Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.

3.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.

Zadowolony

Pracuje tu 10 lat i nie narzekam a do wszystkich sfrustrowanych powiem tak: Atmosfera jest taka na jaką zasługujesz zarobki również a tak poza tym to wszędzie jest dobrze tam gdzie nas nie ma pozdrawiam wszystkich trolli

15/10

Firma, która docenia chęć rozwoju i zaangażowanie pracownika :)

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca na stanowisku Spawacz? Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w firmie Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.?

Zadowolony Nowy wpis

Chętny
Kandydat

W jaki sposób firma rekompensuje pracownikom pracę na dworze? Posiłki regeneracyjne, bony czy jeszcze inaczej?

@Chętny

Pracownicy wykonujący zadania na dworze otrzymują posiłki oraz mają przerwę w pracy trwającą 25 minut.

@Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.

Co???? Ja codziennie na dworze zasuwam i nic z tego nie mam!

Rozgrzany ale głodny.
@Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.

Proszę dział HR o odpowiedz. Na jakiej podstawie są wydawane posiłki regeneracyjne ? Jest uzależniony od panującej temperatury na zewnątrz czy wysiłku energetycznego ? Od kiedy są wydawane posiłki , chyba coś mi umkneło ? Czy paczka herbaty ,która jest wydawana jest traktowana jako posiłek ?

zamarzniety
@Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.

jakie posilki regeneracyjne ??????? pierwsze slysze. prosze podac przyklad tego posilku co to jest. i gdzie to wydaja i w jakich godzinach.

Chlor
@Chętny

A który to taki mądry co się upomina o posiłki regeneracyjne ? Roszczeniowy Janusz ? A może Janek(przysłowiowy Janusz)? To trzeba zrobić z takim ściemniaczem porządek....

Kierownik
@Chlor

Ale wy wszyscy wyszczekani jesteście na forum anonimowo. Jeżeli jest jakiś problem, zapraszam na osobistą rozmowę do kierownika. Zawsze idzie wszystko na spokojnie wyjaśnić.

@Kierownik

Ale czy sprawę posiłków regeneracyjnych reguluje rozmowa za zamkniętymi drzwiami czy stosowne akty prawne? Bo jeśli to wynika z prawa to o czym rozmawiać, firma ma obowiązek prawa przestrzegać i tyle. Są odpowiednie rozporządzenia mówiące nawet jaka powinna być wartość odżywcza takich posiłków, tu serio nie ma co strzępić języka tylko wykonywać prawo.

@Zmarznięty

A wyliczyłeś swój dzienny wysiłek energetyczny ? To się zdziwisz, że nawet się nie kwalifikujesz, a firma i tak ci dostarcza posiłek !

Ewa Nowy wpis
@Zmarznięty

No przecież piszą, że nie dostarcza! Paczkę suchej herbaty liczysz na ciepły posiłek?

Nowy wpis

@Ewa

Mistrzowie zgłaszają pracowników, którzy pracują na dworze i w okresie zimowym otrzymują oni posiłki w postaci gotowych dań w słoikach, wydawanych co tydzień. Jeśli pracujesz na dworze, a nie dostałeś posiłku, zgłoś się do przełożonego.

15/10

Firma, która docenia chęć rozwoju i zaangażowanie pracownika :)

Dokładnie
@15/10

Prawda, a to forum jest dla niezadowolonych z życia i pracy nieudaczników, którzy wylewają swoją złość tutaj, myśląc, że komuś zaszkodzą. A szkodzicie tylko sobie samym wypisując bzdury, zaśmiecając użyteczne forum. A potem będzie tylko żal, doprowadzając do braku możliwości zatrudnienia nowych osób wspomagających rozwój zakładu doprowadzicie do tego, że wylądujecie na bruku.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o. na stanowisko Mistrz Produkcji? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Gekon
Kandydat

Zna ktoś numer do laski z logistyki ?

@Gekon

Tak, a co? Nie napalaj się, jest zajęta już.

