Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o.

Opinie o Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o.

Hanna

Rzeczywiście daje do zastanowienia, ale raczej to że na pytania każdej osoby która ma nick w stylu ludzkiego imienia a nie randomowego bohatera filmu/słowa reagujecie zarzutem że to wpis szefostwa. Na czym polega ta ingerencja w życie prywatne, bo nie idzie się dowiedzieć?

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 26 października.

Prezes

Mało kto chce w tej organizacji dłużej pracować, ci co coś potrafią sami odchodzą albo zostają zwolnieni.... Jeden z gorszych pracodawców publicznych, zamiast premii pizza stawiana przez prezesa od czasu do czasu. Mile widziane jest (usunięte przez administratora) do KD.

PREZES
@Prezes

*donoszenie

Były

Naprawdę krótko wytrzymałem w tej firmie. Wprowadzenie do biura było naprawdę miłe, ale ogromna rotacja pracowników o czymś świadczyła i szybko przejrzałem na oczy... czasu pracy nie wspominam jako udanego.

Prezes
@Były

Mam podobne zdanie.

Kazik

a ja się zatudnię bo było bardzo profesjonalnie

Klient

Mam bardzo pozytywne doświadczenia w związku z wynajmem biura z Panią Małgorzatą. Wszystko co ustaliliśmy na spotkaniu było dotrzymane. Szybko sprawnie i profesjonalnie.

Pani Małgorzata
@Klient

Jest mi niezwykle miło :)

Pozytywna

Pracuję w BPPT od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobre warunki pracy. Wszyscy uśmiechnięci i pomocni. Co roku kilka nowych projektów przy których można się dużo nauczyć i zdobyć cenne doświadczenie. Zarządzający otwarci i chętni do współpracy. Klienci to zagraniczne i polskie firmy.. Wystarczy spojrzeć za okno jak się wszystko rozwija.

Arnold
@Pozytywna

No w ogóle się nie rzuca w oczy, że ktoś wydał polecenie, aby taki wpis się pojawił dzień po wpisie Miętusa :):)

@Pozytywna

Ty tak serio...żenujące...niczego się tam nie nauczysz...jedynie tego jak niszczyć ludzi tak jak to robi KD...zapytaj zarządu ile osób się przewinęło przez firmę, myślę, że to mówi samo za siebie, KD udaje że ma wiedzę a tak naprawdę na niczym się nie zna, a Prezes to marionetka, pajacyk miasta, nawet tam się z niego śmieją

WOJTAS
@Pozytywna

No ile opinii podlega weryfikacji i jak długo. Miętus napisz ponownie prawdę o tej spółeczce i jej zarządzie...

@WOJTAS

Pewnie BPPT zapłaciło za usuwanie negatywnych komentarzy, dlatego są niedostępne ;-)

Arla

A dostali na to dofinansowanie z UE? Haha

@Arla

Może się Zarząd solidarnie złożył? :)

@Paweł

Co ty nie złożył się...żal by im było kasy raczej poszli w dofinansowanie z UE zgodnie z opinią @Arla na wynagrodzenia dla pracowników było im zawsze żal ale na dawanie zadań nawet nie do końca zgodnych z zakresem obowiązków to zawsze był czas i miejsce

Arla
@Miętus

Jakie zadania masz na myśli?

@Arla

Nazywano to rozwojem pracownika a chodziło o to żeby przejąć zadania osób które się zwalniały bo nie zatrudniano w to miejsce nowych a zadania rozkładano na pozostałych pracowników...przez rok nie było kadrowej, przemiał osób w zasadzie w małej firmie na poziomie 100% to nie jest normalne...ryba psuje się od głowy...zdecydowanie niw polecam tam pracy

Tomas
@Miętus

A jak wyglądają zarobki? Jako specjalista da się zarobić 4 tysiące netto miesięcznie?

Czy w firmie Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o. da się zarobić 9500 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko Zarządca Nieruchomości?

