Opinie o Metalbark w Nowa Wieś Wielka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Metalbark. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Metalbark o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metalbark w Nowa Wieś Wielka

prac_innej_firmy

Szukam innej firmy jako operator maszyn i mój znajomy mi coś mówił o tej firmie. Operator CNC 3-4 tysiące netto ??? za ile godzin? Premia do tego jest jakaś??? Bo jak za 160 godzin i jest to podstawowa pensja bez premii??? to jeszcze się opłaca.

Heniu nowa.

Tak są powody. Okradają nas z wypłat oraz z prac zleconych w weekendy oraz nie płacą za nadgodziny.

dam

Sam fakt mówi . Zwolniło się ostatnio przez jakieś 2 miechy koło 15-20 ludzi z zakładu w Parku przemysłowym . W NWW także zwolniło się trochę z tego co słyszałem. Zarobki są coraz mniejsze a umiejętności większe.

REmi

Tak dopisuje, że się ludzie zwalniają. Tak firma traktuje pracowników...

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Metalbark. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista/ka ds. kadr i płac?
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Nowa Wieś Wielka
Profesjonalny kierowca
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA
Nowa Wieś Wielka
ATN Service ApS
Dziki Riki

Stary pracownik dobrze mówi wy Cipy zakłamane co palec trzymają w tyłku...nie bez powodu tyle ludzi sie zwolniło!!! Obiecują że będzie lepiej :D śmiech na sali... a tu na odwrót BANG !!!

stary_prac

Szkoda się pchać. Było dobrze ale się bardzo popsuło. Ostatnio sporo ślusarzy i spawaczy się zwolniło. Zarobki mocno spadły.

dfjfbd
@stary_prac

Chyba tylko Tobie LAMUSIE

prac

Operator CNC .Nie ma szału. Od 3-4 tysięcy netto. Podobne zarobki jak w innych firmach.

POlitycznie POprawny

Nie polecam.Oszukują na każdym kroku. W NWW jest dramat.Brak napojów chłodzących w upale bo szef zobaczył prognoze pogody i wyszło mu średnio 15 stopni.Brak mydła,bo szef nie używa.Brak odzieży ochronnej bo po co ludzie dadzą rade.Brak podstawowych narzędzi bo po co,ludzie dadzą rade.Mistrzów dwóch-pajace nad pajacami,szykuje się im wpi...al.Nawet na zlecenie nie da zarobić (oczywiście Zbigniew B.)Obcina bo kryzys.Oczywiście są jednostki,które mało robiąc zarabiają dobrze a nawet bardzo dobrze (jacek Ł wie o co chodzi) bo trzymają palec w d..ie balbinie.Robota to jedno wielkie dziadostwo.Grube elementy ma bydgoszcz a NWW ma reszte,drobnice,czyli brak ton(wytłumaczenie,że nie ma przerobu). Ogólnie syf na syfie i na syfie syf.Żeby nie siedzieć na kuroniówce to możecie przyjść na chwilę.Slusarz-spawacz od 2000 do 2600 netto.Ale są jednostki po 1500-1700 (u balbiny)Są pajace po 4000 (u balbiny).Co ciekawe zawsze dwie pierwsze wypłaty są dobre,żeby zachęcić a potem szajs.Zastanówcie się zanim wdepniecie w to gó..o.Ne polecam.Zrywam stąd jak najszybciej.

haha_kitek

Przeczytałeś , że szukają spawaczy,operatorów CNC.Oni szukają już tutaj od kupę lat bo za te pieniądze nikt nie przyjdzie.W sumie jak wszędzie .

ciekawy_odp

umysłowych 160 a roboli 3

no name

kolego Ciekawyw NWW spawaczy jest sporo mistrzów jest 2 kierownik 1 (bardzo pozytywny człowiek)

Ciekawy

Czy ktoś mógł by mi powiedzieć ile osób umysłowych ( kj, spawalnicy, mistrzowie, kierownicy produkcji, przygotowanie produkcji, marketing, project manager, itp) pracuje w tej firmie

STARY_PRAC

Tutaj zarobki zależą od różnych dziedzin.Zależy też kto.Operator CNC średnio zarobki od 3-4 tysięcy netto.Spawacz od 2-3 netto.Moja znajoma księgowa ma ponad 8 netto.W sumie zarobki takie jak wszędzie .Konkurencyjne.

tryk tryk
@STARY_PRAC

hhaha daj mi namiar 1 osoby która zarabia tu więcej niż 3 netto buahaha

CNC

Skoro tyle zarabiasz to może się przedstaw a nie robisz dobra reklamę na polecenie pana Z.B

no name

kolego "do_CNC" zapraszamy do NWW i wtedy okaże się kto jest prawdziwym cieniasem jak zarobisz 1800

cncsq

Prawda jest też taka że ludzie miejscowi tutaj się boją o swoje stanowiska w przypadku operatorów CNC i zaniżają stawki aby nikt się nie pchał.Bo skoro praca jest na miejscu(tym bardziej dobrze płatna). To gdzie może być lepiej?

do_CNC

Skoro ty w NWW masz 1800 to niezły z Ciebie cienias.Prawda jest taka że kwitków nikt nie widzi.A różnice zarobkowe są nawet 1000 złotych różnicy.Ja zarabiam od 2300-3400 netto.Operator CNC.

sryk tryk
@do_CNC

Bobuś Ty na bank ;)

no name

Co do pracy w tej firmie atmosfera całkiem spoko,z organizacja pracy to już wygląda znacznie gorzej. Wykonać robotę super ale czy ktoś zapyta czy jest czym ja wykonać? za podstawowymi narzędziami pracy takimi jak (szlifierka kątowa) latasz 2h od stanowiska do stanowiska od mistrza do mistrza. Odnosząc się do organizacji pracy zaczynając zmianę nigdy nie wiesz co masz robić są chwile ze łapiesz się byle czego

CNC

Bez problemu można wstawić wydruki z wypłat. Może i w Bydgoszczy zarabiają lepiej ale jakim kosztem to wiedza sami pracownicy. Co do NWW na CNC potrafią Ci dać 1400-1500 z wyżej wychwalana premia. Premia tutaj zależy od widzimisie prezesa. Raz da Tobie raz komu innemu. Tutaj to normalne że raz dostaniesz premii 1000 a raz 30 zł i szczerze nie przesadzam. Brygady mają przeważnie 'zlecone' wiec są w lepszej sytuacji ale na CNC przy normalnym miesiącu w NWW 1800 zł to jest max ile dostaniesz. A co do maszyn to są piły, śrutownica, wypalarki plazmowo-gazowe. NIE POLECAM!

łysy

Nie polecam tej firmy.Tutaj możesz nic nie potrafisz a zarobić więcej niż spawacz czy monter.Bardziej liczą się tutaj znajomości.Chyba jedyna firma z którą się spotykam gdzie tak jest.Zarobki są liczone od akordu grupowego(brygady) ale i tak te akord to pic na wodę .Czasami bywa tak że masz przerobione 2 razy więcej i te same wypłaty.Nawet przeważnie tak bywa.Pieniądze gdzieś uciekają(nie wiadomo gdzie albo ktoś okrada kogoś).Czasami bywa tak że jak jesteś na chorobowym zarobisz więcej niż taki co nie jest.Taka jest szczera prawda o tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Metalbark - Nowa Wieś Wielka

• Jak się pracuje w Metalbark?

Zobacz opinie na temat firmy Metalbark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metalbark?

Metalbark