Opinie o Administracja Domów Miejskich Adm Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Administracja Domów Miejskich Adm Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Administracja Domów Miejskich Adm Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Administracja Domów Miejskich Adm Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Wanda

Hej, ciekawe, czy są tutaj jacyś pracownicy Administracji Domów Miejskich. Bardzo mi zależy na aktualnościach odnośnie życia firmy. Chciałabym wiedzieć, czy polecacie tego pracodawcę, czy warto się tam zatrudnić. Jak to wygląda dla osób, które nie mają zbyt dużego doświadczenia zawodowego?

Angel

Dlaczego adm nie chcą wynająć mieszkań za opłaty czynsz. Tyle stoi pustych mieszkań. Nadaję się to na państwo w państwie

zainteresowany

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje aktualnie kogoś nowego do pracy? Jakie zarobki można wyciągnąć?

ADM to maszynka do sprzedawania kamienic. Połowa kamienic w mieście stoi pusta a ci dalej od wielu lat że nie maja wolnych mieszkań. (usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji do Administracja Domów Miejskich Adm Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Bydgoszczanin

Pytacie czy firma ADM Bydgoszcz to dobry pracodawca, wiec zapraszam was do odwiedzenia grupy na Facebook Absurdy ADM Bydgoszcz Jest to grupa gdzie uzyskasz pomoc w wielu sprawach związanych z rujnująca budynki polityka ADM Bydgoszcz Ta firma powinna przejść poważne reformy systemowe.

pele

O co chodzi z tym przejęciem skarbu państwa? jak do tego niby doszło?

Norbi

To jest forum pracowników firmy a wszelkie uwagi to nie na ten adres.

Julia
@Norbi

@Norbi Zgadza się, na forum GoWork.pl wypowiadamy się na temat warunków zatrudnienia w danej firmie a w tym przypadku o Adm Sp. z o.o.. Jesteś może jednym z ich pracowników? Znalazłam na stronie Adm Sp. z o.o. cztery aktualne oferty pracy http://adm.com.pl/o-nas/oferty-pracy.html. Napiszcie proszę jak wygląda rekrutacja u tego pracodawcy?

Witam dlaczego CBA nie pojawia się w ADM Bydgoszcz ul. Śniadeckich iGdańskiej 9 współdziałają z firmami psełdo budowlanymi co nieudacznie bez nadzoru budowlanego wykonują żekomo remonty,a mają zapłacone jak deweloperzy.Niestety składane skargi na wykonywane psełdo remonty -modernizację mieszkań to TRAGEDIA.Proszę o kontrolę inspektora nadzoru budowlanego przy ul. Flisackiej 6.W/w problemy zglaszaliśmy zastęcy prezesa p.(usunięte przez administratora)bez ECHA.PILNE.

Antoni

@Góral, czy udało Ci się czegoś dowiedzieć z innych źródeł? Czy starasz się obecnie o zatrudnienie w tym miejscu, a może już pracujesz? Napisz proszę w kilku zdaniach, jak wygląda obecna sytuacja. Czy Adm to pracodawca godny polecenia, który dba o swoich pracowników?

Polecam

Góral
@anonymous

mozna wiecej szczegolow

Antoni

@anonymous, zależy nam na tym, aby poznać jak najwięcej faktów odnośnie do danej firmy, możesz zatem rozwinąć swoją wypowiedź? Jakie są dla Ciebie najbardziej istotne kwestie, przez które polecasz pracę w ADM? Czy wynagrodzenie jest wypłacane w terminie, a atmosfera przyjazna?

Antoni

@Searcher To co napisałeś jest poważnym zarzutem w stronę firmy ADM. Rozumiem, że bezpośrednio Ciebie to dotknęło. Chciałbym Cię zatem prosić o więcej informacji, na temat tych sytuacji, które opisałeś. Sprawi to, że Twoja opinia będzie bardziej wiarygodna.

Searcher

Nasza wspólnota mieszkaniowa została de facto zmuszona z rezygnacji z usług ADM RWM-2 ul. Modrzewiowa. Chamskie zachowanie, kpiny, ignorancja z petentów, brak kompetencji, ociężałość, opieszałość urzędnicza. Długo by można opisywać przymioty tej załogi z ADM - RWM 2 Modrzewiowa. Po zmianie administratora jest zdecydowana różnica w jakości obsługi i funkcjonowania naszej wspólnoty. Serdecznie polecam zmianę administratora, zwłaszcza że jest wybór i konkurencja na rynku w tej branży.

