ADM Sp. z o.o. Administracja Domów Miejskich

Bydgoszcz

Opinie o ADM Sp. z o.o. Administracja Domów Miejskich

grazynaszym54@wp.pl

Witam. Mam nadzieję że tę informację ktoś , z ADM Bydgoszcz przeczyta i odpowiednie służby ADMu podejmą odpowiednie kroki i ustosunkują się do tego co napiszę. Mam na uwadze skwer zieleni przy ul Baczyńskiego 13 a Sandomierska 39, można rzec pod " nosem" ADM -Kapuściska. Mianowicie na w/w skwerze kierowcy urządzili sobie miejsca parkingowe , jeszcze trochę to cały plac zieleni zamieni się w DZIKIE miejsca parkingowe. Mieszkam w jednym z bloków 40 lat i takiej samowoli do tej pory nie było. Moja gorąca prośba i nie tylko moja abyście zareagowali na problem braku miejsc postojowych tzn. wyznaczyli i zlecili wybrukować na zniszczonym miejscu skweru zieleni miejsca parkingowe a resztę zieleni uratować i zabezpieczyć słupkami. Z poważaniem .

BlueTop

moja sasiadka jest administratorka naszego budynku bozena kaczmarek.bez pytania kogokolwiek zrobila sobie ogrod z kwiatami.nie mozna podjechac autem pod dom ani swobodnie przejsc chodnikiem.jak zaczela sadzic kwiaty pod moimi drzwiami i zaprotestowalem to zostalem wyzwany od chorych psychicznie i ze mam sie cieszyc ze tu jeszcze mieszkam.

EMIL

Szkoda słów w ADM Bydgoszcz to na stołkach siedzą jeszcze ludzie wychowani w komunie i nadal tak traktują ludzi. Jak człowiek przychodzi ze sprawą to wszyscy obrazeni dlaczego im się przeszkadza skoro cztery panie w jednym pokoju sobie pija kawę i rozmowa się klei a tu ktoś wchodzi i próbuje załatwić sprawę.Dyrekcja nie lepsza zawsze broni pracownika (typowy PRL) na całym świecie firmy dbają o klientów ale nie tu tutaj pensję pobiera się za siedzenie.

Zostaw opinię o ADM Sp. z o.o. Administracja Domów Miejskich - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADM Sp. z o.o. Administracja Domów Miejskich