counter
1 281 142 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w P.W. ART-BUD Jan Lachowski?

Marian Nowy wpis
 Rekomendacja

Większość opinii wygląda na pisanych na życzenie pracodawcy. Jako były pracownik firmy nie polecam.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 184 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w P.W. ART-BUD Jan Lachowski?

Kondziewa14
 Rekomendacja

Art-Bud to przede wszystkim super jakość towarów oraz troska o pracowników. Ja oceniam wszystko pozytywnie. :)

TakNie2
Natalia Nowy wpis
@Kondziewa14

Znakomicie! Bardzo dobrze jest wiedzieć, że w P.W. ART-BUD oferuje świetną jakość towarów i dba o swoich pracowników. Jestem jednak ciekawa, czy piszesz to jako klient czy właśnie jako pracownik firmy - nie wynika to jednoznacznie z Twojej wypowiedzi. Możesz to doprecyzować?

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

mosteczek1

Generalnie jestem zadowolony, kupiłem palarnie stalową zewnętrzną. Taka wiata dla palaczy jest godna tych pieniędzy, za które kupiłem.

Mikołaj
@mosteczek1

Kolejna opinia z poziomu klienta. Ja natomiast chciałbym dowiedzieć się czegoś o pracy w tym miejscu. Starałem się znaleźć w internecie, jakieś ogłoszenia o pracę jednak niestety nic nie znalazłem. Mam przez to rozumieć, że firma nie poszukuje obecnie żadnych nowych osób?

Tak2Nie
Prl
@mosteczek1

A jaki model kiedy i za ile jak taka dobra, to kupie z 2 a może i 3 żeby no najwyżej 4

TakNie1
Natalia
@Prl

Widzę, że jesteś bardzo zainteresowany zakupem produktów od P.W. ART-BUD. @mosteczek1 udzielał się tu w sierpniu, ale mam nadzieję, iż czasami nadal zagląda i jeszcze Ci odpowie. A czy kiedyś korzystałeś już z usług tej firmy, czy to będzie pierwszy raz?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 309 dni.

bursek111

U mnie Art-Bud raz pomylił się z przesyłką, ale bardzo ładnie się zachowali i wszystko wymienili, jak należy. Oczywiście pokryli wszystkie koszty. Każdemu się może zdarzyć...

gracekmodry

ArtBuda polecił mi kolega i nie jestem zawiedziony. Profesjonalna obsługa i bardzo jakościowy towar! ;)

Tak1Nie1
Zadowoleni klienci

Dziwne ze pozytywne komentarze są tylko w dni w których pracownicy pana Janka ciezko pracują.

Tak4Nie
nomadaaa321

Kupowałem już wielokrotnie i polecam. Nigdy nie miałem żadnych większych problemów.

norbert.witosz

Ogólnie pozytywnie. Doceniam, że obsługa mówi szczerze o asortymencie i nie ściemnia. Jeśli coś jest słabe to o tym mówią i proponują coś lepszego. ;)

gregoryjawory

Ja szukałem od dłuższego czasu jednego, mianowicie daszek ze stali nierdzewnej i znalazłem właśnie tutaj. Nie było to łatwe ponieważ w Bydgoszczy nie jest za łatwo to dostać. Ja kupiłem akurat ten - https://www.artbud.pl/pl/p/Daszek-Lightline-L-ze-stali-nierdzewnej-wymiar-150-x-95-cm/11477. Nie jest może niesamowity, ale za te pieniądze wydaje mi się, że nic lepszego nie znajdzie się na rynku.

krzychu321321

Do tej pory kupowałem raczej u konkurencji, jednak ostatnio trochę się na nich przejechałem i w końcu postawiłem na Art-Bud i jestem zadowolony. Słyszałem trochę złego, ale to raczej plotki. Ja kupiłem agregat malarski Komatz - https://www.artbud.pl/pl/p/Agregat-malarsko-szpachlarski-GTech-RANGER-Komatz-GRATIS/37573 i jest super. Bardzo polecam.

Sprostowanie

Widzę że w 21 wieku to są pozytywne tylko opinię na google i na go worku ale kopiowane są tylko te pozytywne na ten portal.Brawo Panie Janku ????

Tak3Nie1
grabix

Asortymentu, który chciałem kupić nie było przez dłuższy czas w sklepie internetowym, ale w końcu się pojawiło i mogłem kupić. Obsługa bardzo miła. Polecam.

kotecek999

Od dłuższego czasu szukałem daszek nad drzwi. I udało mi się znaleźć właśnie w ArtBudzie - https://www.artbud.pl/pl/p/Daszek-Lightline-L-ze-stali-nierdzewnej-wymiar-150-x-95-cm/11477. Jestem zadowolony chociaż przesyłka lekko długo szła, ale poza tym bardzo pozytywnie.

rybafisher

Nie wiem, jakie są Wasze odczucia po tym agregacie, ale ja jestem całkiem zadowolony. Nie jest on może super niesamowicie jaki, ale za te pieniądze jest naprawdę w porządku. Agregat do struktur (https://www.artbud.pl/pl/p/Agregat-do-natrysku-struktur-Graco-RTX-5500PX-i-RTX5500PI/37448) to koniec końców jeden z moich lepszych zakupów przez internet.

Preszsz

Jestem zadowolony, dla mnie super obsługa i dobra jakość towarów. Polecam ;)

Grochowiak

Kupiłem u Państwa chwytak do bloczków (usunięte przez administratora) i muszę przyznać, ze jestem bardzo zadowolony. Bardzo fajnie spisuje się w użytkowaniu.

grzegorrr

Ogólnie trochę było czekania na towar przy zamówieniu przez internet, ale obsługa mi wszystko wytłumaczyła i rozumiem całą sytuację jaka zaistniała. Tak czy inaczej wszystko jest ok i polecam, to wynikało poniekąd z mojej winy.

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. ART-BUD Jan Lachowski - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

P.W. ART-BUD Jan Lachowski
1/5 Na podstawie 281 ocen.