opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Vossloh Cogifer Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.2/5

Na podstawie 42 ocen
Opinie(255)
Dodaj opinię
Aktualności(3)
Wywiady(1)

Opinie(255)

Dodaj opinię
Aktualności(3)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Benefity
  • .
  • Nasi pracownicy
  • .
  • Kontakt

O nas

Rekrutacja

Benefity

Nasi pracownicy

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Bydgoszcz
  • Włocławek
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Gniezno
  • Piła
  • Brodnica
  • Kwidzyn
  • Inowrocław
  • Chojnice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bydgoszcz
  • Niemcz
  • Białe Błota
  • Czarnówczyn
  • Czarnówko
  • Ciele
  • Lisi Ogon
  • Osielsko
  • Jagodowo
  • Prądki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bydgoszcz
  4. /
  5. Opinie o Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Vossloh Cogifer Polska Bydgoszcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pracownik

    01.09.2021 20:27

    Pracownik

    Jak tam kary za tramwaje na eksport? Sfinansują je z naszych premii?
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    02.12.2020 21:44

    Były pracownik

    Nie polecam firmy. Ciężko o podwyzki. Ukraińcy mają wiecej na godzinę niż Polacy. Maszyny na hali z spawaczami gdzie unosi się smród bo wentylatory nie działaja. Na każdym kroku próbują zabrać premię np. pani z bhp która specjalnie pilnuje żeby nikt nie przeszedł drogą skrótem niż zająć się obowiązkami na halach. Na plus jest atmosfera ale zdarzają się dziwaki.
    ReviewUserIcon
    Wózkowy

    16.12.2020 07:40

    Pracownik

    Może otwarta jest rekrutacja na drugą zmianę ?. A może zostało zwolnionych parę osób, które nie nadawały się do pracy ? To , że rekrutacja jest otwarta nie znaczy, że nie ma chętnych do pracy. A Pan Panie Facio nie dostał podwyżki ? To chyba słaby z Pana pracownik ! Bo w tej firmie dba się o stałych, dobrych pracowników !
    ReviewUserIcon
    KW

    08.06.2021 08:40

    Pracownik

    Jakie to smutne, kiedy kolejny niekompetentny pracownik wylewa swoją frustrację na stronie internetowej, opisując firmę w złym świetle. W niewielu miejscach w Bydgoszczy można pracować na tak dobrych warunkach jak w Vossloh. Polecam.
    ReviewUserIcon
    Mikol

    10.04.2021 17:24

    Były pracownik

    Niestety firma to zlepek ludzi z bylego PKP .kierownictwo i zarządzający to niekompetentni ludzie nie mający nic wspólnego z przemysłem ciężkim. Szkoda czasu i energii.
    ReviewUserIcon
    Obecny pracownik

    16.12.2020 10:54

    Pracownik

    @Były pracownik - tak bardzo ci żal, że straciłeś pracę przez własną głupotę, że oczerniasz firmę po złości ? Drugą taką ciężko znaleźć w Bydgoszczy co nie ? :) Warunki pracy OK.
    ReviewUserIcon
    Przyszły pracownik

    07.04.2021 19:36

    Inne

    O Proszę, to ja dołączam do zespołu.
    ReviewUserIcon
    Bydg

    12.03.2021 09:03

    Inne

    Czy w chwili obecnej firma może szuka pracownika magazynu z uprawnieniami do obsługi wózków widłowych ? Ewentualnie jak można aplikować.
    ReviewUserIcon
    tokarz cnc

    11.03.2021 11:36

    Kandydat

    czy jest możliwość pracy tylko w soboty tylko 3 mnie interesuja?nie mam doświadczenia na frezarkach.
    ReviewUserIcon
    wspolpro

    11.03.2021 15:41

    Inne

    witam serdecznie czy interesuje wspolpraca leasing pracownikw
    ReviewUserIcon
    kadrowa

    12.03.2021 08:53

    Pracownik

    Dzień dobry, obecnie nie poszukujemy nikogo do współpracy w tym zakresie.
    ReviewUserIcon
    Operator maszyny

    15.12.2020 12:51

    Pracownik

    Kazali mi pracować od 6:00 do 14:00 To jakiś absurd, ja śpię do 8:00 !!! . Na dodatek chcieli mi płacić 100% więcej za nadgodziny !!!! NIE POLECAM !!!!
    ReviewUserIcon
    Magazynier

    15.12.2020 12:47

    Pracownik

    Praca w fajnej atmosferze, systematyczne podwyżki dla sumiennych pracowników. Kadra zarządzająca stara się o dobre warunki pracy. Pracuję od 2 lat i jestem miło zaskoczony premiami w gotówce na każde święta 800 zł i paczkami słodyczy. Dodatkowo po roku pracy dostałem 13stkę, Nadgodziny uczciwie płatne, dla chętnych, można dorobić jak ktoś potrzebuje. Polecam.
    ReviewUserIcon
    Magazynier

