Opinie o Metalkas S.A. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Metalkas S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Metalkas S.A. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metalkas S.A. w Bydgoszcz

Pracownik Szeregowy

Praca jak praca przychodzisz i robisz swoje, najlepiej się nie odzywać bo może się to komuś niepodobać i ariwederczi, pracownik (usunięte przez administratora) który daje z siebie 100% , (usunięte przez administratora) Proponuje wprowadzenie ankiet pracowniczych aby dowiedzieć się co dzieje się w tym przybutku.Duża ilość kierowników wiążąca się z brakiem ich kompetencji i podejmowania złych decyzji na różnym szczeblu,wiąże się z stratą dla firmy, (usunięte przez administratora)wypłata jaka jest każdy widzi ale jak dalej tak pójdzie to ludzie pójdą pracować do dyskontów handlowych gdzie zarobią tyle samo a będą pracować w spokoju a strach przed redukcją zatrudnienia bo trzeba na czymś/kimś oszczędzić, a chyba każdy wie że zadowolony pracownik to dobry pracownik bardziej wydajny i nastawiony na działanie dla dobra firmy...mogłbym jeszcze wiele pisać ale pewnie nic to nieda bo Polska firma Międzynarodowa ma i tak nastawienie na zysk...bo to podstawa biznesu, a zysk można osiągnąć nie tylko na polu finansowym ale też w uznaniu i poświęceniu dobrego pracownika....

Wingman
@Pracownik Szeregowy

Pracuje obok, (usunięte przez administratora). Czy to znaczy, że pracownicy mają wysokie zarobki? A i mam pytanie bo u mnie w firmie krążą plotki, (usunięte przez administratora) czy to prawda? I widziałem, że w niedzielę ludzie wychodzą palić poza teren firmy i (usunięte przez administratora). Odpowie mi jakiś pracownik co do tych kart (usunięte przez administratora)?

Nieznajomy
@Pracownik Szeregowy

...

Czarny Genek

Kilka moich prywatnych przemyśleń,spostrzeżeń,obserwacji. pracowników nie interesuje jakie firma sponsoruje imprezy,spektakle czy inne cuda nie mamy z tego tytułu dochodów wręcz przeciwnie więcej pracy za te same lub mniejsze wypłaty Ktoś napisał na forum :firma super wypłaty na czas. Zapomniał jednak dodać że jest to obowiązek pracodawcy i nie wywiązanie sie z tego skończyło by sie bardzo tragicznie dla firmy w trybie odrzutowym Niestety w firmie pracuje sie coraz gorzej dlatego żę: wypłaty coraz mniejsze (zmienione umowy ,dziwaczny system premiowania) (usunięte przez administratora) zero stabilności (usunięte przez administratora)) (usunięte przez administratora) Moja opinie nie ma na celu zachęcić ,zniechęcić do firmy Metalkas Jest wyrazem moich obserwacji i spostrzeżeń.

Gratuluje

Dziś mijają dokładnie 2 miesiące +1 dzień od mojego ostatniego wpisu na tym forum. Gratuluje odwagi, szanuję i napisze jeszcze raz -Polecam firmę Metalkas!!!! Dialog z pracownikiem to jest to w jakim kierunku firma powinna iść. Oczywiście na szczeblu podstawowym, jednak warto Rozmawiać ... po prostu rozmawiać. Życzę sukcesów - macie odwagę by wykonywać radykalne kroki! Chciałbym pracować dla was. Czasami jest rak ze jest zle, ale po burzy przychodzi slonce. WOW!

Aktualność
Z ogromną przyjemnością informujemy, iż firma Metalkas została sponsorem tytularnym Ocean Lava Triathlon Polska.

Metalkas Ocean Lava Triathlon Polska to jedne z najstarszych w Polsce zawodów triathlonowych. Odbywają się cyklicznie od ponad 20 lat. Rozgrywają się w konwencji wyścigu indywidualnego oraz zawodów sztafet na dystansie – pełnym (140.6) „połówki” (70.3) oraz dystansie SPRINT.

Triathlon Polska od trzech edycji stało się częścią Ocean Lava Planet. To cykl zawodów organizowanych w Europie i Afryce, dzięki czemu na trasie spotkamy wielu zawodników z całego świata. Zawody wchodzące w jego skład, tworzone są przez triathlonistów dla triathlonistów.

"Ocean, czyli woda oraz lawa będąca płynnym synonimem ognia, to dwa żywioły niezbędne do powstania stopu żelaza, stanowią motyw przewodni triathlonu w Borównie". Doskonale też wpisują się w profil działalności firmy Metalkas, która od 60 lat produkuje sejfy, meble metalowe, regały i drabiny.

Zapraszamy wszystkich 17 i 18 sierpnia 2019 na Metalkas Ocean Lava Triathlon Polska!

