Opinie o dadelo.pl - Dadelo S.A. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dadelo S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dadelo S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dadelo S.A. w Bydgoszcz

Pracuje na magazynie drugi rok. Wszystko okej, zawsze może być gorzej

Gosia

Jest okej. Nawet w dobie koronawirusa dołożyli nam godzin, bo musieliśmy w innym systemie pracować, tak sami od siebie. Spoko firma i dbają o ludzi

Serio

Widać, ze ktoś tu się mocno postarał o "fejm" na GoWorku. Podobnie swego czasu na jednym z portali społecznościowym pracownicy wystawiali maksymalne oceny, co by trochę "średnią" podkręcić. Myślę jednak, że lepiej zlikwidować podstawy do krytyki, niż sztucznie nabijać dobre oceny :)

Well done

(usunięte przez administratora)Niestety nie znam nikogo, kto by zakończył współpracę i żałował. Za to znam minimum 10 osób, którym poprawiło się zarówno wynagrodzenie, jak i atmosfera w pracy

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dadelo S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Specjalista/Specjalistka ds. gospodarki magazynowej?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Cost Manager ds. fit-out (instalacje sanitarne)
Gpre Management Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog - Kosztorystant
Stocznia Remontowa NAUTA S.A.
Wakacje- praca

Witam, w dadelo pracowałam w wakacje ubiegłego roku ponad 4 msc, polecam pracę tam, łatwo można nauczy się tej pracy i pakowania pączek, pracownicy chętnie pomagali, nikt nie był,,gorszy ", zdarzyły się dni, gdy nie było czasu podrapac się po nosie, ale to chyba w każdej pracy.. Chętnie wrócę tam na wakacje 2020.

Wojciech
@Wakacje- praca

Jaki rodzaj umowy jest podpisywany podczas pracy w okresie wakacyjnym? Możesz powiedzieć mi jaka jest stawka godzinowa w firmie Dadelo i czy można też tu liczyć na jakieś benefity pozapłacowe? Mam nadzieję że niedługo mi odpowiesz.

z agencji

Polecam współpracę z tą firmą. Praca jest przyjemna, a panująca atmosfera na magazynie przyjazna, kierownik pomaga, gdy nie dajesz rady, nigdy nie zdarzyła się sytuacja, że ktoś odmówił pomocy, bo np jesteś nowa... Kiedy ktoś przychodzi pracować, a nie udawać-zostaje doceniony- są premie do uzyskania, nawet przez agencję, obiady obok w stołówce po 9-10 zł, kawa za friko. Jak na razie miło wspominam, a pracuje tu niecały miesiąc

Agnieszka G

W Dadelo zaczelam pracowac przez agencje. Bylo okej, zaproponowali mi potem przejscie do nich i jestem do dzis. Sa normy do wyrobienia jak wszedzie ale sa realne do zrobienia. Praca sama w sobie ciezka nie jest, plusem jest to, ze jedna zmiana. Zespol spoko i ludzie do dogadana. Przerwa wydluzona wiec mozna na spokojnie zjesc- maja fajna kantyne z dobrymi i dosc tanimi produktami.

#TrueStory

Dwa lata temu na stronie była zakładka kariera z opiniami pracowników (bodajże 6 osób). Dziś o ile się nie mylę z tej 6tki w firmie została jedna osoba. Dużo to mów o "stabilności zatrudnienia".. Dodatkowo firmie została garstka naprawdę dobrych ekspertów. Wcześniej było ich znacznie więcej Dodatkowo były to osoby, które swoją wiedzą potrafiły się dzielić i naprawdę wymiernie wpływały na rozwój zespołu. Pytanie, czy i jak długo w firmie pozostaną obecni eksperci. Takich ludzi na rynku nie ma zbyt wielu, a niektórym już podziękowano. Obecnie albo rozwijają się w innej branży, albo mają własne działalności, albo pomagają rosnąć konkurencji.

Pawel

Witam, czy to prawda ,że dla pracowników jest darmowa siłownia na terenie obiektu?

Odp
@Pawel

Tak

Witam! Obecnie firma szuka kogoś na stanowisko analityka. Czy ktoś z pracowników może się wypowiedzieć coś więcej o zakresie obowiązków oraz pensji? Pozdrawiam!

Beti

Pracowałam w tej firmie prawie 2 lata, były gorsze i leprze momenty, ale nie ma firm idealnych, a są tam osoby, które wprowadziły zmiany na lepsze. Odeszłam z powodów osobistych. Ludzi, którzy przychodzą pracować, a nie udawać, że coś robią, firma potrafi docenić. Ze strony przełożonych, zwłaszcza Piotra A. oraz Macieja S. spotkałam się z ogromnym zrozumieniem i wyrozumiałością. W tej firmie kierownik nie ma problemu, by powiedzieć "dziękuję". Atmosfera jest pozytywna, bo pracuje tam wiele normalnych osób. Ze swojej strony mogę jedynie podziękować kierownictwu i całej magazynowej ekipie za fajną współpracę.

Kamil
@Beti

Z tego co piszesz można wywnioskować, że kierownictwo jest na tyle w porządku, że pracownicy mają realny wpływ na firmę. Jak natomiast wyglądały zarobki i pakiet socjalny ?

