Opinie o M. A. Niemtz Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie M. A. Niemtz Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w M. A. Niemtz Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M. A. Niemtz Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Administrator Nowy wpis

Macie jakieś doświadczenia z pracą w firmie M. A. Niemtz Sp. z o.o.? Jakie są oferowane przez nich warunki? Czy warto brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych?

Magda Nowy wpis

@Sygnalista a co robi nie tak dokładnie?

Klient Nowy wpis

Jeśli używa Pani danych osobowych, wypadałoby podać także swoje.

Sygnalista

Największy błąd mojego życia to poznanie tego pana. Wyjątkowo niepoważny typ. Stanowczo odradzam!

Klient Nowy wpis

Proszę raczej unikać podawania nazwiska. Tutaj raczej koncetrujemy się na FIRMACH, a nie osobach. Może to być źle odczytane i przybrać całkiem inny obrót. Pani też nie podaje swojego nazwiska...

Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie M. A. Niemtz Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kelner, kelnerka, barman
JM Solutions Sp. z o.o.
(1 opinia)
logo firmy Doradca klienta
Bydgoszcz
Pan Materac Wizjo Sp. z o.o.
(8 opinii)
logo firmy Handlowiec/Doradca Klienta
Noel Jacek Krzeszowiak
logo firmy Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym lub krajowym
Euro Finannce Sp. z o.o.
(157 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Zadowolony Klient

Współpracę z firmą M. A. NIEMTZ mogę polecić jako przykład sprawnie, rzetelnie i terminowo wykonanego zlecenia. Czymś, co na pewno wyróżnia tę Firmę od innych, jest błyskawicznie reagowanie na wszelkie uwagi zleceniodawcy i natychmiastowe ich uwzględnianie. Bardzo dobrze i rzetelnie przygotowane szkolenia. Materiały czytelne, zrozumiałe i dostępne dla każdego. To zespół profesjonalistów, który posiada nie tylko wysoki potencjał merytoryczny, ale i ludzki (z poczuciem humoru). Klient jest dla nich ważny, a nie wygodny. Polecam !

Helena

Jak to, nie płacą w Niemtz za pracę? Ale miałaś chyba jakąś umowę z nimi podpisaną? Czy nie?

Klient

Publikując w Internecie swoją wypowiedź należałoby zrobić to przynajmniej bez błędów ortograficznych. Czyżby brak profesjonalizmu? A może chęć dowartościowania? Jeśli chodzi o firmę M. A. NIEMTZ również dołączę do zadowolonych klientów.

Magdalena

Uczestniczyłam osobiście w szkoleniu prowadzonym przez firmę MA.NIEMTZ.Prowadzil go p.Marcin jestem bardzo zadowolona. Uważam,że warto zlecać tej firmie szkolenia pracowników.

Olga
@Magdalena

Nie warto zlecać temu Panu jakie kolwiek szkolenie. Nie wypłaca pieniędzy tym osobą, które szkolą. Zatrudnia ludzi na czarno lub na umowę o bezpłatne praktyki absolwenckie. On zarabia dużo z różnych projektów ( nie są to małe pieniądze...tysiące ) ale osoby, które zatrudnia na tym cierpią nie mając pieniędzy na podstawowe opłaty. Czerpanie zysku kosztem innych osób jest dla tego Pana priorytetem. Pan bez żadnych zasad. Na jego miejscu bała bym się takie przekręty robić będąc tak znaną osobą. Mam nadzieję, że życie pokarze temu Panu gdzie jego miejsce.

Aktualność
Szukasz pracy? Skontaktuj się z nami!

Poszukujemy osób do współpracy. Rozpoczynamy kilka dużych projektów budowlanych na których wymagane jest doświadczenie w branży oraz biegła znajomość języka angielskiego. Jeśli spełniasz te warunki skontaktuj się z nami koniecznie, a opowiemy o tym więcej.

Nie masz doświadczenia? Nic nie szkodzi! Pomagamy osobom po studiach BHP wdrożyć się i zaistnieć w branży. Napisz do nas!

KONTAKT:
mniemcewicz5@gmail.com
Olga

Nie polecam tej firmy chyba że chcesz nie otrzymać wynagrodzenia i prosić się o swoje pieniądze. Jest to niewypłacalna firma. Dla tej firmy liczą się tylko zyski, zatrudnia ludzi bez umowy lub dając jakieś dziwne umowy o bezpłatne praktyki absolwenckie.

