Gotowski Sp. z o.o. Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe

Bydgoszcz

Opinie o Gotowski Sp. z o.o. Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe

fuck

aaa .... nie dają ani kwitków do wypłaty ani zaświadczeń a jak się poprosi to człowiek jest podejrzany .... jest pod obserwacja .... dno,dno,dno....

tomtom

jestem zawiedziony ze przed świętami wielkanocnymi nie dali wypłaty co im zależało wypłacić 6 kwietnia na święta by wszyscy zapewne byli zadowoleni a tak dopiero 10ego po świętach to jest podle z ich strony

ejmen

chyba będę pierwszy który wyrazi opinie a zacznę od tego ze zatrudniają na umowę zlecenie do pól roku nawet praca jak praca jest ciężka jak i dla spawaczy i szlifierzy atmosfera zależna od brygady ale jest kilka karierowiczów chcących się wykazać należy do nich tez [usunięte przez moderatora] syn kierownika zakładu ,zarobki jak na taka prace czyli spawanie mostów max dla spawaczy to14 zł brutto, dla szlifierzy, monterów są rożne oczywiście firma jest nastawiona na prace w nadgodzinach ale człowiek który uczciwie przepracuje 8 godzin nie wiem czy naprawdę zostając dłużej wykonuje dobra prace.

Zostaw opinię o Gotowski Sp. z o.o. Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gotowski Sp. z o.o. Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe