, że każdy kto przyszedł na produkcję lub magazyn i zakończył karierę dosyć szybko bo nie został doceniony lub wydawało mu się, że za dużo pracy ma to zawsze będzie krytykować. Ludzie, który pracują tam po kilka lat i zostali docenieni bo nie byli głupi to zajmują dzisiaj wyższe stanowiska a co się z tym wiąże - więcej zarabiają. Produkcja jak produkcja... Praca jak w przeważnie co drugiej większej firmie produkcyjnej. Jeśli chodzi o prace w biurach to niestety albo doświadczenie w tej firmie albo na podobnym stanowisku.

Jakie są zarobki ?

adam

Koledzy a jak wygląda praca w magazynie operator wózka widłowego warte zachodu ?zarobki ? pozdrawiam czekam na rzetelne odpowiedzi

Bożena
@adam

Niestety nie umiem Ci odpowiedzieć, bo sama nie wiem. Ale też chętnie dowiedziałabym się czegoś o tej pracy w Metalkas. A jakie zarobki by Cię zadowoliły?

nie rozumiem tego jak pracodawca nie zapewnia oo (usunięte przez administratora) albo żeby zamówić materiał z magazynu (usunięte przez administratora) M

Zuzia

Czy w Metalkas są wypłacane wynagrodzenia w terminie ?

Piksi

Ilu pracowników zwolniono już w tym roku (usunięte przez administratora)?? (usunięte przez administratora)

Bikkerssow
@Piksi

Widać (usunięte przez administratora)tutaj

@gość dziękuje za Twoją odpowiedź na forum. @Nick z czego jesteś najbardziej zadowolony pracując w Metalkas Sp. z o.o.? Jak długo już pracujesz tutaj? Firma obecnie poszukuje Pracownika produkcji. Może ktoś się zastanawia nad aplikowaniem?

@Marta

Witam.Jest fajna atmosfera.Można wykorzystywać swoje umiejętności,które z czasem będą zauważone i to jest bardzo pozytywne.Wykonując powierzoną pracę można naprawdę nieźle zarobić.Ja jestem związany z Metalkasem 1 rok.

Radek

Wpis pracodawcy.pracuje w firmie od roku i nie słyszałem żeby ktoś pozytywnie wypowiadał się o firmie.szczegolnie że zarząd obciął stawki i zarabia się coraz mniej !!

Radek

hahahaha. Masakra. Bzdury..fałsz..zakłamanie na potege. Opinia Twojej opini.

Zostaw merytoryczną opinię o Metalkas S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Metalkas S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Metalkas S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metalkas S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 3 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Metalkas S.A.?

Kandydaci do pracy w Metalkas S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Metalkas S.A.

Metalkas S.A.