Micros JML

Opinie o Micros JML

mmk

Hej. Czy ktoś zna namiary na Micros??? Potrzebuję duplikat umowy. Widze linki, że w upadlosci. czy to prawda?

Rob

Właśnie dzwonilem do Urzędu Pracy,jest ogłoszona upadłość ale na razie nici z Funduszu bo jeszcze czekają na jakiś wyrok ze Sądu bo nie ma zaprzestania działalności więc fundusz nie może nic wypłacac

judka

JML jest w upadłości, dzisiaj jest rozprawa w sądzie pracy :) czekam na dalsze info i dam znać

@judka 20.10.2016, 10:20

Właśnie znalazłem że miesiąc temu Sąd ogłosił upadłość JML

Rob

Wiecie coś o JML?Co z upadłością?

Rob

Jestem z południa,bylem zatrudniony i w Micros i w Jml,pieniadze z Micros otrzymałem bezproblemowo z funduszu już chwilę temu niestety z Jml nie bo nie ogłosiła upadłości,oddalem sprawę komornikowi ale wątpię czy coś odzyska,jwdyna szansa w upadłości

takie informacje dostałamz Funduszu Świadczeń Gwarantowanych

judka

jest tylko 11 wniosków złożonych do funduszu do Torunia w sprawie JML :( do kazdego wniosku zostaną wysłane odmowy, bo jest nas za mało,co jest z Wami? Nie mogą ustalić zaprzestania działalności , bo ponoć w styczniu jeszcze kogoś zgłaszali do ZUSu ... Nóż się w kieszeni otwiera. Od decyzji będzie się można odwołać, ale Sąd będzie miał gdzieś te 11 odwołań ... jest Nas za mało. Czy tak dużo jest wysłać wniosek? :( Należą się Wam wypłaty zaległych wynagrodzeń, walcie o swoje :/

@judka 27.06.2016, 13:14

skąd masz te wiadomość,że jest za mało wniosków ?

andrzej

byli pracownicy firmy JML niech wysyłają wnioski do Państwowego Funduszu Świadczeń Gwarantowanych w Toruniu,bo zainyeresowali sie naszą sprawą. druki i informacje można uzyskać w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie,Pl.Na Stawach 1. SPRAWA BARDZO WAŻNA !!!!!!!!!!!!

andrzej

Osoby z Krakowa zatrudnione na umowę o pracę w JML proszę o kontakt pod numerem 79 30 75 432, Trzeba złożyc wniosek o upadłość JML w sądzie w Bydgoszcz,a to kosztuje 1 000zł,(koszt rozłoży się na wiele osób). Jak nie będzie upadłóści ,to nie będzie pieniędzy. Pracownicy Microsa już dostają pieniądze !

żabcia

Ja składałam dokumenty do funduszu w marcu i też jeszcze czekam za pieniędzmi..

byda

No to może byście musieli z tym syndykiem zagadać bo u nas wszedł syndyk po upadłości i miał dwa tygodnie. A dzwoniłam 29 kwietnia do Torunia i Pani mi powiedziała że pieniądze są naliczone i wysyłają dalej do zatwierdzenia.. Ze potrwa to jeszcze z dwa tygodnie i czekam.. Pozdrawiam

KK

Tak papiery złożone w Toruniu bez wyroku ponieważ sąd w Krakowie zawiesił postępowanie ze względu na "upadłość obejmującą likwidację firmy"

byda

Ale to jak złożyliście papiery w Toruniu bez wyroku?

KK

Jestem z Krakowa i pieniędzy do dnia dzisiejszego nie widzę :-( Pismo z Torunia mówi że papiery wysłano do Syndyka w celu wyjasnienia

krakus

Nie wypisujcie głupot bo Kraków dostał pieniądze już w kwietniu.

KK

A ktoś z Krakowa dostał kasę z Funduszu? Sąd w Krakowie zawiesił postępowanie ze względu na upadłość spółki, teraz podobno syndyk ma udokumentować roszczenia, ale z tego co wiem on nie ma pracowników do wykonania takiej pracy 9podobno jakaś jedna osobo robi to dorywczo). Wygląda na to że ludzie z Krakowa niestety ale raczej nie zobaczą żadnych pieniążków. Ktoś wie coś więcej???

m.k

mam nadzieję że i ja w końcu dostanę czekam ponad miesiąc

andrzej

kiedy JML ogłosi upadłość ?

EK.

Chojnice dostały pieniążki.

co z upadłością JML?

m.k

Ja czekałam ponad miesiąc..jak papiery się zgadzają to kasę otrzymasz na dniach..poznań

K,M

jestem z Bydgoszczy jak długo czekaliście od złożenia papierów w Toruniu ?????????