Specjalista Ds. Sprzedaży

Pani prowadząca rekrutację od razu stwierdziła że już kogoś ma więc po co zabiera czas i zaprasza na rozmowę? Spojrzała na CV i zdziwiona jakie stanowisko wykonuje główny nagłówek na samej górze CV. Żenada nawet nie przeczytałaś mojego CV! Odpowiedź otrzymałam na maila negatywną i z ulgą to przyjęłam ???? po tej krótkiej beż sensu rozmowie nawet nie brałam tej girmy pod uwagę. Żenada totalna! Aaa i stanowisko w ogłoszeniu zupełnie inne niż jak opisała na rozmowie zero profesjonalizmu niestety

Żadne pytania pani stwierdziła że już kogoś ma

Irek

Szukają na wózek widłowy, jak tam wygląda praca? Jaka stawka na początek, ktoś coś wie?

Margaryn

Jedno wielkie słowo - stres. Przykro mi, nie porozmawialiscie, a prosiłem 2 miesiące temu. Tak, wiem ze to czytacie i przekazujcie na górę. Smutek, smutek, smutek, ehhhhhhh.....

Spoko
@Margaryn

Młodym umiesz robić na linii... No cisz szefowie ci powiem idź ma linie i sprawdź zabezpieczenie na pewnej linii

Alibaba

Niestety firma zaczeła szukać oszczędności tam gdzie nie powinna tzn. na pracownikach. Po podłożeniu nowych aneksów niestety niekorzystnych większość dobrych wykwalifikowanych i mających dłuższy staż pracowników szuka nowej pracy bo latami wyrabiali sobie podwyżki za dobrą pracę a teraz dostają tyle samo co ludzie z ulicy i takim ruchem niedługo w tej firmię będą sami obcokrajowcy lub "ziomki" którzy przychodzą do pracy tylko poświrować. Firma chwali się osiągnięciami rekordami produkcji i sprzedaży towarów a daję w twarz tym którym powinna podać rękę i podziękować za zaangażowanie w prace. Oprócz tego co napiałem to dobrze pracuje się i mogę polecić pracę w Metalkasie.

Grzesiu

Kondziu wróć

Koń trojański Andrzej

Aras (wąski)wroc do nas !!!!

Czy atmosfera jest taka naprawdę luzna? Idzie zarobić? Fajne dziewczyny tam są?

Ktoś

Sprostowanie do komentarza: Ten wpis nie miał na celu obrażenia kogokolwiek oraz treść w nim zawarta nie jest jednoznaczna. Osoby urażone przepraszam.

Panie V-ce P. Panie A.

(usunięte przez administratora) Wszystko wiecznie źle, nie tak funkcjonuje nowoczesna firma. Metalkas - tak POLECAM prace w tym miejscu. Jednak sugestia z mojej strony dla szefostwa, mówię o samej gorze... porozmawiajcie z pracownikami i spytajcie się kiedy usłyszeli dobre słowo od swojego przelozonego. Porozmawiajcie z nimi, jednak uczciwie kiedy padło dobre słowo. Z pracownikami, nie z szefostwem .... bo odbosze wrażenie ze nie wszyscy są szczerzy wobec siebie. Wejdźcie w ludzi bo to ponizę zrozumieć dlaczego np mało osób chce przychodzić do firmy albo dlaczego są tylko na chwile. Popytajcie każdy dział, każdy ... i nie w nowym toku tylko jeszcze teraz. Myśle ze warto, u mnie to podziałało. Powodzenia. Wszystkim szukającym pracy - warto tu pracować.

obserwator

Moje sugestie dla Metalkas Sp. z o.o.: odbiorcy wyrobów w 30 krajach, a w kranach łazienki pracowniczej zimna woda Lubię atmosferę w Metalkas Sp. z o.o. za: pomimo trudności ludzie są raczej serdeczni

Karol

Proszę Cię o zachowanie kultury wypowiedzi. Dlaczego obrażasz pracowników firmy Metalkas? Na forum nie będą tolerowane tego typu wpisy. Jeżeli zastanawiasz się nad aplikacją do tej firmy, może warto spróbować. Opinie na forum zawsze będą zróżnicowane.

MAGAZYN

Firma solidna i było by dobrze tylko brak równości w traktowaniu jak i finanse chociaż robisz co inni zależy z kim trzymasz to masz (usunięte przez administratora) kierowników mają najlepiej robią co chcą i nikt tego nie kontroluje

STOP

Praca luz rozmowy telefoniczne z dziewczynami z biur ktore chetnie umila prace facetow powinni bardziej sie przysluchiwac pracodawcy tym rozmowa Bo nie dotyczą spraw służbowych powinny być monitorowane!!!

Karol
@STOP

Czy możesz napisać coś więcej na ten temat. Dla wielu osób na tym forum twój wpis może być niezrozumiały. Czy te rozmowy telefoniczne są prowadzone przez konkretny dział? Pracownicy powinni koncentrować się na obowiązkach służbowych, ale nie powinno im się całkowicie zabraniać dyskusji na tematy prywatne. Przecież każdy z nas jest człowiekiem i od czasu do czasu potrzebuje porozmawiać na tematy nie związane z pracą.

STOP
@Karol

Głównie Magazyn O ile te tematy nie przekraczają granic , Łużna atmosfera ok ale musi być też umiar a nie nadużycia koleżeńskie! W pracy stosunki Damsko-męskie tym bardziej powinny być kontrolowane.

przodownik pracy

Dlaczego Metalkas bez przerwy rekrutuje na stanowisko kontroler jakości? Jestem zainteresowany tym obszarem ofert pracy. Jeżeli jest duża rotacja pracowników to co jest tego powodem? Czy tylko niskie wynagrodzenie?

Patryk

A jak wygląda sytuacja z maszynami, wszystkie sprawne w 100% czy co chwile zdarzają się awarie, usterki? 40 stopni w hali, pewnie presja a jak wygląda bhp w firmie? Dają jakieś słuchawki, okulary, odzież roboczą czy trzeba mieć swoją? Szukam bezpiecznych warunków pracy jak do wygląda w Metalkasie? Dużo jest wypadków w pracy?

Prawda
@Patryk

Niestety ale presja i atmosfera jest ciężka a o ciuchach roboczych możesz zapomnieć.Ciuchy robocze dostaniesz najwcześniej po 3-4 miesiącach a do tego momentu to bardzo szybko swoje ciuchy poniszczysz a co do sluchawek i okularów to dostaniesz (usunięte przez administratora).Rotacja jest ogromna nawet na stanowisko kierownicze nie wspomnąc już o niższych stanowiskach pracy.

obserwator
@Prawda

Faktycznie fatalne warunki panują w starej hali gdzie obok pakowalni jest lakiernia i tłocznia, stąd ogromny hałas i wysoka temperatura; firma jednak się rozbudowuje i warunki pracy mogą się zmienić; szokować może kiepskie zaplecze sanitarne, duchota na stołówce czy szatnia na korytarzu, ale są to przejściowe problemy; niema na pewno takiego reżimu jak we Frosta czy BAS, a kierownicy starają się organizować pracę na miarę możliwości pracownika; zatrudnia się zwykle doświadczonych pracowników, którzy maja własną odzież roboczą i obuwie, zresztą na okresie próbnym nie powinno to nikogo dziwić; poza tym jeśli pracownik sobie nie radzi może spróbować na innym stanowisku czy dziale; czasami zapadają absurdalne decyzje, ale są korygowane jeżeli nie są możliwe do zrealizowania(usunięte przez administratora)

@Grzesiu, twoja opinia zawiera wyłącznie dwa słowa. Domyślam się jednak, że nawiązujesz do ostatnich zmian kadrowych w firmie. Czy możesz napisać jaka jest twoja ocena tych zmian i co dzięki temu zmieniło się w firmie Metalkas?

@Nochal, proszę Cię o stosowanie się do regulaminu forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Forum nie jest miejscem na podawanie danych osobowych pracowników firmy lub ich szkalowanie. W ocenianiu firm koncertujemy się głównie na warunkach pracy. Zachęcam Cię do pozostawienia komentarza dotyczącego bezpośrednio warunków pracy w firmie Metalkas.

@andrzej, proszę Cię o trzymanie się głównego wątku dyskusji. Forum GoWork.pl nie jest forum gospodarczym lub politycznym. Twoja opinia dotyczy sytuacji sprzed dekady. W tym czasie wiele firm przeszło gruntowne zmiany. Kandydaci odwiedzający to forum liczą na informacje dotyczące bieżącej sytuacji w firmie. Rozmawiamy tutaj o zarobkach, atmosferze w firmie i możliwościach rozwoju.

@Prawda, pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikom odpowiednie narzędzia pracy oraz odzież roboczą. Czy przez pierwsze miesiące, nowy pracownik musi korzystać z własnych ubrań? Rotacja często nie wynika wyłącznie ze strony pracodawcy, pracownicy obecnie są bardzo mobilni w związku ze zwiększoną konkurencją firm w walce o pracownika. Może warto popatrzeć na to z tej strony oceniając firmę Metalkas?

Zostaw merytoryczną opinię o Metalkas S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Metalkas S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Metalkas S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metalkas S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 3 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Metalkas S.A.?

Kandydaci do pracy w Metalkas S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Metalkas S.A.

Metalkas S.A.