Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o.

Opinie o Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o.

Jak na dzień dzisiejszy oceniacie warunki pracy dla Specjalisty ds. sprzedaży i call center? Wymagane doświadczenie z branży eventowej jak najbardziej spełniam, zastanawiam się czy te nabory ze strony są stale skoro oferta z portalu zewnętrznego nie jest jednak dostępna? Jeśli teraz się zgłoszę to czy od maja mogę zacząć pracę?

Ciekawski Nowy wpis

Dzień dobry. Jak wygląda system motywacyjny w przedsiębiorstwie? Czy pracownicy dostają premie za swoją pracę? Jest tu wiele dziwnych informacji i nie wiem czy w nie wierzyć.

Witajcie. : ) widziałem, że praktyki macie tu organizowane. Możecie zdać mi z nich proszę relację? Coś tu pisali o gorszej atmosferze chyba w innym komentarzach ale na bieżąco nie jestem. Po takich praktykach zostajecie już na stałe? Jakie propozycje się dostaje?

Nowy wpis

Dzień dobry! Rzeczywiście można odbyć u nas praktyki (szkolne lub studenckie), ale nie należy ich mylić ze stażem, który w niektórych przedsiębiorstwach może zaowocować zatrudnieniem. W BPPT nie mamy aktualnie możliwości zorganizowania stażu. Pozdrawiamy!

O co komuś mogło chodzić jakiś czas temu w jednej opinii odnośnie jakiegoś odświeżania biznesu? Czy jakieś konkretne zmiany faktycznie są przewidywane? Orientował się już ktoś? zastanawiające są te opinie a byłam po prostu ciekawa czy od kolejnego roku będzie można zapisać się na staż, czy wiadomo?

Szanowna Pani, Dziękujemy za zainteresowanie ofertami Parku! Uprzejmie informujemy, że organizujemy praktyki uczniowskie/studenckie, natomiast nie organizujemy staży. W razie jakichkolwiek dalszych pytań dotyczących rekrutacji zachęcamy do kontaktu z Działem Kadr.

Obserwator

Firma bez perspektyw na rozwój. Park jako taki musi pracować na BCTW które generuje ciągłe straty. W BCTW w ogóle nikt się do niczego nie poczuwa. Ostatnio dyrektor sprzedaży w parku został prokurentem chociaż nikt nie wie czemu to ma służy. Ma takie ego o sobie że wszyscy się z tego śmieją. Chcesz zyskać w jego oczach to go komplementuj. Przerost formy nad treścią. Klimaty komedii z czasów PRL.

Jestem ciekaw jakie konsekwencje dotkną pracowników po komentarzach na gowork. Nagrody czy kary. W takich sytuacjach obrywają zazwyczaj osoby pracujące.

Z czego wynika takie zapotrzebowanie w marketingu? Pisali o tym, że coraz więcej ludzi pracuje w biurze właśnie i faktycznie jakiś czas temu wygasła oferta dla specjalisty ds. marketingu i PR. To nabory ze względu na rozwój? jak wdrożenie na dziale wygląda? jaka jest atmosfera?

Prezes BPPT Katarzyna (usunięte przez administratora) powinna mieć trochę honoru i przyznać się przed wszystkimi że nie radzi sobie z zarządzaniem spółką. Jest osobą o niskich horyzontach i nie ma niczego do zaproponowania. Przez ostatni rok doprowadziła do gigantycznych strat i zaraz zabraknie pieniędzy. Działki nie sprzedane, biura stoją puste bo są nie wynajęte, w BCTW nic się nie dzieje. O premiach to możemy zapomnieć chociaż zawsze były wypłacane. W biurze chodzą plotki przyniesione z BCTW że niedługo zostanie odwołana przez miasto Bydgoszcz.

BPPT

Szanowni Państwo! W odpowiedzi na rozpowszechnianie nieprawdziwych danych, informujemy, że BPPT wypłaca terminowo wszystkie wynagrodzenia i benefity pracownicze. Natomiast zgodnie z paragrafem 4 obowiązującego Regulaminu Wynagrodzeń, nagrody nie są wypłacane obligatoryjnie. Zależą one nie tylko od możliwości finansowych Spółki, ale przede wszystkim od umiejętności zawodowych pracownika, jego zaangażowania oraz – co najważniejsze – efektów pracy. W ocenie efektów uwzględnia się takie kryteria, jak inicjowanie i wdrażanie przedsięwzięć poprawiających jakość, efektywność i organizację pracy czy przyczynianie się do znacznej poprawy wyników finansowych BPPT. Jednocześnie uprzejmie informujemy, że z uwagi na dobre imię BPPT, dalsze przekazywanie informacji niezgodnych ze stanem faktycznym może spotkać się z konsekwencjami prawnymi. Jest to też nasze ostatnie oświadczenie w tej sprawie.

