Opinie o METALBARK Sp. z o.o. Sp. k. w Bydgoszcz E. Petersona 11

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie METALBARK Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w METALBARK Sp. z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o METALBARK Sp. z o.o. Sp. k. w Bydgoszcz E. Petersona 11

Mirek

Właściciel to jeden z największych kretynów, fekalia spod siebie by zjadł, jego sposób zarzadzania przekłada się na ludzi jacy tam pracują, albo prymityw, albo alkoholik, albo wariat z żółtymi papierami, nikt przy zdrowych zmysłach tam nie popracuje. Ale najlepszy jest Dyrektor techniczny Andrzej Piot..ski ten dopiero bije rekordy głupoty w swoim dziale. Mistrz wchodzenia w tyłek szefom. Pojęcia nie ma o maszynach, o ich budowie, naprawie i działaniu. Zasiada na stanowisku technicznym, wszystkie maszyny są w totalnej rozsypce a On co dziennie zadaje to samo pytanie, co tam trzeba zamówić no i tak przez pół roku zamawia części bo nie wie co. . Jedynym powodem zajmowania przez niego stanowiska jest jego kolega Dyr. (usunięte przez administratora). No i rekordowe lizanie tyłka u szefostwa.(usunięte przez administratora)

@Mirek

Narzekałeś na atmosfere w pracy Czy coś zmieniło się na pozytywnie w tej firmie ?

admin

Macie doświadczenie w firmie METALBARK Sp. z o.o. Sp. k. jako stażysta? Co możecie powiedzieć o warunkach pracy, atmosferze w firmie? Czekamy na Twoją opinię!

Juliusz
@Ry.

@Ry. Przestań kłamać. Takiej '' smietanki'' jak jest w Nowej Wsi Wielkiej nie życzę nikomu... Kilka osób z którymi można porozmawiać a reszta to powinna zapisać się do AAA... Zresztą zapewne komentarz napisał jeden z tych co palec trzyma głęboko i boi się zgiąć bo może zrobić się nie wygodnie i zaczną go za pracę rozliczać i za umiejętności których nie posiada, ale co tam wystarczy że ma nr do dyrektora i uprzejy donosik...

Karol

Wypłacają nadgodziny osobno czy razem z wypłata ?

Nie ma nadgodzin są zlecone

FANI SIMPSONA Nowy wpis

Piotr...ki Andrzeju ITAK WYLECISZ PAPIER TOALETOWY JEST JEDNORAZOWY.NIE WYLIZESZ SIE PSYCHOLU.SADYSTO!!!!TO ZA DOKUCZANIE UCZCIWEJ CIEZKO PRACUJACEJ PANI!!!!!

SPAWACZ Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 godzin.

KIEDY PODWYZKA WIECHOWEGO,?BO KAPUS LICHO. WYGLADA!!!

DaROZDZOWA Nowy wpis

POTRZEBOWSKA. MINI KOZAKI PO. POSLADY A W BUDZIE STARE DZIADY. CZYZBY PORA NA ZUCIE WORA,

DROZDZOWA Nowy wpis

POTRZEBOWSKA ZBRAMY ROBI ZDJECIA Z BRAKU ZAJECIA .KAPUJE I WORA ZUJE

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie METALBARK Sp. z o.o. Sp. k.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
DROZDZOWA

SERDEVZNIE POZDRAWIAMY CAP NIMFE Z BRAMY.,

FANII ANDRZEJA

ANDRZEJU P......SKI!!!KARMA IDZIE .NIE MA RADY! MUSISZ SZUKAC NOWE POSLADY!!!CIEZKO OD RAZU TAK ZMINIC SMAK!!????????????????????????????????

Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Witam serdecznie szukam pracy na CNC pracowałem w Holandii mam pytanie bo przeczytałem na opiniach z NWW o dodatku .ile wynosi i co to jest za dodatek tzw.wiechowe?

Pingwin
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

A więc : - romanse w firmie to już norma. - wypłata ucięta - dlaczego ? A bo tak... (usunięte przez administratora) - wypowiedzenia pracowników to tylko kwestia czasu - test białej rękawiczki na hali ? (usunięte przez administratora)

WROG KONFIDENTOW I GNID

Panowie z parku przem.i z NWW też nie zaszkodzi .UWAZAJCIE po Zakładzie i po szatniach GRASUJE GLOWNY KAPUS ZAKLADU DONOSI ZA KASE .Ta poczwara TO WYRODEK LILIPUT BAdzcie CZUJNI i zlapcie MENDE na gorącym uczynku .KarmaPowoli idzie do mendy!!!!!

Poszukiwani spawacze i montażyści. Pracowników z UKR nie ma

Maciej

Ile zarabia spawacz ? Warto tu aplikować ?

Pracownik Fizyczny

Stawka bardzo zadowalająca od 7000 do 8500 brutto na miesiąc , miła atmosfera , organizowane wigilię pracownicze oraz dawane świadczenie na święta oraz wakacje

Karol

Wypłacają nadgodziny osobno czy razem z wypłata ?

Wiktor
@Karol

nadgodziny wypłacaja w premi pomyśl sobie dlaczego ? :) P.S. nie zawsze ci się zgadza ze stanem faktycznym :D

@Wiktor

Jak dla czego? Żeby poduszka mógł sobie przytulić twoje PLN'y

@Karol

Nie ma nadgodzin.jest coś takiego jak zlecona Wszystko masz w premii i wuja się doliczysz

Kamila
@Wiktor

Hahaha nieźle to sobie wymyślili, serio. Jestem pełna podziwu, premia z własnych nadgodzin. HIT :D

Sandra
@Karol

Nadgodziny nadal są wypłacane w premi ?

Nie ma nadgodzin są zlecone

Mirek

@Mirek

Pracownik Hali

Pomówienia firma solidna dba o pracownika odzież BHP buty robocze , zestaw kosmetyczny pasta krem. 10dnia każdego miesiąca wynagrodzenie naprawdę bardzo godziwe polecam firmę z całego serca pracuje tutaj 15 lat

@Pracownik Hali

Potwierdzam bhp na plus

Biuro

Pani p.d. nowa specjalistka od rozliczeń produkcji na prawo i lewo opowiada kto ile zarabia w firmie. W Bydzi i Nowej to już chyba wszyscy wiedzą kto jakie ma stawki. Nie potrafi oddzielić spraw prywatnych od firmowych. To się nazywa tajemnica służbową. Grubo

@Biuro

Sam słyszałem jak ona ploty rozsiewa o balonie napompowanym.

@45

Chodzi mi o tą z budynku A

@45

Pomyliłem się przepraszam to nie ta osoba. Pani p jest bardzo dobrym pracownikiem

Maria

Czy firma organizuje kursy dla pracowników ?

Rem

Firma z tradycją ! Dobra atmosfera !

Cudowny szef. Gdy chodzi po hali to ludzie mu się kłaniają! Taki szacunek ma ! Miła atmosfera . Polecam tu pracować.

Miłek

Polecam. Dobra praca dobry szef

Czy w firma działa na rynku azjatyckim ?

Zostaw merytoryczną opinię o METALBARK Sp. z o.o. Sp. k. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w METALBARK Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy METALBARK Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w METALBARK Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 8 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

METALBARK Sp. z o.o. Sp. k.