Stefania

Może jak zsumujesz wynagrodzenie z 3 miesięcy, to się tyle uzbiera, hehehehe.

Czyli mówisz że koło 3000 się tu zarobi? Nawet ze sporym doświadczeniem? :(

Stefania
@Marcin

Tam się rzadko zatrudnia ludzi ze sporym doświadczeniem, bo się cenią. Chodzi o to, żeby zatrudnić jak najmniejszym kosztem.

Agnieszka
@Stefania

Ale to miejska spółka więc pieniążki powinny być fajne. Czyli np taka jak bez doświadczenia - to ile bym u nich dostała?

Marian
@Agnieszka

Najniższą krajową albo trochę więcej.

K.
@Agnieszka

Wysokość wynagrodzenia w każdej firmie zależy od stanowiska i kwalifikacji. W BPPT również.

KRASNOLUD

W tej spółce naprawdę nędznie płacą i atmosfera słaba.

KRASNOLUD

Bo jest prawdziwa.

Zuzanna

Cześć, kiedyś pisaliście, że mają być obniżone wynagrodzenia w tej pracy. Jak to tam teraz wygląda na głównym dziale? Jaka sytuacja?

Grzyb
@Zuzanna

Taka, że ciągle ktoś się zwalnia, rotacja pracowników jest ogromna jak na taką niewielką spółkę.

Bronek

@Blond czemu mają wam obniżyć wynagrodzenia ?

Pedro

Kwestia wynagrodzenia to bardzo indywidualna część umowy. Warto wiedzieć, że firma jest dobrym pracodawcą.

Stefan
@Pedro

Poniższe opinie raczej świadczą o czymś wręcz przeciwnym.

ON
@Pedro

Pierwsza część wypowiedzi jest prawdziwa.

Robson

Witam, Interesuje mnie wakat : "Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta". Jakich zarobków można spodziewać się na tym stanowisku? Mam doświadczenie oraz znam 2 języki obce. Proszę o wiadomość Robert Tomczak

BPPT
@Robson

@Robson Panie Robercie, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Zapraszamy do aplikowania na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży i obsługi klienta. (usunięte przez administratora)W przypadku zainteresowania Pańską kandydaturą zaprosimy Pana na rozmowę i wówczas chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy!

KRASNAL
@Robson

brutto 3000 - 4000.....

Krystyna
@KRASNAL

Ale to tak jest dla wszystkich stanowisk, czy tylko na tym ds. obsługi klienta?

Pieczarka

Czy ktoś wie jak się kształtuje kwestia proponowanych wynagrodzeń w BPPT? Podobno najczęściej oferują niewiele ponad najniższą krajową, a na podwyżkę też ciężko liczyć...:/

Hanna
@Pieczarka

@Pieczarka, o tak, podbijam Twoje pytanie. Chętnie dowiem się też, gdzie znaleźć ich oferty pracy. Jedyne aktualne ogłoszenie BPNT w sieci dotyczy portiera z orzeczeniem.

Uważajcie

Firma niby sensowna, ale propozycja jeżdżenia własnym samochodem po województwie to kpina. Nie traktują poważnie osób z którymi sie spotykają. Opinie na go worku w 90% są prawdziwe.

Andrzejek
@Uważajcie

W tej firmie nie ma żadnego auta służbowego.....:) bo na to nie dostanie się dofinansowania z EU....:)

mistrzunio
@Andrzejek

Chyba niektórzy zamiast tego dostają kilometrówki i używają prywatnego samochodu w pracy.

szkodawaszegoczasu

Odradzam prace w tej firmie. Aplikujecie na konkretne stanowisko (które Was interesuje ) zostajecie zaproszeni na rozmowę jedna później drugi etap na którym dostajecie propozycje pracy na zupełnie innym stanowisku niż aplikowaliście. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie. Zaczynam się zastanawiać czy te wszystkie komentarze poniżej to prawda i chyba wszystko na to wskazuje. Zmarnowaliście mój cenny czas. Odradzam wszystkim - szkoda Waszego czasu na tak niepoważnego pracodawcę

BPPT
@szkodawaszegoczasu

Propozycja innego stanowiska niż w ogłoszeniu wynika zazwyczaj z wolnych miejsc pracy w firmie. Aby nie marnować czasu kandydatów, których kwalifikacje są adekwatne do innych etatów, proponujemy objęcie innego stanowiska, na co osoba aplikująca może się zgodzić lub nie.

