opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Vossloh Cogifer Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.2/5

Na podstawie 42 ocen
Opinie(255)
Dodaj opinię
Aktualności(3)
Wywiady(1)
Opinie(255)
Dodaj opinię

Aktualności(3)

Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Benefity
  • .
  • Nasi pracownicy
  • .
  • Kontakt

O nas

Rekrutacja

Benefity

Nasi pracownicy

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Bydgoszcz
  • Włocławek
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Gniezno
  • Piła
  • Kwidzyn
  • Inowrocław
  • Brodnica
  • Chojnice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bydgoszcz
  • Niemcz
  • Białe Błota
  • Czarnówczyn
  • Czarnówko
  • Ciele
  • Lisi Ogon
  • Osielsko
  • Jasiniec
  • Jagodowo
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bydgoszcz
  4. /
  5. Aktualności

Opinie

Aktualności - Vossloh Cogifer Polska Bydgoszcz

Subscribe
Nie przegap nowości o Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.!

Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

Email
Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

Company logo

Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.

22.04.2024 15:15

Pracodawca

Vossloh Cogifer Polska to nie tylko „produkcja i wyniki”. To ludzie i atmosfera pracy stanowią dla nas kluczowe elementy.
W związku z tym cały zespół VCP wraz z rodzinami świętował Dzień Ziemi.
Aby oderwać się od pracy przygotowaliśmy dla naszych pracowników wiele atrakcji. Mogli spędzić wspólnie czas, wzmocnić relacje w zespole oraz zaprezentować najbliższym miejsce w którym pracują podczas celebrowania ważnego dla naszej Firmy dnia oraz nauki o zagadnieniach ekologicznych.
 Szczególnym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Pszczelarza ????opowieściom o produkcji miodu nie było końca. Czy wiecie ile przeżyjemy bez pszczół ? Co zawdzięczamy tym pracowitym stworzeniom? Bo uczestnicy pikniku na pewno znają odpowiedź ????

Chcielibyśmy, aby na co dzień nasi pracownicy dbali o środowisko i przekazywali cenną wiedzę swoim dzieciom. Takie rodzinne spotkania w firmie służą integracji i bliższemu poznaniu się, więc jesteśmy na TAK – więcej takich spotkań!
Zdjęcie 0
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Company logo

Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.

10.04.2024 12:42

Pracodawca

Jako, że w naszej Firmie pracuje prawdziwy pasjonat tenisa stołowego, Tomasz Piotrowski, zorganizowaliśmy turniej dla pracowników. Do uczestnictwa zgłosiło się 30 pracowników z różnych działów. Rozgrywki trwały ponad miesiąc, walka była bardzo zacięta. Finalnie złoto zdobył Konrad Baumgart, srebro Maciej Cyl, a brąz Michał Kowalski. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę, a zwycięzcom gratulujemy! W ramach nagrody zwycięzca uda się na Otwarte Mistrzostwa Polski Kolejarzy w Tenisie Stołowym Kobiet i Mężczyzn razem z Tomaszem Piotrowskim.
Zdjęcie 0
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Company logo

Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.

24.05.2022 13:46

Pracodawca

PIKNIK RODZINNY W VCP

W dniu 23 kwietnia 2022 miało miejsce niezwykłe wydarzenie w naszej firmie - „Piknik rodzinny”, który przyniósł wiele radości naszym pracownikom i ich rodzinom.
To plenerowe wydarzenie zorganizowane na terenie naszego zakładu, miało charakter integracyjny i ułatwiło budowanie otwartych relacji wśród całej załogi.
Szczególne znaczenie miało zaproszenie pracowników i ich rodzin, którzy niedawno zasilili szeregi załogi VCP.
 
W pikniku wzięło udział ponad 500 osób dla których otwarto w tym dniu teren zakładu umożliwiając pokazanie firmy „od kuchni”, przygotowano szeroką ofertę gier i zabaw w plenerze oraz zapewniono wiele smakowitych potraw.
Dla najmłodszych uczestników przygotowano liczne atrakcje pod okiem profesjonalnych animatorów, gry i zabawy zręcznościowe, dmuchane zamki i zjeżdżalnie.
To wspólne spotkanie pozwoliło na moment oderwać się naszym pracownikom od ich codziennych obowiązków zawodowych i naładować pozytywna energią do dalszej niełatwej pracy w naszej branży.
Wspaniała atmosfera panująca podczas tego wydarzenia jeszcze przez wiele dni pozostawała na ustach naszych pracowników.
Organizacja pikniku rodzinnego w VCP pokazuje, że warto aby biznes wspierał aktywności integracyjne z obszaru employer branding, gdyż przekładają się na budowanie dobrej atmosfery wewnątrz i wokół firmy.
 
Piknik ten był również formą podziękowania dla załogi za kolejny rok wytężonej pracy, dzięki której spółka mogła się dynamicznie rozwijać, osiągać wysoka sprzedaż  i utrzymywać wysoką jakość produktów.
Piknik był również jednym z elementów tegorocznych obchodów jubileuszu 75 lecia spółki.
 
Następnym wydarzeniem integracyjnym będzie udział naszych pracowników w regatach łodzi wykonanych z butelek PET, podczas miejskiej imprezy „ STER NA BYDGOSZCZ” w czerwcu tego roku, której jednym ze sponsorów jest również nasza firma
Zdjęcie 0
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6

+1

Zdjęcie 0