Beti
@Kamil

Mogę się wypowiedzieć tylko o umowie zlecenie i umowie o pracę. Jak zaczynałam dostałam 3 miesiące zlecenia, a później już umowa o pracę, na której jest podstawa i premia uznaniowa. Firma wprowadziła też premię sezonową, za pół roku solidnej pracy możesz dostać fajną kasę (pracownicy zatrudnieni przez agencję nie są pominięci). Jeśli nie daj boże coś Ci się przy wypłacie, czy w godzinach nie zgadza to idziesz mówisz i kierownik zawsze wyjaśni. Pracownicy mogą korzystać z darmowej siłowni, która jest na terenie. Nie jest idealnie, ale na prawdę jak jesteś fer to ze strony przełożonych masz to samo.

@Beti

Darmowa siłownia na terenie pracy to naprawdę duży benefit. A na jakich zasadach przyznawana jest premia w Dadelo S.A.? Jeśli możesz, napisz też coś więcej o swoich obowiązkach w pracy, dziękuję.

Firma - totalny bałagan i brak szacunku do ludzi! W tym roku to już była przesada co się tu odstawiało. Jeżeli ktokolwiek chce tu pracować niech pomyśli kilka krotnie, prześpi się jeszcze z 2 tygodnie i jeszcze raz zastanowi. Ogólny syf i bałagan, osoby na stanowiskach wysokich nie mają wiedzy na temat zarządzania, organizacji pracy itp. Wyzyskiwanie i oszukiwanie na umowach to standard. Nie płacą i starają się na każdym kroku okradać pracowników! Myśle, że ktoś powinien się zainteresować tą firmą...

To już chyba przesada! Jeśli tak jest zgłoś to do prokuratury, zusu, sądu pracy itp. Nie wypisuj nieprawdziwych informacji

Kamil

Twoja opinia zawiera poważne oskarżenia względem firmy Dadelo. Dlaczego uważasz, że firma oszukuje na umowach i nie płaci? Czy jako pracownik wywiązałeś się ze wszystkich obowiązków wynikających z umowy? Warto to wyjaśnić i przytoczyć odpowiednie dowody, zanim stwierdzi się coś kategorycznie.

Edyta

@True, co masz na myśli, że podobnie jest z pracą w firmie Dadelo? Czy możesz przytoczyć jakąś konkretną sytuację na poparcie swojej opinii? Jak wygląda organizacja pracy na magazynie, czy obowiązuje system zmianowy i pakiety benefitów? Każda dodatkowa informacja o firmie jest mile widziana ze strony przyszłych kandydatów.

True

Firma zbiera w internecie sporo negatywnych opinii od klientów za swój odwieczny problem z ogarnięciem własnych stanów magazynowych i brakami w obsłudze klienta (mamy XXI wiek). W razie czego komentarze pozytywne na FB pisze kierownictwo i pracownicy firmy podpisując się z imienia i nazwiska. Jak ktoś nie sprawdzi to myśli że zadowolony klient. Jednak 15 sekund w Google weryfikuje wszystko. Podobnie jest niestety z pracą u nich.

LuckywithoutLuck

Pracowałem tam ponad rok i to był niestety rok stracony w karierze. Bardzo zła atmosfera.

xxx

Praca sama w sobie nie jest zła, ale przez panującą tam atmosferę i przez niektóre osoby wytrzymałem tam jeden dzień. Nie polecam

Cocieto
@xxx

Witam w klubie, też wytrzymałam jeden dzień i powiedziałam sobie, never again ;)

Viki88

Ludzie pokroju M. i Ł. w tej firmie będą mieli zawsze przypisaną łatkę donosicieli na magazynie a kierownicy będą wierzyli w każdy ich słowo na temat innych ludzi sumiennie tam pracujących. Firma fajna gorzej z niektórymi tam ludźmi na magazynie.

Edyta

W zakładce kariera na stronie internetowej firmy Dadelo Sp. z o. o. zapoznacie się z proponowanymi przez pracodawcę ofertami pracy: https://www.dadelo.pl/kariera/ Możecie m.in. ubiegać się o stanowisko fotografa produktowego. Zainteresowana osoba musi mieć doświadczenie w pracy o takim charakterze. Od pracodawcy może oczekiwać umowy o pracę i np. zniżki pracownicze na sprzedawany asortyment. Ktoś z Was ma zamiar aplikować na takie stanowisko do tej firmy?

Arek

Niektórym najlepiej wychodzi jednak narzekanie. Do pracy nie mają rąk!!!

Prawda
@Arek

Z jednej strony masz rację, że brakuje rąk do pracy, z drugiej strony sami się pozbywają świetnych fachowców, którzy współtworzyli sukces tej firmy od co najmniej paru lat. Problem polega też na tym, że dziś ciężko znaleźć ludzi do prostej roboty na magazynie. Tym bardziej jak się płacowo odstaje od innych firm.

Fotograf

Na stronie firmy jest info, że szukają fotografa, tylko że wisi ono od co najmniej dwóch miesięcy. Wiecie, czy temat jest aktualny?

Zostaw merytoryczną opinię o Dadelo S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Dadelo S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dadelo S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dadelo S.A.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042