Integralis Wydawnictwo Klub Przedsiębiorców

Bydgoszcz

Opinie o Integralis Wydawnictwo Klub Przedsiębiorców

Thomy

Pracowałem w tej firmie w 2015 roku przez 8 mcy, praca nielatwa choć ciekawa. Super szef, bardzo inteligentny i wymagający duzo można sie od niego nauczyć. Temat samego produktu sprzedaży sredni, chociaż sama praca duzo wniosla do mojego życia.

śmieszek

Sami sobie stawiacie plusy?! buahahahaa

cicha woda

lipa

Manager

...ooooo... jakie 'ładne' wpisy na nasz temat... BRAWO! Panie 'fajnynick'... jakim cudem przepracował Pan u nas ponad 16 lat ? Panie 'Hub', jeżeli czegokolwiek Panu nie wypłaciliśmy... zapraszamy... z przyjemnością Panu wypłacimy... ...niestety... dla nieuczciwych współpracowników nie ma u nas miejsca! Mimo wszystko życzymy Panom powodzenia.

Manager

ooooo jakie 'ładne' wpisy na nasz temat BRAWO! Fajnynicku, jakim cudem przepracowałeś u nas ponad 16 lat ? Panie Hub, jeżeli czegokolwiek Panu nie wypłaciliśmy - zapraszamy - z przyjemnością Panu wypłacimy. Niestety, dla złych pracowników nie ma u nas miejsca. Życzymy powodzenia.

hub 10

Nie pracowałem tam długo, ale zdecydowanie odradzam, staciłem kilka miesięcy życia, ciągle na walizkach, tragedia, [usunięte przez moderatora] brak szacunku do ludzi, nigdy w życiu więcej, wypłata raz na dwa miesiące a w dodatku za ostatnie zlecenie nie dostałem ani złotówki, nic więcej dodawać chyba nie muszę, ZDECYDOWANIE MÓWIĘ NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alex
@hub 10 28.12.2011 13:46

Ja tez zostałem oszukany i należnych pieniędzy nie dostałem do dzisiaj,a poza tym brak szacunku do pracownika...szkoda słów,nigdy więcej takiego wydawnictwa.,,

Szef
@Alex 25.10.2017 07:19

…”oszukany…” ? Co za bzdury! Człowieku dorośnij i zapamiętaj na całe życie: za porzucenie pracy… nie dostaje się pochwały! Żegnam!

Zostaw opinię o Integralis Wydawnictwo Klub Przedsiębiorców - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Integralis Wydawnictwo Klub Przedsiębiorców