1 Dodaj opinię

Opinie o P.W. ART-BUD Jan Lachowski

Filtruj opinie po kryteriach:

mosteczek1
Nazwa działu: Marketing

Generalnie jestem zadowolony, kupiłem palarnie stalową zewnętrzną. Taka wiata dla palaczy jest godna tych pieniędzy, za które kupiłem.

bursek111

U mnie Art-Bud raz pomylił się z przesyłką, ale bardzo ładnie się zachowali i wszystko wymienili, jak należy. Oczywiście pokryli wszystkie koszty. Każdemu się może zdarzyć...

gracekmodry

ArtBuda polecił mi kolega i nie jestem zawiedziony. Profesjonalna obsługa i bardzo jakościowy towar! ;)

Zadowoleni klienci
Nazwa działu: Handlowy

Dziwne ze pozytywne komentarze są tylko w dni w których pracownicy pana Janka ciezko pracują.

nomadaaa321

Kupowałem już wielokrotnie i polecam. Nigdy nie miałem żadnych większych problemów.

norbert.witosz

Ogólnie pozytywnie. Doceniam, że obsługa mówi szczerze o asortymencie i nie ściemnia. Jeśli coś jest słabe to o tym mówią i proponują coś lepszego. ;)

gregoryjawory

Ja szukałem od dłuższego czasu jednego, mianowicie daszek ze stali nierdzewnej i znalazłem właśnie tutaj. Nie było to łatwe ponieważ w Bydgoszczy nie jest za łatwo to dostać. Ja kupiłem akurat ten - https://www.artbud.pl/pl/p/Daszek-Lightline-L-ze-stali-nierdzewnej-wymiar-150-x-95-cm/11477. Nie jest może niesamowity, ale za te pieniądze wydaje mi się, że nic lepszego nie znajdzie się na rynku.

krzychu321321

Do tej pory kupowałem raczej u konkurencji, jednak ostatnio trochę się na nich przejechałem i w końcu postawiłem na Art-Bud i jestem zadowolony. Słyszałem trochę złego, ale to raczej plotki. Ja kupiłem agregat malarski Komatz - https://www.artbud.pl/pl/p/Agregat-malarsko-szpachlarski-GTech-RANGER-Komatz-GRATIS/37573 i jest super. Bardzo polecam.

Sprostowanie

Widzę że w 21 wieku to są pozytywne tylko opinię na google i na go worku ale kopiowane są tylko te pozytywne na ten portal.Brawo Panie Janku ????

grabix

Asortymentu, który chciałem kupić nie było przez dłuższy czas w sklepie internetowym, ale w końcu się pojawiło i mogłem kupić. Obsługa bardzo miła. Polecam.

kotecek999

Od dłuższego czasu szukałem daszek nad drzwi. I udało mi się znaleźć właśnie w ArtBudzie - https://www.artbud.pl/pl/p/Daszek-Lightline-L-ze-stali-nierdzewnej-wymiar-150-x-95-cm/11477. Jestem zadowolony chociaż przesyłka lekko długo szła, ale poza tym bardzo pozytywnie.

rybafisher

Nie wiem, jakie są Wasze odczucia po tym agregacie, ale ja jestem całkiem zadowolony. Nie jest on może super niesamowicie jaki, ale za te pieniądze jest naprawdę w porządku. Agregat do struktur (https://www.artbud.pl/pl/p/Agregat-do-natrysku-struktur-Graco-RTX-5500PX-i-RTX5500PI/37448) to koniec końców jeden z moich lepszych zakupów przez internet.

Preszsz

Jestem zadowolony, dla mnie super obsługa i dobra jakość towarów. Polecam ;)

Grochowiak

Kupiłem u Państwa chwytak do bloczków (usunięte przez administratora) i muszę przyznać, ze jestem bardzo zadowolony. Bardzo fajnie spisuje się w użytkowaniu.

grzegorrr

Ogólnie trochę było czekania na towar przy zamówieniu przez internet, ale obsługa mi wszystko wytłumaczyła i rozumiem całą sytuację jaka zaistniała. Tak czy inaczej wszystko jest ok i polecam, to wynikało poniekąd z mojej winy.

