Opinie o Single Relax S.C. Dariusz Malinowski Joanna Pietrzak-Malinowska w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Single Relax S.C. Dariusz Malinowski Joanna Pietrzak-Malinowska, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Single Relax S.C. Dariusz Malinowski Joanna Pietrzak-Malinowska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Single Relax S.C. Dariusz Malinowski Joanna Pietrzak-Malinowska w Bydgoszcz

annakrystyna

Swoją posylwestrową opinię łączę już chyba jako ostatnia. Otrzymałam 16.01.2016r. 25 zł zwrotu od Organizatora Single Relax. Chciałabym PRZESTRZEC wszystkich, którzy wybierają jakąkolwiek formę rozrywki od tej firmy.Argumentacja : -ani pokój "1-ka" ani przymusowo skrócony przez INSEKTY mój udział nijak się mają do wpłaconej kwoty 870 zł- 31.12.2015- 3.01.2016, -Organizatorka zignorowała w/w fakt pozostawiając sobie zupełny dystans /nie chciała mi pomóc w wyjeździe do lekarza - żaden bus nie wyjeżdżał w tym dniu z Rewala; poleciła,że mam prywatnie opłacić taksówkę; usiłowała mi wmówić, że to ja mam rozmawiać z rezydentką Ośrodka mimo,że to Ona dokonała wyboru lokalu; spędziłam dużo czasu na zimnie, by szukać samodzielnie wyjazdu do lekarza do Gryfic; Organizatorka pozostawiła mnie do godz.18 bez zamiennego pokoju, a ten uzyskałam po moich wielu zabiegach między Organizatorem a Właścicielem/, -Organizatorka pokazała zupełny brak empatii wobec mnie, CIEKAWOSTKA: -odpowiednie służby wyciągnęły sankcje karne za podstawowy brak higieny sanitarnej, -w momencie mojego przyjazdu i przydziału pokoi Organizator był nieosiągalny, -jako uczestnik imprezy wzięłam udział jedynie w tańcu przy muzyce /która prezentowała bardzo niski poziom/ i wyjechałam ze względu na pierwsze oznaki choroby, -Organizator nie przyjął w czasie trwania Balu Sylwestrowego żadnych obowiązków Gospodarza, -na środku sali przebywali przy małym stoliku całkiem Obcy ludzie,którzy uniemożliwiali przemieszczanie się do holu tanecznego, PYTANIE RETORYCZNE: za co dostałam 25 zł zwrotu?? Anna

Sara Nowy wpis
Klient
@annakrystyna

Dziękuję Pani bardzo za tę opinie. Właśnie miałam coś wybierać od tego biura na wakacje. Bardzo mi Pani pomogła.

Pytanie Nowy wpis

Czy Single Relax S.C. Dariusz Malinowski Joanna Pietrzak-Malinowska oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Brygida Nowy wpis
Klient

Bardzo trudno otrzymac zwrot pieniedzy za odwolana wycieczke przez Biuro. Nie mozna sie wogole porozumiec. Mysle ze to naciaglacze. Na wycieczce trzeba bylo zaplacic za bilety ktore mily byc w cenie. Nie polecam. Wlascicielka kompletie nie potrafi organizowac imprezy

Pytanie Nowy wpis

Jak szefostwo w Single Relax S.C. Dariusz Malinowski Joanna Pietrzak-Malinowska? Spoko traktują ludzi?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Błażej

Generalnie to forum pracownicze ,więc miło byłoby poczytać co mogą o pracy w firmie powiedzieć pracownicy!

Prowider

Super firma wspaniałe wyjazdy ... Oczywiście jedynie na folderze i stronie WW --> Kochana brać podróżników Omijajcie szerokim łukiem (usunięte przez administratora) i nabijanie w butelkę ludzi chcących miło odpocząć. Polecam rzetelne opinie pisane przez uczestników NIE właścicieli CZYTAJ I BĄDŹ ŚWIADOMY !!

Wiecie jak wyglądają zarobki w firmie Single Relax S.C. Dariusz Malinowski Joanna Pietrzak-Malinowska i czy można liczyć na dobre wynagrodzenie? Pomóż innym znaleźć dobrą pracę, czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Single Relax S.C. Dariusz Malinowski Joanna Pietrzak-Malinowska - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Single Relax S.C. Dariusz Malinowski Joanna Pietrzak-Malinowska
1/5 Na podstawie 1 ocen.