VST S.C. Michał Juskowiak Maciej Jeneralski

Bydgoszcz

Opinie o VST S.C. Michał Juskowiak Maciej Jeneralski

Edyta

@janek moze firma prowadzi wewnętrzne rekrutacje? W t takich sytuacjach często nie ma upublicznionej rekrutacji, a pracownicy są zatrudniani z polecenia. Zbiera się wtedy cv polecanych osób i przeprowadza szereg rozmów. Czy to znana praktyka w VST S.C. Michał Juskowiak Maciej Jeneralski?

janek

słuchajcie, a nie ma nowych ofert pracy od nich od jakiegoś czasu, wiecie co się dzieje?

Brzostek

Ktoś dobrze to ujął: duże ego, nikłe umiejętności, słabo płacą swoim pracownikom więc nie można liczyć na dobrą jakość tego co oferują. Warto poszukać gdzie indziej, jesli liczycie na dobrze wykonaną pracę.

tomek k

5 gwiazdek Dumny ze współpracy z profesjonalistami.

swojak

Michalku dlaczego tak slabo?

Prisma

Bardzo, dziękujemy za współpracę. Załoga bardzo kompetentna i znająca się w swoim temacie. Wszystko na najwyższym poziomie. Dzięki Panowie. Pozdrawiamy Prisma Dent

Prisma

Fazi

Mam bardzo podobne spostrzeżenie. To pseudoartyści z wydumanym ego, jakość prac pozostawia wiele do życzenia. Biorą się za reklamy świecące a nie mają wcale o nich większego pojęcia. Myślałam, że sami posiadają maszyny do obróbki a oni całe to szkło zamawiają tylko gdzieś i dokładają niebotyczne marże. Ogólnie bardzo nie polecam :(

Sylwia

Witam. Napiszę tak: firma działa na zasadzie 2 współpracowników. Zaczęłamwspółpracę, niestety z panem Maciejem. Jest to bardzo nieodpowiedzialny człowiek, obiecuje cudowne reklamy a prawda jest taka, że zapomina o terminach i co najważniejsze o reklamach co bardzo mnie sfrustrowało. Niekompetencja to za słabe słowo a istnieją takie rzexzy jak kalenarze gdzie można sobie wszystko zapisać. ..

klient

Zgłosiłem się do firmy z konkretnym zleceniem wartym kilkadziesiąt tysięcy złotych. Na rozmowie było wszystko ładnie, ale czekanie na szczegółową wycenę oraz szczegóły realizacji przeciągało się tak długo, że po kilku telefonach (i ciągłych obietnicach "proszę dać mi jeszcze kilka dni") odpuściłem. Zleciłem innej firmie, zrobili szybko i sprawnie.

klient

Nierzetelna firma. Otrzymałam niekompletną realizację zlecenia, wydruki były z błędami. Marna jakość wydruków. Nigdy więcej nie skorzystam i nie polecam ich usług.

byly pracownik

(usunięte przez administratora)żałosna jesteś, powinnaś napisać że to ciebie zwolniono a nie ty się zwolniłaś. Nie ma miejsca dla przeciętnych w VST, najlepsi zostają a drzewa nie przynoszące owoców trzeba wyciąć aby nie infekowały sąsiadujących.

były pracownik

Rozmowa o pracę wyglądała obiecująco. Choć zaproponowali niewielkie pieniądze, obiecali za parę miesięcy podwyżkę, a tej, jak się później okazało nigdy nie było. Szefowie otwarcie mówili, że na pracownikach oszczędzają miesięcznie około dziesięciu tysięcy... Sami jeżdżą najdroższymi samochodami. Każdy pracownik bez względu na stanowisko jest od wszystkiego. Grafik chodzi po zakupy dla szefów, parzy kawę i robi za sekretarkę, kierowca jest zarazem montażystą, montażyści pracują non stop. Częstym zjawiskiem jest praca montażystów z jednej zmiany od razu na drugą. Szefostwo nie dba o badania wysokościowe (praca przy montażu reklam na wysokościach). Kilka osób pracuje na czarno, bez żadnej umowy i świadczeń zdrowotnych. Stanowczo odradzam pracę w tej firmie.

marta

Nie ma tam komfortu pracy, że pracujesz na swoim stanowisku - każdy robi wszystko. Grafik odbiera telefony, zmywa podłogi i chodzi po zakupy. Nie polecam.

beata_88

Chciałam iść tam na praktyki i się czegoś nauczyć, tym bardziej, że i tak muszę je odbyć ze względu na szkołę. Byłam u nich na rozmowie z zapytanie czy mnie przyjmą. Najbardziej chciałam nauczyć się InDesigna bo już mamy z tego zajęcia, podszkolić się z Corela i Photoshopa. Gdy przedstawiłam moje oczekiwania co do praktyk, odpowiedzieli, że InDesigna nie znają, a do komputera i tak mnie nie dopuszczą. Miałabym docinać jakieś wydruki, chodzić do drukarni po odbiór zleceń i tyle... Widać nie chcą niczego nauczyć i nie wiadomo po co w ogóle przyjmują na praktyki. Dobrze, że nie traciłam u nich czasu. Trafiłam do drukarni, gdzie nie dość, że świetnie znają interesujące mnie programy to chętnie mnie ich uczą.

kor_15

Rozmowa o pracę wyglądała obiecująco. Choć zaproponowali niewielkie pieniądze, obiecali za parę miesięcy podwyżkę, a tej, jak się później okazało nigdy nie było. Szefowie otwarcie mówili, że na pracownikach oszczędzają miesięcznie około dziesięciu tysięcy... Sami jeżdżą najdroższymi samochodami. Każdy pracownik bez względu na stanowisko jest od wszystkiego. Grafik chodzi po zakupy dla szefów, parzy kawę i robi za sekretarkę, kierowca jest zarazem montażystą, montażyści pracują non stop. Częstym zjawiskiem jest praca montażystów z jednej zmiany od razu na drugą. Szefostwo nie dba o badania wysokościowe (praca na wysokościach). Kilka osób pracuje na czarno, bez żadnej umowy i świadczeń zdrowotnych. Stanowczo odradzam pracę w tej firmie.

nika

Byłam tam na praktykach. Niczego mnie nie nauczyli. Dawali zajęcia typu "przynieś, wynieś pozamiataj". Choć powinnam nauczyć się przygotowania do druku, programów graficznych, zasad projektowania, ect, to ani razu nie usiadłam do komputera - praktyki powinny trwać parę miesięcy, ale powiedzieli wprost, że wolą mi podpisać zeszyt praktyk i żebym im dała spokój! Ciekawe czy w tej sytuacji po szkole przyjęliby mnie do pracy...

Zostaw opinię o VST S.C. Michał Juskowiak Maciej Jeneralski - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VST S.C. Michał Juskowiak Maciej Jeneralski