1 Dodaj merytoryczną opinię
counter
1 11 42 5 1

Opinie o X5 Productions Sp. z o.o.

D. Nowy wpis

Współpracuję już jakiś czas z firmą. Biorę często udział w organizowanych przez nią eventach i jestem bardzo zadowolona. Miło się pracuje, jest miłe grono pracowników i zawsze można liczyć na event managera. Generalnie miła atmosfera i fajna praca z klientami :)

Pytanie Nowy wpis

Czy w obrębie jednego działu w X5 Productions Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Nowy wpis

@Pytanie

Tak, team leader w zespole jest wybierany wśród doświadczonych pracowników firmy.

Marek Nowy wpis

Przez parę lat (już parę lat temu) współpracowałem z firmą przy eventach w Jastrzębiu-Zdroju. Bardzo dobrze wspominam współpracę, fajne doświadczenie! :) Fajny klimat pracy, był czas i na pośmianie się i na pracę. Super sprawą jest to, że zawsze był jakiś ogarniacz, typu event manager, bo ułatwia to pracę, nikt się nie szarogęsi, przez co każdy wie co ma robić, bez nadzorującej osoby byłoby to utrudnione.

TakNie

Ciężko jest w systemie 12/12 w X5 Productions Sp. z o.o.? Ktoś coś?

@Pytanie

Nie pracujemy w systemie 12/12.

Tak2Nie
Jonasz

Czy firma daje jakieś dodatki np. multisport czy jakieś premie?

@Jonasz

Tak, przyznajemy premie pieniężne za zrealizowane projekty. Spotkania integracyjne to standard :)

Cezary

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Jaką umowę preferuje firma na początek?

@Cezary

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska: Event Manager, Opiekun Klienta. Pierwsza umowa, to umowa o pracę na czas określony.

Daria

Jak ze szkoleniami. Można liczyć na jakieś rozwojowe szkolenia w firmie?

@Daria

Firma na bieżąco podnosi kwalifikacje pracowników.

jest ok

Nie sposób pozostawić poniższe opinie bez komentarza. To miała być praca 'na chwilę", ale teraz nie widzę potrzeby jej zmiany. Jeżeli się starasz - jest to zauważone i docenione. Praca nie jest łatwa, mimo tego atmosfera między pracownikami jest na bardzo dobrym poziomie. Często spotykamy się po pracy, czasem szefowe chcąc nas nagrodzić, organizują takie wyjście. Warto wspomnieć też o szkoleniach, które w 100% pokrywa pracodawca, czy o premiach świątecznych lub miesięcznych, awansach. Firma ma potencjał, obsługuje także rynek zagraniczny, a klienci chętnie podejmują kolejne współprace.

Wieloletni pracownik

W każdej firmie znajdą się takie osoby, które zawsze będą mieć jakieś „ale”. Ciężko dogodzić każdemu, bo każdy człowiek jest inny. Pracuje w tej firmie kilka lat, bywało różnie, ale gdyby było tak zle, jak czytam poniżej, to raczej nikt by już tutaj nie pracował. Praca jak każda inna, należy wykonać swoje zadania, a to w jakiej atmosferze zależy wyłączenie od nas samych.

Tak1Nie

Nie udzielam się na forach internetowych zbyt często, ale czytając poniższe opinie - ciężko nie odpowiedzieć na to, co się dzieje na tym profilu. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, jasne. Ale mam wrażenie, że poniższe wpisy są pisane raczej po złości, aniżeli mają komuś pomóc w wyborze nowego miejsca pracy. W X5 pracuję od kilku lat, to prawda, że przewinęło się sporo osób w tym czasie, ale nikt nie napisze o tym, że są też osoby, które faktycznie pracują od kilku lat. Nikt też nie napisze o premiach za zaangażowanie, czy też premiach świątecznych - nie wspominając już o tym, że w okresie świątecznym właściciele tak planują prace, aby każdy pracownik miał co najmniej tygodniową przerwę. Łatwo jest pisać same złe rzeczy, ale o tych dobrych już się zapomina. Pozdrawiam

S.

