Opinie o artbud.pl - P.W ART-BUD Jan Lachowski w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy P.W. ART-BUD Jan Lachowski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.W. ART-BUD Jan Lachowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. ART-BUD Jan Lachowski w Bydgoszcz

Klijent

Ja niestety nie zgadzam się z tymi opiniami.Jeszcze nie dawno sprzedawano tam głównie towar ktorego ważność zblizała się ku koncowi.Ogólnie nerwowa atmosfera wśród pracowników. Wątpię żeby to się zmieniło i wyglądało tak jak w poniższych komentrzach

@Klijent

fejk… 85-95% sprzedawanych przez naszą firmę towarów to dostawy bezpośrednie z magazynu producenta na budowę! Czyli prosto z produkcji. Z tych 10 % wydawanych na miejscu to też ok 90 % stanowią produkty nieokreślane datą jak np. płyty gipsowe, stolarka budowlana czy kostka brukowa. Jesteś cokolwiek za nerwowy. Pozdrawiamy konkurencję :)

Arleta
@Klijent

To ze sie nie zgadzasz nie ma związku z prawdą. Atmosfera jest koleżeńska a relacje z szefostwem bardzo dobre.

Mirek
@Paweł

W sklepie wyprzedaż po terminie

Fejk
@Paweł

Fejk

Kamilos roweros
@Arleta

"Wyjątkowa atmosfera" hłe hłe hłe

Gutek

Ludzie z bardzo różnych powodów zmieniają pracę więc to żaden argument na złe warunki!!!

@Gutek

Pojawiło się kolejne ogłoszenie o pracę w tej firmie. Faktycznie warunki muszą być super.Dziwne, że w tak przyjaznej atmosferze ludzie nie chcą pracować. Chyba jednak jest coś nie tak.

Były klient

Jak taka przyjazna atmosfera to dlaczego taka rotacja wśród pracowników?

Gocha
@Były klient

Z tego co się orientuje to przeciętny staż w Artbud pracownikow pracujących obecnie w firmie to ok 5 lat wiec przestań pisać bajki o dużej rotacji.

@Gocha

Niestety to nie bajki .Rotacja straszna.

Kamilos roweros
@Gocha

Ściemy, ściemy i jeszcze raz ściemy, 5 lat hahaha a od początku roku rotacja jak żonglerka w cyrku- w handlowym maaaax 3 latka, a fizycznie przychodzą i odchodzą co miesiąc

@Kamilos roweros

Prawda, magazynierzy ciągle się zmieniają

Karol

Jako klient firmy od lat mogę polecić zarówno obsługę sklepu jak i same materiały. Zawsze najlepsza jakość oraz fachowe doradztwo

Firma P.W. ART-BUD Jan Lachowski w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pracownik remontowo - budowalny. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Magda

Atmosfera pracy jest bardzo miła, pacy jest dużo więc nikt się nie nudzi, polecam i pozdrawiam wszystkich pracowników :)

Gutek

Super, że tak udało się wam dobrać zespół pracowników. Taka praca to sukces

Robert

Nie pracowałem, ale chciałem podziękować za super doradztwo pracownikom firmy w sprawie materiałów do mojego domu ;)

Mirek

Praca wymagająca jak każda, ale jeśli ktoś jest pracowity to na prawdę polecam firmę, przyjazna pracy atmosfera

Gogol

Jeśli komuś nie odpowiada praca w firmie to niech ja zmieni!!

E.Presley

Wypłata zawsze na czas ,gorzej z panującą atmosferą i wymaganiami szefa.Tak naprawdę większość osób tam kiedyś pracujacych nie zgodziłaby się z tymi opiniami.

Agnieszka

@Marian czyli trzy najważniejsze aspekty związane z warunkami pracy firma P.W. ART-BUD Jan Lachowski spełnia? Wymieniłeś terminowość wypłat, dobrą atmosferę i odpowiednie godziny pracy. Czy coś jeszcze Ci się podoba w firmie?

Marian

Ja jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Wypłaty na czas, godziny pracy dobre, a osoby w pracy da się dogadać i pogadać.

Ja polecam, praca dobra, wynagrodzenie na czas, dużo pracy ale to jak w każdej firmie.

P.

Szczerze nie polecam

Zbyszek
@P.

A może jakieś konkrety dlaczego ? Szefostwo w porządku, tak samo kierownicy. Godziny do dogadania , również kasa na czas...

Pitku

W Art-bud pracowałem dobrych parę lat, zrezygnowałem tylko ze względu na zmianę miejsca zamieszkania. Współpracownicy w porządku, mega super ekipa. Szef wymagający, ale i konsekwentny i za to go szanuję najbardziej ! Wynagrodzenie zawsze na czas.

@Pitku

Piotr dalej jest fajnie, chociaż trochę ludzi się zmieniło :) Odwiedź nas czasem !

Kamillos

Serdecznie polecam, dobra kasa zawsze na czas, do tego umowa o pracę :)

Darek
@Kamillos

Dokładnie, pracowałem tam z jakieś pół roku temu i serdecznie polecam :)

Zadowolona
@Darek

Również polecam :) Atmosfera w pracy super, mamy zgrany zespół

Agnieszka

@Andriu masz rację, że jest mało merytorycznych wypowiedzi o firmie P.W. ART-BUD, zatem czy możemy o takie prosić? Jak widać ważne to jest dla innych użytkowników.

Andriu

Czytając komentarze trudno się połapać w Waszych wypowiedziach,więc może zapytam wprost polecacie pracę w tej firmie czy też nie? I najlepiej proszę o obiektywne wypowiedzi! Czyli nie tylko co jest nie tak, ale też może coś na temat zdobytego doświadczenia...

Lukasz

Ja firmę mimo wszystko wspominam bardzo dobrze, zdobyłem ogromne doświadczenie, zawsze uczciwie płacili, zespół był świetny za moich czasów, a było to około 25 osób. Dziś z perspektywy czasu mogę to adekwatnie ocenić i uważam, że ART-BUD to był kawał dobrej szkoły oczywiście nie bez trudnych chwil.

Agnieszka

Wiecie, że P.W. ART-BUD Jan Lachowski została nagrodzona Certyfikatem Złotego Płatnika 2014? Tutaj możecie dowiedzieć się więcej - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,81369,0,0,certyfikaty

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. ART-BUD Jan Lachowski - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w P.W. ART-BUD Jan Lachowski?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. ART-BUD Jan Lachowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. ART-BUD Jan Lachowski?

P.W. ART-BUD Jan Lachowski
1.5/5 Na podstawie 281 ocen.

P.W. ART-BUD Jan Lachowski