Aktualność
Budowa Obwodnicy w Inowrocławiu- ostatnia prosta! Dwa lata temu rozpoczęliśmy koordynację BHP tej inwestycji i z każdym dniem zbliżamy się ku końcowi. Planowany termin oddania drogi do użytku publicznego to koniec października tego roku.

Pan (usunięte przez administratora)ponoć właściciel kilku firm,nie płaci w terminie, nie płacić w całości uzgodnione kwoty.Ma w nosie pracownika. NIE POLECAM TEJ FIRMY

kropka154

Profesjonalizm w 100%.

Andrzej
@kropka154

Możesz napisać co konkretnie pasowało Ci w działaniach M. A. Niemtz Sp. z o.o.? Chciałbym się dowiedzieć czy ta firma to dobre miejsce do rozwoju zawodowego oraz czy pracownicy są tam dobrze traktowani, będę wdzięczny za wszelkie informacje na ten temat.

Szanowni Państwo,

Witamy na profilu naszej firmy w serwisie GO WORK. Ostatni rok przyniósł wiele zmian. Stale się rozwijamy aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie. W związku ze wspomnianym rozwojem i stale rosnącym zainteresowaniem naszą działalnością postanowiliśmy aktywnie uczestniczyć w serwisie GO WORK. Chęć aktywności wynika również z potrzeby poznania aktualnych opinii na nasz temat oraz dementowania tych nie zawsze prawdziwych informacji.
Dziękujemy Państwu za każda opinię i prosimy o więcej! Pozytywne komentarze upewniają nas, że praca z klientem to to co chcemy robić- lubimy ludzi, a oni nas. Opinie negatywne motywują do poprawy tego nad czym jeszcze moglibyśmy popracować. Nasi specjaliści starają się sprostać najtrudniejszym wyzwaniom tej branży i stale podnoszą poziom oferowanych przez nas usług.

Zachęcamy do opiniowania i zapoznania się z naszą ofertą!

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub kwestie sporne do wyjaśnienia prosimy o kontakt bezpośredni na adres mniemcewicz5@gmail.com
Z pewnością wspólnie znajdziemy rozwiązanie.
Ice Cube

Super! :)

Tappol dz bhp

Moja firma miała szkolenie prowadzone przez M.A.NIEMTZ wszystko było zrobione profeska nawet dostalem gry bhp dla moich pracowników polecam

Mateusz

Polecam tę firmę.

Dramat

Ci, którzy piszą pozytywne opinie o usługach tej firmy, chyba się pomylili z inną. Po przygodach z tą firmą nie jestem w stanie powiedzieć niczego pozytywnego o usługach tej firmy. "Klient jest dla nich ważny / profesjonalne usługi" - Dzięki za rozbawienie mnie z samego rana. Nie polecam.

klient
@Dramat

pozytywne opinie to pisze sobie sam pan prezes żeby podnieść sowje chore ego

RS

To nie jest firma. To jest naciągacz

WB

Za usługę wykonania grafiki na samochodach firmowych M.A. NIEMTZ pan Marcin Niemcewicz zapłacił niecałą połowę uzgodnionej, zafakturowanej kwoty. Oczywiście tylko dlatego, że został zaskoczony bezpośrednimi odwiedzinami w biurze. Telefony i maile nie przynosiły rezultatu. Od tego czasu minął prawie rok i reszta kwoty nadal jest niezapłacona, a pan Marcin Niemcewicz w swoim stylu nie odpowiada na telefony i maile. Cóż można sądzić o takiej firmie. Przestrzegam przed współpracą z tym panem.

Oszukany
@WB

Ten pan, ta pseudo firmy to jest dramat. Omijać szerokim łukiem

Piotr

Ja współpracuje z firmą juz dwa lata i moim zdaniem jest profesjonalna.

AS

Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy.

Niezadowolony

Najmniej rzetelna firma z jaka miałem kontak. Brak profesjonalizmu p. Pseudoprezes zadufany w sobie typ, kombinator, hasło przewodnie firmy zarobić a się nie narobić i oszukać innych. Nie polecam

Opinie poruszające kwestie związane z pracą w M.A. NIEMTZ Sp. z o.o. Marcin Niemcewicz okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Zostaw merytoryczną opinię o M. A. Niemtz Sp. z o.o. - Bydgoszcz

M. A. Niemtz Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Ludwikowo 1
    85-502 Bydgoszcz
  • NIP: 9671367330 REGON: 362706389 KRS: 0000579897

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

M. A. Niemtz Sp. z o.o.