Metalbark

Nowa Wieś Wielka

Opinie o Metalbark

Agnieszka

Odnośnie ofert pracy, to na ich stronie są nadal zamieszczane aktualne. Rok temu narzekaliście na zarobki, czy coś się w tej kwestii zmieniło? @tryk tryk, nadal pracujesz w Metalbarku? Jeśli tak, daj znać czy opłaca się wysyłać to cv i iść do nich na rozmowę o pracę.

Agnieszka

@xcv, na stronie internetowej Metalbark możesz znaleźć aktualne oferty pracy - http://www.metalbark.pl/praca Zainteresowała Cię któraś?

robol z e stachA

będzie dobrze

xcv

@tryk tryk o czym Ty piszesz takie zarobki to raczej są niemożliwe kolego nie wydaje mi się żeby to było prawdą czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy w najbliższym czasie będą się tutaj pojawiały jakieś nowe oferty pracy albo jakies praktyki lub staże ?

prac_nww

U nas w NWW to jeden wielki syf. Małe płace ... Mobing i jeszcze raz mobing. no i same złodzieje przez których musimy cierpieć... A największy złodziej ,który wszystko wynosi to chyba każdy wie kto to jest.... Wielki pan Strugała o pseudonimie "Długi".

talib

Witam wszystkich, jakiś czas temu pracowałam też w Metalbarku jako pracownik umysłowy. Moje doświadczenie i wrażenia związane z tą firmą są makabryczne już wyjaśniam dlaczego ... a więc 1. wysokie premie dostają tylko osoby, które dobrze żyją z Panem Prezesem Z. B - pomimo, że się obijają jak tylko się da. 2. Pan Prezes Z.B przed każdą wypłatą lata po hali produkcyjnej i robi zdjęcia pracownikom, które służą mu tylko po to by komuś zabrać premię. 3. Pan Prezes co roku stratuje w konkursie Firma FairPlay ( a tak na marginesie trudno nazwać to startowaniem bo Pan Prezes płaci dużo kasy żeby ten certyfikat uzyskać ) a jaka to jest firma Fairplay skoro nie szanuje się ludzi, którzy tam pracują ogólnie - mobing mobing i jeszcze raz mobing i wyzysk człowieka przez człowieka 4. pracownicy produkcyjni i umysłowi , żeby nie płacić składek zus i innych np. w jednej firmie metalbark pracują na umowę o pracę a za pracę w nadgodzinach lub za sobotę robi im się umowę zlecenie lub o dzieło w innej spółce metalbark chociaż robią to samo i w tym samym miejscu 5. jeżeli chodzi o pracowników tzw. umysłowych to jest wiele osób , które udają, że się lubią i trzymają się razem a jak przychodzi co do czego i trzeba podlizać się Panu Prezesowi to idą i cię sprzedają za co później dostają premię :))))) i jeszcze jedno praca dla pracowników umysłowych jest od 7 do 15 ale to tylko wielka ściema zostaje się o wiele dłużej a nadgodzin się nie wykazuje . Dużo ludzi w Metalbarku sprzedaje też swoje urlopy powiem wam jedno nie polecam pracy w tym luksusowym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

prac_innej_firmy

Szukam innej firmy jako operator maszyn i mój znajomy mi coś mówił o tej firmie. Operator CNC 3-4 tysiące netto ??? za ile godzin? Premia do tego jest jakaś??? Bo jak za 160 godzin i jest to podstawowa pensja bez premii??? to jeszcze się opłaca.

Heniu nowa.

Tak są powody. Okradają nas z wypłat oraz z prac zleconych w weekendy oraz nie płacą za nadgodziny.

dam

Sam fakt mówi . Zwolniło się ostatnio przez jakieś 2 miechy koło 15-20 ludzi z zakładu w Parku przemysłowym . W NWW także zwolniło się trochę z tego co słyszałem. Zarobki są coraz mniejsze a umiejętności większe.

REmi

Tak dopisuje, że się ludzie zwalniają. Tak firma traktuje pracowników...

Dziki Riki

Stary pracownik dobrze mówi wy Cipy zakłamane co palec trzymają w tyłku...nie bez powodu tyle ludzi sie zwolniło!!! Obiecują że będzie lepiej :D śmiech na sali... a tu na odwrót BANG !!!

stary_prac

dfjfbd
@stary_prac 12.07.2016 10:30
Szkoda się pchać. Było dobrze ale się bardzo popsuło. Ostatnio sporo ślusarzy i spawaczy się zwolniło. Zarobki mocno spadły....

Chyba tylko Tobie LAMUSIE

prac

Operator CNC .Nie ma szału. Od 3-4 tysięcy netto. Podobne zarobki jak w innych firmach.