Rozumiem niektóre komentarze, gdyż praca w firmie zajmującą się organizacją eventów jest wymagająca i wiąże się z stresem i na pewno nie jest pracą dla wszystkich. Jednak dla osób, które chcą się rozwijać, są głodni wyzwań oraz dobrze odnajdują się w nowych sytuacjach, ta praca daje wiele satysfakcji i radości. Właściciele są nastawieni na rozwój osobisty oraz zawodowy swoich pracowników i można liczyć na pełne wsparcie, coaching oraz szkolenia. Dla odważnych i głodnych wyzwań gorąco polecam!. Pozdrawiam :)

Tak7Nie
Potwierdzajacy

Potwierdzam wszystkie poprzednie negatywne wpisy. (usunięte przez administratora) Praca w weekendy od piątku do niedzieli za bardzo niskie stawki. (usunięte przez administratora) Bardzo duża rotacja ludzi. Ciągle zabierane premie, brak możliwości rozwoju i najgorsze, brak poczucia stabilizacji. Jak jesteś słaby nie dasz rady, jak silny jesteś zagrożeniem. Strata czasu i nerwów, lepiej szukać czegoś innego. (usunięte przez administratora) NIE POLECAM!!!!!

Tak1Nie1
Niki

Jakieś informacje czy firma potrzebuje ludzi do pracy mógłby ktoś zamieścić?

O.
 Rekomendacja

Współpracuję z tą firmą jako pracownik zewnętrzny już ok. 3 lat i jestem bardzo z niej zadowolona. Praca nie zawsze jest łatwa, lekka i przyjemna, ale przecież nie tylko taka może być :) Zarobki są w porządku, a na atmosferę nigdy nie narzekałam

Tak3Nie1

Nie polecam osobom ceniącym sobie dobrą atmosferę pracy.

Tak3Nie

Mieczysław

Czy ktoś z Was wie może, jak wygląda obecnie sytuacja kadrowa w firmie X5 Productions? W firmie od nowego roku nastąpiły może jakieś zmiany w warunkach zatrudnienia, które mogą być ważną informacją dla nowo zatrudnionych osób? Proszę, abyście opisali, jak to dokładnie wygląda.

Remigiusz Bednarek
@Mieczysław

Hej Mieczysław, Współpracuję z Nimi jako Konfernasjer/Animator. Przy tej formie współpracy nie ma żadnych zmian w warunkach zatrudnienia i wszystko odbywa się " jak należy" umowa, wykonanie zlecenia i rozliczenie w terminie- bez zarzutu. Mało tego od dłuższego czasu zauważam tendecję rosnąca jeżeli chodzi o współprace z X5 :) Niestety nie podpowiem Ci nic więcej jak wygląda sprawa u pracowników biura.

Mieczysław

@XXX, chciałbym, abyś trochę sprecyzował i uzasadnił swoją opinię, którą wyraziłeś na temat pracy w firmie X5 Productions. Na początku zaciekawiło mnie to, jakie konkretnie ustalenia z pracodawcą różniły się tym, co było w rzeczywistości? Również chciałbym wiedzieć, jak wygląda wynagrodzenie za pracę w tej firmie, tym bardziej że tak, jak wspomniałeś, pracownik pracuje praktycznie cały tydzień. Czy weekendy są dodatkowo płatne?

Y
@Mieczysław

Jeśli chodzi o wynagrodzenie za pracę w weekendy jest to stała, bardzo niska stawka, niezależnie od tego, czy pracujesz w dany weekend 15 czy 30 godzin (wchodzą w to również godziny nocne, praca na terenie całej Polski). Nie jest to oczywiście każdy weekend, średnio dwa weekendy w miesiącu. Na rozmowie pracodawca zapewnia, że pracownik sam będzie mógł zdecydować w który weekend chce przyjść do pracy, jednak w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. W tej firmie nikogo nie interesuje to, że ludzie mają życie prywatne, studia, rodzinę, jeśli nie jesteś w 100% dyspozycyjny automatycznie zostajesz uznany za słabego pracownika i szukają na Twoje miejsce kogoś nowego i tak w kółko, bo mało kto wytrzymuje tam dłużej niż kilka miesięcy.

Gościówa
@Mieczysław

Zaciekawiło mnie ogłoszenia na pracuj.pl, mam stałą pracę, bardzo podobną, ale słabo płatną. Poniższe komentarze bardzo mnie zniechęciły, po co pakować się z deszczu pod rynnę. Poza tym, co to za "marketing agency" która nie ma nawet porządnej strony w mediach społecznościowych?! No i na to wszystko "Mieczysław" który albo od ponad dwóch miesięcy śledzi tu komentarze i czeka na odpowiedź rekrutacyjna, albo co bardziej prawdopodobne jest wysłannikiem, który zadaje bardzo szczegółowe pytania w oficjananym tonie. Niestety PR-owo, jako potencjalna kandydatka spełniająca wszystkie kryteria rekrutacji oceniam to słabo i wolę nie ryzykować.

gość
@Gościówa

Mieczysław to raczej pracownik GoWork, który chce uzyskać jak najwięcej szczegółów. W X-5 też kokosów nie zarobisz (oczywiście na rozmowie będą Ci wciskać kity) do tego atmosfera Cie wykończy więc się nie pchaj.

