X5 Productions Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o X5 Productions Sp. z o.o.

Pomarańczowy

Odniosę się do rekrutacji. Bardzo nie polecam tej firmy. Odezwano się do mnie parę dni po wysłaniu zgłoszenia z portfolio. Po 2 dniach otrzymałem 3 zadania do zrobienia w terminie 5dni. Po wykonanych zadaniach udałem się na rozmowę do biura z Panią Zuzanna i Katarzyna. Od tego czasu jestem zwodzony sms'ami od samych pań typu "w przyszłym tygodniu damy znać" po czym dzwoniąc do ich biura dostaję informację, że owe osoby, które zajmowały się rekrutacja są na zwolnieniu. Kolejne moje telefony skutkowały tylko zwrotnymi smsami "jutro odpowiedź" "na 100% jutro" oczywiście nikt się nie potrafił odezwać. Zero profesjonalizmu. Jeżeli nie mają chęci kogoś przyjąć to wystarczyłby telefon "przepraszamy, jednak nikogo nie przyjmujemy" i tyle. Firma jeżeli tak samo odnosi się do osób rekrutowanych jak do klientów to nikomu nie mogę jej polecić.

Gość

Zdecydowanie NIE POLECAM pracy w tej firmie. Firma(i jej firmy córki) wykorzystuje swoich pracowników na każdym kroku łamiąc przy tym prawo pracy i przepisy BHP. Zarobki są kompletnie niewspółmierne do wykonywanej pracy i odpowiedzialności. Atmosfera jest fatalna, brak komunikacji, nie wiadomo kto za co odpowiada abstrahując od tego, że pracownicy boją się tą odpowiedzialność brać na siebie. Niepowodzenia są wyolbrzymiane, rozpamiętywane i wypominane nawet kilka miesięcy później a sukcesów się nie po prostu nie świętuje. Firma bardzo chciałaby być profesjonalna, ale to wydmuszka. Nie warto.

Gość

Praca nie wygląda nic lepiej niż zachowanie po rozmowie opisane przez Panią Justynę. Zdecydowanie NIE POLECAM wiązania się z tą firmą.

justyna

Proces rekrutacyjny wygląda tak. Przychodzisz - rozmawiasz. Potem przez miesiąc cisza. Potem dostajesz maila we wtorek wieczorem, że na piątek masz przygotować prezentację sprzedażową z pomysłem na imprezę, kampanią reklamową i budżetem. Zależy ci to robisz wieczorami i wysyłasz. A jak już wyślesz to już nic się dalej nie dzieje. Ani dziękuję, ani pocałuj mnie w d..., zero informacji zwrotnej. Coś tam niby piszą, że dadzą odpowiedź po jakimś terminie ale ostatecznie nawet przestają odpisywać. Jak praca w tej firmie wygląda jak proces rekrutacyjny to lepiej dać sobie spokój

Wiesz jak wygląda proces rekrutacyjny i przyjęcia w firmie X5 Productions Sp. z o.o.? Napisz swoją opinię!

Zostaw opinię o X5 Productions Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie X5 Productions Sp. z o.o.