    15.12.2020 12:47

    Pracownik

    Praca w fajnej atmosferze, systematyczne podwyżki dla sumiennych pracowników. Kadra zarządzająca stara się o dobre warunki pracy. Pracuję od 2 lat i jestem miło zaskoczony premiami w gotówce na każde święta 800 zł i paczkami słodyczy. Dodatkowo po roku pracy dostałem 13stkę, Nadgodziny uczciwie płatne, dla chętnych, można dorobić jak ktoś potrzebuje. Polecam.
    ReviewUserIcon
    Nietak

    06.12.2020 12:02

    Pracownik

    Premia zabrana 40 osobom...
    ReviewUserIcon
    Koleś

    10.12.2020 20:51

    Pracownik

    Nie dodales że za odbicie się w ciuchach cywilnych o 5.15
    ReviewUserIcon
    Fabian

    24.11.2020 13:24

    Inne

    Czy w chwili obecnej firma szuka ludzi do pracy na stanowisko pracownika transportu ? Lub operatora wózka widłowego? Jak ewentualnie można przesłać dokument CV ?
    ReviewUserIcon
    kadrowa

    24.11.2020 14:00

    Pracownik

    Aktualnie prowadzona jest rekruatacja na stanowisko pracownika magazynu, gdzie wymagana jest umiejętność obsługi wózka widłowego. Można aplikować przez OLX lub przesyłając CV na adres: [email protected]. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
    ReviewUserIcon
    janek

    21.09.2020 08:11

    Kandydat

    Witam, czy na stanowisko Magazynier w państwa firmie nadal jest prowadzona rekrutacja i gdzie można złożyć CV?
    ReviewUserIcon
    kadrowa

    21.09.2020 10:58

    Pracownik

    Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko magazyniera.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    17.09.2020 10:33

    Inne

    Jaki jest styl zarządzania kadrą w Cogifer Polska Sp. z o.o. Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    20.09.2020 14:15

    Pracownik

    A co konkretnie Cię interesuje i w jakim obszarze?
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    17.08.2020 15:37

    Kandydat

    Witam, a ile można czekać za odpowiedzą od strony [email protected]? W której wysłałem cv
    ReviewUserIcon
    kadrowa

    31.08.2020 11:11

    Pracownik

    W przypadku maili wysyłanych bezpośrednio do firmy, kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Kontakt - Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.

    Ludwikowo 2 85-502 Bydgoszcz

    NIP:9671070127

    KRS:0000072843

    Branże: Usługi techniczne
    ReviewUserIcon
    Polek

    13.08.2020 15:35

    Inne

    Czy na stanowisko, operator maszyn cnc jest rekrutacja i czy przyjmują pracowników do przyuczenia
    ReviewUserIcon
    kadrowa

    14.08.2020 10:00

    Pracownik

    Na operatora CNC jest ciągła rekrutacja, przyjmujemy pracowników do przyuczenia - warunkiem jest pokrewne wykształcenie lub doświadczenie zawodowe
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    31.05.2020 11:53

    Inne

    Jak wygląda ścieżka awansu w Cogifer Polska Sp. z o.o. Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe?
    ReviewUserIcon
    kadrowa

    01.06.2020 08:40

    Inne

    Ścieżka awansu zależy od obszaru i stanowiska, jakie się obejmuje. Wszystkie możliwości są przedstawiane podczas procesu rekrutacyjnego.
    ReviewUserIcon
    kacper

    14.05.2020 11:15

    Inne

    Stanowisko Operator wózka widłowego na czym polega praca na tym stanowisku? i ile można zarobić na start ?
    ReviewUserIcon
    Aneta

    16.04.2020 19:49

    Inne

    A są tu jakieś dodatki do pensji w stylu np karty multusport?
    ReviewUserIcon
    koleś

    17.04.2020 10:03

    Inne

    tak, są karty sportowe OK System
    ReviewUserIcon
    ZerefPL

    09.03.2020 21:04

    Inne

    Rekrutują tam może? Interesowałoby mnie coś na produkcji, operator maszyn. Jakie warunki płacy?
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    20.02.2020 10:01

    Inne

    Czy można liczyć w Cogifer Polska Sp. z o.o. Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe na prywatną opiekę medyczną?
    ReviewUserIcon
    Xyz

    20.02.2020 21:48

    Inne

    Nie tylko nfz lub prywatnie za swoje zl.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Vossloh Cogifer Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    adas

    13.12.2019 13:22

    Inne

    W jaki sposób można wysłać swoje cv ? Szukam pracy a nie można odnaleść strony internetowej tej firmy. Mam na myśli adre meilowy .
    ReviewUserIcon
    kadrowa

    13.12.2019 13:58

    Inne

    można wysłać CV na adres [email protected]
    ReviewUserIcon
    novy

    02.12.2019 14:56

    Inne

    Witam Jak wygląda praca magazyniera w tej firmie? Na jaką pensje może liczyć nowo zatrudniona osoba na tym stanowisku? Za odpowiedz dziekuje.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    04.12.2019 15:12