@gość

Możesz napisać, jak dokładnie wygląda poziom wynagrodzenia, które oferuje firma X5 Productions swoim zatrudnionym pracowników? Czy to prawda, że należy być w pełni dyspozycyjnym, aby móc z powodzeniem pracować w tej firmie? Przedstaw, jak to wygląda z informacji, które obecnie masz.

Gościówa
@gość

Masz rację, nie jestem często na tym portalu, więc nie pomyślałam, zwracam honor w takiej sytuacji :) ale niestety zaczerpnęłam opinii i nie będę składać podania...

@Gościówa

Gdybyś jednak zmieniła zdanie i zdecydowała się aplikować do pracy w firmie X5 Productions to chciałbym, abyś podzieliła się z nami tym, jak wyglądał proces rekrutacyjny do pracy w tej firmie. Najbardziej interesuje mnie to, czy w trakcie rozmowy weryfikowane są w jakiś sposób umiejętności i wiedza potencjalnego pracownika.

Były pracownik X5
@Gościówa

Zdecydowanie NIE aplikuj. Wszystko co zostało tutaj napisane to prawda. Nie mam ochoty tam wracać nawet jakby zaoferowali podwojenie pensji. To środowisko pracy nie jest warte ŻADNYCH pieniędzy.

Tak4Nie

@Były pracownik X5

Dlaczego mimo tego, że firma X5 Productions zaproponowałaby Ci podwojenie zarobków, nie wróciłbyś do pracy w tym miejscu? Czy ma na to wpływ atmosfera, jaka panuje w tym miejscu pracy? Mógłbyś napisać coś bliżej o tym, jak wyglądają relacje na linii pracodawca-pracownik?

XXX

Zdecydowanie nie polecam. Ciągła rotacja w zespole (co widać na stronie x-5.pl w zakładce nasz zespół ;) Tak jak wspomina przedmówca ATMOSFERA FATALNA, TOTALNY BRAK ORGANIZACJI, rozmowa kwalifikacyjna nijak ma się do rzeczywistości więc nie dajcie się nabrać na te bajki i pozornie przyjazną atmosferę podczas rekrutacji. Aha jeszcze jedno, bardzo często jest to praca 7 dni w tygodniu o czym na rozmowie mówi się "czasem" ;) Już nie wspomnę o wynagrodzeniu, które jest totalnie niewspółmierne do ilości obowiązków oraz ilości przepracowanych godzin (często są to godziny nocne, weekendy). Mówiąc krótko, nie warto!!

Tak2Nie
Mieczysław

@anonymous, pracownik zatrudniony w firmie X5 Productions nie ma komfortu zatrudnienia w tej firmie? Zdarzają się zwolnienie pracowników z dnia na dzień bez konkretnych przyczyn? Napisałeś, że "nie znasz dnia ani godziny", dlatego ciekawi mnie ten punkt Twojej wypowiedzi.

Gość

Zdecydowanie NIE POLECAM pracy w tej firmie. Firma(i jej firmy córki) wykorzystuje swoich pracowników na każdym kroku łamiąc przy tym prawo pracy i przepisy BHP. Zarobki są kompletnie niewspółmierne do wykonywanej pracy i odpowiedzialności. Atmosfera jest fatalna, brak komunikacji, nie wiadomo kto za co odpowiada abstrahując od tego, że pracownicy boją się tą odpowiedzialność brać na siebie. Niepowodzenia są wyolbrzymiane, rozpamiętywane i wypominane nawet kilka miesięcy później a sukcesów się nie po prostu nie świętuje. Firma bardzo chciałaby być profesjonalna, ale to wydmuszka. Nie warto.

Tak13Nie

anonymous
@Gość

Zgadzam sie z ta opinia w 100%. Osoby zarzadzajace firma nie nadaja sie do pracy z ludzmi.Atmosfera jak w (usunięte przez administratora) niewolniczej.Ostrzegam wszystkich chetnych do podjecia pracy .NIE ZNASZ DNIA ANI GODZINY !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o X5 Productions Sp. z o.o. - Bydgoszcz