Centrum Druku i Fotografii Cyfrowej Monika Janoszek

Bydgoszcz

Opinie o Centrum Druku i Fotografii Cyfrowej Monika Janoszek

uczeń poligrafika

Byłem, widziałem, słyszałem i sa ok. Sprzęt bardzo profesjonalny podejscie do klienta chyba tez bo byli raczej zadowoleni, maja fajne podejscie do uczniow, dobrze sie tam pracowało. Polecam

Klient

Super drukarnia, terminowość ,jakość i co najważniejsze podejscie do klienta. Ceny najniższe w Bydgoszczy- oczywiście druku cyfrowego. Inwestują w nowy sprzęt zawsze doradzą. Na tle innych drukarni w Bydgoszczy naprawdę z czystym sumieniem daje im 1 miejsce. Wszystkim polecam.

stazysta

Atmosfera bardzo rodzinną, pomagają, tłumaczą, poświęcają dużo czasu uczniom, mają fajny profesjonalny sprzęt i ciągle się rozwijają. Wypłata wypłacana tygodniowo zawsze w piątek lub soboty, premie raczej świąteczne, ja polecam bo dobrze się tam czułem.

uczeń

Przeczytałam posta wyżej i jakoś w to nie mogę uwierzyć. Atmosfera rodzinna ? (usunięte przez administratora). co do wypłacania wypłaty słyszałam, że nie była na czas, a jak już była to śmieszna kwota..

Monika Janoszek
@uczeń 17.02.2014 22:51

co do wypłacania wypłaty słyszałam , co słyszałaś, pracowałaś u nas to nie oczerniaj firmy na podstawie plotek.

Zostaw opinię o Centrum Druku i Fotografii Cyfrowej Monika Janoszek - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Druku i Fotografii Cyfrowej Monika Janoszek