Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.

xyz

Dzień dobry. Biorę udział w rekrutacji na sekretarkę ze znajomością języka angielskiego. Czy może ktoś z Państwa wie i może się podzielić w jakim zakresie jest ten język potrzebny na to stanowisko. Czy cały zakres obowiązków, ,,od a, do z" odbywa się w języku angielskim, czy jest to tylko jakiś fragment- np. pisanie maili. Znam angielski użytkowy na całkiem wysokim poziomie, ale obawiam się, że może na dane stanowisko potrzebny jest język angielski specjalistyczny - pracodawca nie sprecyzował w ogłoszeniu poziomu, ani do jakich czynności byłby ten język potrzebny. Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Dk

Macie transport wewnętrzny bo jestem kierowcą szukam pracy na takim stanowisku słyszałem o waszej firmie dobre opinie miłego dnia

@Dk

Cieszymy się, że pracownicy są zadowoleni z pracy w naszej Firmie. Rzeczywiście, mamy komórkę transportu wewnętrznego, ale niestety obecnie nie rekrutujemy na tamte stanowiska.

Dk
@Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.

Dziękuję za szybką odpowiedź pozdrawiam

Damian

Jest oferta pracy dla montażysty - ślusarza. Wśród benefitów jest możliwość uzyskania uprawnień. To znaczy ze firma nieodpłatnie wysyła na szkolenia? Nie trzeba za to podpisywać umowy lojalnościowej?

@Damian

Wszystkich pracowników szkolimy z zakresu obsługi suwnic z poziomu roboczego, gdyż te uprawnienia są konieczne do pracy na produkcji. Obecnie nie podpisujemy w tym zakresie umów lojalnościowych.

Potwierdzam, praca ciężka organizacja słaba , wszystko na głowie szeregowego pracownika . Wszystkiego trzeba szukać , narzędzia do wspólnego użytku których też się szuka . Ogólnie bardzo głośno i brudno , zdecydowanie nie polecam tej pracy.

Firma Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Rzetelny pracownik

Pracuje w firmie juz sporo lat , firma jak kazda inna okresy lepsze, okresy gorsze jesli chodzi o atmosfere , ostatnio te drugie , mogła by sie zmienic bo niezmienna od kilkunastu lat nagroda jubileuszowa aby zachęcic mlode osoby do pozostania na dłużej , wynagrodzenia ostatnio wkoncu cos sie zmienilo na pozytyw ,pozdrawiam

Obserwatora

Witam. Chciałbym poznać opinię pracowników, którzy pracują na montażu. Czy ta praca jest ciężka? Jakieś plusy, minusy. Pozdrawiam :)

Ktoś taki jak ty
@Obserwatora

Można wytrzymać na montażu zależy z kim będziesz robił w parze ogólnie praca jest okej pracownicy mili aplikuj jak będziesz robił to dasz radę przychodzą nowi pracownicy i wytrzymują dużo zależy od tego kto cię wprowadzi w temat montażu tych węzłów tramwajowych

Cnc

Cześć, na jakie zarobki mogę liczyć jako frezer CNC z doświadczeniem na HH? I czy firma wypłaca pieniądze w terminie?

@Cnc

Trudno określić, jaką stawkę Panu zaproponujemy, nie znając szczegółów z Pana doświadczenia. Zapraszamy do aplikowania i umówienia się na rozmowę w Firmie. Wynagrodzenie płatne jest do 10 dnia miesiąca, zawsze w terminie.

ela

witam, byliśmy uczestnikami pikniku rodzinnego było super bardzo się podobało i dzieciom i dorosłym mąż pracuje tam 40 lat był jak zakład przechodził zmiany i tak naprawdę nie żałuje ani dnia to jest naprawdę dobry zakład a już ta sobota to było coś na 100% pięknie .DZIĘKUJEMY

Olga
@ela

No to super jak wszystko się podobało. Fajnie, że jesteście zadowoleni. A jak wyglądał dokładnie taki piknik? Sama myślę czy by nie skorzystać.

Pracowniczek

Jak tam podwyżki? Zadowoleni? Ja tam nie narzekam, mogłoby być więcej, ale słyszałem że są i tacy co nic nie dostali. To jak, jest dobrze czy wpadną zaraz grupowe zwolnienia?

Zdegustowany

Pytanie do kadr. Czemu ma służyć zawyżona stawka miesięczna w ogłoszeniu o pracę skoro tak naprawdę proponujecie dużo mniej?

@Zdegustowany

Stawka w ogłoszeniu dotyczy osób z wymaganym przez nas doświadczeniem i wiedzą. Osobom do przyuczenia proponujemy stawki adekwatne do ich wiedzy.

Zdegustowany
@Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.

Czyżby? Dalej Państwo brniecie w kłamstwo, oczywiście skusiła mnie ta kwota brutto podana w Waszym ogłoszeniu, była rozmowa w Waszej siedzibie , gdzie podałem jasno ile chciałbym "na rękę". Po jakimś czasie dzwonicie i proponujecie stawkę która jest dużo mniejsza ,niż Wasze widełki przedstawione w ogłoszeniu. Dlatego pytam ,dlaczego oszukujecie potencjalnych kandydatów? P.S Mam spore doświadczenie zawodowe

Obserwator

Listy obecności podpisywane przez pracowników, elektroniczny system czasu pracy, sprawdzanie obecności podczas pracy! To jak to możliwe, że kolejny raz zdarzyło się nie wypłacić nadgodzin? Oj tam, oj tam takie tam małe przeoczenie - albo celowe działanie. Idź wyjaśnić do "biur"; może ci oddadzą na przyszły miesiąc - kpina,drwina,farsa! Kwitki od wypłaty dostarczane po dwóch tygodniach więc nawet nie ma wglądu gdzie jest "pomyłka". Ogólnie całokształt w ostatnim czasie to porażająca groza.

@Obserwator

Kwitki od wypłat zostały przekazane na produkcję 14 marca, wypłata wypłacana jest do 10 dnia miesiąca . Trudno nam odnieść się do opisanej sytuacji, gdyż nie wiemy o kogo i jakie nadgodziny chodzi. Zapraszamy do biura 17, 21 lub 44 w celu wyjaśnienia.

Rowerzysta sadysta

Czy w tym roku prowadzony jest program dopłat do zakupu rowera? A jeśli tak toczy na takich samych warunkach jak w zeszłym roku?

@Rowerzysta sadysta

W tym roku również jest prowadzony program dopłat do zakupu roweru. Warunkiem jest przedstawienie faktury za zakup roweru wystawionej na naszą Firmę. Dofinansowanie wynosi 50% ceny roweru, lecz maksymalnie 1000 zł. Po zakupie należy przynieść fakturę do Kadr do pokoju 17. Wówczas my przygotowujemy umowę lojalnościową, w której pracownik w zamian za dofinansowanie zakupu deklaruje się przyjechać rowerem do pracy 40 razy w 2022 roku.

Zdumiony

To jakiś żart? W dniu wypłat informują nas że od teraz wypłata i premia idą jednym przelewem i nawet nie wiadomo dlaczego! Teraz żeby choćby dowiedzieć się czy komuś premii nie pomniejszono trzeba czekać na kwitki a te "lubią" pojawić się z dużym opóźnieniem! Czemu ma służyć taka zmiana? Komu przeszkadzało to jak było? Czy teraz kwitki nie powinny być obligatoryjnie wydawane w dniu wypłat?

taki jak ty
@Zdumiony

przylaczam sie do pytania czy kwitki wyplat niepowinny byc w tym samym dniu-czy niemozna kwitkow wyplat wyslac na maila ? ,jakies wyjasnienie czemu teraz wyplata i premia ida razem na konto-nikt nic niepowiedzial tylko ze od dzis beda razem przelewy ciekawe czy hr dadza jakas odpowiedz.pozdrawiam zdumi......

@taki jak ty

Wypłata i premia zostały wypłacone w jednym przelewie z uwagi na Nowy Ład. Takie podejście jest bardziej korzystne zarówno dla pracodawcy jak i pracowników. Pracujemy nad tym, by kwitki od wypłat dostępne były online, w dniu wypłaty, dla wszystkich pracowników, którzy wyrażą na to zgodę.

@taki jak ty

Jak zobaczyłem przelew to myślałem że to też podwyżki które były nam obiecane :) No ale niestety się myliłem.

młody

Witam pytam o stanowisko ślusarz-montarzysta, jak mniej więcej wygląda praca na tym stanowisku, jaki zakres obowiązków, dodam że jestem po szkole zawodowej i pracuje jako ślusarz narzędziowy.

@młody

Praca montażysty to praca w zespole 2- lub 3- osobowym polegająca na składaniu konstrukcji elementu rozjazdu na podstawie rysunku technicznego. Na tym stanowisku korzysta się z podstawowych narzędzi ślusarskich oraz suwnicy (organizujemy szkolenia z obsługi suwnicy dla wszystkich pracowników). Pana wyksztalcenie i doświadczenie idealnie nadają się na to stanowisko :)

Zadowolony

Pracuje tu 10 lat i nie narzekam a do wszystkich sfrustrowanych powiem tak: Atmosfera jest taka na jaką zasługujesz zarobki również a tak poza tym to wszędzie jest dobrze tam gdzie nas nie ma pozdrawiam wszystkich trolli

Chętny

W jaki sposób firma rekompensuje pracownikom pracę na dworze? Posiłki regeneracyjne, bony czy jeszcze inaczej?

@Chętny

Pracownicy wykonujący zadania na dworze otrzymują posiłki oraz mają przerwę w pracy trwającą 25 minut.

@Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.

Co???? Ja codziennie na dworze zasuwam i nic z tego nie mam!

Rozgrzany ale głodny.
@Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.

Proszę dział HR o odpowiedz. Na jakiej podstawie są wydawane posiłki regeneracyjne ? Jest uzależniony od panującej temperatury na zewnątrz czy wysiłku energetycznego ? Od kiedy są wydawane posiłki , chyba coś mi umkneło ? Czy paczka herbaty ,która jest wydawana jest traktowana jako posiłek ?

zamarzniety
@Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.

jakie posilki regeneracyjne ??????? pierwsze slysze. prosze podac przyklad tego posilku co to jest. i gdzie to wydaja i w jakich godzinach.

Chlor
@Chętny

A który to taki mądry co się upomina o posiłki regeneracyjne ? Roszczeniowy Janusz ? A może Janek(przysłowiowy Janusz)? To trzeba zrobić z takim ściemniaczem porządek....

Kierownik
@Chlor

Ale wy wszyscy wyszczekani jesteście na forum anonimowo. Jeżeli jest jakiś problem, zapraszam na osobistą rozmowę do kierownika. Zawsze idzie wszystko na spokojnie wyjaśnić.

@Kierownik

Ale czy sprawę posiłków regeneracyjnych reguluje rozmowa za zamkniętymi drzwiami czy stosowne akty prawne? Bo jeśli to wynika z prawa to o czym rozmawiać, firma ma obowiązek prawa przestrzegać i tyle. Są odpowiednie rozporządzenia mówiące nawet jaka powinna być wartość odżywcza takich posiłków, tu serio nie ma co strzępić języka tylko wykonywać prawo.

@Zmarznięty

A wyliczyłeś swój dzienny wysiłek energetyczny ? To się zdziwisz, że nawet się nie kwalifikujesz, a firma i tak ci dostarcza posiłek !

@Zmarznięty

No przecież piszą, że nie dostarcza! Paczkę suchej herbaty liczysz na ciepły posiłek?

@Ewa

Mistrzowie zgłaszają pracowników, którzy pracują na dworze i w okresie zimowym otrzymują oni posiłki w postaci gotowych dań w słoikach, wydawanych co tydzień. Jeśli pracujesz na dworze, a nie dostałeś posiłku, zgłoś się do przełożonego.

15/10

Firma, która docenia chęć rozwoju i zaangażowanie pracownika :)

Dokładnie
@15/10

Prawda, a to forum jest dla niezadowolonych z życia i pracy nieudaczników, którzy wylewają swoją złość tutaj, myśląc, że komuś zaszkodzą. A szkodzicie tylko sobie samym wypisując bzdury, zaśmiecając użyteczne forum. A potem będzie tylko żal, doprowadzając do braku możliwości zatrudnienia nowych osób wspomagających rozwój zakładu doprowadzicie do tego, że wylądujecie na bruku.

Ja sam

Kto wie po co nam taka bzdura jak kierownik ds. ochrony środowiska? Ja rozumiem chcieć coraz mniej szkodliwie wpływać na środowisko, ale chłop za co niby bierze pieniądze?

@Ja sam

Stanowisko dotyczące ochrony środowiska istnieje w każdej jednostce Grupy, jako że Firma działa zgodnie z normą ISO 14001 oraz w związku z tym, że Vossloh założył sobie ambitny cel zniwelowania śladu węglowego do 2030 roku. Bardzo nam miło, że Pracownicy tak interesują się wewnętrznym życiem VCP! :)

@Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.

Ok, czyli można zakładać ze do tego czasu lokomotywy i dźwigi zostaną wymienione na sprzęt napędzany czymś innym niż olej napędowy?

...

do 2030 nie będzie vossloha, kadra managerska o to zadba

@Ja sam

Firma na w planach wiele inicjatyw zmniejszających ślad węglowy. Przykładem może być zachęcanie pracowników do korzystania z komunikacji miejskiej, dofinansowanie zakupu rowerów na użytek prywatny czy płacenie "kilometrówki" za dojazdy rowerem do pracy.

@Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.

Tyle to każdy wie bez Waszego korporacyjnego mydlenia. Pytanie dotyczyło konkretnych maszyn, nie macie nic do powiedzenia o tym archaicznym skansenie?

Gekoniasty

Ma ktoś numer do tej laski z logistyki ?

Pracownik produkcji

Leciałem w kulki z godzinami pracy, obijałem się w pracy. Wypiłem tylko 2 piwa na przerwie i MNIE WYWALILI !!!! NIE POLECAM !!!!!

Chlor
@Pracownik produkcji

Ja codziennie piję 4 piwa i jeszcze mnie nie złapali ! Bo pić to trzeba umieć :)

Zostaw merytoryczną opinię o Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 13 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.