Ja sam

Pytałeś, odpowiadam. Widzę bardzo cię angażuje emocjonalnie ta osoba, dlatego lepiej się trochę ostudzić ;)

Ja sam

Kto wie po co nam taka bzdura jak kierownik ds. ochrony środowiska? Ja rozumiem chcieć coraz mniej szkodliwie wpływać na środowisko, ale chłop za co niby bierze pieniądze?

@Ja sam

Stanowisko dotyczące ochrony środowiska istnieje w każdej jednostce Grupy, jako że Firma działa zgodnie z normą ISO 14001 oraz w związku z tym, że Vossloh założył sobie ambitny cel zniwelowania śladu węglowego do 2030 roku. Bardzo nam miło, że Pracownicy tak interesują się wewnętrznym życiem VCP! :)

@Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.

Ok, czyli można zakładać ze do tego czasu lokomotywy i dźwigi zostaną wymienione na sprzęt napędzany czymś innym niż olej napędowy?

...

do 2030 nie będzie vossloha, kadra managerska o to zadba

@Ja sam

Firma na w planach wiele inicjatyw zmniejszających ślad węglowy. Przykładem może być zachęcanie pracowników do korzystania z komunikacji miejskiej, dofinansowanie zakupu rowerów na użytek prywatny czy płacenie "kilometrówki" za dojazdy rowerem do pracy.

@Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.

Tyle to każdy wie bez Waszego korporacyjnego mydlenia. Pytanie dotyczyło konkretnych maszyn, nie macie nic do powiedzenia o tym archaicznym skansenie?

Gekoniasty
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Ma ktoś numer do tej laski z logistyki ?

Pracownik produkcji
 Rekomendacja

Leciałem w kulki z godzinami pracy, obijałem się w pracy. Wypiłem tylko 2 piwa na przerwie i MNIE WYWALILI !!!! NIE POLECAM !!!!!

Chlor
@Pracownik produkcji

Ja codziennie piję 4 piwa i jeszcze mnie nie złapali ! Bo pić to trzeba umieć :)

Pracownik jakiś

Co to były za szalone ruchy :D nowi kierownicy, a co ze starymi? Zwolnienie, awans, degradacja czy co jeszcze?

@Pracownik jakiś

Zmiany organizacyjne wynikają z przeprowadzanej w firmie transformacji i absolutnie nie są szalone ;) Poprzedni Kierownicy posiadają ważną dla Firmy wiedzę i doświadczenie, dlatego pozostaną w naszych szeregach.

MS
@Pracownik jakiś

O ktorego kierasa pytasz?

@Pracownik ten
@Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.

Zmiany nie są szalone ale byli kierownicy z pewnością są :).

operator cnc szukający pracy
Kandydat

Witam, czy pracując jako operator cnc ,można liczyc na 3500 zł netto bez nadgodzin? pozdrawiam

śmieszne
@operator cnc szukający pracy

Jeżeli dobrze rozwiążesz ankietę , odczekasz ponad 30 minut na rozmowę o pracę która była na daną godzinę zaplanowana. Ja tam byłem na rozmowie o pracę i to co zobaczyłem oraz podejście do kandydata nie zachęci nikogo. Na prawdę !

Łobuz CNC

Nie można na start dają około 3 tyś . Pozdro dla wszystkich z z Cnc

@operator cnc szukający pracy

Pracownicy z doświadczeniem, wiedzą i kompetencjami mogą zarobić 3 500 zł netto.

@Łobuz CNC

Widełki wynagrodzenia, które proponujemy na okresie próbnym są podane w ogłoszeniu.

@śmieszne

Rekruter przeprosił Pana za wydłużony czas oczekiwania. "Ankieta" to sprawdzenie wiedzy technicznej i myślenia analitycznego, które są niezbędne na stanowisku operatora CNC. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w dalszym poszukiwaniu pracy :)

śmieszne
@Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.

