Bydgoski Park Przemysłowo - Technologiczny Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Bydgoski Park Przemysłowo - Technologiczny Sp. z o.o.

ela

Generalnie ludzie są ok. Dyrektorka parkowa to konkretna, życzliwa osoba. Zarobki mogłyby być większe.

Mela

Prezes boi się podjąć jakąkolwiek decyzję (figurant polityczny). Dyrektorka to niekompetentna osoba. Zero wiedzy, a już poziom zarządzana zasobami ludzkimi - żenujący. Mobbing. Układy i układziki.

wiech

Jest OK!

stachu

Spoko ludzie

Nela

Jest OK :)

Zostaw opinię o Bydgoski Park Przemysłowo - Technologiczny Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bydgoski Park Przemysłowo - Technologiczny Sp. z o.o.