Kondzio

Kupuję tutaj już od wielu ładnych lat i jestem przez cały czas zadowolony. Szeroki wybór oraz wysoka jakość. To wszystko czego mi trzeba. Bardzo Wam polecam.

@Kondzio

nie czytam propagandy ART-BUDU !! smieszni sa

Michal

Jestem bardzo bardzo zadowolony. Ostatnimi czasy miałem nieprzyjemne doświadczenia z zakupami na remont. Z Art-Bud wszystko jest zupełnie inne - lepsze. :)

@Michal

no i prosze codziennie jeden pracownik pisze tak jak kierownik mowi !!

kowal00012

Gorąco polecam. Super obsługa. Bardzo dobrze mi doradzili z wyborem. dopiero później do mnie dotarło jak beznadziejny produkt miałem na oku. U Was kupiłem super jakość. Wrócę na pewno.

@kowal00012

no nogi bola ze co dobrze Ci zrobili-chyba pomyliłes strony

Marek555

Firma z bardzo dużym potencjałem. Jestem bardzo zadowolony z produktów, które u Państwa kupiłem.

@Marek555

czy pracownicy powinni o swojej formie pisac- tak tylko prawde !! cwaniaczku

krzysdeb

Do tej pory najlepszy sprzedawca na jakiego trafiłem. Bardzo polecam. Będę wracać na pewno nie raz.

@krzysdeb

temu pracownikowi firmy artbud dziekujemy i tak Cie zwolnia Pa

henbodo

Polecam Wam wszystkim Art-Bud! Jestem bardzo zadowolony z ich produktów oraz tego, jak zostałem obsłużony. Wielki szacunek!

Altanka
Nazwa działu: Produkcja

Witam.Nie polecam a nawet odradzam,nie chcesz stracic to pomysl o rezygnacji.Mam reklamacje ktora sie toczy miesiacami a konca nie widac-bezczelnie odsyłaja do producenta-a ja mam nerwy poszarpane i jezeli myslisz o swoich pieniadzach to wybiez inna firme Pozdrawiam

Tak2Nie1
Altanka
Nazwa działu: Handlowy

Witam,nie polecam Firma nie wywiazuje sie z obietnic.Jestem rozczarowany podejsciem do klienta po wpłaceniu gotowki, reklamacje tocza sie miesiacami i konca nie widac.Jezeli nie chcesz stracic -pomysl o rezygnacji,zaoszczedzisz pieniadze i nerwy .

Tak2Nie1
maro321321

Bardzo cieszę się, że znajomi nakłonili mnie na zakupy u Państwa. Na miejscu spotkałem samych fachowców. Polecam!

Tomekdomek

Mój znajomy tutaj pracuje i bardzo sobie chwali. Jest tam fajna atmosfera oraz konkretni ludzie. Jak robię tam zakupy to mam podobne wrażenia.

bartus321123

Jestem bardzo zadowolony z zakupów w ArtBud. Super obsługa. Zatrudnieni sami profesjonaliści. Na pewno będę wracać.

Bob

Niby na stronie www mnóstwo towaru, a w rzeczywistości 90% jest na zamówienie, rozumiem ze sie nie zatowaruja bo ograniczeni sa miejsxem ale nie poinformowali obtym w rozmowie telefonicznej,jednak jak idzie się do obi czy do castoramy 2 to stoki magazynowe pełne.

Tak2Nie2
MK
Nazwa działu: Handlowy

Ja od wczoraj czekam na maila z kosztami transportu odnośnie zamówionego towaru. Trzy razy dzwoniłam, mówiąc że zależy mi na czasie. Każdy bierze mój nr telefonu i nikt nie oddzwania. Pani, która odebrała telefon wielce spretensjonowana, że po co znowu dzwonię przecież na pewno ktoś do mnie oddzwoni.

Tak10Nie2

greg
@MK

ta firma robi tak z każdym klientem , (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) .

Tak2Nie2
Karol.P
 Rekomendacja

Zdecydowanie Polecam! Zawsze miły i kulturalny kontakt, szeroki asortyment oraz konkurencyjne ceny, a przede wszystkim fachowe doradztwo.

Robert

Myślę, że nawet najlepszemu zdarzy się wpadka. Tylko ten nie popełnia błędów kto nic nie robi.

Zostaw opinię o P.W. ART-BUD Jan Lachowski - Bydgoszcz

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie