Opinie o Dental Id Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Dental Id Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dental Id Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dental Id Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Stary Nowy Nowy wpis

W sumie fajnie jeździć Cupra Formentor , ale jak masz przez 10 dni zablokowaną karte flota , to tej Cupry nie zatankujesz. Fajnie tez mieć Iphona - ale szkoda ze z zablokowanymi połączeniami - bo firma nie ma pieniędzy na zapłacenie rachunków. Generalnie bardzo napompowany balon, tylko czekać aż (usunięte przez administratora) Ileż można udostępniać swoj internet żeby firma pracowała ….

@Stary Nowy

Dobra, czyli organizacyjnie nie jest tu najlepiej, ale może zarobki dobre oferują. Możesz mi podpowiedzieć, czy da się tu zarobić, czy raczej stawki nie są jakoś mocno konkurencyjne. Te szkolenia faktycznie coś dają dla ph, czy to pic na wodę? :) Niżej też ktoś mnie zaciekawił pisząc o tych targetach, że jest trudno, ale do osiągnięcia. Czyli jak się chce, to się da? Czy źle myślę.

Stary Nowy Nowy wpis

Stawki nie są wogole konkurencyjne , realizując target dostajesz dopiero podstawę , po zrealizowaniu targetu zaczynasz walczyć o premie . Szkolenie prowadzone przez typa , który dwa dni czyta prezentacje. Wychodzi po szkoleniu groch z kapusta, facet zapewnia ze możesz liczyć później na jego pomoc, jednak profilaktycznie nie odbiera telefonów, ewentualnie warczy jakby chciał Cię zjeść . Jeśli chodzi o target, nie jest ważne to co sprzedasz , tylko co magazyn wyślę, a magazyn dba o fundusze zarządu, żeby premii nie wypłacać , tak wiec szansa na premie jest taka oooo.

Alicja Nowy wpis
@Stary Nowy

To szkolenie jest realizowane w trakcie godzin pracy czy jednak po nich? zastanawiam się też czy jest obligatoryjne, bo jeśli faktycznie to sam materiał merytoryczny to można go przyswoić w innym czasie? ja to i tak mam już wstępne doświadczenie jako przedstawiciel więc może sobie dam rade

Targety trudne ale realne? Czyli jakie wychodziły w tym roku i jakie mogą być planowane na ten kolejny? Czy macie już dostęp do takich informacji? warto podesłać tam CV? nie widzę by się ogłaszali i nie wiem czy trudno jest się dostać?

Witam wszystkich. Szukam kogoś kogo można by było zapytać odnośnie specyfiki współpracy z firmą. Czy rozmowa rekrutacyjna jest kilkuetapowa? Czy firma gwarantuje dodatki poza podstawą wynagrodzenia? Serdecznie dziękuje za odpowiedź.

Beata392

Poznałam ziomeczka z Poznania, który jest przedstawicielem na WLKP. Chłop bardzo zadowolony z pracy. Jeździ Cuprą Formentorem, więc w sumie mu się nie dziwię. Pytałam o targety mówił, że trudno aczkolwiek realnie.

Elżbieta

Powie ktoś o pracy PH od stomatologii? na stronie jest informacja że szukają obecnie na 2 województwa i po pierwsze chciałam się zorientować czy któreś z nich może być uznawane za lepsze, chodzi o zach-pom i kuj-pom. do tego przede wszystkim interesowałyby mnie zarobki i to jakie targety stawiają. średnia prowizja jak wychodzi? I czy polecacie pracę?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Dental Id Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Dental Id Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Dental Id Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dental Id Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dental Id Sp. z o.o.?

Dental Id Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 4A