Takaprawda
@BPPT

Wasz wpis to nie prawdziwe informacje i strasznie pracowników. Nie płacicie pracownikom pieniędzy które były im gwarantowane

Miętus

To prawda, że pracownicy tej firmy nie otrzymują już od miesięcy premii i nagród?

You
@Miętus

Pracownicy od 7 miesięcy nie dostali premii. KD tłumaczy ten fakt nie sprzedaniem działki

To ja tez chce wiedzieć co się działo w spółce do polowy czerwca gdy ktoś tak nagle zadał takie pytanie na forum i to co dzieje się do teraz. Wiecie? widziałam na głównej stronie ofertę pracy na słuchawkę. Opisze ktoś warunki speca od sprzedaży i CC? Jakie zarobki teraz wychodzą tak na oko i w jakiej atmosferze dzwoni się z biura? Czy ludzie często rotują?

A

W dziale sprzedaży jest przyjemna atmosfera. Bez presji i ciśnienia - fajna kierownik.

@A

Cześć, a na tym dziale jak wypłaty teraz wyglądają? Nie żeby cos ale ktoś tu pisał chyba o tym, że jakieś opóźnienia są czy cos w ten deseń? to na każdym dziale tak? wiecie w ogóle jaka jest konkretna przyczyna i o co chodzi?

Wypłaty są, ale premii żadnych nie ma

Elonmusk

Czy i jakie premie, nagrody są możliwe w tej firmie?

G

Co się znowu dzieje w tej spółce?

rozczarowany
@G

Atmosfera drętwa jak zwykle. Katarzyna D postanowiła zastrajkować i nie placi zapracowanych pieniedzy. Na horyzoncie nie widac zmian na lepsze. To sie dzieje

Czy rotacja pracowników w Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o. na Pracownik Gospodarczy jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 8 września na InfoPraca.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Former

Opinia dotyczy BCTW, jako podległej organizacji, ponieważ bezpośrednio tam nie można już komentować, ciekawe dlaczego ;). W związku z najnowszą aferą wycieku danych I próbach zatuszowania chcą poświęcić w sądzie dziewczynę, która popełniła pomyłkę. Zarzuty są bardzo poważne. Najpierw brak kontroli nad pracownikami i dostatecznego ich przeszkolenia/przypilnowania a potem podkładanie ich.

Bydgoski
@Former

Zwykle nie komentujemy anonimowych wpisów na forach internetowych, ale ponieważ ten komentarz dotyczy sfery pracowniczej wyjaśniamy, że krzywdzący jest fakt opisywania działań pracodawcy względem pracowników w sposób nieprawdziwy. Jest to nasze ostatnie oświadczenie w tej sprawie. BPPT

Ilona

Cześć, a napiszesz dlaczego? Szukają właśnie speca od PR i nad rzeczywistymi warunkami zatrudnienia się zastanawiam. Opinie tutaj bywały dość negatywne ale przycichły od jakiegoś czasu. Od nowego roku coś w organizacji pracy mogło się tu zmienić?

Anka

Ciekawe czemu jest podana nieprawda i BCTW zakończyło działalność. Czyżby cieszący się złą sławą figuranci (dyrektorzy) na liście płac czegoś się obawiali?.

Bacewicz

Będą jakieś zwolnienia po zakończeniu tarczy w październiku?

Blond
@Bacewicz

Chodzą słuchy, że mają być obniżone wynagrodzenia.

Rudy
@Blond

Na jakiej podstawie? To już nawet nie jest śmieszne...

Agnieszka
@Blond

Hej, i jak wygląda sytuacja obecnie? Wynagrodzenia zostały obniżone czy może wręcz przeciwnie - po nowym roku były jakieś podwyżki? Byłabym wdzięczna za informacje na ten temat... Jakiego w ogóle aktualnie można się spodziewać wynagrodzenia w firmie na start?