Halina.u

Dostałam kasę z funduszu Bydgoszcz

Dostałam kasę z funduszu..poznań

Jak dostanę na 100.% dam znać

Bydgoszcz

Jak ktoś dostanie kasę niech da znać

Mówili że pod koniec kwietnia..nie że w maju niech się zdecydują

Mówili że pod koniec kwietnia..nie że w maju niech się zdecydują

ziutka

Wiem tyle że jak ktoś dobrze wypełnił dokumenty i nic z Funduszu więcej nie chcieli to kasa będzie wypłacana za 2 a 3 tygodnie info prosto z Torunia

judka

mnie wezwali, a mieszkam 500 km dalej,ale nie do Bydgoszczy, a zgodnie z miejscem zamieszkania...

m.k

A niby gdzie się zgłosić na tą policję może Bydgoszcz pewnie rzucę wszystko i przyjadę..niech zapomną..taka Firma i dała się oszukać nie mają kontroli wewnętrznej...nas też oszukali i sami musimy się starać o kasę nam nikt nie pomógł..wiec pozdrawiam szeroko..

m.k

Nie żadnych wezwań a co my możemy wiedzieć?

judka

Czy też dostajecie wezwania na policje w charakterze świadka dot. wyłudzeń z PFRON przez Microsa lub JML??

m.k

Ciekawe kiedy zaczną wypłacać z funduszu jak ktoś dostanie niech da znać

Jan

Dziękuję m.k . Ja też nie rozumiem tego. Powinni im dać np 3 m-ce na wypłatę zaległości a jak nie to zamknąć dziadostwo i jemu pochodne. Pozdrawiam

m.k

A ja nie mówię że jest pewna.. Tylko sprawdź. Albo pozew zbiorowy o niewypłacalności ja tego nie rozumię jak firma dalej istnieje jak na ul. Dąbrowa 20 już dawno nic nie ma. Szan9wne Państwo by podało adres aktualny może trzeba udać się do Grot System na ul. Fordońskiej złożyć odwiedziny.

były pracownik
@Jan 17.04.2016, 06:05
Dziękuję m.k Jak będzie upadłość to może coś się uda dostać. A Ta informacja p złożeniu JML o upadłość jest pewna?...

Może złóżmy zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa do prokuratury.

m.k

Może skontaktuj się z Sądem Gospodarczym może oni coś wiedzą czy JML złożył dokumenty o upadłości firmy

Jan

Witam. Kochani a jak odzyskać pieniążki z JML .Jest wyrok jest klauzula wykonalności papiery są u komornika w Bydgoszczy. Komornik punktuje ich tzn.konta itp.i wszystko ponoć puste a wszarze dalej istnieją. Proszę o poradę.

k.m

Słyszałam że pod koniec kwietnia a początek maja pieniądze mają być na kontach

byda

Gdyby pracodawca nie ukrywał się przed nami i nie traktował nas jak parobków to może i by się dogadał. Tak jak On z nami tak my z nim. Wszystko działa w dwie strony. A pracodawcą moim On już nie jest od czerwca więc nie wiem o co Tobie chodzi?

m.k

Złożyłam już w marcu wniosek teraz czekam za kasą ciekawe już tak długo ta szopka trwa

byda

Weź może zadzwoń do Państwowej Inspekcji Pracy.. A wyrok z klauzulą wykonalności??? Jeżeli nie to musisz napisać wniosek o nadanie klauzuli wykonalności i wtedy możesz iść z tym do komornika

Seba

Cześć. A nie wiecie co robić gdy się ma papiery i wyrok dot. JML?

Bydgoszcz

Jeżeli są złożone wymagane dokumenty to dlaczego ma być wniosek rozpatrzony negatywnie? Jeżeli ktoś ma wyrok z klauzulą wykonalności to chyba jest logiczne że te nigdzie nam się należą. Trochę wiary!!! Pozdrawiam

m.k

A skąd ta pewność..wniosek jest ale czy go pozytywnie rozpatrzy fundusz..

Bydgoszcz

Pieniądze z funduszu mają być wypłacane pod koniec kwietnia

poinformowany

Dowiedziałem się w Sądzie Pracy - komornik w asyście policji wchodzi na baze rozłogi żeby cokolwiek zając a tam wszystko wymiecione. Zdemontowane kaloryfery i cześć wymontowanych okien. Powiedzieli żeby nie liczyć na pieniądze od komornika. Jedynie fundusz i do dla tych co byli w innych spółkach niż JML, bo JML istnieje i tam jest problem.

judka

PIT-ów z JML nie będzie, każdy musi zlożyć oświadczenie w Urzędzie Skarbowym i rozliczyć się sam na podstawie wpływów na konto.

Zostaw opinię o Micros JML - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Micros JML