POlitycznie POprawny

Nie polecam.Oszukują na każdym kroku. W NWW jest dramat.Brak napojów chłodzących w upale bo szef zobaczył prognoze pogody i wyszło mu średnio 15 stopni.Brak mydła,bo szef nie używa.Brak odzieży ochronnej bo po co ludzie dadzą rade.Brak podstawowych narzędzi bo po co,ludzie dadzą rade.Mistrzów dwóch-pajace nad pajacami,szykuje się im wpi...al.Nawet na zlecenie nie da zarobić (oczywiście Zbigniew B.)Obcina bo kryzys.Oczywiście są jednostki,które mało robiąc zarabiają dobrze a nawet bardzo dobrze (jacek Ł wie o co chodzi) bo trzymają palec w d..ie balbinie.Robota to jedno wielkie dziadostwo.Grube elementy ma bydgoszcz a NWW ma reszte,drobnice,czyli brak ton(wytłumaczenie,że nie ma przerobu). Ogólnie syf na syfie i na syfie syf.Żeby nie siedzieć na kuroniówce to możecie przyjść na chwilę.Slusarz-spawacz od 2000 do 2600 netto.Ale są jednostki po 1500-1700 (u balbiny)Są pajace po 4000 (u balbiny).Co ciekawe zawsze dwie pierwsze wypłaty są dobre,żeby zachęcić a potem szajs.Zastanówcie się zanim wdepniecie w to gó..o.Ne polecam.Zrywam stąd jak najszybciej.

haha_kitek

Przeczytałeś , że szukają spawaczy,operatorów CNC.Oni szukają już tutaj od kupę lat bo za te pieniądze nikt nie przyjdzie.W sumie jak wszędzie .

ciekawy_odp

umysłowych 160 a roboli 3

no name

kolego Ciekawyw NWW spawaczy jest sporo mistrzów jest 2 kierownik 1 (bardzo pozytywny człowiek)

Ciekawy

Czy ktoś mógł by mi powiedzieć ile osób umysłowych ( kj, spawalnicy, mistrzowie, kierownicy produkcji, przygotowanie produkcji, marketing, project manager, itp) pracuje w tej firmie

STARY_PRAC

Tutaj zarobki zależą od różnych dziedzin.Zależy też kto.Operator CNC średnio zarobki od 3-4 tysięcy netto.Spawacz od 2-3 netto.Moja znajoma księgowa ma ponad 8 netto.W sumie zarobki takie jak wszędzie .Konkurencyjne.

tryk tryk
@STARY_PRAC 11.03.2015 22:17

hhaha daj mi namiar 1 osoby która zarabia tu więcej niż 3 netto buahaha

CNC

Skoro tyle zarabiasz to może się przedstaw a nie robisz dobra reklamę na polecenie pana Z.B

no name

kolego "do_CNC" zapraszamy do NWW i wtedy okaże się kto jest prawdziwym cieniasem jak zarobisz 1800

cncsq

Prawda jest też taka że ludzie miejscowi tutaj się boją o swoje stanowiska w przypadku operatorów CNC i zaniżają stawki aby nikt się nie pchał.Bo skoro praca jest na miejscu(tym bardziej dobrze płatna). To gdzie może być lepiej?

do_CNC

Skoro ty w NWW masz 1800 to niezły z Ciebie cienias.Prawda jest taka że kwitków nikt nie widzi.A różnice zarobkowe są nawet 1000 złotych różnicy.Ja zarabiam od 2300-3400 netto.Operator CNC.

sryk tryk
@do_CNC 13.02.2015 09:17

Bobuś Ty na bank ;)

no name

Co do pracy w tej firmie atmosfera całkiem spoko,z organizacja pracy to już wygląda znacznie gorzej. Wykonać robotę super ale czy ktoś zapyta czy jest czym ja wykonać? za podstawowymi narzędziami pracy takimi jak (szlifierka kątowa) latasz 2h od stanowiska do stanowiska od mistrza do mistrza. Odnosząc się do organizacji pracy zaczynając zmianę nigdy nie wiesz co masz robić są chwile ze łapiesz się byle czego

CNC

Bez problemu można wstawić wydruki z wypłat. Może i w Bydgoszczy zarabiają lepiej ale jakim kosztem to wiedza sami pracownicy. Co do NWW na CNC potrafią Ci dać 1400-1500 z wyżej wychwalana premia. Premia tutaj zależy od widzimisie prezesa. Raz da Tobie raz komu innemu. Tutaj to normalne że raz dostaniesz premii 1000 a raz 30 zł i szczerze nie przesadzam. Brygady mają przeważnie 'zlecone' wiec są w lepszej sytuacji ale na CNC przy normalnym miesiącu w NWW 1800 zł to jest max ile dostaniesz. A co do maszyn to są piły, śrutownica, wypalarki plazmowo-gazowe. NIE POLECAM!

