Opinie o Direct Recruitment w Bydgoszcz

Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników szczebla średniego i wyższego. stosujemy najnowocze

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Direct Recruitment w Bydgoszcz

Adam Nowy wpis

Czy zatrudniają osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności ?

Mentalista Nowy wpis

Firma już na początku jest nie rzetelna i nie wiarygodna nie ma statusu Agencji zatrudnienia i będzie funkcjonować dopóty dopóki znajdzie chętnych. Warto to wziąć pod uwagę !

Natyk Nowy wpis

Dział Windykacji Miękkiej zatrudni pracownika! od ZARAZ! Z ORZECZENIEM się pojawiło

XXX Nowy wpis

@Tomo, oczywiście to to samo, co zawsze, czyli praca na słuchawce polegająca na wciskaniu ludziom abonamentów. Takiego wynagrodzenia, jakie opisują, to już nikt dawno nie widział. Pani na rozmowie opowiada, że bez problemu nawet nowy konsultant wyciagnie 2000 na reke. Gdyby jeszcze przedstawiali stawki takie, jakie są tam naprawde, to może bym się zastanowiła... Ale rozmawiałam ze znajomym, który przeszedł w ich firmie z innego projektu (indywidualny klient Tmobile) i chłopak twierdzi, że tam jest masakra!! Mając 2 lata doswiadczenia zarabia 1200zł! Jemu też oczywiście obiecywali złote góry, a wyszło jak zwykle... Kto może, to szuka czegoś innego i ja też zamierzam.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Menadżer Menadżerka ds. Sprzedaży (KAM)
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
majster marian

kiedyś pracowałem przed kilka agencji ale różnie bywało z nasza współpraca, raz lepiej a raz gorzej. chcę spróbować ponownie takiego ruchu z zatrudnieniem, więc czy warto zrobić to właśnie z Direct Recruitment? głównie chcę wiedzieć czy jak mnie wyślą do pracy i będą jakieś problemy to dadzą mi wsparcie?

jasiek

też właśnie to samo przemyślenie wpadło mi do głowy - nie wiem czy na pewno jest to opinia w osoby rzetelnej, która w ogóle podjęła tam prace.. ponad to mam nadzieje, że jednak niektóre opinie z tych będa naprawde rzetelne i dadzą jednak jakieś dodatkowe informacje.. pozdrawiam serdecznie pracowników!

brodaty

podjąłeś w ogóle wyzwanie pracy w Direct Recruitment @pejo? czy po prostu stwierdziłeś, że ta firma to nie to?

jaaaa

witajcie :)Również zastanawiam się nad ofertą pracy tam. Myślę,że 2500zł na start to sa bardzo dobre zarobki za siedzenie i wydzwanianie do ludzi.Rozumiem na czym ta praca polega, na włażeniu ludziom w tyłek, opowiadaniu sto razy tego samego innymi słowami i na podtrzymywaniu jak najdłuzszym rozmowy,ale chyba warto skoro na rynku takie bezrobocie. Stres pewnie dość duży z tego co piszecie,ale jak bedzie sie dawać 100 % z siebie to chyba nie bedzie tak źle :)

piku

Witam czy ktos z Was pracuje lub pracowal w Direct Recruitment Bydgoszcz?? jak tam jest i czy warto jechac na sama rozmowę.

ona

Witam, ja też nie jestem zadowolona z tej pracy i tu kieruje swoje pytanie do osób , które zrezygnowały. Czy rzeczywiście trzeba oddawać za to "niby" szkolenie?

piku
@ona

Witaj "ona" pracujesz jeszcze w Direct Recruitment ?? jak tam jest??

Stefania

W Direkt Recruitment w ogłoszeniu podają, że szukają osób do sprzedaży reklam w gazecie. Natomiast pod koniec rozmowy kwalifikacyjnej dowiadujemy się, że będziemy pracować dla operatora sieci komórkowej(usunięte przez administratora)

...

Na pytanie jakie są stawki za godzinę usłyszycie "różne"

BONKU

Firma wprowadza w błąd osoby aplikujące na stanowisko pracy. Podane jest w ogłoszeniach, że praca dotyczy sprzedaży usług jednej z firm, po czym w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej okazuje się, że jest to zupełnie inna firma i rodzaj pracy.

stefcio dupeksio

płaca sporo bo 8zł na reke. Wiecej nigdzie nie dostaniesz/.

hans

normalnie się nie da. Chyba, że załatwisz to(usuniete przez administratora)

błażej

JASNE. Możesz zostać trenerem lub zastępcą szefa. (usuniete przez administratora)

błażej

To jest kasa na sam start. Wiem bo pracuje sam jako konsultant Orange w tej firmie. Atmosfera jest super. I zarobki bardzo dobre.

błażej

Zarobki to zależy od zamówień. Średnio na rękę wychodzi około 2500 zł. WIęc duże pieniądze to nie są. Ale po jakimś czasie można zostać trenerem i zarabia się już około 5 tys zł na rękę.

Beata nieopodal Oskara

(usuniete przez administratora)Bazy danych są kserowane kilkakrotnie w ciągu dnia ja dostaje bazy koleżanki z drugiego rzędu a ona moje..Po tygodniu dzwonisz do tych samych osób. (usuniete przez administratora) Tak własnie funkcjonują obie firmy COB i Deirect

ulin

próbowałam ,totalna porażka , czytajcie dobrze umowę ,grzecznie w zauwalowany sposób proponują ci cód ,miód i orzeszki w rzeczywistości to praca poprzez agencję pracy tymczasowej - prawnie jest to okres 18 miesięcy na przełomie 3 lat. naprawdę uważajcie i przeczytajcie dobrze umowę i zapoznajcie się z piękną teczką którą otrzymacie przy podpisywaniu umowy pkt. warunki pracy po szkoleniu- Nigdy w życiu !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Direct Recruitment - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Direct Recruitment?

Kandydaci do pracy w Direct Recruitment napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Direct Recruitment
1.9/5 Na podstawie 26 ocen.

Direct Recruitment