    Inne

    Na stanowisku magazyniera wymagana jest obsługa wózka widłowego, gdyż głownie na tym polegają obowiązki magazyniera. Ponadto trzeba też wykonywać ręczne prace transportowe i pomagać przy rozładunkach. Zarobki na start to około 3500 brutto. Praca na jednej zmianie.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    11.11.2019 09:26

    Inne

    Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Cogifer Polska Sp. z o.o. Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe?
    ReviewUserIcon
    koleś

    12.11.2019 09:02

    Inne

    Trzeba wysłać CV, rozmowę przeprowadza kierownik produkcji. Podczas rozmowy pokazują produkcję. Od razu ustalasz warunki płacowe.
    ReviewUserIcon
    Złom

    12.07.2019 13:19

    Inne

    Firma rodzinna, po starym prezesie zostaje prezesem jego córka. Dyrektorem zostaje zwykły spawalnik, gdzie pół zakładu to prawie jego rodziny. Na magazynie kierownik o ksywie granulat, śledzi pracowników dronem, grzebie w komputerach i szafkach pod nie obecność pracowników. Zatrudniony w roli szpiega, donosiciel za dwa grosze
    ReviewUserIcon
    Inaczej

    29.08.2019 11:23

    Inne

    Tata prezes nie ma tu nic do tego. To przypadek, a córka startowała jak cała reszta kandydatów :D
    ReviewUserIcon
    koleś

    29.08.2019 11:46

    Inne

    Jak czujesz, że byłbyś lepszym prezesem, to czemu nie kandydowałeś?
    ReviewUserIcon
    koleś

    30.07.2019 10:54

    Inne

    Firma stabilna, dająca pracę na lata. Wypłata zawsze na czas + premia, do tego socjal na święta. Atmosfera spoko. Polecam
    ReviewUserIcon
    ktos taki jak ty

    06.08.2019 19:07

    Inne

    Kierownictwo i zarzad - OK wyrozumiali,pozwalaja sie obijac,kablowac itp itd Praca - OK lekka zdrowa przyjemna ogolnie jak w sanatorium Zarobki - OK na poziomie 4 dan Atmosfera - OK bez podkladania swin, przyjacielska,rodzinna ZRESZTA PO CO SIE ROZPISYWAC - PRZEZYJ TO SAM////
    ReviewUserIcon
    koleś

    29.08.2019 11:46

    Inne

    Premia jest uznaniowa, i teoretycznie co miesiąc dostajesz 100%. Zmniejszana jest tylko jeśli np. złamiesz przepisy bhp lub nieprawidłowo wykonasz swoją pracę. Jest też pomniejszana za czas chorobowego.
    ReviewUserIcon
    Krzychu, wrobiła mnie w ciążę

    18.07.2019 15:54

    Inne

    Od spawacza do dyrektora, tak wygląda w podsumowaniu firma i nie chodzi tu o kogoś wiedzę, bystrość a tym bardziej inteligencję tylko o układy rodzinne. Masz plecy, masz rodzinę w firmie zajdziesz daleko.
    ReviewUserIcon
    Spaw

    29.08.2019 11:09

    Inne

    Prawie jak od pucybuta do milionera! Tylko w tym przypadku bez ciężkiej pracy, bo są ludzie od roboty i są ludzie z rodziny :)
    ReviewUserIcon
    Jejkun Hejkun

    25.07.2019 14:23

    Inne

    Kurcze, coś jest nie tak w tych opiniach, bo ja nie jestem z rodziny....a pracuje mi się świetnie i moje zaangażowanie jest doceniane. Na dodatek mam wrażenie, że jest tutaj masa pozytywnych osób zadowolonych z swojej pracy. Polecam gorąco.
    ReviewUserIcon
    Xyz

    25.07.2019 18:19

    Inne

    Nie wszyscy sa zadowoleni a wynagrodzenie w miejscu bo brak obrotow .pracy coraz wiecej.a myslenie niby zachodnie a jednak to polska.
    ReviewUserIcon
    Wazon :)

    26.07.2019 07:32

    Inne

    Czegoś nie rozumiem w Twojej opinii...bo jednak jak ktoś tak narzeka na zarobki i atmosferę jak Ty to jednak zwalnia się a nie siedzi z (usunięte przez administratora) przez ponad 10 lat :) trochę to przeczące...i współczujące :)
    ReviewUserIcon
    Remik

    23.04.2019 18:50

    Inne

    Może podpowiecie o co chodzi, że nikt nie zagląda na forum?
    ReviewUserIcon
    xyz

    10.06.2019 18:17

    Inne

    tez mnie to dziwi ze nikt tu niezaglada ,moze wszystkim tu pasuje to jest firma jak w raju
    ReviewUserIcon
    niby

    12.02.2015 17:49

    Inne

    Niby zachodni kapitał, a jednak wschodnia kultura...
    ReviewUserIcon
    nick

    19.04.2019 11:39

    Inne

    A firma dalej "rodzinna"...

    Zostaw merytoryczną opinię o Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.