A mogę dać Wam też ankietę ? Pracodawca musi na go-work opinię firmie polepszać ? :D Trochę to słabo ;D

Firma godna polecenia, miła atmosfera a stawka odpowiednia do posiadanej wiedzy, doświadczenia i stanowiska. Możliwość awansu dla każdego. Firma szybko się rozwija i zatrudnia wiele nowych osób, nowe ogłoszenia pojawiają się cały czas.

Czy można liczyć w Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

@Pytanie

Tak, w naszej firmie prywatną opiekę medyczną zapewnia Compensa. Firma pokrywa ubezpieczenie pracowników, a ci mogą zapisać również członków rodzin.

Zdradzony

Firma dobra w szczególności atmosfery w śród pracowników ale patrząc wyżej niema co liczyć na byłem tam zatrudniony za czasów Harrego Tera są inni ludzie fałszywi np detektor produkcji Którego kiedyś stałem murem i jako chyba jedyny go szanowałem jak był jeszcze Gs -em ja tam pracowałem 8 lat w 6 tym roku miałem wypadek i złamałem kciuk i wdedy dostałem propozycję że nie zgłoszę wypadku w pracy a za to dostanę premię dodatkową a ja go szanowałem więc się ....... Po pół roku dostałem propozycję pracy innej firmy i na kontrakcie więc poszedłem do dyrektora i się zapytałem jaką mam szanse zostać tu na stałe czy lepiej że bym poszedł na ten kontrakt a odpowiedz dostałem taką że na pewno dostanę na stałe i niemal się martwić no to poraz kolejny raz mu zaufałem. Pod koniec umowy w marcu zachorowali moi rodzice i musiałem sam sobie radzić w sierpniu tatę wypisali z udarem ibyla inwalidą musiałem go myć przebierać karmić leki podawać itp. A do mamy jeździć do szpitala i przesto dostałem napad rzekomo padaczkowy i ktoś wezwał karetkę nie czekają na moją zgodę po weekendzie dostałem ja ochrzan i między czasie wpadł bhpowiec i krzyczał domnie że ja mam popadaczke co ja sobie myślę ja mówiłem że nie mam noi 2 dni później dostałem wypowiedzenie umowy próbowałem dyrektora poszukać i spytać się z jakiego powodu chociaż że obiecał to go nie znalazłem w pod koniec października gdy mój tata zmarł uderzyłem się do neurologa który mi zrobił EEG rezonans magnetyczny z konstrastem i powiedział że nie mam ognisk padaczki że jestem zdrowy i wysłał mnie do psychologa a ten powiedział że to było jedno razowe bo wzięłam sobie zadurzo na głowę rodziców pracę i dom i dziwił się lekarz czemu zakład pracy nie skierował mnie na badanie by potwierdzić swój zarzut wobec mnie no ale dziś sobie świetnie pracuje na 2etaty bez żadnych chorób. To oni strącili pracownika który potrafił zrobić 10 latarni w godzinę a inni robili tyle w 4 h pozdrawiam ich i zakład może kiedyś przejrzą na oczy i zadzwonią

Znam takiego jednego Macieja..
@Zdradzony

Taaak napewno do Ciebie zadzwonią ;) 10 latarni to nie w kij dmuchał :D

Sadysta
@Zdradzony

Z tego co wiem to nie był pierwszy raz kiedy miałeś atak w Vosslohu, więc jest coś podejrzanego w tym co piszesz.

Jak tam kary za tramwaje na eksport? Sfinansują je z naszych premii?

Damian
@Pracownik

Co to za kary? Za niedotrzymanie terminów? Jak eksport nie poszedł na czas to chyba wina produkcji nie? A ty jeszcze liczysz na premie.

Ewa

Szukają do Vossloh na stanowisko Mistrz Produkcji ze znajomością angielskiego, papierami mistrza spawalnictwa i VT poz. 2. @Pracownik nie bardzo rozumiem Twój wpis. Chodzi o to, że państwo sprzedało swoje udziały w spółce? Ale to sprawa sprzed kilku lat. Jak to na Was wpłynęło? Nie ukrywam, że liczę na Twoją podpowiedź w sprawie zarobków Mistrza Produkcji. Z takimi kwalifikacjami spodziewam się, że nie są niskie.

