Opinie o Metalbark w Nowa Wieś Wielka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Metalbark. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Metalbark o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metalbark w Nowa Wieś Wielka

Rysiek Nowy wpis

Motywujące wynagrodzenie ślusarza, to jakie niby? Spawacz, piszecie, pięć tysięcy ma na rękę, ale spawaczom zawsze płaci się więcej. Niby tak beczą, że nie ma zawodówek, że nie kształcą w obróbce metali, a w firmach i tak stawki jak dla ciecia z grupą. Jeżeli u Was lepiej, to piszcie, od razu się przenoszę!

Michał Nowy wpis

Witam, chce zaaplikować do firmy jako operator cnc, jakie są tam warunki? Ile zmian, jaka pensja i traktowanie pracownika?

Adam Nowy wpis
@Michał

Właśnie widziałem że na stronie firmy wrzucili ogłoszenie na operatora cnc. Praca jest na trzy zmiany. Jeśli chodzi o zarobki to nie wiem ale w komentarzach jest info że wysokie premie więc chyba nie jest źle. Jakbyś szedł na rozmowę to napisz jak ci poszło.

Kp Nowy wpis
@Michał

Super praca zapraszamy

Przeczytałem że pensje tu wzrosły i spawacz może wyciągnąć 5k. A są do tego jakie benefity? Można dostać z pakietu socjalnego dofinansowanie np. do wczasów pod gruszą albo prywatnej opieki zdrowotnej? Napiszcie mi coś o tym.

Wiktoria

Są tu wpisy, że na stanowisku spawacza zarabiało się 3 tyś (co prawda z 2019 roku). A jak jest teraz? Stawka się podniosła?

morus
@Wiktoria

oo tak zarabia spawacz 5000 zł netto

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Metalbark. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista/ka ds. kadr i płac?
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Nowa Wieś Wielka
Profesjonalny kierowca
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA
Nowa Wieś Wielka
ATN Service ApS
Spawacz

Pan AS w Nowej każe nam (usunięte przez administratora)Niech odda swoją pensje to będziemy (usunięte przez administratora)

J
@Spawacz

Chyba ci się coś pomyliło.... cała brygada jest za nim !!!

Ślusarz
@J

Potwierdzam ! my Adama lubimy więc nie wiem o co ci chodzi.

Hanna
@Ślusarz

A za co go lubicie? ;) Bo może faktycznie komuś tu coś się pomyliło?

talib

Witam wszystkich, jakiś czas temu pracowałam też w Metalbarku jako pracownik umysłowy. Moje doświadczenie i wrażenia związane z tą firmą są makabryczne już wyjaśniam dlaczego ... a więc 1. wysokie premie dostają tylko osoby, które dobrze żyją z Panem Prezesem Z. B - pomimo, że się obijają jak tylko się da. 2. Pan Prezes Z.B przed każdą wypłatą lata po hali produkcyjnej i robi zdjęcia pracownikom, które służą mu tylko po to by komuś zabrać premię. 3. Pan Prezes co roku stratuje w konkursie Firma FairPlay ( a tak na marginesie trudno nazwać to startowaniem bo Pan Prezes płaci dużo kasy żeby ten certyfikat uzyskać ) a jaka to jest firma Fairplay skoro nie szanuje się ludzi, którzy tam pracują ogólnie - mobing mobing i jeszcze raz mobing i wyzysk człowieka przez człowieka 4. pracownicy produkcyjni i umysłowi , żeby nie płacić składek zus i innych np. w jednej firmie metalbark pracują na umowę o pracę a za pracę w nadgodzinach lub za sobotę robi im się umowę zlecenie lub o dzieło w innej spółce metalbark chociaż robią to samo i w tym samym miejscu 5. jeżeli chodzi o pracowników tzw. umysłowych to jest wiele osób , które udają, że się lubią i trzymają się razem a jak przychodzi co do czego i trzeba podlizać się Panu Prezesowi to idą i cię sprzedają za co później dostają premię :))))) i jeszcze jedno praca dla pracowników umysłowych jest od 7 do 15 ale to tylko wielka ściema zostaje się o wiele dłużej a nadgodzin się nie wykazuje . Dużo ludzi w Metalbarku sprzedaje też swoje urlopy powiem wam jedno nie polecam pracy w tym luksusowym (usunięte przez administratora)

Łoldi
@talib

Za wypisywanie takich bredni powinieneś być pozwany. Zapewne Cię zwolnili i tutaj wyładowujesz swoją frustrację.

Pracuje jako spawacz i zarabiam 3 tys. jak dla mnie wszystko ok :)

Aleksander

Poziom wynagrodzenia oceniłeś pozytywnie. Jak oceniasz inne aspekty tej pracy. Czy projekty wymagają dużych umiejętności od potencjalnego Spawacza? Czy w trakcie pierwszych dni w pracy można liczyć na wsparcie osób bardziej doświadczonych? Jak to wygląda w praktyce? Jestem tego bardzo ciekaw.

MAG, TIG, MMA, ROBOT, VT

3 tysie to dla Ciebie jest ok??? Tyle to się w biedronce zarabia.

@MAG, TIG, MMA, ROBOT, VT

Pokaż mi tą Biedronkę za 3 tys netto .....

Czy nadal pensja spawacza wynosi 3 tysiące czy podrosła?

Krzycho

Wiecie może coś o potrzebach kadrowych w firmie? Jakieś podpowiedzi byłyby mile widziane.

Rafal

Witam jak zarobki dla spawacza wynoszą, czy robota. A miejscu czy delegację są?

W

Bardzo dobra firma ! Wynagrodzenie na czas, ciuchy na czas, miła atmosfera. Bardzo dobry Kierownik, który zawsze pomaga !!! Warto tu pracować bo doceniają ludzi, którzy się starają.

Spawacz

W tym miesiącu dostałem 4 tys netto wypłaty plus socjal 500 zł na święta. Dodatkowo wiem że szef dał podwyżki od stycznia. Jak ktoś chce zarobić i się stara to zarobi tutaj.

Agnieszka

Odnośnie ofert pracy, to na ich stronie są nadal zamieszczane aktualne. Rok temu narzekaliście na zarobki, czy coś się w tej kwestii zmieniło? @tryk tryk, nadal pracujesz w Metalbarku? Jeśli tak, daj znać czy opłaca się wysyłać to cv i iść do nich na rozmowę o pracę.

heniu
@Agnieszka

hej,mnie zainteresowala jakis czas temu,ale zaraz mnie tu nie bedzie.Przeciez tu jak nie zlodzieje to uklady takie,ze az smierdzi(osob jest bardzo malo,takze kazdy sie zna).Ostatnio zatrudnili miedzy innymi nowego goscia do serwisu,przeciez widac,ze chlop nie ma pojecia to po pierwsze,po drugie brat innego pracownika,kolejna rzecz ledwo wrocil gdzies zza granicy a juz pracuje u nas,kolejna sprawa to z rozmow wynika ze z braciakiem sa dobrymi znajomymi jakiegoś dyrektora Adama S....takze pomyslcie ile osob musi zapier...c na osoby ponad stan i roznych innych typow co dwie lewe rece do roboty.Pomine milczeniem kwoty jakie obiecuja,a jakie przelewaja.

obcy
@heniu

no to sie pożaliłeś. Skoro tak Ci żle w tej firmie to po co tam siedzisz...

Benek

Firma z dobrą opinią to i praca musi być dobra. Od dawna nikt nie pisze to musi tak być!!

Agnieszka

@xcv, na stronie internetowej Metalbark możesz znaleźć aktualne oferty pracy - http://www.metalbark.pl/praca Zainteresowała Cię któraś?

robol z e stachA

będzie dobrze

xcv

@tryk tryk o czym Ty piszesz takie zarobki to raczej są niemożliwe kolego nie wydaje mi się żeby to było prawdą czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy w najbliższym czasie będą się tutaj pojawiały jakieś nowe oferty pracy albo jakies praktyki lub staże ?

prac_nww

U nas w NWW to jeden wielki syf. Małe płace ... Mobing i jeszcze raz mobing. no i same złodzieje przez których musimy cierpieć... A największy złodziej ,który wszystko wynosi to chyba każdy wie kto to jest.... Wielki pan Strugała o pseudonimie "Długi".

prac_innej_firmy

Szukam innej firmy jako operator maszyn i mój znajomy mi coś mówił o tej firmie. Operator CNC 3-4 tysiące netto ??? za ile godzin? Premia do tego jest jakaś??? Bo jak za 160 godzin i jest to podstawowa pensja bez premii??? to jeszcze się opłaca.

Heniu nowa.

Tak są powody. Okradają nas z wypłat oraz z prac zleconych w weekendy oraz nie płacą za nadgodziny.

Zostaw merytoryczną opinię o Metalbark - Nowa Wieś Wielka

• Jak się pracuje w Metalbark?

Zobacz opinie na temat firmy Metalbark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metalbark?

Metalbark