łysy

Nie polecam tej firmy.Tutaj możesz nic nie potrafisz a zarobić więcej niż spawacz czy monter.Bardziej liczą się tutaj znajomości.Chyba jedyna firma z którą się spotykam gdzie tak jest.Zarobki są liczone od akordu grupowego(brygady) ale i tak te akord to pic na wodę .Czasami bywa tak że masz przerobione 2 razy więcej i te same wypłaty.Nawet przeważnie tak bywa.Pieniądze gdzieś uciekają(nie wiadomo gdzie albo ktoś okrada kogoś).Czasami bywa tak że jak jesteś na chorobowym zarobisz więcej niż taki co nie jest.Taka jest szczera prawda o tej firmie.

misio yigi

witam jaka jeat wyplaaata dla spawaczy w tej waszej firmie

xxx

Wezcie sie za robote pajace a nie narzekacie tylko

spaw

Eryk.Zależy w jakim zawodzie .W brygadach spawaczów/monterów w weekendy są zlecone(czyli coś jak kontrakty) i to zależy od wyrobu bo jest akord grupowy a dla wszystkich też praca w weekendy się zdarza i nadgodziny są sporadyczne.Tutaj ogółem dla wszystkich jest akord ale w rzeczywistości ten akord to pic na wodę.

boble

Ile tu na poważnie zarabia operator CNC? bo pracuje w jednym syfie w BDG i mam za około 200 godzin lekko ponad 4 tysiące netto.Czy zarobie tutaj więcej? szczerze

qq

O czym wy tu (usunięte przez administratora)

zulus

ręka do góry kto miał miesiac w miesiac taka sama pensje ja robie na cnc w metalbarku jeden miesiac 2400 a drugi 1800 oczywiscie na reke policzcie srednia przez rok wyjdzie ze dwa tys a bałagan okrutny w organizacji

ptak

jakie tam sa maszyny ? moim zdaniem kazda maszyna sterowana numerycznie jest skomplikowana i trzeba miec odpowiednie pojecie

elw

3 tysiące netto to zarabia tutaj ale początkujący operator CNC.Ci którzy dłużej tu robią o takich śmiesznych stawkach nie mówią.Tutaj się słabo zarabia jeśli chodzi o ten zawód bo nie ma takich skomplikowanych maszyn CNC jak w typowych firmach do obróbki metalu.

abc

Operator szlifierki kątowej średnio 8,500zł/mc

job

Zyga widocznie Ciebie wylali skoro uważasz że operator nie zarabia 3 tysiące netto za normalne godziny.Tutaj pracuje się w akordzie ale ten akord to jest prawie pic na wodę.Tutaj dostajesz śmieszną podstawę 1500 netto.Ale dodatkowo sporo premii.Bywa czasami tak że premia jest większa od podstawy.Operator CNC czasami wychodzi ponad 3 netto a czasami trochę mniej.To zależy od miesiąca.A z własnej logiki sam fakt mówi że operator CNC zarabia w Polsce średnio ponad 4 tysiące brutto .Pisze o tym w gazecie gdzie są średnie płace dla danego zawodu.

DZIK

trzeba uwazac zkim sie rozmawia bo wkilka sekund zostaniesz SPRZEDANY mowa o gosciu ktory byl kiedys majstrem

no 3 koła za 3 miechy chyba

prac

Operator CNC około lekko ponad 3 tysiące netto za normalne godziny.

xxxxxx

Na kierowce tira jest szansa sie dostac?

Zyga

tam wszystko jest ważne prócz pracownika człowiek sie narobi bo to bardzo ciężka praca fizyczna nikt nie potrafi tego docenić a jeszcze Cie zje... człowiek jest tylko człowiekiem ma prawo do błędu a jeszcze potrafią Cie obciążyć finansowo i odciągać co miesiąc z wypłaty która i tak jest żałosna Co zrobić ale pracować trzeba

Zyga

co do zarobków juz lepiej zarabiaja w kebabach

brygada

witam jestem nowy w metalbarku robie na produkcji i czesto sie zastanawiam kim jest taki mlody chlopak ktory lata caly czas za dyrektorem

dax

Prawda jest taka że w tej firmie dobrze zarabia ten kto dobrze zyje z włascicielem, potakuje głową i nie szczedzi wazeliny. O umowe o pracę trzeba walczyć ( no chyba że ma się grupe inwalidzką). A przyznawanie premmi wyglada w ten sposób ze pan i władca siada i z głowy wpisuje liczby. nie ważne czy ktos pracuje, pije w pracy czy okrada - najważniejsze to dać sobą pomiatać i cały czas robić dobrze zeby szefa ego rosło.

kibic

czy ktoś wie jak zobaczyć opinie o nowy tworze metalcynk ?

misio

nie polecam,a wrecz odradzam,pracowałem 2 tyg i nie dostałem ani umowy,ani na razie pieniedzy

JaromirJar

od polowy grudnia już 4 wypadki w pracy.

ziąą

2100 w dwóch ratach co miesiąc 1050

KMKM

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

MM

średnie zarobki to okolo 1600zl na produkcji.

Zostaw opinię o Metalbark - Nowa Wieś Wielka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metalbark