Nie polecam firmy. Ciężko o podwyzki. Ukraińcy mają wiecej na godzinę niż Polacy. Maszyny na hali z spawaczami gdzie unosi się smród bo wentylatory nie działaja. Na każdym kroku próbują zabrać premię np. pani z bhp która specjalnie pilnuje żeby nikt nie przeszedł drogą skrótem niż zająć się obowiązkami na halach. Na plus jest atmosfera ale zdarzają się dziwaki.

blabla
@Były pracownik

Czyżby to opinia Pana co wczoraj wyleciał z pracy za sexistowski komentarz do tej Pani od BHP?

Wózkowy
@Były pracownik

Ciężko o podwyżkę ?!?!?! To zależy czy umiesz pracować i jak się zachowujesz w stosunku do innych. Podwyżki są , widocznie nie zasłużyłeś. Bardzo polecam Vossloh, dobra atmosfera. Dobre warunki pracy i socjal.

Facio
@Wózkowy

Tak łatwo o podwyżki że na magazyn lub na transport wewnętrzny ciągle zamieszczane są ogłoszenia w sprawie pracy. O innych stanowiskach nie wspomnę.

Wózkowy
@Facio

Może otwarta jest rekrutacja na drugą zmianę ?. A może zostało zwolnionych parę osób, które nie nadawały się do pracy ? To , że rekrutacja jest otwarta nie znaczy, że nie ma chętnych do pracy. A Pan Panie Facio nie dostał podwyżki ? To chyba słaby z Pana pracownik ! Bo w tej firmie dba się o stałych, dobrych pracowników !

KW
@Były pracownik

Jakie to smutne, kiedy kolejny niekompetentny pracownik wylewa swoją frustrację na stronie internetowej, opisując firmę w złym świetle. W niewielu miejscach w Bydgoszczy można pracować na tak dobrych warunkach jak w Vossloh. Polecam.

Bożena
@Wózkowy

Hej, skoro już piszecie o podwyżkach to może od razu dopytam, jeśli to nie problem :) W jaki sposób można sobie zasłużyć na wzrost wynagrodzenia w Vossloh Cogiferze? Co ma znaczenie i jak często takie podwyżki się zdarzają? I o ile? :D Czy trzeba samemu się o nie ubiegać?

Mikol

Niestety firma to zlepek ludzi z bylego PKP .kierownictwo i zarządzający to niekompetentni ludzie nie mający nic wspólnego z przemysłem ciężkim. Szkoda czasu i energii.

Bożena
@Mikol

Cześć, na jakiej dokładnie podstawie sądzisz, że kierownictwo i osoby zarządzające Vosslohem są niekompetentni? Możesz przytoczyć jakieś konkretne sytuacje z tym związane? Nie wiem o co może dokładnie chodzić...

Obecny pracownik

@Były pracownik - tak bardzo ci żal, że straciłeś pracę przez własną głupotę, że oczerniasz firmę po złości ? Drugą taką ciężko znaleźć w Bydgoszczy co nie ? :) Warunki pracy OK.

Przyszły pracownik
@Obecny pracownik

O Proszę, to ja dołączam do zespołu.

Bydg
Klient

Czy w chwili obecnej firma może szuka pracownika magazynu z uprawnieniami do obsługi wózków widłowych ? Ewentualnie jak można aplikować.

tokarz cnc
Kandydat

czy jest możliwość pracy tylko w soboty tylko 3 mnie interesuja?nie mam doświadczenia na frezarkach.

@tokarz cnc

Dzień dobry, niestety nie ma możliwości podjęcia pracy wyłącznie w soboty.

wspolpro
@kadrowa

witam serdecznie czy interesuje wspolpraca leasing pracownikw

@wspolpro

Dzień dobry, obecnie nie poszukujemy nikogo do współpracy w tym zakresie.

Zostaw merytoryczną opinię o Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o. - Bydgoszcz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 6 to opinie pozytywne, a 2 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o., to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.