Wojtek
@Searcher

Searcher Masz całkowitą rację i popieram waszą decyzję. Jest dużo firm administracyjnych na rynku działających z przepisami prawa administracyjnego i o bardzo miłym zachowaniu do klijęta. Na pewno zgodzisz się ze mną, że juz czas dla wszystkich, którzy mogą podziękować A.D.M., gdzie zatrudnionych jest o 70% za dużo pracowników gdzie większość pracy wykonują za nich programy komputerowe. Jednym słowem popieram wszystkich na zmianę administratora……

Antoni

@Wojtek A na jakiej podstawie zarzucasz kłamstwo firmie ADM? Bo nie rozumiem tego. Nie podałeś żadnego konkretu, żadnego szczegółu. Nic. Nawet nie napisałeś w jakiej sytuacji te kłamstwa się pojawiły. Niestety, ale w takiej formie, Twoja opinia nie jest wiarygodna. Czy możesz napisać coś więcej? @Mieszkaniec Czy coś się zmieniło względem opisanej przez Ciebie sytuacji? @grazynaszym54@wp.pl Jak zakończyła się sytuacja, którą opisujesz? Czy firma ADM coś z tym zrobiła?

Wojtek

Nie wieszcie pracownikom ADM w Bydgoszczy, kłamią i odbijają wszystko jak o ścianę. Najlepszy sposób to pisać skargi bezpośrednio do ministerstwa Infrastuktury i Budownictwa pomijając ratusz w Bydgoszczy.

grazynaszym54@wp.pl

Witam. Mam nadzieję że tę informację ktoś , z ADM Bydgoszcz przeczyta i odpowiednie służby ADMu podejmą odpowiednie kroki i ustosunkują się do tego co napiszę. Mam na uwadze skwer zieleni przy ul Baczyńskiego 13 a Sandomierska 39, można rzec pod " nosem" ADM -Kapuściska. Mianowicie na w/w skwerze kierowcy urządzili sobie miejsca parkingowe , jeszcze trochę to cały plac zieleni zamieni się w DZIKIE miejsca parkingowe. Mieszkam w jednym z bloków 40 lat i takiej samowoli do tej pory nie było. Moja gorąca prośba i nie tylko moja abyście zareagowali na problem braku miejsc postojowych tzn. wyznaczyli i zlecili wybrukować na zniszczonym miejscu skweru zieleni miejsca parkingowe a resztę zieleni uratować i zabezpieczyć słupkami. Z poważaniem .

BlueTop

moja sasiadka jest administratorka naszego budynku bozena kaczmarek.bez pytania kogokolwiek zrobila sobie ogrod z kwiatami.nie mozna podjechac autem pod dom ani swobodnie przejsc chodnikiem.jak zaczela sadzic kwiaty pod moimi drzwiami i zaprotestowalem to zostalem wyzwany od chorych psychicznie i ze mam sie cieszyc ze tu jeszcze mieszkam.

EMIL

Szkoda słów w ADM Bydgoszcz to na stołkach siedzą jeszcze ludzie wychowani w komunie i nadal tak traktują ludzi. Jak człowiek przychodzi ze sprawą to wszyscy obrazeni dlaczego im się przeszkadza skoro cztery panie w jednym pokoju sobie pija kawę i rozmowa się klei a tu ktoś wchodzi i próbuje załatwić sprawę.Dyrekcja nie lepsza zawsze broni pracownika (typowy PRL) na całym świecie firmy dbają o klientów ale nie tu tutaj pensję pobiera się za siedzenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Administracja Domów Miejskich Adm Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Administracja Domów Miejskich Adm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Administracja Domów Miejskich Adm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Administracja Domów Miejskich Adm Sp. z o.o.?

Administracja Domów Miejskich Adm Sp. z o.o.
  • Śniadeckich 1
    85-011 Bydgoszcz

Administracja Domów Miejskich Adm Sp. z o.o.