Bronka
@Agnieszka

Wynagrodzenia w tej firmie są raczej słabe. Zatrudnia się głównie osoby bez doświadczenia, którym można mało płacić i jednocześnie obiecywać gruszki na wierzbie.

Agnieszka
@Bronka

Hm, a co dokładnie masz na myśli jeśli chodzi o obiecywanie gruszek na wierzbie? Sama nie mam zbyt dużego doświadczenia i chciałabym się właśnie dowiedzieć jak to wygląda. Czy początkowa stawka ulega po czasie zwiększeniu? Czy w BPPT można spodziewać się podwyżek gdy staż pracy będzie większy i nabierze się umiejętności?

ON
@Agnieszka

Wyjątkowo dziadowska firma....jaki Pan taki kram....nie polecam.

pamela
@ON

Dokładnie. Niby miejska spółka, a trąca januszeksem, że aż strach.

Miętus

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie, argumentacja poniżej: - rotacja pracownikow na wysokim poziomie - brak polityki zatrzymywania pracowników - kumoterstwo ba poziomie zarządu - brak doświadczenia i profesjonalizmu w zarządzaniu firmą - buntowanie pracowników przeciwko sobie (usunięte przez administratora) - zastraszanie osob które chcą odejść - przekraczanie granic w zachowaniubpodczas rozmów z oracownikami i ingerowanie w życie pracowników - zarządzanie na poziomie przedszkola, obrażanie się, wyśmiewanie, brak podejmowania decyzji lub jej przedłużanie (usunięte przez administratora) - wynagrodzenia na żenująco niskim poziomie (usunięte przez administratora)

ON
@Miętus

No zgadzam się w 90%. I ten oddech.......:)

Krzychu
@Miętus

Byłem niedawno na rozmowie o pracę w tej firmie. Jedno stsnowisko pracy a obowiązków na 4 osoby i nie wiadomo czy te 4 by się wyrobiły. Coś mi nie pasowało, więc zrezygnowałem.

TOM
@Krzychu

I bardzo dobra decyzja.....

Szczera prawda...

Franek Kimono

No było czuć..:)

Renata
@Miętus

niby czym zastraszają jak chce się odejść z firmy?? Przecież to każdego indywidualna wola...

Marzena
@Renata

Oczywiście, wpis inspirowany przez kierownictwo BPPT :):):):):), więc nie ma się co nim sugerować.

TOM
@Miętus

Słaba firma...jak najdalej się jej trzymać

KRASNOLUD

Ok

Aleksandra
@Miętus

Na jakim stanowisku pracujesz i co należy do twoich obowiązków? Ile wynosi wynagrodzenie, jeżeli mówisz że tak niskie?

@Franek Kimono

Żal

Szkoda czasu. Na przepychanki z KD, na znoszenie ignoranctwa AP, na brak profesjonalizmu, ciągle zmieniający się skład. Nie odpowiadajcie na oferty pracy z tego miejsca. Będzie głębokie rozczarowanie, zażenowanie i poczucie straconego czasu. Jeśli jesteś protegowanym /ną kogoś z miasta (wysoko postawionego, radzę) to ewentualnie na "przezimowanie" można rozważyć to miejsce, ale jak bedziesz miał /a wylecieć to i tak wylecisz. Cudów nie ma. Są oczywiście osoby, które pracują tam dlugo, ale znoszą wiele i z różnych powodów tam tkwią (a nie jest to firma roku, uwierzcie mi...) . Reszta ewakuuje się, jeśli tylko może. Rotacja jest ogromna, jak na tak mały zespół. Jest zarządzanie Twoim prywatnym czasem, ingerowanie w życie osobiste, w białych rękawiczkach niszczenie pracownika, jego szacunku wobec siebie i firmy. Jest tyle lepszych firm z dobrymi ludźmi.. Wybierzcie lepiej. Serio.

PAWEŁEK
@Żal

No można się zgodzić w 95 %

Ilona
@PAWEŁEK

Jak to zarządzają prywatnym czasem i ingerują w życie osobiste? Nie chce mi się jakoś w to wierzyć.

Jola
@Żal

Bo to prawda w 100%

Żal
@Ilona

Dzwonienie wieczorem i w dni wolne - to akurat domena KD. Urlop to też czas, kiedy można dzwonić, wzywać do pracy itp. Komentarze dotyczące życia prywatnego, łącznie z podtekstami seksualnymi - tu AP.

Zostaw merytoryczną opinię o Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o.