Opinie o Komoorki (Szare Komórki Sp. Z O.O.) w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Szare Komórki Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Szare Komórki Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szare Komórki Sp. z o.o. w Bydgoszcz

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak wyglądają warunki zatrudnienia w Komoorki (Szare Komórki Sp. Z O.O.)?

Zara123 Nowy wpis
 Pytanie

W jakim miescie to bylo?

studenckiniestarter Nowy wpis
Były pracownik
@Zara123

W tej edycji było tak w każdym, dosłownie każdym mieście. Byliśmy zgraną ekipą stażystów, więc na bieżąco wymienialiśmy się uwagami. Ani pan T, ani pan D nie słuchali żadnych uwag z naszej strony. Codzienne telefony przechodziły wręcz w agresję, która wynikała z narastającej frustracji, że nie będzie na wakacje "na Malediwach". Od wielu lat kręcą maszynę, w której wykorzystują niczego nieświadomych studentów. Mieszają na każdym poziomie, a zwłaszcza na poziomie wynagrodzenia. Co więcej nie tylko (usunięte przez administratora) stażystów, ale (usunięte przez administratora) też klientów i to na dodatek stałych. Przykładowo firma X, która jest związana ze Starterem 5 lat, dostaje ofertę stałą sięgającą TTT zł netto, a nowe firmy, które przystępują "niby na próbę" dostają czasami propozycję o 60-70% tańszą! I utrzymują tą kwotę w późniejszych edycjach. Żałuję, że kiedykolwiek miałem do czynienia z tymi ludźmi. Cieszę się jedynie, że zostały mi znajomości po tym niefortunnym epizodzie. Mam nadzieję, że w końcu jakaś inspekcja pracy albo inna instancja prześwietli te machlojki.

Magda75 Nowy wpis

Nie polecam pracy tam. Na rozmowie o pracę i później na szkoleniu mówią, że 2 500 zł/netto to minimum za 2 miesiące pracy. Jednak rzeczywistość jest inna. Staż tam trwa 3-4 miesiące. Fakt czeka się około 2 tygodnie na wydruk i przysłanie książeczek rabatowych do domu/uczelni i wtedy ma się wolne. Szefowie nie słuchają żadnych uwag, ma być tak jak oni chcą i jak oni to robią, np jeśli kontakt telefoniczny z firmami chce się zastąpić kontaktem mailowym lub przez social media to robią awanturę, że to się nie sprawdzi, trzeba dzwonić i chodzić. Codziennie dzwonią, żeby mieć kontrolę nad tym co się dzieje, ale rozmowy z nimi nie wnoszą nic nowego, powtarzają rzeczy ze szkolenia, które można przeczytać w kilku książkach o sprzedaży. Nie czytają maili, a potem mają pretensje, że ktoś czegoś nie wysłał, choć to znajdowało się na ich skrzynce. Co chwila zmieniają zdanie np jednego dnia mówią, żeby szukać więcej firm z branży x, a za dwa dni kiedy już się kontaktowało z jakąś branżą mówią, że już mamy dwie takie firmy i że powinniśmy pozyskiwać jakieś inne. Największym problemem i tak są pieniądze. W tym semestrze większość osób biorących udział w projekcie otrzymała około 1500 zł za 3 miesiące pracy, a niektórzy nawet mniej. Zdecydowanie nie polecam, ponieważ na te pieniądze pracuje się około 200 - 240 h przez te 3 miesiące. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pracodawca powinien przestać codziennie wydzwaniać do pracowników. Powinien też nauczyć się przepraszać, ponieważ bardzo często zdarzało się, że na kogoś krzyczał, najeżdżał, a potem okazało się, że ta osoba np wysłała coś, albo już dawno coś zrobiła.

3
Administrator

Czekamy na nowe info odnośnie firmy Szare Komórki Sp. z o.o. w mieście Bydgoszcz. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o zatrudnienie u nich, bo nie ma nowych info od Was!

1
 Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Szare Komórki Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Praktyki płatne w projekcie Studencki Starter? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Doradca Finansowy
Bydgoszcz
Doradztwo Finansowe Barbara Borkowska
Wyślij CV
logo firmy Spawacz
Bydgoszcz
Centrum Partnerstwa Eurowork Sp. z o.o.
(8 opinii)
Wyślij CV
logo firmy IT Security Engineer – Palo_Alto
Bydgoszcz
SMART-HR
(55 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Szare Komórki Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Szare Komórki Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Dworcowa 81
    85-009 Bydgoszcz
  • NIP: 9671360931 REGON: 341602315 KRS: 0000529814
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
Szare Komórki Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii