Single Relax S.C. Dariusz Malinowski Joanna Pietrzak-Malinowska

Bydgoszcz

Opinie o Single Relax S.C. Dariusz Malinowski Joanna Pietrzak-Malinowska

annakrystyna

Swoją posylwestrową opinię łączę już chyba jako ostatnia. Otrzymałam 16.01.2016r. 25 zł zwrotu od Organizatora Single Relax. Chciałabym PRZESTRZEC wszystkich, którzy wybierają jakąkolwiek formę rozrywki od tej firmy.Argumentacja : -ani pokój "1-ka" ani przymusowo skrócony przez INSEKTY mój udział nijak się mają do wpłaconej kwoty 870 zł- 31.12.2015- 3.01.2016, -Organizatorka zignorowała w/w fakt pozostawiając sobie zupełny dystans /nie chciała mi pomóc w wyjeździe do lekarza - żaden bus nie wyjeżdżał w tym dniu z Rewala; poleciła,że mam prywatnie opłacić taksówkę; usiłowała mi wmówić, że to ja mam rozmawiać z rezydentką Ośrodka mimo,że to Ona dokonała wyboru lokalu; spędziłam dużo czasu na zimnie, by szukać samodzielnie wyjazdu do lekarza do Gryfic; Organizatorka pozostawiła mnie do godz.18 bez zamiennego pokoju, a ten uzyskałam po moich wielu zabiegach między Organizatorem a Właścicielem/, -Organizatorka pokazała zupełny brak empatii wobec mnie, CIEKAWOSTKA: -odpowiednie służby wyciągnęły sankcje karne za podstawowy brak higieny sanitarnej, -w momencie mojego przyjazdu i przydziału pokoi Organizator był nieosiągalny, -jako uczestnik imprezy wzięłam udział jedynie w tańcu przy muzyce /która prezentowała bardzo niski poziom/ i wyjechałam ze względu na pierwsze oznaki choroby, -Organizator nie przyjął w czasie trwania Balu Sylwestrowego żadnych obowiązków Gospodarza, -na środku sali przebywali przy małym stoliku całkiem Obcy ludzie,którzy uniemożliwiali przemieszczanie się do holu tanecznego, PYTANIE RETORYCZNE: za co dostałam 25 zł zwrotu?? Anna

Wiecie jak wyglądają zarobki w firmie Single Relax S.C. Dariusz Malinowski Joanna Pietrzak-Malinowska i czy można liczyć na dobre wynagrodzenie? Pomóż innym znaleźć dobrą pracę, czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Single Relax S.C. Dariusz Malinowski Joanna Pietrzak-Malinowska - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Single Relax S.C. Dariusz Malinowski Joanna Pietrzak-Malinowska