Krasnal
@szkodawaszegoczasu

Cóż, jesteś kolejną osobą na którą podziałała magiczna nazwa Park Przemysłowy......, chociaż bardziej adekwatną była by nazwa BCPT....:)

Martyna

Ale skąd wynika tak duża rotacja w tej firmie ?

Andrzejek
@Martyna

Odpowiedzi znajdują się w opiniach poniżej....(Jarek, M.M., WOJTAS, P., ONAAAA, Kominiarz, Mela). Z dobrej firmy się nie odchodzi.....

Jarek

Rotacja jest ogromna. Na układy nie ma rady. Ludzi się zwalnia pod byle pretekstem, albo bez. Nie można mieć swojego zdania, dyrekcja tego nie lubi, wazelinrze są na topie. Taki domek baby jagi, niby słodko, ale fałszywie.

Katarzyna Lewandowska

Komentarz bezpośrednio sugeruje, że chodzi o mnie, niestety to nie ja go pisałam, dlatego proszę o usunięcie, ponieważ jest on nieprawdziwy, pisany w moim imieniu, bez mojej zgody i wprowadza innych użytkowników w błąd. Pozdrawiam, Katarzyna Lewandowska

Lewa

Pracowałam w Parku ponad 2 lata, odeszłam z przyczyn osobistych. Ten okres wspominam bardzo dobrze, ciekawa praca, fajni ludzie. Wynagrodzenie dostałam takie jakie chciałam.

Lewa 2
@Lewa

Bardzo ciekawa opinia, szkoda tylko, że nie moja… Wystawianie komentarzy w imieniu byłych współpracowników i za ich plecami uważam za mało eleganckie,a wszystko wskazuje, że mowa o mnie, tylko ja tego nie napisałam. Czas w Parku wspominam dobrze bez „bardzo”. Jeżeli Pracodawca jest dobrym Pracodawcą, to obroni się sam- zawsze. Dodatkowo zgłaszam komentarz do serwisu GoWork.pl z prośbą o usunięcie, ponieważ jest on nieprawdziwy, pisany w moim imieniu, bez mojej zgody i wprowadza innych użytkowników w błąd. Pozdrawiam, Lewa, pracująca w BPPT przez dwa lata w "Dziale Marketingu".

M.M.

W tym roku pożegnało się z tą wspaniałą spółką blisko 30 % zatrudnionych ......czyli 15 osób z 42 zatrudnionych..... Doprawdy nie rozumiem dlaczego, przecież są takie dobre warunki zatrudnienia, miła i życzliwa atmosfera, rozumny zarząd, możliwość awansu, podwyżek, itp... Nawet wewnętrzna procedura antymobbingowa się ostatnio pojawiło, sama nie rozumiem dlaczego i po co .......:) Wnioski wyciągnijcie sami :)

WOJTAS
@M.M.

ROZUMNY ZARZĄD ...DAWNO SIĘ TAK NIE UŚMIAŁEM :)

Czy jest możliwość awansu w tej firmie ?

P.
@Monika

Jak donosisz na innych to tak

ONAAA
@P.

Zwłaszcza do KD.....

@P.

Pisząc w ten sposób nie wystawiasz firmie zbyt pozytywnego świadectwa. Czy spotkałeś się z takimi zachowaniami, a awans uważasz za mało możliwy?

ON
@Monika

ROTACJA OGROMNA TO I MIEJSCA SIĘ ZWALNIAJĄ.....

Zostaw merytoryczną opinię o Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o.